Membrii care au reacționat la # 367

Toate (1) Aprecieri Aprecieri (1)

1. Aprecieri

qazdas

Membru activ
      • Scorul de reacție
        77
      • puncte
        28
  • Se încarcă ...
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • S Siomos1:
    Olympiacos din nou cu Arsenal!
  • S Siomos1:
    în Europa League!
  • PANATHA PANATHA:
    Din nou cu Arsenal? Xeneroto ...
  • S Siomos1:
    Vom sărbători din nou englezii:)))))
  • Ertzan Ertzan:
    Pentru a sta unul câte unul. Care extragere. Desenați fără mine în Cupă; Din nou ai gătit ceva ce voi vedea și îți voi spune
  • Ertzan Ertzan:
    Pentru Europa, da, clasic pentru clienții noștri, am căzut, așa că de acum înainte trecem la runda următoare
  • S Siomos1:
    Voi vota pentru tine Erjan, dau cote să pariez pe tine. Toate innnn Erjan:)))
  • PANATHA PANATHA:
    Da, faceți furori la egalitate ... Eram sigură de voi ca adversar, dar nu ....
  • PANATHA PANATHA:
    Va fi amuzant pentru Olympiacos să se plângă UEFA că mingile au fost înghețate ..... ascultă din nou Arsenal ...
  • BINOTRADER Forum Bot:
    Utilizatorul BINOTRADER a început un nou subiect numit „SISTEME VARIABILE CU TERMENI" în sisteme.
  • PANATHA PANATHA:
    Ertzan pariază pe victoria lui Fener ..... într-un duel desigur cu victoria Panathinei la Berlin
  • BINOTRADER Forum Bot:
    Utilizatorul BINOTRADER a început un nou subiect numit „Pariuri fără rețetă." în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Misic în seara asta și din cealaltă parte a lumii, dacă ar cântări din nou, i-ar pune ok, ridicăm totul
  • PANATHA PANATHA:
    E nu a fost doar acuratețea lui Misic ..... Fener a închis primele zece minute cu aproape 10 erori ... a fost, de asemenea, foarte inexact și, în general, foarte rău ..... poate că a făcut cel mai rău meci din acest an .. ..
  • Ertzan Ertzan:
    El ne-a stabilit un record de carieră, inițial te-a avut
  • Ertzan Ertzan:
    Te-am făcut să vezi ce mai faci, cred că vei câștiga : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    A deci eh ?? O spui pentru că te numesc Gandalf ... dar tocmai pentru că ești și nu spui cu inima că vom câștiga în mod natural și vom câștiga ....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este vina mamei mele :p

: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:
  • Ertzan Ertzan:
    Nu am văzut-o deloc, am deschis a doua jumătate acum, să văd la ce joacă, poate de ce să nu câștig, oh, a venit Herzonia și se spune că nu știu dacă joacă deja
  • Ertzan Ertzan:
    Cred în inima mea că vei câștiga chiar dacă vei pierde pur și simplu pentru că ai avut ghinion
  • PANATHA PANATHA:
    Deci .... aruncați o privire la cea mai mare echipă europeană .....
  • PANATHA PANATHA:
    Hezonia din cauza protocolului Covid nu joacă ... va debuta marți cu Barcelona ... iar vara va veni un alt jucător mare ..... se va întoarce pentru acuratețe .....
  • BetLaden BetLaden:
    Câștigătorul competiției pentru cel de-al 26-lea joc al Euroligii este perseus1206
    +1
    BetLaden BetLaden: Câștigătorul competiției pentru cel de-al 26-lea joc al Euroligii este perseus1206 +1