WTA Tour

Kristina Mladenovic - Karolina Pliskova 1-6 2-6
άκλαφτο πήγε αυτό, έπρεπε να δω πρώτα πως είναι η Τσέχα. με κλειστά μάτια την κόντραρα :(
Veronika Kudermetova - Garbine Muguruza 5-7 6-4 4-6
στα σημεία κέρδισε η ισπανίδα. σίγουρα ήταν value το 3,5 υπέρ της ρωσίδας. δεν έκατσε, τι να κάνουμε;

Elise Mertens - Aryna Sabalenka 4-6 3-6
πέρασε η Λευκορωσίδα και περιμένω το ματς της Pavlyuchenkova με την Kontaveit για την δυάδα

ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ: 15€
ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ: 88,70€
Δυστυχώς έχασε και η Ρωσίδα οπότε ούτε η δυάδα πέρασε
Παω με την Rybakina για να παίξει δεύτερο συνεχόμενο τελικό
Petra Martic - Elena Rybakina 2 Απόδοση 1,72 (bet365)

ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ: 5€
ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ: 83,70€
 
Η Halep τελικά σήκωσε την κούπα στο Ντουμπάι και πλέον οι κοπελιές μετακόμισαν στη Ντόχα όπου έχουμε αυτή τη βδομάδα το τουρνουά Qatar Total Open κατηγορίας Premier 5. Τελευταίο ματς στο σημερινό πρόγραμμα αυτό της Λετονής Jelena Ostapenko με την Ελβετή Jil Teichmann. Δεν ξεκίνησε καλά η Ostapenko, με 2 νίκες και 3 ήττες φέτος. Η Teichmann μου έβγαλε πολλή υγεία στο Fed Cup και νομίζω ότι έχει το πάθος για να χτυπήσει κάθε ματς. Τώρα μένει να δούμε αν θα τα καταφέρει. Πάντως το 2,37 είναι καλή απόδοση για να το μάθουμε.
Jelena Ostapenko - Jil Teichmann 2 Απόδοση 2,37 (bet365)
 
Επίσης, αυτή τη βδομάδα γίνεται κι ένα (μικρότερο) τουρνουά στο Ακαπούλκο του Μεξικό, με λίγες σημαντικές συμμετοχές, το οποίο κι αυτό το παρακολουθώ και θα δω αν προκύψει κάτι.
 
Σε λίγη ώρα ξεκινάει ένα ματς με αντιπάλους δυο αμερικανίδες. Η Alison Riske αντιμετωπίζει την Jennifer Brady. Στο Νο 19 του κόσμου η πρώτη, στο Νο 45 η δεύτερη. Με κριτήριο τις εμφανίσεις τους στο προηγούμενο τουρνουά του Ντουμπάι, όπου η Riske από τον 1ο γύρο από την Τυνήσια Jabeur, ενώ η Brady έπαιξε και προκριματικά κι έφτασε ως τον ημιτελικό, συνολικά 7 ματς και κέρδισε Svitolina, Muguruza για να χάσει τελικά από την Halep, θα ρισκάρω να κάνει ακόμη ένα καλό τουρνουά στην γειτονική Ντόχα.
Alison Riske - Jennifer Brady 2 Απόδοση 2,10 (bet365)

ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ: 5€
ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ: 82,30€
 
Σε λίγη ώρα ξεκινάει ένα ματς με αντιπάλους δυο αμερικανίδες. Η Alison Riske αντιμετωπίζει την Jennifer Brady. Στο Νο 19 του κόσμου η πρώτη, στο Νο 45 η δεύτερη. Με κριτήριο τις εμφανίσεις τους στο προηγούμενο τουρνουά του Ντουμπάι, όπου η Riske από τον 1ο γύρο από την Τυνήσια Jabeur, ενώ η Brady έπαιξε και προκριματικά κι έφτασε ως τον ημιτελικό, συνολικά 7 ματς και κέρδισε Svitolina, Muguruza για να χάσει τελικά από την Halep, θα ρισκάρω να κάνει ακόμη ένα καλό τουρνουά στην γειτονική Ντόχα.
Alison Riske - Jennifer Brady 2 Απόδοση 2,10 (bet365)

ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ: 5€
ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ: 82,30€

Νίκη σε η Brady με 2-1, με δυο νικηφόρα ΤΒ(!!)
ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ: 92,80€
 
Έχασε το πρώτο σετ η Kvitova και με βόλεψε αρκετά σ' αυτό που ήθελα να παίξω από το πρωί...
Kvitova/Pliskova/Σάκκαρη απόδοση 2,65 (bet 365)
Suarez Navarro - Kvitova 6-4 3-6 0-6
Σάκκαρη - Martincova 3-6 7-6 6-0
Pliskova - Pera 6-3 6-0
Πέρασε η τριάδα προχτές

ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ: 101,50€
 
Με μαι δυάδα συνεχίζω σήμερα. Διαλέγω ένα ματς από το τουρνουά στη Λυών κι ένα από το τουρνουά στο Μοντερέι. Και τα δυο είναι μικρά τουρνουά (International) σε σκληρή επιφάνεια, μόνο που αυτό της Λυών είναι κλειστό.
Η δυάδα μου είναι Garcia/Schmiedlova. Η πρώτη από Λυών κι η άλλη από Μοντερέι.
Η Γαλλίδα Caroline Garcia, Νο 3 του ταμπλό, νομίζω ότι έχει κάπως εύκολο έργο σήμερα. Αντίπαλός της η Νο 122 στον κόσμο, Βελγίδα Ysaline Bonaventure. Η εκτίμησή μου είναι ότι πάνω από 1,50 είναι άξια απόδοση για την Γαλλίδα και ο Stoiximan το έχει 1,62.
Η Σλοβάκα Anna Karolina Schmiedlova έκανε μια εξαιρετική εμφάνιση κόντρα στη Venus Williams. Νομίζω ότι η απόδοση για νίκη της οφείλεται περισσότερο στη θέση της, αφού είναι Νο 199 στον κόσμο, ενώ η σημερινή αντίπαλό της, η Τσέχα Marie Bouzkova είναι στην 57η θέση. Όμως την είδα την Τσέχα στο 1ο ματς και δεν μπορώ να πω ότι ήταν κάτι το ιδιαίτερο. Αν η 25χρονη Σλοβάκα παίξει όπως στον πρώτο της αγώνα στο τουρνουά πιστεύω ότι το'χει.

ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ: 5€
ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ: 102,05€
 
Με μαι δυάδα συνεχίζω σήμερα. Διαλέγω ένα ματς από το τουρνουά στη Λυών κι ένα από το τουρνουά στο Μοντερέι. Και τα δυο είναι μικρά τουρνουά (International) σε σκληρή επιφάνεια, μόνο που αυτό της Λυών είναι κλειστό.
Η δυάδα μου είναι Garcia/Schmiedlova. Η πρώτη από Λυών κι η άλλη από Μοντερέι.
Η Γαλλίδα Caroline Garcia, Νο 3 του ταμπλό, νομίζω ότι έχει κάπως εύκολο έργο σήμερα. Αντίπαλός της η Νο 122 στον κόσμο, Βελγίδα Ysaline Bonaventure. Η εκτίμησή μου είναι ότι πάνω από 1,50 είναι άξια απόδοση για την Γαλλίδα και ο Stoiximan το έχει 1,62.
Η Σλοβάκα Anna Karolina Schmiedlova έκανε μια εξαιρετική εμφάνιση κόντρα στη Venus Williams. Νομίζω ότι η απόδοση για νίκη της οφείλεται περισσότερο στη θέση της, αφού είναι Νο 199 στον κόσμο, ενώ η σημερινή αντίπαλό της, η Τσέχα Marie Bouzkova είναι στην 57η θέση. Όμως την είδα την Τσέχα στο 1ο ματς και δεν μπορώ να πω ότι ήταν κάτι το ιδιαίτερο. Αν η 25χρονη Σλοβάκα παίξει όπως στον πρώτο της αγώνα στο τουρνουά πιστεύω ότι το'χει.

ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ: 5€
ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ: 102,05€
Έχασε η Σλοβάκα :kouvas:
 

