Experimentează betrebels

Fiți conștienți că, mai presus de toate, sunt deblocați și de aceea încearcă să iasă din zbor.

Enumerați amenzile de la oficiul fiscal (pe nedrept, dar nu bine) pe care le-ați mâncat și puteți înțelege de ce caută să salveze 100 de persoane.

daca acestea sunt valabile, atunci asta explica multe, fara sa le justifice totusi
 
daca imi amintesc bine ai spus ca laudati 5 - 8 euro pe pariu. în mod corespunzător; Dacă se spune asta, atunci aveți limita, probabil nu vă puteți da seama

Nu, nu am o limită. Continui si joc pana la 10-15 euro pe pariu, poate putin mai mult, dar s-a intamplat de cateva ori sa fi jucat accidental sume mai mari si le accepta normal. adică în loc de 10, 100.
După cum am spus înainte, simt că m-au uitat
 
Nu, nu am o limită. Continui si joc pana la 10-15 euro pe pariu, poate putin mai mult, dar s-a intamplat de cateva ori sa fi jucat accidental sume mai mari si le accepta normal. adică în loc de 10, 100.
După cum am spus înainte, simt că m-au uitat
cu 10 euro joci ce limita sa iti puna? le pun o limită, joacă 500 etc. și câștigă.

să mănânci limită cu 10 rica, trebuie să joci profituri uriașe și să le câștigi foarte des, un lucru foarte dificil
 
cu 10 euro joci ce limita sa iti puna? le pun o limită, joacă 500 etc. și câștigă.

să mănânci limită cu 10 rica, trebuie să joci profituri uriașe și să le câștigi foarte des, un lucru foarte dificil

Nu sunt de acord....la goalbet si bwin am mancat limita jucand 10 euro si fara sa fac nimic socant.Cred ca astea sunt limite preventive.
De fapt, am pus doar 50 de euro în Bwin și în cele câteva zile în care am jucat pariul maxim a fost de 7 euro. Da ok, gaseam handicapuri mai bune la handbal-volei dar totusi am pus doar 50 de euro si am jucat 5 euro.....In decurs de o saptamana am fost interzis fara sa am timp macar sa fac profit.
La goalbet am îndurat mai mult. A transformat 200 de euro în 500 în 15-20 de zile. Am cerut o retragere de 30 de euro și a doua zi mi-au transmis un mesaj că managementul riscului companiei apreciază că „nu îi consider client”.

Cred că dacă îi învingi în Premier League cu 500 de euro, cu greu te vor închide. Dacă îi învingi sistematic la volei, chiar și cu 5 euro, ești mai expus.
 
Nu sunt de acord....la goalbet si bwin am mancat limita jucand 10 euro si fara sa fac nimic socant.Cred ca astea sunt limite preventive.
De fapt, am pus doar 50 de euro în Bwin și în cele câteva zile în care am jucat pariul maxim a fost de 7 euro. Da ok, gaseam handicapuri mai bune la handbal-volei dar totusi am pus doar 50 de euro si am jucat 5 euro.....In decurs de o saptamana am fost interzis fara sa am timp macar sa fac profit.
La goalbet am îndurat mai mult. A transformat 200 de euro în 500 în 15-20 de zile. Am cerut o retragere de 30 de euro și a doua zi mi-au transmis un mesaj că managementul riscului companiei apreciază că „nu îi consider client”.

Cred că dacă îi învingi în Premier League cu 500 de euro, cu greu te vor închide. Dacă îi învingi sistematic la volei, chiar și cu 5 euro, ești mai expus.

da, volei-handbali sunt achizitii suspecte, te inchid mai usor acolo.

dar pentru ca vorbeai de baschet si betrebel, care sunt sporturi foarte populare, nu te inchide asa usor cu 10 euro. cu siguranță nu vor să câștigi cu nimic.

goalbets pe care le-ai menționat și betrebels se îmbolnăvesc dacă cineva câștigă și cere retragere.
 
