Întârziere nejustificată la plata BWIN

marioslaz

New Member
26 Feb 2020
3
2
3
Bună dimineața tuturor,

Aș dori să vă informez despre o problemă care a apărut în urma unei retrageri pe care am solicitat-o ​​luni 17/02 prin Skrill. După ce am făcut cererea de retragere, am fost informat că retragerea a fost aprobată și că îmi voi primi banii în 2-6 ore. Începând de miercuri, am început să-i trimit prin e-mail deoarece nu fusesem încă plătit. Răspunsurile lor au fost de mâine până mâine, până când în sfârșit vineri m-au rugat să trimit o captură de ecran de la Skrill al meu, lucru pe care l-am făcut la 20 de minute după ce am primit emailul lor. Așa că vineri după-amiaza primesc un nou e-mail prin care e-mailul meu a fost identificat și că îmi voi primi banii în maximum două zile. Am asigurarea lor scrisă zilnic că am răbdare și că peste două zile voi primi banii. Desigur, acesta nu a fost cazul ieri, deoarece au susținut că a fost ultima zi pentru achitarea plății, în total nouă zile după solicitarea mea de retragere. În plus, ieri, răspunsul meu a fost că banii vor fi creditați în contul meu cât mai curând posibil. Adică, de mâine până mâine au mers la „'cât mai curând posibil' '. Sincer, nu am trăit niciodată într-un cadru similar, deoarece le-am fost client de aproximativ un an și jumătate. Aș dori ajutorul forumului pe această problemă dacă este posibil. Vorbim despre retragerea a 205 de euro .. atât de mult cer. Vă rog să mă ajutați .. ACTUALIZARE: vorbind cu ei acum ceva vreme, m-au închis fără să răspund. Încercând să intru din nou în chat, primesc un mesaj:
  • Această conversație s-a încheiat la 11: 19.11: 19
  • A avut loc o eroare.
De asemenea, m-au blocat de chat. Admirați tactica lor!
De asemenea, am păstrat o imprimare cu toate comunicările noastre conexe în aceste zile pentru a face reclamații.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA
spuneți-le că veți face o plângere la autoritatea de reglementare competentă dacă nu vă plătesc
Am făcut-o cu ceva timp în urmă prin e-mail, am primit un telefon, iar angajatul îmi spune, în sfârșit, că nu știe ce se întâmplă, deoarece am cooperat singură și am fost fericit să coopereze în continuare, însă văd o apatie din partea lor ca și cum nu ar interesa deloc. În general, întrucât ultima lor confirmare a faptului că ieri este termenul limită pentru achitarea plății, nu am primit niciun răspuns de la ei, în ciuda email-urilor pe care le-am trimis. Nu-mi pot exprima sentimentele ... pe de o parte muncesc atât de ascuns, iar pe de altă parte, ca o rușine că am stat aici de atâtea zile și am cerut 200 de euro. Mă obligă să renunț la practicile frauduloase. Contul meu este desigur deschis cu opțiune de depunere, dar fără opțiune de retragere. Nici măcar nu pot să mă retrag. Așteptați două zile, după o problemă tehnică, după autentificarea e-portofelului, după două zile, cât mai curând posibil și, în sfârșit, fără răspuns și excludere din chat, astfel încât să nu mă obosesc deloc. Rușine oricum ..
 
mi s-ar părea de neconceput dacă bwin va da bani. din cauza sportului care se află în același grup, am făcut multe retrageri cu salarii mult mai mari și mereu. și știu și cel puțin cei 10 prieteni ai mei (necunoscuți de către cei cunoscuți etc, am vorbit despre mulți dintre prietenii mei, despre care vorbim), care au fost plătiți în mod regulat și mulți bani. chiar și cei care au mâncat limita de pariuri de 1 euro, și-au luat toți banii a doua zi și am vorbit despre peste 4000 de euro.
poate că preluarea s-a blocat de fapt undeva. ai rabdare. si eu la Craciun, in perioada sarbatorilor am solicitat 2 retrageri cu remitere timp de 2 zile. locul 1 s-a blocat și a lăsat banii să meargă + 10 zile. a 2-a dată de retragere a fost înregistrată în 2 zile.

PS. verificați dacă contul dvs. bwin spune că retragerea a fost procesată sau este în desfășurare. din moment ce nu pari să faci o anulare, acesta este un semn destul de bun. înseamnă că unora dintre ei li s-a spus ce să facă și au fost pur și simplu lăsați cu procedura.
 
Ultima editare:
Am cerut ieri ceva mic pe care l-am avut în mână, deoarece nu avea sens să-l păstrez pentru 1 euro și să-l pun în portofelul Viva în câteva ore. Desigur, vorbim doar de 20 de euro. În general nu am avut niciodată o problemă cu bwin în plăți. Se plătește foarte repede. Cât de repede? Atât de repede, cât de repede este Limit.
 
Dar nu am avut niciodată probleme cu plățile cu această companie. O veste bună: am primit banii astăzi, dar din câte am înțeles, au avut o problemă cu furnizorul de plată, astfel încât toate acestea s-au făcut. Încă nu m-am dezvăluit, de ieri, au blocat în niciun fel posibilitatea unei noi retrageri. Am avut un e-mail că problema a fost rezolvată, dar problema rămâne. În general am fost frustrat, deoarece m-au putut anunța chiar de la început și nu trebuie să trimit zeci de milioane pentru a-mi găsi propriile mele. Transferul unei cereri de la departamentul de servicii pentru clienți către departamentul de finanțe arată ca un telefon spart și este în final plătit de către client. Acum aștept cu nerăbdare eliminarea retragerilor care mi-au fost impuse și sunt fericit că rezultatul a fost pozitiv. Vă mulțumesc foarte mult pentru părerile și părerile dvs. și îmi pare rău pentru panica pe care am exprimat-o cu cuvintele mele, cu toate acestea sigur veți găsi mulți în aceeași situație și să înțelegeți ce am simțit. Multumesc din nou ..
 
