Pedeapsa corectă

Răspuns: Doar pedeapsă

Pedeapsa este completă.Numai în acest fel mingea va fi eliminată.

De data aceasta mă aștept ca Alafuzos să facă schimb de pase cu jucătorii de la Olympiakos din Karaiskakis și Anastasios pentru a face fotografii în fața celor 7.
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Lui Panathinaikos care a îndrăznit să facă episoade și să câștige. PENALIZAREA atât pentru incidente cât și pentru victorie Nu sunt permise două încălcări într-o cursă


Stai jos, Nikita, urmărește episoadele pe care le-ai făcut duminica și vezi și ce au făcut oamenii noștri la Toumba (în meciul de cupa peștelui de anul trecut).

PAOK a fost penalizat cu -3 puncte într-o ligă de 6 meciuri (playoff) pentru o cutie de pește și pentru jocul greșit făcut de Theodoridis...

Dar când Alafouzos a câștigat Liga Campionilor (mulțumită acestei decizii) nu am văzut niciun Panathinaikos să considere decizia nedreaptă...

Si din moment ce nu am de gand sa aplaud aceste pedepse pentru ca TOATE sunt facute cu un singur scop, asigurarea locului I de fataul, pentru mine solutia este una: Faceti un campionat fara organizatie criminala...

Organizația criminală cu băieții buni și set-up-urile, va participa din nou la un campionat doar atunci când vor face curat și vor deveni DE ÎNREDERE toate KED, EPO, comisii de disciplină, procurori și așa mai departe....

Abia când va dispărea bocha, echipa numită Olympiacos, care nu are nicio legătură cu ceea ce a existat în ultimii 20 de ani, va fi repusă în ligă...

PS Să trimit și eu după ifc pentru că va intra un gaurakos clasic și va începe din nou să troleze... (sub rezerva toleranței administrației Melissanidan...: twis:)
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Dacă vrem să vorbim despre ruperea violenței, pedeapsa a fost justă. La fel ca anul trecut în PAOK. Anul trecut, PAOK a fost greșit pentru că era în esență cu 15 puncte mai jos, adică deducerea trebuia aplicată altfel.

Acum, este RECOMANDAT că OSFP nu va mânca NICIODATĂ o astfel de pedeapsă. Aceasta este a doua parte care trebuie rezolvată. Si intreb din nou pentru ca nu am primit raspuns in celalalt thread. Cine va ajuta la rezolvare, proprietarul SKAI care a mers la brat cu LUMINA si CHAMPION? Să nu înnebunim... Numai cu intervenția politică se poate rezolva problema în moduri simple, nimic deosebit, nici cu Thatcherisme. Chiar și statele Germaniei ar trebui să adopte stadioanele, problema este rezolvată, deci nu este nevoie să trecem la extreme.
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Stai jos, Nikita, urmărește episoadele pe care le-ai făcut duminica și vezi și ce au făcut oamenii noștri la Toumba (în meciul de cupa peștelui de anul trecut).

PAOK a fost penalizat cu -3 puncte într-o ligă de 6 meciuri (playoff) pentru o cutie de pește și pentru jocul greșit făcut de Theodoridis...

http://www.skai.gr/news/sports/article/256134/xulo-apovoles-grafikotites-kai-o-paok-ston-teliko/


Da, atunci nu s-a întâmplat nimic la tubă...

La urma urmei, accidentarea lui Glykos și incidentele din acest an Olympiacos-PAOK, au costat .... 7000 de euro, Din fericire, Paok nu a plătit de sus.

http://athlitikotetradio.blogspot.gr/2014/12/blog-post_980.html

"Așa cum era de așteptat, foaia de meci al derby-ului de la Karaiskakis dintre Olympiakos și PAOK îi „unge” pe alb-roșii. Potrivit celor care se scurg, nu s-a scris nimic despre incidentele create de suporterii echipei Pireu. Observatorul meciului nu...a văzut aruncarea de rachete de lumină și petarde spre Glykos atât în ​​timpul încălzirii, cât și când jocul era pe punctul de a începe. Nu a scris nimic despre sloganurile antinaționale care se auzeau din când în când, nici despre intrarea suporterilor Olympiakos pe terenul de joc și atacul asupra jucătorilor PAOK (cunoscutul incident cu Pereira). Astfel, OSFP va fi scutit de o amendă bănească în loc de o pedeapsă a sediului său, în același timp în care anul trecut PAOK a fost pedepsit cu ușile închise și deducerea de puncte pentru meciul de Cupă împotriva lui Olympiakos”.
 
