Alegerile SUA 2020

Rezistent la apă

Membru activ
26 Ion 2020
337
94
28
XQng8K0.png




Favoritele pentru următorul președinte din SUA

Acum 4 ani, o Donald Trump a dominat Hillary Clinton, câștigând încrederea majorității alegătorilor din cele 52 de state ale Statelor Unite. Așadar, anul acesta este unul dintre cei doi candidați pentru următoarea președinție a SUA. Cu toate acestea, el nu mai este un favorit, deoarece șansele sale au crescut de la 1.95 la 2.50.


Marele său adversar este Joe Biden, din partea democraților. Tânărul de 78 de ani a fost vicepreședinte în timpul președinției Obama (din 2009 până în 2017). Până atunci a fost senator timp de 36 de ani (din 1973) în statul Delaware (lângă New York). Acum intenționează să devină cel mai vechi președinte din America și este favoritul pentru a deveni următorul Planetariu. Performanța sa este la 1.60.


Ceilalți candidați pentru următorul președinte sunt destul de străini. Urmează actualul vicepreședinte, Mike Pence (34.00), candidatul principal anterior Hillary Clinton (51.00), Andrew Cuomo (100.00), h Nicky Haley (150.00), h Michelle Obama (150.00) chiar și Bill Gates (250.00)!

Prima petrecere

Aceeași luptă pentru apariția primului partid, bineînțeles între doi. Pe de o parte republicanii (1.90) și, pe de altă parte, favoritul marginal, Democrat (1.85). Posibilitatea ieșirii unei alte petreceri este considerată aproape improbabilă, motiv pentru care șansele sunt la 100.00.


Candidații democrați

Democrații sunt interesați de funcția de vicepreședinte. Numele sunt prea multe, iar sansele sunt de interes. Primul vorbitor este Kamala Harris, avocat și actual senator în California (1.75), în timp ce în apropiere sunt Elizabeth Warren (7.50), Amy Klobukar la ora 18.00 (avocat și senator în Minnesota) și Stacey Abrams la ora 15.00






Plănuiesc să îl joc pe Trump


#KAG
 
Ultima editare:
Bună dimineața Impermeabil,

Dacă doriți, scrieți o justificare pentru propunerea dvs. în propriile cuvinte, deoarece linkurile către alte site-uri sunt interzise.
 
Sunt foarte surprins de alegerea lui Biden de către democrați. Este de neconceput că acest bărbat a fost plasat vizavi de Trump. Vorbim despre tendințe de sinucidere.

Pe de altă parte, nu cred că performanța pariorilor în victoria lui Trump ascunde vreo valoare semnificativă. Desigur, probabil că va crește și mai mult, așa că, dacă se va apropia de 3, datele se vor schimba.


PS La nivel politic, Grecia nu va beneficia de dominanța unuia dintre cei 2.
Faza este faleza din față și fluxul din spate.
 
Am editat primul mesaj și am pus o imagine cu cotele

tramvaiul era 2.30 când am deschis subiectul
acum a trecut 2.50
 
Am senzația că performanța lui Trump va scădea și mai mult
 
Bush Sr. a reușit să răstoarne previziunile în detrimentul lui Mike Doukakis.
Prognoza de vară arăta Doukakis, dar din august înainte Bush a preluat conducerea.

Hillary la acea vreme, august 2016, era cu două puncte înaintea lui Trump, dar în tabăra democratică a fost o alarmă pentru că l-au văzut pe Trump urcând. În cele din urmă, Hillary a „câștigat” cu jumătate de punct, dar a pierdut.
Trump spune acum că se va apropia (august 2020), dar nu văd mare lucru.

În general, funcționarul reușește, adică președintele care merge pentru al doilea patru ani. Singurul care a pășit până acum în epoca postbelică a fost arahideul din 1980.
De asemenea, al treilea patru ani sunt dificili pentru orice partid (doar tata Bush a făcut-o împotriva lui Doukakis).

Totuși, în 2020, orice alt candidat ar fi bătut cu ușurință Hillary, 53-47 și nu
cu 49.50 ... 50 - XNUMX în timp ce Trump a câștigat.
Trump a fost de fapt bun pentru tabăra reprezentanților, pentru a fi uns cu nebunia pe care a spus-o, dar un candidat prost atunci când alegerile sunt pentru țară.