Προγνωστικά

  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Φιορεντίνα - Βικτόρια Πλζεν
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Λιλ - Άστον Βίλα
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show Greek Edition 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • ΠΑΟΚ - Κλαμπ Μπριζ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Ρόμα - Μίλαν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Γουέστ Χαμ - Λεβερκούζεν
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Αταλάντα - Λίβερπουλ
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Μαρσέιγ - Μπενφίκα
  • Αύριο 19-04-2024
  • 00:05
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show 2023 -24
  • 20:15
    ΕΡΤ3
    • Ολυμπιακός - Προμηθέας
  • Αύριο 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • animusbet animusbet:
    Δεν υπάρχει ομάδα Εφές,επειδή κέρδισε 2 φορές σε μια εβδομάδα τη Φενέρ την κάναμε και ομαδάρα?
  • Ertzan Ertzan:
    Η Ρεάλ δεν χάνει από Efes εκτός και αν ο Λάρκιν τα βάζει και από το σπίτι του τότε υπάρχει ελπίδα
  • Ertzan Ertzan:
    να και ο άλλος πελατάκος :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Στα 5 ματς πιστευω πως η Ρεαλ θα περασει.....απλα ενω εχει βγει πρωτη μπορει να μην εχει τοσο ευκολο αντιπαλο οσο θα ηταν το φυσιολογικο
  • PANATHA PANATHA:
    1900 ματς και συνεχιζουμε :p
  • Ertzan Ertzan:
    Η Λίβερπουλ είμαι σίγουρος έστειλε κόσμο και κοσμάκι κουβά, σημεία, χάντικαπ όβερ τα πάντα όλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σιγουρα τα πολλα λεφτα θα χαθηκαν στο live
  • Ertzan Ertzan:
    Στο ρελαντί τα κορίτσια μας την Βιλνέβ στον τελικό 58-45 λήξη του πρώτου ημιχρόνου
  • Ertzan Ertzan:
    Οι Άγγλοι αυτήν την αγωνιστική κυριολεκτικά γάμησαν κόσμο και κοσμάκι 0-2 η Άστον Βίλλα
  • PANATHA PANATHA:
    Σοκαριστικές στιγμές στο Ουντινέζε - Ρόμα, κατέρρευσε ο Έβαν Εντικά στο 72' της αναμέτρησης.
    1f691.png
    Αποχώρησε με το φορείο, έχοντας ευτυχώς τις αισθήσεις του ο στόπερ των Ρωμαίων, ενώ το παιχνίδι διεκόπη οριστικά.
  • Ertzan Ertzan:
    α γι'αυτό διεκόπη λέω και εγώ τι έγινε εδώ
  • PANATHA PANATHA:
    Για αυτο ειμαι εγω εδω...να ενημερωνω για τα παντα :bravo: :ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Ο χρήστης BraShaVa8888 ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "|_ Λάϊβ _|" στο Προγνωστικά Ποδοσφαίρου.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα λέει με τα Ελληνικά μέσα όπως διάβασα η Πανάθασπορ αποφάσισε να αγοράσει τον Γιάννη Γκούμα της Τουρκίας. Πολύ καλή κίνηση μπράβο :smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Σύμφωνα με τον προπονητή Ισμαήλ Καρτάλ πλην του Οστερβόλντε όπου εγχειρίστηκε και του Πέρεζ δεν υπάρχει κάποια απουσία. Άρα αυτό που περιμένω και περιμένουν το 99% όσων βλέπουν την Fener περιμένουμε την παρακάτω ενδεκάδα

    Λιβακόβιτς

    Οσάγι Σαμουέλ-Τζίκου-Μπεκάο-Καντίογλου

    Ισμαηλ Γιουκσέκ-Φρέντ
    Σιμάνσκι
    Καχβετζί-Τάντιτς
    Τζέκο
    αυτή είναι η εργοστασιακή ρύθμιση της Fener εδώ δεν χρειάζεσαι καν προπονητή όλα λειτουργούν στον αυτόματο
  • PANATHA PANATHA:
    Που το διαβασες αυτο?
  • Ertzan Ertzan:
    σύμφωνα με την beisports τουρκίας είναι δημοσίευμα του sportime λέει
  • Ertzan Ertzan:
    κατηγορήθηκε ο ερωτιάρης για ντόπα? μάλλον το παράκανε με τα βιάγκρα :smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    To Sportime εχει πιασει πατο....μην το πιστευεις ποτε...
  • PANATHA PANATHA:
    Εσυ φυσικα γελας αλλα η ιστορια με τον Ιωαννιδη εδειξε μια ακομα φορα ποσο πατο εχουν πιασει τα social....ο καθε ηλιθιος γραφει οτι σαχλαμαρα του ερθει χωρις φυσικα συνεπειες....και παλι καλα που μεσα σε λιγες ωρες αποδειχτηκε η υποθεση μουφα....και δεν τραβηξε
    2-3 μερες....
  • Ertzan Ertzan:
    μα για γέλια είναι η κατάσταση, Στην σήμερον ημέρα δεν απορώ για τίποτα πραγματικά
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Κύπελλο IFC#15 ΤΕΛΙΚΟΣ (20-21/4/2024)" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • Ertzan Ertzan:
    Στα δικά μου μάτια με την ενδεκάδα που έχει κατεβάσει η Fener και είναι αυτή που έγραψα παραπάνω η Fener κανονικά κερδίζει 2-0 τουλάχιστον όμως επειδή η μπάλα είναι πόρνη που έλεγε και ο Όσιμ όλα όσα βλέπουμε μπορούν να πάνε στράφη (δείτε τα χθεσινά)
  • Ertzan Ertzan:
    Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον δείξει το ελεύθερο TV8 :smk1:
    Ertzan Ertzan: Ο Ατζούν έδειξε για άλλη μια φορά πόσο μεγάλος οπαδός της Fenerbahce είναι και τον αγώνα θα τον...