  • Aprecieri
reacţii: SPYRIDON
Răspuns: Doar pedeapsă

Suporterii lui Pao au fost clar provocați, atât cu mutarea neobișnuită a antrenorului lui Olympiakos, de a merge pe teren înaintea meciului, cât și cu prezența provocatoare a unui președinte în calitate de căpitan al echipei, pe banca echipei sale.
Mai ales după incidentele din ziua precedentă care au provocat prezența lui Alafouzou la Gendi Koule, Marinakis ar fi trebuit să se reconsidere și să nu fie pe banca Avenue.

Totuși, în general, atmosfera din meci a fost civilizată, iar primirea vizitatorilor a fost excelentă, fanii lui Pao intrând chiar pe stadion pentru a-și schimba câteva dintre măștile de carnaval, cu câteva suveniruri ale alb-roșului, în timp ce atmosfera de carnaval a fost completat de rachete jucăușe într-un șut direct către jucătorii de la Olympiakos.

În concluzie, pedeapsa pentru Pao este foarte nedreaptă.Decizia este un scandal și este inacceptabilă.
În mod normal, nu numai că ar trebui să fie răsturnat, dar ar trebui acordat un bonus de 3 puncte lui Pao, precum și o recompensă bănească pentru promovarea spiritului sportiv.
 
  • Aprecieri
reacţii: MAN7
Răspuns: Doar pedeapsă

Apropo de asta...7000 de euro nu e putin: twis:
Să ne amintim și noi de asta? http://www.skai.gr/news/sports/article/268470/oute-tin-krotida-eide-o-kalogeropoulos/
Ce fel de pedeapsă a mâncat Olympiakos? Nici măcar o întrerupere a luptei nu a avut loc pentru că angajatorul său s-ar certa cu el.

Să nu vorbim despre îmbrățișările lui Cisse când Președintele vorbea de morală, să nu vorbim despre rizoupoles pentru N.Smirni că extratereștrii au venit și nu au început acel meci și o grămadă de alte exemple pe care m-am plictisit să le scriu.

Bineînțeles, justiția oarbă nu s-a ocupat de palmaresul lui Pao înainte de meci și nici de Pereira - Marinaki, care a făcut o demonstrație de masculinitate înainte de a intra băieții buni. Nu am văzut niciodată un antrenor al NICIUNĂ echipă mergând la dur. băieți ai echipei adverse și spuneți HAI...
Se vorbește mult, aceiași oameni sunt pedepsiți.

Condamn orice formă de violență, dar TOȚI ar trebui pedepsiți.
După distracția pe care o vom avea cu Atromito, poate ni se vor returna punctele ca să ne luptăm din nou cu fanii PAOK. : Cool:

Cât despre meci,
În primul rând, mă bucur că echipa cu 45 de jucători egali i-a venerat încă o dată pe cei flămânzi...

Chiar sper că justiția va fi la fel de oarbă atunci când va fi chemată să judece pe cei care sunt considerați membri ai unei organizații criminale.
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Pedeapsa a fost minoră. Dacă se reduce după vreo contestație, va fi un scandal.
 
  • Aprecieri
reacţii: MAN7
Răspuns: Doar pedeapsă

Bineînțeles că glumiți. O penalizare de 3 5 10 puncte minus nu poate fi considerată corectă când vorbim de tentativă de omor. Personal, aș prefera ca Berg și băieții PAO să nu fie lipsiți de niciun punct și, în același timp, să vadă 100 de budoare ca făptuitori naturali în bancă și după ce au urmat din lateral făptuitorii morali (Alafouzos, Nikologiannides, Tsorbatzoglou. Tsakirides, Verveledes Karapapades etc.. Măsurile anunțate de ministru nu rezolvă problemele. Când vagabondii părăsesc stadioanele). iar familiile intra si in acelasi timp inchid fan cluburile si ziarele atunci e speranta.
 
