Winmasters: χωρίς κανόνες το "Player To Score Outside The Box"

Κατόπιν της επικοινωνίας με τους ανθρώπους της winmasters, το θέμα λύθηκε με τον πιο σωστό τρόπο και μπράβο στην εταιρεία!

Αρχικώς μου ζήτησαν να τους στείλω το username σου στην winmasters και το email σου για να διευθετήσουν το πρόβλημα που προέκυψε. Μου ζήτησαν επίσης να σας ενημερώσω τα παρακάτω:

"Στη winmasters προσφέρονται αποδόσεις για γκολ εκτός περιοχής και για γκολ με απευθείας εκτέλεση φάουλ.
Το πρώτο δεν εμπεριέχει το δεύτερο. Σε όλες τις εταιρείες, άλλωστε, τα συγκεκριμένα στοιχήματα διευθετούνται με τον ίδιο τρόπο.

Ο κανόνας αυτός υπήρχε στο site μας γραμμένος στην αγγλική γλώσσα και επομένως δεν υπήρξε κάποια παρατυπία από τη winmasters.

Συνεπώς, το συγκεκριμένο στοίχημα δεν προβλέπεται να πληρωθεί ως κερδισμένο. Κατανοώντας όμως την παρανόηση που μπορεί να δημιουργήθηκε από τη χρήση της αγγλικής γλώσσας, η εταιρεία διατίθεται να πιστώσει τα κέρδη του συγκεκριμένου στοιχήματος."


Άρα όταν μπορείς στείλε μας αυτά που ζήτησαν στο [email protected] ή με prive σε μένα και θα τα προωθήσω για να κλείσει ευνοϊκά το ζήτημα.

Εμένα γιατί δεν με βοηθατε;
 
Επειδή το ξαναρωτάς δεικτικά... και αντί να πεις και κανένα μπράβο για ότι προσφέρουμε, να σε ενημερώσω ότι στο infobeto δεν κάνουμε διακρίσεις.
Όπου βλέπουμε πρόβλημα σε παίκτες, κάνουμε ότι μπορουμε και προσπαθούμε να βοηθήσουμε.
Πολλά παίζουν ρόλο για να λυθεί ένα πρόβλημα με κυριότερα το αντικείμενο του προβλήματος, το πόσο λέτε όλη την αλήθεια, με ποια εταιρεία υπάρχει το πρόβλημα κλπ.
Στην δική σου περίπτωση δεν καταφέραμε να κάνουμε τίποτα. Δεν θα απολογηθούμε κιόλας....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ertzan
Επειδή το ξαναρωτάς δεικτικά... και αντί να πεις και κανένα μπράβο για ότι προσφέρουμε, να σε ενημερώσω ότι στο infobeto δεν κάνουμε διακρίσεις.
Όπου βλέπουμε πρόβλημα σε παίκτες, κάνουμε ότι μπορουμε και προσπαθούμε να βοηθήσουμε.
Πολλά παίζουν ρόλο για να λυθεί ένα πρόβλημα με κυριότερα το αντικείμενο του προβλήματος, το πόσο λέτε όλη την αλήθεια, με ποια εταιρεία υπάρχει το πρόβλημα κλπ.
Στην δική σου περίπτωση δεν καταφέραμε να κάνουμε τίποτα. Δεν θα απολογηθούμε κιόλας....
Είπα μπράβο με τον τρόπο μου.
Έγραψα "καλά κάνατε και μεσολαβησατε μπλα μπλα".
Νομίζω πως αυτό μεταφράζεται σε μπράβο,εστω και με συνώνυμες λέξεις.
Δεν μπορούσα να γνωρίζω αν έχετε κάνει παρασκηνιακές κινήσεις για το θέμα μου,μεχρι σήμερα που το ανέφερες.
Απλά νιώθω αδικημενος γιατί έχασα ενα πολύ μεγαλύτερο ποσό από τον φίλο που άνοιξε εδώ το θέμα,και με απόλυτα ξεκάθαρη έκβαση του στοιχήματος υπέρ μου,χωρις περιθώρια παρανοησης.
Όσον αφορά το αν λέω την αλήθεια ή όχι,εχω παραθέσει screenshot και από το ακυρωθεν στοίχημα από τη μπετσοπ και από το πληρωθεν στοίχημα από τη championsbet , που είναι παιγμενα με σχεδόν απόδοση , σχεδόν ίδια ώρα,και όπου παίρνουν αποδόσεις από τον ίδιο πάροχο που υποτίθεται έκανε λάθος.
Αν είχε γινει λάθος δε θα πλήρωνε ουτε ή championsbet.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tigres
Πολλά παίζουν ρόλο για να λυθεί ένα πρόβλημα με κυριότερα το αντικείμενο του προβλήματος, το πόσο λέτε όλη την αλήθεια, με ποια εταιρεία υπάρχει το πρόβλημα κλπ.
να αγιασει το στομα σου.
ολοι ερχονται και κλαιγονται στα φορουμ κτλ, και καποιοι απο αυτους εχουν κανει εγκληματα (παιζοντας απο την ιδια ip για 10 ατομα , καταθετοντας απο δικο τους σκριλ σε λογαριασμο σε ονομα αλλουνου κτλ) και κανεις δεν παραδεχεται τιποτα. ολοι ειναι αδικημενοι.
δεν διαβασα εναν να βγει να γραψει "μαγκξες προσεχετε με την εταιρεια ταδε. επαιζα πχ στημενα ματς απο το λογαραιασμο του ξαδερφου μου ή της γιαγιας μου , παιζοντας απο το ιδιο κινητο που επαιζα και γω επι μηνες και τις καταθεσεις τις ειχα κανει απο δικο μου σκριλ με ενα εικονικο email , και τωρα δε με πληρωνουν . προσεχτε μην παθετε τα ιδια. ειναι πολυ αυστηρη και τα ψαχνει ολα η ταδε εταιρεια και ζηταει και το ταδε εγγραφο πχ".