Dem-urile coboară acum cu Biden.
Nu-i de mirare că a fost găsit un copil, cum ar fi JFK, Carter (înainte să înceapă chiar), Bill și Barak.
Trump este un capelan și lider al pulverizării omniprezente. Sper că pierde.

Cărțile acum în politică pe care le-am observat nu sunt bune.
Sunt bine citite și de fapt, dar nu sunt bune dacă cineva acordă atenție la ceea ce mănâncă.
Am un prieten care le-a mâncat la Brexit.
S-a conectat prin mesagerie în noaptea referendumului și am discutat.
Sondajul de ieșire în favoarea rămâne rămâne, spunem „s-a terminat”.
Apoi spunem „stai jos pentru a vedea câteva rezultate și apoi du-te la culcare”.
Apoi vine primul rezultat din Newcastle central. Rămas a votat pentru Newcastle Central, dar îmi spune
el "pentru ka, 55-45 a ieșit în loc de 70-30 - câștigă brexi - mergeți imediat la betfair pentru a-și lua banii".
El a intrat, i-am spus „nu numai că nu pot juca betfair, dar nici măcar nu intrăm pe site pentru a vedea ce șanse oferă”.
Tipul i-a salvat, dar am făcut lucruri stupide pe care nu le-am trimis cu paypal să joace pentru mine (este confidențial).

Și în Trump-Hillary, dolarii au dat o performanță bună lui Trump, 3.50, în timp ce Trump, dacă nimic altceva, se apropia.
Următoarele lucruri s-au întâmplat acolo:
La început s-a întâmplat ceva și părea că Hillary câștiga.
Hillary a câștigat, spune televiziunea și, de fapt, a fost o bunică care iese mereu și este, spune ea, reprezentanta republicanilor din Grecia.
Așadar, bunica își spune la revedere de la nebunul Trump, mă duc acum la Hilton pentru a-i felicita pe Hillarii care se uită de acolo.
De asemenea, plec și merg la chioșc pentru a cumpăra țigări și imediat ce mă întorc de la chioșc nu numai că se întoarse în favoarea lui Trump, ci avea să se stabilizeze și el!

Totuși, singura dată când m-am jucat politic și chiar am presat-o a fost în 2012 la alegerile elene, a doua, care a fost Noua democrație împotriva Syriza.
Aceste alegeri au fost un derby - cu două puncte în fața ND care a câștigat în final - dar ca un derby care
a existat o polarizare în electorat. Drachmi-i Varoufakis împotriva NDSOK - trăim în Europa. În schimb, primele alegeri din mai au fost indiferente, toată lumea a spus doar „pedepsește vechile partide”, în timp ce nu știau că Syriza există. Syriza a avut unele succese locale la alegerile municipale din 2010, dar nu l-au așteptat.
Așadar, spun că domnilor de aici, este foarte clar că mergem la un procent mai mare de participare decât în ​​mai și îl joc pentru cel binecuvântat.
Și totuși am pierdut. Rata de participare a scăzut! De ce a scăzut? Pentru că alegerile din iunie au fost pe listă și nu prin încrucișare. În luna mai, vlahii s-au dus în satele lor să pună crucea, în iunie nu s-au dus!
 
momentan îl văd la 2,10.
Nu știu dacă merită un astfel de set de cote
 
Cred că cazul are pâine, în ciuda cotelor mici de 2.20 în care se află Trump
în zilele următoare mă voi ocupa cu sârguință de această problemă, deoarece intenționez să pariez
 
Cred că cazul are pâine, în ciuda cotelor mici de 2.20 în care se află Trump
în zilele următoare mă voi ocupa cu sârguință de această problemă, deoarece intenționez să pariez
L-am onorat la 2.75 acum, cu cât bate ritmul mai mare, cu atât îl voi onora mai bine în jurul valorii de 1,95
 
Oricum, am dat clic pe el și aici, Johnny Bee, bun sau rău !!


1601665849646.png
 
O întrebare dacă Trump
1601667728647.png


ce se întâmplă?
 
Ultima editare:
  • Haha
reacţii: qazdas

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: