Jocuri de cazino

21+
Reguli regulate, terminologie, informații despre toate jocurile pe care le întâlnim în cazinourile online.

Obiecte lipicioase

raspunsuri
19
Vizualizări
32 K
raspunsuri
1
Vizualizări
14 K
raspunsuri
0
Vizualizări
14 K

Fire normale

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Aveți grijă să nu vedeți nicio victorie nicăieri de la echipele dvs. astăzi .... ați început deja cu o înfrângere la baschet în Turcia :p
  • Ertzan Ertzan:
    absențele, oboseala și idiotul atomistul Perez au fost motivele pentru care am pierdut în amical
  • PANATHA PANATHA:
    Da .... și cred că ei sunt de vină ... plus terenul de joc rău din cauza ploii : Lol:: mascate:: ROFLMAO::p
  • Ertzan Ertzan:
    nici parchetul nu era bine lustruit :p
  • Ertzan Ertzan:
    3-1 în loc de 6-1
  • PANATHA PANATHA:
    Bună dimineața
  • PANATHA PANATHA:
    Nu uitați astăzi de Zenit - Panathinaikos la ora 20:00 pentru al 6-lea joc al Euroligii
  • Dumba Forum Bot:
    Utilizatorul Dumba a început un nou subiect numit „SUB DUMBA" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ertzan a spus:
    3-1 în loc de 6-1
    Ai mare dreptate .... trebuia să meargă cu 6-1 sau chiar mai bine cu 6-0 .... dar vezi că ne-au încărcat cu Var și în cele din urmă am fost limitați la 3-1 ...... deci echipa a crescut de atâția ani ..... fazele disputate au fost întotdeauna 80 - 20 în favoarea ei și 2-1 'sau 2-2 au devenit 4-0 ..... și apoi ai ieșit cu o limbă pentru investiții : mascate:
  • animusbet animusbet:
    din fericire nu au acordat penalizări celor 3 cornere, altfel nu 6-1 Ercan, ar fi mai mult
  • Ertzan Ertzan:
    pe rând veți obține cu toții. Noi fără Campioni Var și cu Campioni Var și cu arbitri străini din nou Campioni ce altceva să facem pentru a ne dovedi dominația? Faceți echipe dar arbitrați arbitrați și arbitrați din nou

: ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO:
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Nu uitați astăzi de Zenit - Panathinaikos la ora 20:00 pentru al 6-lea joc al Euroligii
    Cu o victorie în seara asta ajungi să joci coaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa : pește:
  • PANATHA PANATHA:
    Ei bine ..... nu înscrie niciun gol pentru Fener acum și vom avea grijă de tine altă dată ...
  • PANATHA PANATHA:
    Da ... ai pus-o .....
  • Ertzan Ertzan:
    Lucrez din nou pentru tine : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Vreau altul .....
  • Ertzan Ertzan:
    din fericire 2-1
  • Ertzan Ertzan:
    tâmpitul este vina pe care am egalat-o
  • PANATHA PANATHA:
    Acum ești complet ..... și peste și Fener peste 1,5
  • Ertzan Ertzan:
    Ajută-l pe Pelkas vândut la naiba să nu te uiți la el
  • PANATHA PANATHA:
    Nu-mi pasă să pun mai multe ....
  • Ertzan Ertzan:
    din fericire a ieșit schimbarea
  • Ertzan Ertzan:
    Înfrângere nedreaptă pentru Panathinaikos cu 112-83 împotriva Zenit, simpatizez : paidi:
  • T Forum Bot:
    Utilizatorul tsiou313 a început un nou subiect numit „BLOC NOVIBET" în Site-uri legitime de pariere.
    T Forum Bot: Utilizatorul tsiou313 a început un subiect nou denumit „NOVIBET BLOCK” în Legal ...