ECUADOR - SENEGAL: Cu golurile în finală pentru "16"

de la / CUPA MONDIALĂ 2022 / Marți, noiembrie 29 2022 11: 53

Au ajuns în „finala” dintre ei, Senegalul dorind doar o victorie, în timp ce Ecuadorul s-a calificat și el la egalitate. În teorie, mergem spre un joc strâns, cu prețurile scăzute pe golurile de jos arătând clar tendința.

Jucătorii lui Alfaro au impresionat și împotriva Qatarului în care au reușit rapid 2-0 cu ușurință, dar și în 1-1 cu olandezii care s-au trezit urmărind scorul din minutul 6. Senegal s-a descurcat bine și împotriva olandezilor, indiferent de rezultatul final al înfrângerii cu 2-0. Defensiv au arătat din nou că au lacune față de Qatar, deși au reușit să câștige cu 3-1 și să rămână în viață în cursa de calificare.

Absența lui Mane a fost decisivă pentru Senegal. Atmosferă bună în echipa lui Aliu Cisse și încredere în victorie – calificare împotriva Ecuadorului. Acest lucru, la rândul său, cu Valencia din nou pe teren, el poate înscrie goluri mai ușor decât sugerează statisticile sale. Chiar dacă doare, poate obține o oră de joc.

Este mult mai probabil să avem un joc deschis cu goluri de la ambii adversari, iar meciurile din grupa a treia, precum și eliminările, sunt cele în care portarii coboară și ei pe picior de gol în ultimele minute.

EVALUARE: Aceasta combo G & O2,5 cu performanța 2,90 activată Betshop.gr

TIR1: Oricând 1-1 în meci în armat de 2,77 in Stoiximan.gr
TIR2: De-a lungul 3,5 în performanța 4,50 la Bet365.gr