  • Aprecieri
reacţii: JordanRules
în regulă Mă bucur că problemele tale s-au terminat.

Ți-am spus oricum. ai fost nedrept de suferit. grupul garantează plățile în ultimul timp. plătește pentru toată lumea, chiar și pentru cei care o limitează. bătrânul auzise despre un incident cu un tip care a câștigat 70.000 de euro (!!!), care nu a fost plătit, dar în ultimii 2 ani, toți cei pe care îi știu au primit banii lor.

ai dreptate în ceea ce spui, grupul are servicii pentru clienți tragici și interfonuri tragice între părțile sale.
 
  • Aprecieri
reacţii: marioslaz
în regulă Mă bucur că problemele tale s-au terminat.

Ți-am spus oricum. ai fost nedrept de suferit. grupul garantează plățile în ultimul timp. plătește pentru toată lumea, chiar și pentru cei care o limitează. bătrânul auzise despre un incident cu un tip care a câștigat 70.000 de euro (!!!), care nu a fost plătit, dar în ultimii 2 ani, toți cei pe care îi știu au primit banii lor.

ai dreptate în ceea ce spui, grupul are servicii pentru clienți tragici și interfonuri tragice între părțile sale.
Buni băieți nevalide pe subiectul legat de bwin văd aici că ați scris că au plătit 4k ... am vrut să vă întreb ce limite aveți la bwin i la categoriile de meciuri mici amicale sau tc 4 sau la baschet la ceva venezuela am 15 euro la fel sunt limitele în aceste ligi?
în regulă Mă bucur că problemele tale s-au terminat.

Ți-am spus oricum. ai fost nedrept de suferit. grupul garantează plățile în ultimul timp. plătește pentru toată lumea, chiar și pentru cei care o limitează. bătrânul auzise despre un incident cu un tip care a câștigat 70.000 de euro (!!!), care nu a fost plătit, dar în ultimii 2 ani, toți cei pe care îi știu au primit banii lor.

ai dreptate în ceea ce spui, grupul are servicii pentru clienți tragici și interfonuri tragice între părțile sale.
Bună ziua, băieți De când ai scris că cineva a avut un profit de 4k de la bwin, am vrut să te întreb ce limite ai în ligile mici prietenoase, de exemplu, 3 tunete și baschet, în general, tzu venezuels lasă-mă să las ceva 15 zile ... și în conturi dacă eu am problema singură ... granițele sunt atât de tragice?
 
Buni băieți nevalide pe subiectul legat de bwin văd aici că ați scris că au plătit 4k ... am vrut să vă întreb ce limite aveți la bwin i la categoriile de meciuri mici amicale sau tc 4 sau la baschet la ceva venezuela am 15 euro la fel sunt limitele în aceste ligi?

Bună ziua, băieți De când ai scris că cineva a avut un profit de 4k de la bwin, am vrut să te întreb ce limite ai în ligile mici prietenoase, de exemplu, 3 tunete și baschet, în general, tzu venezuels lasă-mă să las ceva 15 zile ... și în conturi dacă eu am problema singură ... granițele sunt atât de tragice?
Nu am vorbit despre 4000 de profit net. Am vorbit despre retrageri de 4000 de euro (de obicei după limită).

Nu cunosc limite în fotbalul amical, nici în baschetul venezuelean. Vorbești despre jocul de baschet venezuelean?

așa că, din moment ce am făcut multe retrageri din grup, precum și prieteni și rude (jucători de baschet în cea mai mare parte), nu jucam astfel de lucruri.

am jucat campioane de baschet grozave, live, mai ales. euroleague, eurocup, liga campioanelor, ACB, BBL, SERIE A, BASKET LEAGUE, NBA, KTL și 99% din meciurile pe care le-am ratat pentru că le-am urmărit la tv sau în streaming.

în aceste campionate granițele au fost uriașe în direct
 
Dar nu am avut niciodată probleme cu plățile cu această companie. O veste bună: am primit banii astăzi, dar din câte am înțeles, au avut o problemă cu furnizorul de plată, astfel încât toate acestea s-au făcut. Încă nu m-am dezvăluit, de ieri, au blocat în niciun fel posibilitatea unei noi retrageri. Am avut un e-mail că problema a fost rezolvată, dar problema rămâne. În general am fost frustrat, deoarece m-au putut anunța chiar de la început și nu trebuie să trimit zeci de milioane pentru a-mi găsi propriile mele. Transferul unei cereri de la departamentul de servicii pentru clienți către departamentul de finanțe arată ca un telefon spart și este în final plătit de către client. Acum aștept cu nerăbdare eliminarea retragerilor care mi-au fost impuse și sunt fericit că rezultatul a fost pozitiv. Vă mulțumesc foarte mult pentru părerile și părerile dvs. și îmi pare rău pentru panica pe care am exprimat-o cu cuvintele mele, cu toate acestea sigur veți găsi mulți în aceeași situație și să înțelegeți ce am simțit. Multumesc din nou ..
Ați solicitat o retragere din sportingbet, vistabet, care încă nu a fost procesată, iar plata dvs. de către bwin a fost întârziată? Există o problemă, deoarece toate cele 3 companii ale grupului apar sub același nume, cotele sportingbet sunt limitate și cred că poate problema dvs. s-a blocat acolo
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...