  • Haha
reacţii: goal2
Bună dimineața Jordan goalbet nu numai că se îmbolnăvește, dar are și coșuri, are febră 41 și are efecte secundare: ROFLMAO:
da, dar plătește mai mult, iar terenul de golf te întrerupe. decupați de anul trecut@#$$%%@ . anul acesta doar unul a scris despre ei ca a avut o problema cu banii.
în timp ce Betrebels face tot ce poate pentru a nu le plăti de fiecare dată. caută scuze pentru a nu plăti.
a ajuns să mintă, să încalce datele personale, să ne acuze că suntem infractori, nici nu știu unde vor ajunge. după cum au scris mulți aici, el a cerut unui grup de oameni istoria schimburilor și oricine i-a dat și s-a întâmplat să-și trimită bani unul altuia în trecut, îi mănâncă de la ei cu presupusa justificare a mai multor conturi.
 
da, dar plătește mai mult, iar terenul de golf te întrerupe. decupați de anul trecut@#$$%%@ . anul acesta doar unul a scris despre ei ca a avut o problema cu banii.
în timp ce Betrebels face tot ce poate pentru a nu le plăti de fiecare dată. caută scuze pentru a nu plăti.
a ajuns să mintă, să încalce datele personale, să ne acuze că suntem infractori, nici nu știu unde vor ajunge. după cum au scris mulți aici, el a cerut unui grup de oameni istoria schimburilor și oricine i-a dat și s-a întâmplat să-și trimită bani unul altuia în trecut, îi mănâncă de la ei cu presupusa justificare a mai multor conturi.
Concluzia voastră a fost de la cei care plâng pe internet că nu au fost plătiți, iar acestea nu sunt concluzii sigure.. Personal, îmi fac o opinie doar jucând efectiv și nu ținând cont de ce scriu ei pe forumuri, ceea ce mi-am făcut. nici nu stiu daca este asa cum spune el toata lumea. Pentru mine cel mai rău este goalbet, din moment ce nici măcar nu mi-a dat șansa de a câștiga, nici măcar puțin, pentru că la început am pierdut, nu le-a păsat, iar când am ajuns la bani și am cerut retragere , m-au tăiat. Vă mai spun că prima companie care m-a costat bani a fost o clonă de goalbet cu o platformă comună și un proprietar comun, cu scuza că jucam arbs, tranzacționăm sau value. Limita pe care o au (doar) goalbet și afiliații săi, le dă dreptul să nu plătească dacă vor.. Îți dau Panathinaikos la 3.00, este întotdeauna 3.00, în ziua meciului scade la 2.50, câștigi dacă ai joaca continuu chiar daca castigi o suma respectabila este in mainile lor sa nu te plateasca. Termenul de valoare specific nu a fost inclus acolo fara motiv, stiu foarte bine ce fac. Motivul pentru care nu il vezi scris pe internetul pe care goalbet nu l-a plătit are probabil de-a face cu faptul că niciun jucător serios nu va avea de-a face cu o companie care afirmă clar că nu plătește pe cei care joacă cu un avantaj, cu valoare, pur și simplu pentru că le taie imediat astfel de profiluri înainte ca acestea să le plătească. ai timp sa castigi suficient.
Lucrurile pe care le-ai citit despre Betrebels sunt valabile cu singura diferenta ca sunt valabile pentru cei care joaca cu alt cont.Da mi-au rupt nervii si am ramas pentru ca de ambele ori mi-au interzis acelasi cont mi-au cerut 2 luni de istorie Skrill și NETELLER a 2-a oara.Dar m-au platit si nu va vorbesc de vreo 500 de euro ci de ceva mai putin de 10.000€ din profit total.Da sunt escroci ca toate firmele de pariuri,nu obiectez dar pot' Nu ajut decât să recunosc faptul că m-au lăsat să particip la joc timp de mai multe luni, când în alte companii cu o marcă mai mare am avut un avort spontan.
 
Am sentimentul că au extins acum toate aceste restricții pe care le menționezi la jucătorii care joacă sume foarte mici și asta este îngrijorarea. Cu alte cuvinte, nu le pasă cât de mult câștigi, dar orice ai câștiga, să fie slab. Ei vor doar să pierzi. ¨Dacă îi învingi, fă-o doar prin eliberare condiționată sau în ligile mari unde ei cred că mai devreme sau mai târziu vei pierde

Cu alte cuvinte, dacă o firmă ca goalbet despre care vorbim te închide pentru că ai băgat 200 de euro și după ce ai avut ceva profit, ai cerut o retragere de 30 de euro cheesy ca să simți și tu acest sentiment de victorie, atunci despre ce vorbim?

Dacă Bwin te închide pentru că joci 5 euro într-un joc de handbal sau betrebels îți cere selfie-uri și istoric o bancnotă de câteva sute de euro, probabil că lucrurile sunt foarte dificile.


