Trafic inacceptabil din partea Paysafecard

Elena

New Member
3 Mar 2020
1
1
1
Bună seara Folosesc salariu pentru a depune la companiile de pariuri.
În timp ce am tranzacționat peste 2.500 de euro și contul este autentificat complet, am făcut o depunere de 23 de euro duminică 2/2020/400 cu scopul de a le depune pentru a juca pariuri.
Și nu mă lasă să le depun în compania de pariuri și îmi închide contul cu 400 de euro.

Voi trimite luni un e-mail pentru a vedea ce s-a întâmplat. Mi-au cerut să-mi trimit din nou actul de identitate. Îl trimit și spun ok totul va fi bine. Marți mi-au cerut să le trimit convingerile. Le trimit și eu. Miercuri mi-au cerut să le trimit convingerile împreună cu buletinul de identitate. Trimit din nou. Joi trimit e-mailuri, le primesc și îmi spun la telefon că departamentul competent le examinează. Vineri mi-au cerut un selfie cu actul de identitate, o factură de telefon pentru confirmarea reședinței și o captură de ecran a stiichimanului pe care am depus-o vechile suzete. Le trimit totul dimineața, nu răspund și seara sun. Îmi spun că le-am primit, aveți răbdare.

Orice le-aș spune, aici de o săptămână ai gajat 400 de euro fără motiv, ți-am trimis că ai cerut, ai cerut și încet o zi și vreau să pariez cei 400 de euro pentru că nu mai am bani de depus, deci o săptămână Nu joc pariuri.

De vineri, am trimis 10 e-mailuri care nu mi-au răspuns nimănui și contul rămâne blocat cu cei 400 de euro rezervați.

De ce ar fi vrut să-mi fure convingătorul deodată? Este inacceptabil și aș dori ajutorul oricărui manager sau jucător care știe mai multe sau a cunoscut un disconfort similar care l-a adus la limită.
Este păcat pentru o companie, principalul broker de pariuri, să vrea să fure bani. O companie folosită de milioane de jucători în fiecare zi pentru a dori să fure bani, în timp ce nimeni nu îi poate atinge.

Vă mulțumim anticipat.
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2
Pentru că se va părea că faci o mulțime de achiziții, care pot fi disproporționat de mari în ceea ce privește veniturile tale.
exact.

întrebarea nu este de ce cardul Payafe i oxi, ci de ce paysafe și nu spoturile viva.

PS Banking cu e banking nu merge oricum la biroul fiscal, deci este o alegere mai bună decât utilizarea unui card.

PS2 Eleanor, ca orice alt avocat, a făcut-o pentru că poate ține povestea luni întregi. altele sunt închise luni întregi.
 
Bună seara Folosesc salariu pentru a depune la companiile de pariuri.
În timp ce am tranzacționat peste 2.500 de euro și contul este autentificat complet, am făcut o depunere de 23 de euro duminică 2/2020/400 cu scopul de a le depune pentru a juca pariuri.
Și nu mă lasă să le depun în compania de pariuri și îmi închide contul cu 400 de euro.

Voi trimite luni un e-mail pentru a vedea ce s-a întâmplat. Mi-au cerut să-mi trimit din nou actul de identitate. Îl trimit și spun ok totul va fi bine. Marți mi-au cerut să le trimit convingerile. Le trimit și eu. Miercuri mi-au cerut să le trimit convingerile împreună cu buletinul de identitate. Trimit din nou. Joi trimit e-mailuri, le primesc și îmi spun la telefon că departamentul competent le examinează. Vineri mi-au cerut un selfie cu actul de identitate, o factură de telefon pentru confirmarea reședinței și o captură de ecran a stiichimanului pe care am depus-o vechile suzete. Le trimit totul dimineața, nu răspund și seara sun. Îmi spun că le-am primit, aveți răbdare.

Orice le-aș spune, aici de o săptămână ai gajat 400 de euro fără motiv, ți-am trimis că ai cerut, ai cerut și încet o zi și vreau să pariez cei 400 de euro pentru că nu mai am bani de depus, deci o săptămână Nu joc pariuri.

