Membrii care au reacționat la # 11

Toate (1) Aprecieri Aprecieri (1)

1. Aprecieri

ALEX

o "SER" a Pariului 52 De la Kefalonia
      • Scorul de reacție
        12,837
      • puncte
        113
  • Se încarcă ...
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    deci exact, frumosul din toate astea, știi ce a fost? Că după ce Atamanul de 2-1 le-a spus camerelor „Turmul este 2-1 acum dacă se gândesc bine, vom face 2-2 și îl vom ridica în sediul lor” și atunci cum să nu sărbătoriți acest om, să-mi spuneți?
  • Ertzan Ertzan:
    Ce s-a întâmplat, aerul condiționat nu funcționează în OAKA? Până la pauză au muncit să-și imagineze : paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    Unii oameni la pauză sărbătoreau, eu zic la următoarele jocuri, nu coborî, nici măcar benzină. : Woohoo:
  • N Forum Bot:
    Utilizatorul Nestmega a început un nou subiect numit „Program pentru prepol" în Pachete de conversații.
  • Ertzan Ertzan:
    Îi dau lui Djordjevic la fel de mult ca acum că este campion, vino să-l ling, știu : paidi:
  • G Forum Bot:
    Utilizatorul g12n a început un nou subiect numit „PROTESTE BWIN.GR, SPORTINGBET.GR, VISTABET.GR, E.Ε.Ε.Π." în Jocuri de cazino.
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Vii mâine seară? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Pisicuta desigur si o sa venim.....la baschet Panathinaikos este o echipa URIASA si stie sa piarda....petrece cat vrei si spune-o cum vrei....toti stim pentru atatia ani cât de bine ai avut o petrecere în toate modurile posibile și incredibile...
  • PANATHA PANATHA:
    Anul acesta ești absolut corect .... dar vedem efortul copiilor presupus buni efortul lor de a face baschetul în culise ca fotbalul ....
  • PANATHA PANATHA:
    „Echipele Ligii de baschet Stoiximan, cu 8-4 voturi, au anulat propunerea de expulzare a AEK, Aris, Larissa și Apollon Patras, în urma căreia procesul de licențiere continuă pentru ca aceștia să participe normal la următoarea campionat." Ghici pentru ce a votat Olympiacos...
  • Ertzan Ertzan:
    Îmi imaginez că am contribuit și la anularea propunerii
  • PANATHA PANATHA:
    Nu m-am îndoit atât de mult timp că ai o imaginație grozavă...: D!:p: Lol:: ROFLMAO:: cool!:
  • T Forum Bot:
    Utilizatorul tom77 a început un nou subiect numit „LIMITĂ DE PARIE" în Site-uri legitime de pariere.
  • Ertzan Ertzan:
    De astăzi, păpușa cu garoafe care a cutreierat banca lui Fener este liberă, mușcă poza.
  • T Forum Bot:
    Utilizatorul tom77 a început un nou subiect numit „ÎNTREBĂRI DESPRE ARBITRAJ" în Pachete de conversații.
  • GiEm Forum Bot:
    Utilizatorul GiEm a început un nou subiect numit „Fotbal24" în Pachete de conversații.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce facem alania?
  • Ertzan Ertzan:
    Bine ati venit. Bine, iubito, hai să ne răcorim aici, Vremea ne înnebunește de 3 zile, grindină, ploaie și acum văd că se pregătește, ce spune vara acolo?
  • PANATHA PANATHA:
    Sunt in vacanta de 10 zile....deci da a venit definitiv
  • Ertzan Ertzan:
    Te descurci bine, noi cei din sectorul privat lucrăm pentru tine, să nu obosești tu, publicul : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    da... lasa-ti hamsii sa lucreze ca noi panathienii sa ne luam o vacanta...
  • A Forum Bot:
    Utilizatorul alex_92 a început un nou subiect numit „Întrebare despre autentificarea contului" în Anunturi - Suport.
  • cosmicsports Forum Bot:
    Utilizatorul cosmicsports a început un nou subiect numit „Pariuri vechi Grecia" în Pachete de conversații.
  • cosmicsports Forum Bot:
    cosmicsports Forum Bot: Utilizatorul cosmicsports a început un nou subiect numit „CE SE ASCUNS ÎN ADEVĂR ÎN SPATE...