Concluzia voastră a fost de la cei care plâng pe internet că nu au fost plătiți, iar acestea nu sunt concluzii sigure.. Personal, îmi fac o opinie doar jucând efectiv și nu ținând cont de ce scriu ei pe forumuri, ceea ce mi-am făcut. nici nu stiu daca este asa cum spune el toata lumea. Pentru mine cel mai rău este goalbet, din moment ce nici măcar nu mi-a dat șansa de a câștiga, nici măcar puțin, pentru că la început am pierdut, nu le-a păsat, iar când am ajuns la bani și am cerut retragere , m-au tăiat. Vă mai spun că prima companie care m-a costat bani a fost o clonă de goalbet cu o platformă comună și un proprietar comun, cu scuza că jucam arbs, tranzacționăm sau value. Limita pe care o au (doar) goalbet și afiliații săi, le dă dreptul să nu plătească dacă vor.. Îți dau Panathinaikos la 3.00, este întotdeauna 3.00, în ziua meciului scade la 2.50, câștigi dacă ai joaca continuu chiar daca castigi o suma respectabila este in mainile lor sa nu te plateasca. Termenul de valoare specific nu a fost inclus acolo fara motiv, stiu foarte bine ce fac. Motivul pentru care nu il vezi scris pe internetul pe care goalbet nu l-a plătit are probabil de-a face cu faptul că niciun jucător serios nu va avea de-a face cu o companie care afirmă clar că nu plătește pe cei care joacă cu un avantaj, cu valoare, pur și simplu pentru că le taie imediat astfel de profiluri înainte ca acestea să le plătească. ai timp sa castigi suficient.
Lucrurile pe care le-ai citit despre Betrebels sunt valabile cu singura diferenta ca sunt valabile pentru cei care joaca cu alt cont.Da mi-au rupt nervii si am ramas pentru ca de ambele ori mi-au interzis acelasi cont mi-au cerut 2 luni de istorie Skrill și NETELLER a 2-a oara.Dar m-au platit si nu va vorbesc de vreo 500 de euro ci de ceva mai putin de 10.000€ din profit total.Da sunt escroci ca toate firmele de pariuri,nu obiectez dar pot' Nu ajut decât să recunosc faptul că m-au lăsat să particip la joc timp de mai multe luni, când în alte companii cu o marcă mai mare am avut un avort spontan.
 
  • Aprecieri
reacţii: ganian
Am sentimentul că au extins acum toate aceste restricții pe care le menționezi la jucătorii care joacă sume foarte mici și asta este îngrijorarea. Cu alte cuvinte, nu le pasă cât de mult câștigi, dar orice ai câștiga, să fie slab. Ei vor doar să pierzi. ¨Dacă îi învingi, fă-o doar prin eliberare condiționată sau în ligile mari unde ei cred că mai devreme sau mai târziu vei pierde

Cu alte cuvinte, dacă o firmă ca goalbet despre care vorbim te închide pentru că ai băgat 200 de euro și după ce ai avut ceva profit, ai cerut o retragere de 30 de euro cheesy ca să simți și tu acest sentiment de victorie, atunci despre ce vorbim?

Dacă Bwin te închide pentru că joci 5 euro într-un joc de handbal sau betrebels îți cere selfie-uri și istoric o bancnotă de câteva sute de euro, probabil că lucrurile sunt foarte dificile.
Poziția ta este corectă. de acord
 