προς αποφυγη παρεξηγησεων.
δεν υπονοω κατι για τον χρηστη johndal1991. γενικα μιλώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: BetLaden και Ertzan
Μπραβο στην winnmasters πο ενω ειχε σαφεις κανονες και καλυπτοταν αλλαξε τη διευθετηση..Η μεγαλυτερη ευρωπαικη στοιχηματικη εν αντιθεση αλλαζει τους κανονισμους οπως τη συμφερει,εφευρισκει καινουριους κανονες στους ποντους αξιολογησης παικτων και αυταρχικα δεν πιστωνει κερδισμενα δελτια..Κατα τα αλλα μια ζωη αναφερονταν οι ιντερνετικες αφερεγγυες και τα πρακτορεια φερεγγυα!!!
 
Μπραβο στην winnmasters πο ενω ειχε σαφεις κανονες και καλυπτοταν αλλαξε τη διευθετηση..Η μεγαλυτερη ευρωπαικη στοιχηματικη εν αντιθεση αλλαζει τους κανονισμους οπως τη συμφερει,εφευρισκει καινουριους κανονες στους ποντους αξιολογησης παικτων και αυταρχικα δεν πιστωνει κερδισμενα δελτια..Κατα τα αλλα μια ζωη αναφερονταν οι ιντερνετικες αφερεγγυες και τα πρακτορεια φερεγγυα!!!


Δεν υπήρχε πουθενά κανόνας ούτε σαφής ούτε ασαφής στο στοίχημα που έβαλα.
Όταν τους ζήτησα τον εν λόγω κανόνα να τον δώ ΕΣΙΩΠΗΣΑΝ ποιώντας την νήσσαν....
 
να αγιασει το στομα σου.
ολοι ερχονται και κλαιγονται στα φορουμ κτλ, και καποιοι απο αυτους εχουν κανει εγκληματα (παιζοντας απο την ιδια ip για 10 ατομα , καταθετοντας απο δικο τους σκριλ σε λογαριασμο σε ονομα αλλουνου κτλ) και κανεις δεν παραδεχεται τιποτα. ολοι ειναι αδικημενοι.
δεν διαβασα εναν να βγει να γραψει "μαγκξες προσεχετε με την εταιρεια ταδε. επαιζα πχ στημενα ματς απο το λογαραιασμο του ξαδερφου μου ή της γιαγιας μου , παιζοντας απο το ιδιο κινητο που επαιζα και γω επι μηνες και τις καταθεσεις τις ειχα κανει απο δικο μου σκριλ με ενα εικονικο email , και τωρα δε με πληρωνουν . προσεχτε μην παθετε τα ιδια. ειναι πολυ αυστηρη και τα ψαχνει ολα η ταδε εταιρεια και ζηταει και το ταδε εγγραφο πχ".

προς αποφυγη παρεξηγησεων.
δεν υπονοω κατι για τον χρηστη johndal1991. γενικα μιλώ.
Να παιξει καποιος στημενο, και να ρθει μετα στο φορουμ και να γραψει παιδια γεια σας επαιξα στημενο.. Αυτο μας λες? Σοβαρα τωρα? Να σε πληροφορησω επισης πως οι εταιρειες δεν τρωνε λεφτα με μονες δικαιολογιες τους πολλαπλους λογαριασμους, η τα στημενα οπως λανθασμενα αφηνεις να εννοηθει. Υπαρχουν κ αλλες αρκετες δικαιολογιες στο ρεπερτοριο τους. Οποτε ακυρο το παραμυθακι σου για τους κακους παικτες, και τις καλες εταιρειες.
 