  • Aprecieri
reacţii: Nikitas
Răspuns: Doar pedeapsă

Apropo de asta...7000 de euro nu e putin: twis:
Să ne amintim și noi de asta? http://www.skai.gr/news/sports/article/268470/oute-tin-krotida-eide-o-kalogeropoulos/
Ce fel de pedeapsă a mâncat Olympiakos? Nici măcar o întrerupere a luptei nu a avut loc pentru că angajatorul său s-ar certa cu el.

Să nu vorbim despre îmbrățișările lui Cisse când Președintele vorbea de morală, să nu vorbim despre rizoupoles pentru N.Smirni că extratereștrii au venit și nu au început acel meci și o grămadă de alte exemple pe care m-am plictisit să le scriu.

Bineînțeles, justiția oarbă nu s-a ocupat de palmaresul lui Pao înainte de meci și nici de Pereira - Marinaki, care a făcut o demonstrație de masculinitate înainte de a intra băieții buni. Nu am văzut niciodată un antrenor al NICIUNĂ echipă mergând la dur. băieți ai echipei adverse și spuneți HAI...
Se vorbește mult, aceiași oameni sunt pedepsiți.

Condamn orice formă de violență, dar TOȚI ar trebui pedepsiți.
După distracția pe care o vom avea cu Atromito, poate ni se vor returna punctele ca să ne luptăm din nou cu fanii PAOK. : Cool:

Cât despre meci,
În primul rând, mă bucur că echipa cu 45 de jucători egali i-a venerat încă o dată pe cei flămânzi...

Chiar sper că justiția va fi la fel de oarbă atunci când va fi chemată să judece pe cei care sunt considerați membri ai unei organizații criminale.
Sunt sigur că, dacă nu ar fi existat vagabonzi organizați pe teren când Marinakis a mers pe teren sau Pereira la poartă și erau băieți ca tine sau Nectar sau Veno sau mine, atunci nimic nu s-ar fi întâmplat și f.a ar fi fost clar. responsabilitatea era a altcuiva si nu presedintelui caruia ii placea sa insoteasca echipa pentru care plateste.Si in Toumba a facut-o dar nu s-a intamplat nimic.
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Vagnelis nu a mai văzut aceste lucruri până acum în viața sa, cu excepția Irakului și Cambodgiei.

http://www.sdna.gr/gr/podosfairo/su...to-karaiskakis-den-ehei-ginei-pote-pics-vids/

De asemenea, legea are dreptul lui Vagelis - el predă morală, iubește fotbalul și investește din restanțe în el.

Domnul Vagelis a cerut lacăt pe autobuz, nicio arestare a necreierii, nici 2 puncte, nici -3 puncte.

Îi sugerez să facă apel.
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Stai jos, Nikita, urmărește episoadele pe care le-ai făcut duminica și vezi și ce au făcut oamenii noștri la Toumba (în meciul de cupa peștelui de anul trecut).

PAOK a fost penalizat cu -3 puncte într-o ligă de 6 meciuri (playoff) pentru o cutie de pește și pentru jocul greșit făcut de Theodoridis...

Dar când Alafouzos a câștigat Liga Campionilor (mulțumită acestei decizii) nu am văzut niciun Panathinaikos să considere decizia nedreaptă...

Si din moment ce nu am de gand sa aplaud aceste pedepse pentru ca TOATE sunt facute cu un singur scop, asigurarea locului I de fataul, pentru mine solutia este una: Faceti un campionat fara organizatie criminala...

Organizația criminală cu băieții buni și set-up-urile, va participa din nou la un campionat doar atunci când vor face curat și vor deveni DE ÎNREDERE toate KED, EPO, comisii de disciplină, procurori și așa mai departe....

Abia când va dispărea bocha, echipa numită Olympiacos, care nu are nicio legătură cu ceea ce a existat în ultimii 20 de ani, va fi repusă în ligă...

PS Să trimit și eu după ifc pentru că va intra un gaurakos clasic și va începe din nou să troleze... (sub rezerva toleranței administrației Melissanidan...: twis:)

Te descurci bine la început.
De asemenea, trebuie să subliniez că anul trecut a fost pedepsit nu pentru incidente, ci pentru a provoca discordie între administrații. Și am spus și anul trecut că trei puncte au fost deduse în mod greșit. În ultimii trei puncte au fost deduse pentru incidente din New Smyrna și in recurs OSFP le-a luat inapoi.deci aplicarea jurisprudentei instantelor nu constituie neaparat un scandal.In plus am considerat de la inceput pedeapsa corecta atat la pre-amenda cat si la cele 3 puncte.Panathinaikos nu poate strica ciorba a unora care credeau că vor învinge și cu al doilea (vezi Manos) să numere două goluri ale lui Panathinaikos și să rămână nepedepsiți pentru aceste fenomene de măcel în detrimentul profesorilor de cultură.