De vineri, am trimis 10 e-mailuri care nu mi-au răspuns nimănui și contul rămâne blocat cu cei 400 de euro rezervați.

De ce ar fi vrut să-mi fure convingătorul deodată? Este inacceptabil și aș dori ajutorul oricărui manager sau jucător care știe mai multe sau a cunoscut un disconfort similar care l-a adus la limită.
Este păcat pentru o companie, principalul broker de pariuri, să vrea să fure bani. O companie folosită de milioane de jucători în fiecare zi pentru a dori să fure bani, în timp ce nimeni nu îi poate atinge.

Vă mulțumim anticipat.
Eleana va câștiga în valoare banii dvs. Nu o veți pierde. Doar când vă scăpați banii, stați departe de salariu și încercați orice altă metodă, de ex. portofel viva dacă sunteți în regulă cu impozitarea profesiilor dvs. și puteți justifica cumpărăturile (contați ca cheltuieli de pariuri viva) încercați altfel Skrill η NETELLERCeea ce îți fac este, dintr-un singur motiv, în partea greacă a salariului lucrează târziu. Idioti. Și am văzut acest lucru în conversațiile lor de telefonie mobilă din 2017 pe o telefonie fixă ​​din Atena, când am fost întâmpinat și am răspuns răspunzând spunând două mii și doi pui. să-mi blochez contul fără niciun cont, pentru că deja făcuse retrageri la o bancă Eurobank și am solicitat retragerea unui cont bancar Piraeus. minute și erimena 2017 zile pentru a verifica extrasul de cont.
+ 30 211 198 2662
Orele de deschidere:
Luni până vineri între 10:00 și 22:00
Sâmbătă între 10:00 și 22:00
Duminică între 10:00 și 21:00
Luați-le în fiecare zi la telefon și stoarceți-le
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA
O voi rescrie chiar dacă am rescris-o înainte. Evitați să vă împărtășiți contul de salariu cu alții sau să utilizați un al doilea, al treilea cont salarial din același dispozitiv. Își găsesc mai degrabă sistemele și blochează utilizatorii.
Nu cunosc oameni de 15, care pariază foarte activ. Cei 4 care au făcut greșeala despre care v-am spus, i-au închis. Ceilalți care nu au ((% € nu au avut până acum o problemă cel puțin.)
Comentariul meu este general și nu se referă în special la Eleana.
Încerc doar să îi ajut pe ceilalți să nu sufere la fel
 
Deci, prietene, atunci când fac un depozit e-banking, banii pe care îi fac nu par să fie în biroul fiscal sau pe taxisnet ca cheltuială?
Când mergeți cu un card, toate arată ca niște cheltuieli, așa vă costă să cereți.
nu, ele nu arată. Sunt 99,99% sigur, dar cereți contabilului dvs. să fie 100% sigur.
dacă transferul de bani folosind e-banking-ul de la papadopoulos la sistemul de pariuri părea a fi o ieșire în sistemul de taxi, atunci transferul de bani de la papadopoulos la papadakis, la fermier, la nikolades etc etc ar fi părut o ieșire.
În plus, transferurile prin e-banking sunt despre conturi bancare, nu despre carduri. cardul este personalizat și atașat de card. nici un cont bancar.
Până la urmă, dacă un cont bancar de familie are 2 sau 3 sau 4 beneficiari, cine va fi însărcinat cu transferul banilor către compania de pariuri? deci este practic imposibil să percepeți un taxi pentru un transfer bancar.
Aceasta nu înseamnă că nu este o tranzacție bancară și că nu trece prin mâinile și ochii băncilor și a biroului fiscal. indiferent de faptul că nu va costa. o văd ca pe o mișcare. doar pentru sume mici de care nu se ocupă. Registratorul a declarat că pentru mai puțin de 1000 de euro de remitențe nici nu s-au uitat cine le-a trimis pe cine.
pentru mine viva pete mai bine. nici nu vrea un cont. mai ales acum că salariul a scăzut, iar punctele în plus nu sunt bune. și dacă ai dorința să te încuie, nu merită.
 
