Membrii care au reacționat la # 23

Toate (1) Aprecieri Aprecieri (1)

1. Aprecieri

BlackCat

Membru
      • Scorul de reacție
        30
      • puncte
        13
  • Se încarcă ...
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    BetLaden a spus:
    hahaha ... ei bine ... îți arăt (Bubble)
    după cum puteți vedea, ei v-au luat și lucrează pentru voi, eu nu vă fac asta niciodată : paidi:
  • cosmicsports Forum Bot:
    Utilizatorul cosmicsports a început un nou subiect numit „Colonie ..." în Pachete de conversații.
  • Okoński Okoński:
    a intrat din nou Theodore ???
  • PANATHA PANATHA:
    BetLaden a spus:
    hahaha ... ei bine ... îți arăt (Bubble)
    Nici macar dimineata ??? asta spunea Chlapatsas!
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Nici macar dimineata ??? asta spunea Chlapatsas!
    Nu spunem Mântuire. A spune că Dimitris Fragioglou i-a scris lui googlareis și a găsit-o ok este mâncat. Dar Bubble? ce este aceasta bula? precum se spune în satul meu :p : pește: : agis:
  • PANATHA PANATHA:
    Lasă-l pe Chlapatsas să vină să-l vadă și să intenteze un proces cu avocatul Alexis ,,,,,
  • BetLaden BetLaden:
    :D:D:D:D Sunt topit ... ce esti ....
  • PANATHA PANATHA:
    ai văzut ... sunt niște șezlonguri care nu au nimic de făcut și comentează toată ziua ...
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    ai văzut ... sunt niște șezlonguri care nu au nimic de făcut și comentează toată ziua ...

Mă bucur că vă faceți autocritica, deoarece sper și că alții vor face același lucru pentru înfrângerea nedreaptă din această seară : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Nu te curaja ... maine vei avea 0/2 ...
  • BetLaden BetLaden:
    Bună dimineața pentru întreaga companie :cafea:
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Nu te curaja ... maine vei avea 0/2 ...

Legenda este dublă astăzi și Fener este o victorie, mai ales Fener este fix : paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    BetLaden a spus:
    Bună dimineața pentru întreaga companie :cafea:
    Bună dimineața Bună dimineața Ești sigur? Văd „editează” în mesajul tău : pește:
  • PANATHA PANATHA:
    Bună dimineața
  • BINOTRADER Forum Bot:
    Utilizatorul BINOTRADER a început un nou subiect numit „Sfeșnice - Microchirurgia forexului." în Forex Trading.
  • BINOTRADER Forum Bot:
    Utilizatorul BINOTRADER a început un nou subiect numit „EUR - CHF" în Forex Trading.
  • PANATHA PANATHA:
    Programul este foarte complet astăzi .... în afară de cele două jocuri de baschet pe care echipele Ertzan le vor pierde, are și meciuri de fotbal frumoase
  • BINOTRADER Forum Bot:
    Utilizatorul BINOTRADER a început un nou subiect numit „Formații schematice - Formațiuni cu sfeșnice." în Forex Trading.
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Programul este foarte complet astăzi .... în afară de cele două jocuri de baschet pe care echipele Ertzan le vor pierde, are și meciuri de fotbal frumoase

Firi firi te duci ce spune melodia : bask:
  • PANATHA PANATHA:
    Ce? nu-mi place programul? are atatea chibrituri! : ROFLMAO: :p : sus: : preot: : twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Nu mi-a plăcut înfrângerea din baschet altfel programul este în regulă, am spune tati
  • PANATHA PANATHA:
    și serios acum ..... îmi este greu să câștige echipele tale
  • Ertzan Ertzan:
    Adevărul este că am crezut că jucăm în interior și mă așteptam la o victorie ușoară, dar ieri am văzut că jucăm departe de casă și așa mai departe, în timp ce titanicul Zots spune „Speranțele mor ultima” : bb:
  • PANATHA PANATHA:
    Lamia - PAOK 0-1 la 23 ΄ .... meciul are un ritm și merită să pariezi pe peste 1,5 goluri în prima repriză la cota de 1.93
  • PANATHA PANATHA:
    A devenit clasic ... nu s-au mai înscris goluri în primul - în timp ce s-a pierdut un penalty - și a fost la începutul reluării .....
    PANATHA PANATHA: Έγινε το κλασικό....δεν μπήκε άλλο γκολ στο πρώτο - ενώ χάθηκε και πέναλτι - και μπήκε στο...