Concluzia voastră a fost de la cei care plâng pe internet că nu au fost plătiți, iar acestea nu sunt concluzii sigure.. Personal, îmi fac o opinie doar jucând efectiv și nu ținând cont de ce scriu ei pe forumuri, ceea ce mi-am făcut. nici nu stiu daca este asa cum spune el toata lumea. Pentru mine cel mai rău este goalbet, din moment ce nici măcar nu mi-a dat șansa de a câștiga, nici măcar puțin, pentru că la început am pierdut, nu le-a păsat, iar când am ajuns la bani și am cerut retragere , m-au tăiat. Vă mai spun că prima companie care m-a costat bani a fost o clonă de goalbet cu o platformă comună și un proprietar comun, cu scuza că jucam arbs, tranzacționăm sau value. Limita pe care o au (doar) goalbet și afiliații săi, le dă dreptul să nu plătească dacă vor.. Îți dau Panathinaikos la 3.00, este întotdeauna 3.00, în ziua meciului scade la 2.50, câștigi dacă ai joaca continuu chiar daca castigi o suma respectabila este in mainile lor sa nu te plateasca. Termenul de valoare specific nu a fost inclus acolo fara motiv, stiu foarte bine ce fac. Motivul pentru care nu il vezi scris pe internetul pe care goalbet nu l-a plătit are probabil de-a face cu faptul că niciun jucător serios nu va avea de-a face cu o companie care afirmă clar că nu plătește pe cei care joacă cu un avantaj, cu valoare, pur și simplu pentru că le taie imediat astfel de profiluri înainte ca acestea să le plătească. ai timp sa castigi suficient.
Lucrurile pe care le-ai citit despre Betrebels sunt valabile cu singura diferenta ca sunt valabile pentru cei care joaca cu alt cont.Da mi-au rupt nervii si am ramas pentru ca de ambele ori mi-au interzis acelasi cont mi-au cerut 2 luni de istorie Skrill și NETELLER a 2-a oara.Dar m-au platit si nu va vorbesc de vreo 500 de euro ci de ceva mai putin de 10.000€ din profit total.Da sunt escroci ca toate firmele de pariuri,nu obiectez dar pot' Nu ajut decât să recunosc faptul că m-au lăsat să particip la joc timp de mai multe luni, când în alte companii cu o marcă mai mare am avut un avort spontan.

Sunt de acord cu unii, nu sunt de acord cu alții.

da, goalbet nu te lasa sa castigi mult, da, joinbet a mancat banii oamenilor, da, cuvantul despre valoare este pentru fiare, dar macar ei spun clar cine sunt. ei spun „suntem #@$%%#@!$” și știi asta înainte de a juca și pur și simplu nu te joci.
in betremepels ai iluzia ca te lasa sa castigi, pentru ca asta vrea sa crezi. te lasa sa joci si sa depui, si in acelasi timp da bonusuri si mai multe bonusuri si limite mari, iar cand ceri retragere iti scoate uleiul sau nu te plateste.

si da, sunt de acord ca unele sunt profile false, DAR

În primul rând, nu lupți ilegalitatea cu ilegalitatea, adică cerând tranzacțiile din ultimele 1 luni sau acuzându-l că este infractor și spunându-i că ai găsit banii și cerând acte care pot fi identificate personal, când nu există. motiv.

pe de altă parte, sunt de acord și am scris și eu că toți cei care plâng pe intranet nu sunt atât de nevinovați pe cât se spune uneori și nu putem trage concluzii sigure despre strictețea fiecărei firme. Totuși, în cazul meu, din moment ce mă interesează acesta, este de la sine înțeles că nu sunt un profil fals și ei știu asta (de pe același computer cu care joc Rebels de 3 ani acum), eu' Nu spăl sau nu fac nimic cu aceste sume ridicole pe care le-am depus în acești 3 ani. oamenii rad.

tocmai s-au îmbolnăvit, pentru că probabil că sunt africani, după cum a scris cineva de sus, când am cerut peste 600 de euro și fac tot posibilul să alunge oamenii sau să nu plătească.


Cred că este mai onorabil ca o companie să-ți dea un pariu maxim de 1 euro ca grupul sau să te dea afară ca Golbet, dar să te lase să joci și apoi să nu te plătească, așa cum o fac berebels și să-ți bată joc de tine promițând bonusuri pe care le face. nu dau pana la urma.
 
  • Aprecieri
reacţii: Magon și FunBet
Lasă-mă să intru puțin în conversația ta și să spun. Nu inteleg de ce nici acum oamenii deschid conturi la betrebels si goalbet. Citesc despre ei de ani de zile și nu este prima dată, dar de nenumărate ori și conversația se termină mereu cu ei, nu prea m-aș deschide, dar și totuși văd că oamenii continuă acolo.
 
Toate aceste companii de pe platou s-ar fi închis sau nu ți-ar fi dat numere dacă Pinnacle sau Betfair ar fi fost aici
Să nu credeți că este puțin probabil dacă după câțiva ani ați citit că unul dintre ele se închide.Până acum 2-3 ani, s-ar putea să fi fost așa.
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet
Lasă-mă să intru puțin în conversația ta și să spun. Nu inteleg de ce nici acum oamenii deschid conturi la betrebels si goalbet. Citesc despre ei de ani de zile și nu este prima dată, dar de nenumărate ori și conversația se termină mereu cu ei, nu prea m-aș deschide, dar și totuși văd că oamenii continuă acolo.

