Bookmaker: 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα
Μονάδες: 7/10
Απόδοση: 1.70
Αποτέλεσμα: 1-2
Κέρδος: 4.90 (Won)

Η ΚΦΟΥΜ Όσλο προέρχεται από ισοπαλία με σκορ 2-2 στην έδρα της Χαμ Καμ. Αμυντικά έβγαλε αρκετά προβλήματα και βρέθηκε να χάνει με δύο γκολ στο 24ο λεπτό, στο δεύτερο ημίχρονο ανέβασε απόδοση και ισοφάρισε. Η Λίλεστρομ απογοήτευσε σε ακόμα μία αναμέτρηση, ηττήθηκε εντός έδρας 2-0 από τη Σόγκνταλ. Συμπλήρωσε πέντε αγωνιστικές χωρίς τρίποντο, μετά από επτά φετινές υποχρεώσεις έχει συγκεντρώσει μόλις οκτώ βαθμούς. Αμφότερες κρίνονται ανάξιες εμπιστοσύνης στα μετόπισθεν, η ΚΦΟΥΜ Όσλο μετράει 5/7 Over 2.5 γκολ, τη στιγμή που η Λίλεστρομ δέχεται γκολ με κάθε πιθανό τρόπο. Το χέρι πηγαίνει αυτόματα στην επιλογή του Over 2.5 γκολ, με απόδοση 1.70 στο Stoiximan.