Știri sportive

Scriem cele mai importante stiri de oriunde din lume, transferuri, demiteri antrenori, analiza turneu sau orice altceva care ar putea afecta pariurile noastre.

Obiecte lipicioase

Fire normale

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Aveți grijă să nu vedeți nicio victorie nicăieri de la echipele dvs. astăzi .... ați început deja cu o înfrângere la baschet în Turcia :p
  • Ertzan Ertzan:
    absențele, oboseala și idiotul atomistul Perez au fost motivele pentru care am pierdut în amical
  • PANATHA PANATHA:
    Da .... și cred că ei sunt de vină ... plus terenul de joc rău din cauza ploii : Lol:: mascate:: ROFLMAO::p
  • Ertzan Ertzan:
    nici parchetul nu era bine lustruit :p
  • Ertzan Ertzan:
    3-1 în loc de 6-1
  • PANATHA PANATHA:
    Bună dimineața
  • PANATHA PANATHA:
    Nu uitați astăzi de Zenit - Panathinaikos la ora 20:00 pentru al 6-lea joc al Euroligii
  • Dumba Forum Bot:
    Utilizatorul Dumba a început un nou subiect numit „SUB DUMBA" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ertzan a spus:
    3-1 în loc de 6-1
    Ai mare dreptate .... trebuia să meargă cu 6-1 sau chiar mai bine cu 6-0 .... dar vezi că ne-au încărcat cu Var și în cele din urmă am fost limitați la 3-1 ...... deci echipa a crescut de atâția ani ..... fazele disputate au fost întotdeauna 80 - 20 în favoarea ei și 2-1 'sau 2-2 au devenit 4-0 ..... și apoi ai ieșit cu o limbă pentru investiții : mascate:
  • animusbet animusbet:
    din fericire nu au acordat penalizări celor 3 cornere, altfel nu 6-1 Ercan, ar fi mai mult
  • Ertzan Ertzan:
    pe rând veți obține cu toții. Noi fără Campioni Var și cu Campioni Var și cu arbitri străini din nou Campioni ce altceva să facem pentru a ne dovedi dominația? Faceți echipe dar arbitrați arbitrați și arbitrați din nou

: ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO:
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Nu uitați astăzi de Zenit - Panathinaikos la ora 20:00 pentru al 6-lea joc al Euroligii
    Cu o victorie în seara asta ajungi să joci coaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa : pește:
  • PANATHA PANATHA:
    Ei bine ..... nu înscrie niciun gol pentru Fener acum și vom avea grijă de tine altă dată ...
  • PANATHA PANATHA:
    Da ... ai pus-o .....
  • Ertzan Ertzan:
    Lucrez din nou pentru tine : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Vreau altul .....
  • Ertzan Ertzan:
    din fericire 2-1
  • Ertzan Ertzan:
    tâmpitul este vina pe care am egalat-o
  • PANATHA PANATHA:
    Acum ești complet ..... și peste și Fener peste 1,5
  • Ertzan Ertzan:
    Ajută-l pe Pelkas vândut la naiba să nu te uiți la el
  • PANATHA PANATHA:
    Nu-mi pasă să pun mai multe ....
  • Ertzan Ertzan:
    din fericire a ieșit schimbarea
  • Ertzan Ertzan:
    Înfrângere nedreaptă pentru Panathinaikos cu 112-83 împotriva Zenit, simpatizez : paidi:
  • T Forum Bot:
    Utilizatorul tsiou313 a început un nou subiect numit „BLOC NOVIBET" în Site-uri legitime de pariere.
    T Forum Bot: Utilizatorul tsiou313 a început un subiect nou denumit „NOVIBET BLOCK” în Legal ...