Membrii care au reacționat la # 2

Toate (1) ca ca (1)

1. ca

cacambola

New Member
      • Scorul de reacție
        0
      • puncte
        0
  • Se încarcă ...
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • BetLaden BetLaden:
    Câștigătorul competiției pentru al 18-lea joc al superligei este GEORGE-ELE
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Mesut Ozil care va semna miercuri la Fener va primi 3 milioane de euro pe an plus bonusuri, pentru acest an 2020/2021 nu va primi nimic
  • PANATHA PANATHA:
    Ertzan a spus:
    Mesut Ozil care va semna miercuri la Fener va primi 3 milioane de euro pe an plus bonusuri, pentru acest an 2020/2021 nu va primi nimic
    Posibilitatea de a învăța o mică minge de la Pelkas ...
  • Ertzan Ertzan:
    Ahmet Pelkas brodează broderi dacă te uiți la pasul pe care l-a făcut în crearea celui de-al doilea gol nenorocit naibii să nu te uiți la jucătorul meu
  • PANATHA PANATHA:
    Îl văd ... Am un duo peste 2.5 cu echipa Alania Over 1,5 .... dar nu Ahmet prietenul meu .... Dimitris!
  • Ertzan Ertzan:
    Bun pentru voi, care sunteți un client bun în baschet, îl voi păstra pe Dimitris, deși la IFC cu amărăciune :p
  • Ertzan Ertzan:
    Pelkas în seara asta oferă pase frumoase ok și un motiv mic pentru Ozil care este în tribune
  • Ertzan Ertzan:
    Alanya la 0-2 am părăsit-o, văd 3-3
  • PANATHA PANATHA:
    Am spus-o ... adversar ușor și 3-0 haha
  • PANATHA PANATHA:
    și am început
    contraatac mare la IFC .....
  • Ertzan Ertzan:
    Echipa mare mâine echipa
    cu Maccabi
    +1
  • N Forum Bot:
    Utilizatorul NatasouLaz a început un nou subiect numit „Paysafecard" în Anunturi - Suport.
  • B căutări27a:
    Bună seara
  • B căutări27a:
    Junior 3.5
  • B căutări27a:
    Palestinian 3.5 cu risc 1X
  • B căutări27a:
    σιβας 2.5
  • S Siomos1:
    Bună seara, meciuri importante în Euroliga și un dublu cadou în competiția site-ului în această săptămână a diavolilor.
    Detalii găsiți aici: https://www.infobeto.com/diagwnismos-euroleague-enopsei-diabolobdomadas-2
    +1
  • B căutări27a:
    spirite bune
    +1
  • B căutări27a:
    Șampanie 1.5 zile
  • B căutări27a:
    lichior 1.5
  • B căutări27a:
    burundi c / c
    +1
  • B căutări27a:
    petrojet 0.5
    +1
  • B căutări27a:
    buna continuitate
    +2
  • PANATHA PANATHA:
    Jocul celui de-al 23-lea meci dintre Maccabi și Efes, care era programat pentru 28/1, a fost amânat, așa cum a fost anunțat oficial de Euroliga.
    Restricțiile guvernului israelian din cauza pandemiei nu permit misiunii turcești să călătorească în țară și astfel jocul va fi jucat la o altă dată, care nu a fost încă decisă.
    PANATHA PANATHA: Jocul celui de-al 23-lea meci dintre Maccabi și Efes, care era programat ...