La fel ca Ercan și din motivul că unul dintre cei doi este făcut reclamă.
 
Lasă-mă să intru puțin în conversația ta și să spun. Nu inteleg de ce nici acum oamenii deschid conturi la betrebels si goalbet. Citesc despre ei de ani de zile și nu este prima dată, dar de nenumărate ori și conversația se termină mereu cu ei, nu prea m-aș deschide, dar și totuși văd că oamenii continuă acolo.

Motivele sunt cunoscute. Le joci pe cele cunoscute, vin limitele, apoi le joci pe cele drăguțe, vin și limitele acolo și, în cele din urmă, fugi cu ce a mai rămas de jos.

Totuși, trebuie să spun că indiferent de practicile pe care companiile le urmează pentru a îngreuna plățile, fiecare companie are utilitatea ei. De exemplu, bet365 nu este potrivit pentru anumite stiluri de joc, spre deosebire de betrebels.
 
Lasă-mă să intru puțin în conversația ta și să spun. Nu inteleg de ce nici acum oamenii deschid conturi la betrebels si goalbet. Citesc despre ei de ani de zile și nu este prima dată, dar de nenumărate ori și conversația se termină mereu cu ei, nu prea m-aș deschide, dar și totuși văd că oamenii continuă acolo.
Voi vorbi despre mine personal.
Nu am mai atins mingea de golf aici de aproape 2 ani.Nu sunt ocupat.
despre Rebels, am citit ce au spus, dar pentru ca nu sunt un profil fals, nu-mi pasa daca mi-ai cerut un selfie cu act de identitate, desi stiam ca nu o vor face si nici nu mi-ar cere un site web skril 6 luni, pentru că nu am skril. Depun cu card, cu paysafe etc. asa ca nu ma asteptam ca ma vor face sa raman #$%^&*%.
Lasă-mă să mănânc o limită, spun, ok, nu s-a întâmplat nimic.
Am mancat si la alte limite. iei banii și pleci în altă parte, m-am gândit.
Nu mi-am imaginat că vor ajunge în acest punct de ridicol, înșelăciune, minciuni, încălcare a datelor personale, acuzații de spălare de bani și alte lucruri dezgustătoare.

de asemenea, după cum spunea funbet, la un moment dat rămâneți fără opțiuni. unde ar trebui să joc?unde am un pariu maxim de 1 euro?
 
Sunt de acord cu unii, nu sunt de acord cu alții.

da, goalbet nu te lasa sa castigi mult, da, joinbet a mancat banii oamenilor, da, cuvantul despre valoare este pentru fiare, dar macar ei spun clar cine sunt. ei spun „suntem #@$%%#@!$” și știi asta înainte de a juca și pur și simplu nu te joci.
in betremepels ai iluzia ca te lasa sa castigi, pentru ca asta vrea sa crezi. te lasa sa joci si sa depui, si in acelasi timp da bonusuri si mai multe bonusuri si limite mari, iar cand ceri retragere iti scoate uleiul sau nu te plateste.

si da, sunt de acord ca unele sunt profile false, DAR

În primul rând, nu lupți ilegalitatea cu ilegalitatea, adică cerând tranzacțiile din ultimele 1 luni sau acuzându-l că este infractor și spunându-i că ai găsit banii și cerând acte care pot fi identificate personal, când nu există. motiv.

pe de altă parte, sunt de acord și am scris și eu că toți cei care plâng pe intranet nu sunt atât de nevinovați pe cât se spune uneori și nu putem trage concluzii sigure despre strictețea fiecărei firme. Totuși, în cazul meu, din moment ce mă interesează acesta, este de la sine înțeles că nu sunt un profil fals și ei știu asta (de pe același computer cu care joc Rebels de 3 ani acum), eu' Nu spăl sau nu fac nimic cu aceste sume ridicole pe care le-am depus în acești 3 ani. oamenii rad.

tocmai s-au îmbolnăvit, pentru că probabil că sunt africani, după cum a scris cineva de sus, când am cerut peste 600 de euro și fac tot posibilul să alunge oamenii sau să nu plătească.


