Νέες δημοσιεύσεις προφίλ

Καλησπέρα παιδιά έχω θέμα με την bwin έχω κάνει αίτημα ανάληψης κ μ έχουν καθυστερήσει πάρα πολύ με τη πρόφαση ότι έχουν τεχνικό θέμα με συναλλαγές μέσω τράπεζας. Όσες φορές μίλησα μ απαντάνε αόριστα ότι θ πιστωθούν τ συντομότερο χωρίς να ξέρεις κάνεις ποτέ είναι αυτό. Τι να κάνω? Μου έχουν δεσμευμένα τα χρήματα
Γεια σας κεμενα μου απενεργοποιησανε το λογαριασμο και μου φαγανε 1200 ευρω .Μπορει σας παρακαλω καποιος να με βοηθησει?
Κυρίως value bets, ενίοτε σημεία που αξίζουν πονταρίσματος για τον έναν ή τον άλλον λόγο.
H Novibet αρνείται να με πληρώσει επειδή δύο διαφορετικά άτομα μπήκαμε από την ίδια συσκευή !!! Είναι κάποιος που κατέφυγε στην Ibas και βρήκε το δίκιο του ?
  • Like
Αντιδράσεις: jokerstar και Nikoskour11
N
Nikoskour11
Εμένα που πηραν όλα τα κέρδη και 260 ευρώ και μου γύρισαν την κατάθεση 20 ευρω γιατί έμπαινε και η γυναίκα μου απ το ιδιο λαπτοπ. Τραγικοι
  • Like
Αντιδράσεις: jokerstar
J
jokerstar
Εχουν κανει καρτελ και οι 15!Σκεψου γιατι δεν ηρθαν μεγαλες ετεριες να παρουν αδεια?η ggpoker λυπηθηκε να δωσει 3 εκ. για αδεια? απατη η ΕΕΕΠ!κανεις καταγγελια και τιποτα!ολες μαζι ειναι φιλαρακια,μου εκλεισε η pokerstars τον λογαριασμο γιατι εμεινα ανεργος και δεν τους εκανα τον τζιρο που ηθελαν φαινεται.μας θελουν θυματα να μην μιλα κανεις,και εδω μεσα εχουν ατομα για προπαγανδα,ενας απο αυτους ο κερκυραιος.
  • Like
Αντιδράσεις: Emmanouil
E
Emmanouil
Συμφωνώ απόλυτα φίλοι, υπάρχει καρτέλ, κέρδισα περίπου 1500ε στη sportingbet πέρυσι το Νοέμβρη και όχι μόνο δεν με πλήρωσαν ποτέ αλλά μου μπλόκαραν και το λογαριασμό χωρίς αιτία! Τυχαίο είναι που ο William Hill την έκανε πριν πολλά χρόνια;;
Καλησπέρα Betman

σε παρακαλώ μην βαζεις εξωτερικους συνδεσμους γιατι απαγορευονται καθως η google μας τιμωρει.

Αν θες κανε copy αυτο που θες και βαλτο όπως στα εφτιαξα τα topics που ανοιξες και να μην εχουν εξωτερικους συνδέσμους.

