• 20
  • Οκτ 2020
  • 02:30

USA New England Revolution - Philadelphia Union ( Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες στο πρώτο ημίχρονο) NAI

Δευτέρα, 19 Οκτωβρίου 2020 21:29

Νιου Ίνγκλαντ και Φιλαδέλφεια Γιούνιον θα βρεθούν αντιμέτωπες στην 19η αγωνιστική της ανατολικής περιφέρειας του MLS στο Gillette Stadium.

Έκανε δεύτερη συνεχόμενη νίκη η ομάδα της Νιου Ίνγκλαντ και αναρριχήθηκε στην βαθμολογία. Μετά την νίκη επί της Νιου Γιορκ Σίτι με 1-2 κέρδισε και το Μόντεραλ με 2-3 σε ένα ματς που θα μπορούσε να σκοράρει ακόμη περισσότερα τέρματα αν ήταν πιο εύστοχη στην τελική προσπάθεια. Τα συνεχόμενα παιχνίδια δεν δείχνουν να επηρεάζουν την εικόνα της.

Από την άλλη η Φιλαδέλφεια Γιουνιόν μετά την νίκη της επί του Μόντρεαλ, αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2 στην έδρα της Ουάσινγκτον. Βρίσκεται αρκετά υψηλά στην βαθμολογία με 35 βαθμούς και μοιάζει ικανή για καλύτερα πράγματα. Αν και σήμερα δεν μπορεί να υπολογίζει στους Μπεντόγια του είναι τιμωρημένος, Γκλέσνες, Γκάντις Κριβάλ  που είναι τραυματίες και και στον που είναι σε καραντίνα λόγω Covid -19 Χοσέ Μαρτίνες.

Αμφότερες διαθέτουν πολύ καλούς παίκτες με εμπειρία και ποιότητα μεσοεπιθετικά. Λογικά θα ανοίξει το ματς , αυτό είναι το στυλ παιχνιδιού των δύο ομάδων και δύσκολα θα αλλάξει αυτό σήμερα. Θα κρατήσω το να σκοράρουν και οι δύο ομάδες στο πρώτο ημίχρονο. G/G πρώτου ημιχρόνου σε απόδοση 3,70 στον Stoiximan

Αγώνας: New England Revolution - Philadelphia Union ( Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες στο πρώτο ημίχρονο) NAI

infobeto forum Γεια σου ρε Ντιέγκο αλάνι... BetLaden Σήμερα 22:57
infobeto forum PreVein IFC#17 Βαθμολογία και Aποτελέσματα Β' Ομίλου McLaren17 Σήμερα 21:52
infobeto forum PreVein IFC#17: B ΟΜΙΛΟΣ: 10η αγωνιστικη McLaren17 Σήμερα 21:50
infobeto forum sans voir live fairplay Σήμερα 21:34
infobeto forum combo animusbet Σήμερα 21:24
infobeto forum Ελβετικά over georgesv53 Σήμερα 21:02
infobeto forum Σεζόν 2020-2021 tino Σήμερα 19:36
infobeto forum Τρίτο μουσικό πρόγραμμα grace_kelly Σήμερα 19:25
infobeto forum Λίγα και καλά Αδιάβροχος Σήμερα 18:18
infobeto forum Παρολάκια animusbet Σήμερα 18:05