Cred că este mai onorabil ca o companie să-ți dea un pariu maxim de 1 euro ca grupul sau să te dea afară ca Golbet, dar să te lase să joci și apoi să nu te plătească, așa cum o fac berebels și să-ți bată joc de tine promițând bonusuri pe care le face. nu dau pana la urma.
Cât de ilegal este ca el să te întrebe Skrill Istoria betrebels este atât de ilegală încât bet365 sau orice altă companie te dă afară cu o limită.
Ca datele personale sunt istoria Skrill Ceea ce cere Betrebels este atât de personal este să-ți trimiți cartea de identitate de poliție pe care o cer toate companiile. Nu? Acestea nu sunt date personale? Lucrarea KEP care menționează adresa dvs. nu este date cu caracter personal? Ne deranjează faptul că rebelul își vede tranzacțiile Skrill dar nu ne deranjează că 24 de firme, 124 de comercianți și 500 de angajați, oameni pe care nu-i cunoaștem, știu exact unde este casa noastră, ne știu numărul de TVA, au fotografiile noastre, semnătura noastră, documente pe care oricare dintre acestea, teoretic , pot fi falsificate. Ne glumim, mi se pare.
Ceea ce nu pot înțelege este de ce pariezi pe internet, deoarece te deranjează atât de mult să ți se ceară vreo înregistrare.
Lucrurile sunt foarte simple.
- Nu doriți să trimiteți date personale unor străini? Te duci la o agenție OPAP.
- Te joci doar să treci timpul și orice iese? Joci pe bet365 sau online OPAP.
- Ești un jucător bun, i-ai luat din toate cele 24 de companii și în loc să continui în Asia, schimbul, preferi să mai faci o rundă la cele 24 elene? Îți pui primul nume, îți faci o opinie și alegi unde să continui.
- Sunteți arbing sau vânătoare de bonusuri, așa că este o stradă cu sens unic pentru acești nenorociți corporativi? Te descurci foarte bine, imi pare rau, prietene, ai suparat firmele, nu te plange acum ca au cerut multe inscrieri pentru ca din cauza ta mi-au cerut si pe mine si m-au facut sa sufar si chiar deși le-am jucat corect, nu m-am plâns.
 
Cât de ilegal este ca el să te întrebe Skrill Istoria betrebels este atât de ilegală încât bet365 sau orice altă companie te dă afară cu o limită.
Ca datele personale sunt istoria Skrill Ceea ce cere Betrebels este atât de personal este să-ți trimiți cartea de identitate de poliție pe care o cer toate companiile. Nu? Acestea nu sunt date personale? Lucrarea KEP care menționează adresa dvs. nu este date cu caracter personal? Ne deranjează faptul că rebelul își vede tranzacțiile Skrill dar nu ne deranjează că 24 de firme, 124 de comercianți și 500 de angajați, oameni pe care nu-i cunoaștem, știu exact unde este casa noastră, ne știu numărul de TVA, au fotografiile noastre, semnătura noastră, documente pe care oricare dintre acestea, teoretic , pot fi falsificate. Ne glumim, mi se pare.
Ceea ce nu pot înțelege este de ce pariezi pe internet, deoarece te deranjează atât de mult să ți se ceară vreo înregistrare.
Lucrurile sunt foarte simple.
- Nu doriți să trimiteți date personale unor străini? Te duci la o agenție OPAP.
- Te joci doar să treci timpul și orice iese? Joci pe bet365 sau online OPAP.
- Ești un jucător bun, i-ai luat din toate cele 24 de companii și în loc să continui în Asia, schimbul, preferi să mai faci o rundă la cele 24 elene? Îți pui primul nume, îți faci o opinie și alegi unde să continui.
- Sunteți arbing sau vânătoare de bonusuri, așa că este o stradă cu sens unic pentru acești nenorociți corporativi? Te descurci foarte bine, imi pare rau, prietene, ai suparat firmele, nu te plange acum ca au cerut multe inscrieri pentru ca din cauza ta mi-au cerut si pe mine si m-au facut sa sufar si chiar deși le-am jucat corect, nu m-am plâns.

actul de poliție etc. Legea vă obligă să trimiteți.
istoricul tranzacțiilor nu vă obligă. dimpotrivă. Pot să cumpăr chiloți și să îi port cu banii mei. Doar nu mă lăsa să le arăt ofertele mele. știind numele meu, ei nu știu nimic grozav. toata lumea o stie.
nu le nivelează pe toate.

la urma urmei, avem un punct de vedere diferit în unele lucruri. nu este rău, desigur. nu putem fi cu toții de acord.
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...