• 17:00

Other - Basketball Paok - Promitheas(-2.5 & Over 149.5 pts)

Σάββατο, 06 Μαρτίου 2021 13:29

Ενδιαφέρον ματς αναμένεται στην Πυλαία με τον Παοκ να υποδέχεται τον Προμηθέα.

Από μεγάλη νίκη στη Λάρισα επί της τοπικής ομάδας προέρχεται ο Παοκ που επικράτησε στην παράταση με 88-91. Αν αφαιρέσεις τα πρώτα 12-13 λεπτά όπου η Λάρισα έλεγχε καθαρά το ματς και έφτασε τη διαφορά μέχρι και τους +12 πόντους την υπόλοιπη ώρα το ματς ήταν ντέρμπι και στο τέλος ο πιο ικανός ή αν θέλετε και ο πιο τυχερός έφτασε στη νίκη. Οι γνωστοί τέσσερις(Τέρνερ, Κάρτερ, Λοβ, Γκρίφιν) διψήφιοι για την ομάδα του Παοκ που ήταν και οι διακριθέντες της ομάδας. Χωρίς απουσίες η ομάδα του Παοκ.

Από την άλλη ο Προμηθέας έχει αρκετές μέρες να αγωνιστεί καθώς το παιχνίδι με την Αεκ αναβλήθηκε λόγω κρουσμάτων στην Αεκ. Κατά σύμπτωση τελευταίο ματς ήταν αυτό του κυπέλλου με τον Παοκ που κέρδισε η ομάδα του Γιατρά στην παράταση. Επιστρέφει ο μικρός Αγραβάνης ο Γιάννης που ήταν εκτός ενώ παρελθόν πλέον αποτελεί ο Μίλερ που έτσι και αλλιώς στα τελευταία ματς είχε ελάχιστο χρόνο συμμετοχής.

Συνοψίζοντας θεωρώ ότι ο Προμηθέας έχει σαφώς καλύτερο και πληρέστερο ρόστερ από τον Παοκ, έχει πάρει μεγάλες νίκες εκτός έδρας τελευταία (ΑΕΚ, ΠΑΟ) και έχει τον πρώτο λόγο για τη νίκη. Μαζί και το Over καθώς πιστεύω ότι θα γίνει ένα τελείως διαφορετικό παιχνίδι σε σχέση με αυτό του κυπέλλου που η πίεση της πρόκρισης κράτησε το σκορ σε χαμηλά επίπεδα.

Το σημείο που επιλέγω είναι...Προμηθέας(-2.5 & Over 149,5 pts) σε απόδοση 2.87 στον stoiximan.

Αγώνας: Paok - Promitheas(-2.5 & Over 149.5 pts)

16 Απρ 2021
Την πιο συναρπαστική του… πτήση έζησε το απόγευμα της Τετάρτης ένα τυχερό μέλος της Stoiximan, κερδίζοντας 10.000€ στο Aviator!   Η φρενίτιδα ήρθε και στην Ελλάδα! Το συναρπαστικό Aviator είναι ... Περισσότερα

Τελευταία Μηνύματα από το Forum

Μήνυμα Αποστολέας Ημερ.
infobeto forum Ελβετικά over georgesv53 Σήμερα 00:30
infobeto forum PreVein IFC#16 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ IFC ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (1ος αγώνας) (17-18/4/2021) Ertzan Χθες 23:02
infobeto forum over-2,5- McLaren17 Χθες 22:46
infobeto forum ΒΙΝΟ-συστηματα (παρολι) McLaren17 Χθες 22:43
infobeto forum Ξενέρωσα με το στοιχημα Ertzan Χθες 22:38
infobeto forum Bet της πλάκας coria Χθες 22:28
infobeto forum Tennis 2021 Kavajim Χθες 21:56
infobeto forum Τρίτο μουσικό πρόγραμμα grace_kelly Χθες 21:27
infobeto forum Radio zorian - Happy hour zorian Χθες 21:10
infobeto forum over 2,5 DUMBA Χθες 13:57