Να παιξει καποιος στημενο, και να ρθει μετα στο φορουμ και να γραψει παιδια γεια σας επαιξα στημενο.. Αυτο μας λες? Σοβαρα τωρα? Να σε πληροφορησω επισης πως οι εταιρειες δεν τρωνε λεφτα με μονες δικαιολογιες τους πολλαπλους λογαριασμους, η τα στημενα οπως λανθασμενα αφηνεις να εννοηθει. Υπαρχουν κ αλλες αρκετες δικαιολογιες στο ρεπερτοριο τους. Οποτε ακυρο το παραμυθακι σου για τους κακους παικτες, και τις καλες εταιρειες.

1.δν ειμαι υπερ των εταιρειων. καθε αλλο. μαλλον δε με διαβαζεις συχνα.
2.ξερω πολυ καλα οτι προσπαθουν να αποφυγουν τις πληρωμες πασει θυσια και με αστειες δικαιολογιες.
3.εχω υπαρξει θυμα τους στο θεμα πληρωμες.ακομα μου χρωσταει η mybet
4.δεν ειπα να βγει επωνυμα καποιος να πει οτι επαιξε στημενο. ανωνυμα θα το κανει απο ενα ιντερνετ καφε με ενα ασχετο username μετα απο αρκετο καιρο. και δεν περιμενω να το κανει. σχημα λογου ηταν
5.η ιστορια με το "στημενο" ηταν ενα απλό παραδειγμα. θα μπορουσε να ειναι κατι αλλο που ενοχλει τις εταιρειες (arbitrage,πολλαπλοι λογαριαμσοι κτλ).
6.ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ.δε με νοιαζει ουτε μου πεφτει λογος αν καποιος εχει 2000 λογαριασους,αν παιζει στημενα,αν κανει bonus hunting,ουτε θα κατσω να κανω την αστυνομια.ΔΕ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΑΛΛΩΣΤΕ.
απλά οταν αποφασιζεις να κανεις τετοια κολπα,μην κλαιγεσαι μετα,οταν εχεις τη φωλια οσυ λερωμενη,ειδικα οταν εχεις αφησει ιχνη πισω σου , μεσω συσκευων,IP,κτλ
7.δε χρειαζεται να συμφωνεις μαζι μου.την αποψη μου διατυπώνω
 

Προγνωστικά

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Ολυμπιακός - Ναντ
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • UEFA Youth League Show
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Νασρ - Αλ Φάιχα
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Πόρτο - Μίλαν
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Νυρεμβέργη - Πάντερμπορν
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Τζένοα - Λάτσιο
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Αλ Αχλί - Αλ Χιλάλ
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Άουγκσμπουργκ
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Παλέρμο - Πάρμα
  • 21:30
    Novasports Start
    • Τενερίφη - Λεγανές
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Κάλιαρι - Γιουβέντους
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Αθλέτικ Μπιλμπάο - Γρανάδα
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Νις - Λοριάν
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Ρίο Άβε - Αρούκα
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Παναθηναϊκός - Περιστέρι
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 Ε3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Μπασκόνια - Βίρτους Μπολόνια
  • Αύριο 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ΑΝΤ1+
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Qualifying
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    με την είσοδο του Ζάιτς η Fener παίζει με 10 παίκτες αυτήν την στιγμή
  • PANATHA PANATHA:
    Εγω λεω θα πανε στα πεναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    μακάρι
  • Ertzan Ertzan:
    ο Τζίκου κρατάει την άμυνα
  • Ertzan Ertzan:
    αυτην την στιγμή η Fener παίζει με 10 παίκτες
  • Ertzan Ertzan:
    μπαίνει ο Κρούνιτς μάλιστα
  • Ertzan Ertzan:
    αν ο Ολυμπιακός μπορέσει και σκοράρει μαγκιά του πραγματικά, αν χάσει είναι άξιος της μοίρας του
  • Ertzan Ertzan:
    Τώρα ο προπονητής της Fener τα "γάμησε" αλλά σου λέει δεν έρχεται ο Ολυμπιακός οπότε μπορώ να τους βάλω
  • Ertzan Ertzan:
    όπως έγραφα και σε έναν φίλο πέραν Μπατσουάγι δεν θα άλλαξα κανέναν και ας χρειαστεί να τους κοπούν τα πόδια, ίσως αντί Μπεκάο αν τραυματίστηκε να έβαζα Μπονούτσι για τα πέναλτι
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar ότι άχρηστο υπάρχει έβαλε ο ανίκανος
  • Αδιάβροχος Forum Bot:
    Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο Ηλεκτρονικά Πορτοφόλια.
    Αδιάβροχος Forum Bot: Ο χρήστης Αδιάβροχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "υπάρχει ανώνυμο πορτοφόλι ?" στο...