Membrii care au reacționat la # 23

Toate (3) ca ca (3)

1. ca

georgemr2

New Member
      • Scorul de reacție
        0
      • puncte
        1
    2. ca

PANATHA

Membru activ
      • Scorul de reacție
        111
      • puncte
        43
    3. ca

FunBet

Membru activ
      • Scorul de reacție
        213
      • puncte
        43
  • Se încarcă ...
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Wolves - Everton Goal - Gol cu ​​cota de 2.00 / Burnley - Manchester United 2 și peste 2.5 cu cota de 2.15 în timp ce o altă opțiune riscantă este ca Manchester să înscrie cu o penalizare cu cota de 4.10
    +1
  • Rezistent la apă Rezistent la apă:
    Leverkusen a înscris
  • PANATHA PANATHA:
    Ninsorile abundente care au lovit Madridul în ultimele zile creează probleme în călătoria Stelei Roșii, dar și a arbitrilor, având în vedere meciul cu Real Madrid și riscul amânării meciului este vizibil.
  • 1 Forum Bot:
    Utilizatorul 12X a început un nou subiect numit „Vistabet, Bwin, Sportingbet" în Site-uri legitime de pariere.
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    Meciul Real Madrid cu Steaua Roșie era programat miercuri seară, dar nu va avea loc.Potrivit autorității organizatoare a Euroligii, jocul a fost amânat, întrucât echipa sârbă nu a reușit să aterizeze în capitala Spaniei.
    +1
  • takhspanos Forum Bot:
    Utilizatorul takhspanos a început un nou subiect numit „VORBIȚI PENTRU DUBLU." în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „PreVein IFC # 17: CUPON: al doilea meci 21-16 / 17/1" în Concursul IFC.
  • PANATHA PANATHA:
    Din anumite motive, el nu mă lasă să-mi stabilesc pariul ... de îndată ce apăsăm pe Save, mă aruncă .... cu siguranță sunt trucurile lui Ertzan .... dacă poți este bine, altfel voi încerca din nou mai târziu
  • PANATHA PANATHA:
    OK completat
  • Ertzan Ertzan:
    Eu sunt vinovat pentru tot : paidi:
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    Alania nu uita astăzi că avem 2 meciuri pentru Superliga .... la 17:15 pentru al 13-lea joc Atromitos - Lamia și la 19:30 pentru al 8-lea joc Aris - AEK
  • PANATHA PANATHA:
    Următorul meci dintre Aston Villa și Everton a fost amânat din cauza unui coronavirus. Izbucnirea coronavirusului în „tabăra” Aston Villa a condus Premier League să amâne meciul dintre „săteni” și Everton, pentru campionatul englez, care era programat. pentru duminică.
  • Ertzan Ertzan:
    Și ar trebui să faceți un test înainte de a veni în oraș, acum că ne-am prezentat în caz că ne lipiți ceva : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    O dublă ne vom lipi de tine și vom pleca ....
  • Ertzan Ertzan:
    Bine bine foarte bine

: ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO:
  • BetLaden BetLaden:
    Astăzi se încheie competiția pentru al 13-lea joc al Superligii cu meciul Atromitos - Lamia
    Mauritania Divizia 1 Concord - FC Inter
    x la 71 cu perspectiva afară
  • BetLaden BetLaden:
    Câștigătorul competiției pentru al 13-lea joc al Superligei este după o remiză triplă și o remiză (detalii în forum) giannhs68 (Y). Cadoul a fost trimis.
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    Bună seara în companie ..... vezi puțin în rating
  • PANATHA PANATHA:
    în scorul meciurilor de baschet de ieri .... din anumite motive pentru prietenul tău coninios ai trecut de două ori meciul Alba - Armani!
  • Φανουριος Forum Bot:
    Utilizatorul Φανουριος a început un nou subiect numit „Predicții..Cealaltă Dimensiune!" în Fotbal Predictii.
    Φανουριος Forum Bot: Fanourios a început un nou subiect numit „Predicții..Cealaltă Dimensiune!” în...