E și scandal să amâni un meci de cupă dar la naiba cu el
 
  • Aprecieri
reacţii: Nicolas
Răspuns: Doar pedeapsă

Vagnelis nu a mai văzut aceste lucruri până acum în viața sa, cu excepția Irakului și Cambodgiei.

http://www.sdna.gr/gr/podosfairo/su...to-karaiskakis-den-ehei-ginei-pote-pics-vids/

De asemenea, legea are dreptul lui Vagelis - el predă morală, iubește fotbalul și investește din restanțe în el.

Domnul Vagelis a cerut lacăt pe autobuz, nicio arestare a necreierii, nici 2 puncte, nici -3 puncte.

Îi sugerez să facă apel.
Îmi pare rău, dar dacă îmi răspundeți cu această postare, permiteți-mi să vă spun că 90% dintre Olympiacos îl detestă pe Marinakis și insultele pe care le face laureatului. Suntem olimpici, nu Marinakios. și ceva laudă pentru prezența dvs. (poate că nu ție, dar lui Alafuzos cu siguranță). Îmi doresc ca tipi ca el și alții cu... mantii alb-verzui și negre să se descheie din duminicile noastre și să ne bucurăm din nou de bal împreună. Subiectul este că dacă el lasă singur problema nu se va rezolva.
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Când 90% dintre olimpici îl detestă, așa cum spui tu (ceea ce mă îndoiesc foarte mult, pentru că majoritatea olimpienilor pe care îi cunosc cereau și jucători europeni, nu o curățare în fotbalul grec), a existat vreodată un caz de 100% de Panathinaikos nedorind să-l vedem deloc pictat în Autobuz, să-i aruncăm flori când ieșea la plimbare cu Autobuz? Tot în Tuba a intrat când tribunele erau aproape goale.Oare ar îndrăzni să se apropie de Poarta 4? Ieri, Pereira a verificat plasele, așa cum face de obicei?
 
Răspuns: Doar pedeapsă

A existat vreodată un caz în care 100% dintre Panathinaikos nu vor să-l vadă nici măcar pictat pe Bulevardul, să-i arunce flori când se plimba pe Bulevardul? Tot în Tuba a intrat când tribunele erau aproape goale.

Desigur că nu!
Reacția normală la cineva pe care nici nu vrem să-l vedem pictat este o erupție în artera carotidă.
Dar, din fericire, o astfel de intenție nu a existat pe Avenue și tot ce s-a întâmplat a fost în contextul Halloween-ului
 
Răspuns: Doar pedeapsă

Când 90% dintre olimpici îl detestă, așa cum spui tu (ceea ce mă îndoiesc foarte mult, pentru că majoritatea olimpienilor pe care îi cunosc cereau și jucători europeni, nu o curățare în fotbalul grec), a existat vreodată un caz de 100% de Panathinaikos nedorind să-l vedem deloc pictat în Autobuz, să-i aruncăm flori când ieșea la plimbare cu Autobuz? Tot în Tuba a intrat când tribunele erau aproape goale.Oare ar îndrăzni să se apropie de Poarta 4? Ieri, Pereira a verificat plasele, așa cum face de obicei?
Nu stiu despre ce vorbesti, dar stiu ca il displace din motive competitive si necompetitive.Sincer, nu ar trebui sa faci la fel cu presedintele tau la baschet tot timpul?
Cum te simți când adversarii sunt accidentați și meciurile continuă fără probleme? Cum credeți că a favorizat sistematic arbitrajul și justiția? Si nu spune scuza binecunoscuta a recunoasterii europene pentru ca s-a topit cand am castigat europeana si am fost in Fenal fara tine dar nu am castigat campionatul.Stiu ca arunc lucrurile in aer dar daca stai jos si gandeste-te, asta e problema si nu are nimic de-a face cu altceva decat cu faptul de mentalitatea sportiva proasta.Primul este totul, al doilea este nimic.Si din pacate mentalitatea asta ramane printre producatori, cu excepție strălucitoare a lui Demi.
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...