Ultima editare:
Mulțumesc tipule, voi căuta e banking, în ceea ce privește punctele viva pe care le-ați auzit că sunt puțin bănuitor în privința pariurilor la fel ca NETELLER pentru a putea închide cu ușurință conturile (nu știu dacă este adevărat) ...
dacă câștigi totul este suspect .. pierzi, totul este în regulă.
adevărul este, de fapt, că conturile pe care le depun cu mine skril,neteler etc, ei îi urmăresc un pic mai mult, dar nu credeți că chiar și cu un depozit bancar veți economisi în timp ce câștigați. Dacă ar fi fost cazul, nu aș fi fost închis la jumătate din companii sau de mine
 
  • Aprecieri
reacţii: user002

Predictii

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Barcelona - Paris Saint Germain
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Dortmund - Atletico Madrid
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Southampton - Preston
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Famalikao - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Maccabi Tel Aviv - Basconia
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Anatolou Efes - Virtus Bologna
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Bonn - Peristeri
  • Mâine 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Fără Final Four în finală. Barcelona Mă distrez cu tine din vestiar dacă vii, așa că sunt definitiv
  • Ertzan Ertzan:
    Finala Olympiacos-Fener și repetarea finalei fixe
  • PANATHA PANATHA:
    ne-ai derutat...
  • Ertzan Ertzan:
    stai jos si eu m-am incurcat
  • Ertzan Ertzan:
    Avem Fener-Monaco și dacă vii, avem Fener-Panathinaikos
  • PANATHA PANATHA:
    Barcelona - Olimpic și după cu câștigătorul Real - echipa a 8-a
  • Ertzan Ertzan:
    Olympiacos-Barcelona si apoi Olympiacos-Real nu?
  • PANATHA PANATHA:
    Perechile playoff-urilor Real Madrid - Maccabi sau Baskonia sau Virtus sau Efes / Panathinaikos - Maccabi sau Baskonia / Monaco - Fenerbahce / Barcelona -
    Olimpic
  • PANATHA PANATHA:
    Așa că marți îl avem pe Bakabi - Baskonia într-un singur meci....învingătorul joacă cu Panatha.....învinsul va juca cu câștigătorul de la Efes - Virtus și câștigătorul cu Real Madrid....
  • PANATHA PANATHA:
    Cu timpul în care Efes a câștigat, ei pot câștiga Virtus și orice ar pierde în Maccabi - Baskonia și pot juca împotriva Realului...
  • PANATHA PANATHA:
    Am explicat bine?
  • animusbet animusbet:
    Nu există echipă Efes, pentru că l-au învins pe Fener de două ori într-o săptămână, i-am făcut echipă?
  • Ertzan Ertzan:
    Realul nu pierde în fața Efes decât dacă Larkin o face și acasă, atunci există speranță
  • Ertzan Ertzan:
    și celălalt client : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    In cele 5 meciuri cred ca Real va trece.....doar pentru ca a venit primul, poate sa nu aiba un adversar atat de usor cum ar fi normal
  • PANATHA PANATHA:
    1900 de meciuri și numărătoare :p
  • Ertzan Ertzan:
    Liverpool, sunt sigur că a trimis oameni și o mulțime de oameni găleți, puncte, handicap peste tot
  • PANATHA PANATHA:
    Cu siguranță s-ar pierde mulți bani în viață
  • Ertzan Ertzan:
    Fetele noastre l-au oprit pe Villeneuve în finala cu 58-45 la finalul primei reprize
  • Ertzan Ertzan:
    Englezii din această zi de meci au luat-o la dracu cu oamenii și lumea mică cu Aston Villa 0-2
  • PANATHA PANATHA:
    Momente șocante la Udinese - Roma, Evan Entika s-a prăbușit în minutul 72 al meciului.
    1f691.png
    A plecat pe targă, din fericire opritorul roman era conștient, în timp ce jocul a fost oprit definitiv.
  • Ertzan Ertzan:
    de aceea a fost întreruptă, vă spun ce s-a întâmplat aici
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Utilizatorul Infobetakias a început un nou subiect numit „Ofertă introductivă triplă, cu 1...