Ευχαριστω και καλή επιτυχία
Καλησπερα φιλε μου υπαρχει κανενα νεο απο τους τζηρους? Δεν θελω να σας κουρασω αλλα θα ηθελα να μαθω τι συμβαινει , και πριν καιρο ειχε κλεισει παλι και μετα ανοιξε.
Ertzan
Ertzan
Καλησπέρα. Δεν έχουμε βρει κάτι είμαστε σε επικοινωνία με την Betfair όταν έχω νεότερα θα σε ενημερώσω
  • Like
Αντιδράσεις: JIM1
we start το βράδυ θα μελετήσω για την Κυριακή οτι καλό βρω θα το βάλω
B
bill1951
η νοβι μπετ εχει κλεψει πλεον σε πολλους τα χρηματα και σε μενα εχω απευθυνθει στην ibas που ειναι υπευθυνη καντετο ολοι οι ζημιωμμενοι
Καλησπέρα, μπορώ να έχω τον κωδικό για το δωμάτιο στο chat;
K
kastanias
Καλημέρα σε όλους. Πως μπορώ να πάρω μέρος στο chat?
Μπορείς να μου δώσεις τον κωδικό για το δωμάτιο στο chat? Ευχαριστώ
Θα παρακαλουσα να εχω προσβαση στο γκρουπ στο τσατ...ευχαριστω.
Καλησπερα...συγνωμη για την ενοχληση αλλα ηθελα να σε ρωτησω κατι εκτος στοιχηματος......αν βρεις λιγο χρονο απαντησε μου...Σταυρος Μαυριδης
αναφερθηκα στην vip-ibc.com.gr...με σκοπο την ενημερωση...καταλαβαινω ποσοι την ψαχνουν για betfair kai pinacle...και θεωρησα οτι το θεμα εχει ενδιαφερων. Ουτε διαφημιση ηθελα να κανω ουτε τιποτα...Ξερω πως το σαιτ εχει ψαγμενους παικτες και πιστεψα οτι θα γινει μια ενδιαφερων κουβεντα...αυτο ηταν ολο κι ολο
D
dimmav656
εχω προβληαμ με τη betrebels εχω 1650 ευρω και αφου εχω στειλει ταυτοτητα δεκο selfie να κραταω ταυτοτητα καρτα που εκανα καταθεση κινησεις καρτας που εκανα καταθεση τωρα για ναπροχωρησουν την αναληψη θελουν μισθοδοσια, λογαριασμο μισθοδοσιας και μηνες κινησεις λογαριασμου μισθοδοσιας. Δε θελω να τα στειλω προφανως. Τι θα με συμβουλευες?
D
DOKTOR1234567
Φιλε εχω το ιδιο θεμα... Πληρωθηκες?
Καλησπέρα και συγγνώμη για την καθυστέρηση της απάντησης. Μόνο εδώ
Καλησπέρα, συγγνώμη για την άσχετη ερώτηση ήσουν με αυτό το username στο artofsharing;
Γενική Κουβεντούλα
Βοήθεια Χρήστες
  • Κανένας δεν κουβεντιάζει αυτή τη στιγμή.
  • McLaren17 McLaren17:
    @PANATHA κανεις δεν ξέρει, ενω δεν ηταν dominant οσο ηταν αλλες χρονιες παρόλα αυτα τερματισε 1η στην regular season και τα θαλάσσωσε στα playoffs ... ήταν και λιγο ατυχη πχ με την Πλζεν προηγηθηκε στο 91' και ισοφαριστηκε στο ~95' κατι τετοιο
  • PANATHA PANATHA:
    ναι τα θυμαμαι....την ειχα πονταρει σε παρολι με πρωταθλήτριες....και φέτος πάλι αυτήν πόνταρα....δεν εχει και Ευρώπη οπότε θα ειναι και ξεκούραστη!
  • PANATHA PANATHA:
    Έγραψα ανάποδα το τελικό σκορ της Λίβερπουλ...αν θέλει κάποιος από το σάιτ να το διορθώσει...εμένα νομίζω δεν με αφήνει...
  • PANATHA PANATHA:
    τι θα γινει με αυτο το χαπατο τον dimitris?
  • PANATHA PANATHA:
    Καλό μήνα αλάνια
  • McLaren17 McLaren17:
    καλο μηνα σε όλους !!!
  • Ertzan Ertzan:
    Καλό μήνα αγαπούλες
  • FIRESPORTBET FIRESPORTBET:
    Kαλημερα σας
  • McLaren17 McLaren17:
    καλημέρα
  • PANATHA PANATHA:
    Διαβάζεις πως απόψε παίζει Μακάμπι - Άρης και αναπόφευκτα έρχεται στο μυαλό οι επικές μάχες των δύο ομάδων στο μπάσκετ πριν αρκετά χρόνια.....
  • McLaren17 McLaren17:
    πιασαμε πατο ...
  • Ertzan Forum Bot:
    Ο χρήστης Ertzan ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "IFC#19 σεζόν 2022-23: Δηλώστε συμμετοχή!" στο Διαγωνισμός I.F.C..
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία Premier League Κρίσταλ Πάλας - Άρσεναλ 0-1 στο 77΄.....θεωρω πως θα εχει ενα ακόμα γκολ....το Over 1,5 στο 2.30
  • PANATHA PANATHA:
    Ποδόσφαιρο Αγγλία Premier League Φούλαμ - Λίβερπουλ 2-1 στο 79΄.....θεωρώ πως θα εχει ένα ακόμα γκολ στο ματς....το Οver 3,5 @1.75
  • PANATHA PANATHA:
    Αγγλία Premier League Φούλαμ - Λίβερπουλ 2-2 στο 82΄....θεωρώ πως θα εχει ένα ακόμα γκολ το ματς....το Over 4,5 @2.32
  • McLaren17 McLaren17:
    κοντα ηταν στο 2-3 με το δοκαρι στο 90 φευγα
  • McLaren17 Chat Bot:
    McLaren17 has left the room.
  • McLaren17 Chat Bot:
    McLaren17 has joined the room.
  • PANATHA PANATHA:
    Έβερτον - Τσέλσι Σκορ πολλαπλών επιλογών (1-2) (1-3) ή (1-4) με απόδοση 6.80 στην Stoiximan...δεν πρόλαβα να το γράψω αλλα μου αρέσει πολυ...
  • Ertzan Ertzan:
    Φιλικό Λαμία-Λεβαδειακός ματσάρα, δεν πιστεύω να δει κανείς τους τιτίκες Γερμανούς και το Ντόρντμουντ-Λεβερκούζεν :paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    Σίβασπορ-Γκαζιάντεπ ξεκινάει τώρα Χ ημίχρονο 2,05 3/10 stoiximan
  • N navagos:
    παιδια εχει κανει καποιος προσφατα λογαριασμο σε πρασινη !!! προσφατα εννοω πριν δυο μερες και επειτα !!!
  • S Chat Bot:
    SERRES έχει φύγει από το δωμάτιο.
    S Chat Bot: SERRES έχει φύγει από το δωμάτιο.

Σχετικά με εμάς

• Η κοινότητα του infobeto θεωρείται σημείο συνάντησης των παικτών και των ανθρώπων της αγοράς των τυχερών παιχνιδιών για διαβουλεύσεις, συμβουλές, ενημερώσεις, ανταλλαγές πληροφοριών, επίλυσης προβλημάτων με εταιρείες κλπ. Είμαστε υπερήφανοι που διαθέτουμε το μεγαλύτερο forum τυχερών παιχνιδιών στην Ελλάδα και ένα από τα μεγαλύτερα παγκοσμίως και δουλεύουμε καθημερινά για να κρατάμε υψηλό το επίπεδο της κοινότητάς μας.

Μενού χρήστη

Ακολουθήστε μας στο Facebook