Întrebări doar pentru ARBITRAJ

  • Topic lansator UTILIZATOR001
  • Data de începere
Pentru ca interzicerea este arbitrara stii ce fac ei asa iti pun limita si te saluta si nici nu iti spun motivul pentru care s-a atins limita cafenelelor-companii aici ce astepti tu. castiga un pariu mare si nu stii daca ti-l vor da.Cât despre E.E.E.P. Ma intreb care este rolul ei si daca a dat cuiva o solutie.Cat despre exemplul mentionat mai sus ai dreptate, fiecare firma trebuie sa ne explice ce este ilegal si de ce.Sunt prieten cu toti,nu vezi o solutie la orizont.in fiecare an si mai bine

„Arber” (deși nu este un ser de testare) din 2008... primele experiențe de atunci.
fără să știu multe fără să-mi arate nimeni nimic

„În fiecare an și mai bine”....într-adevăr! Daca scoti cele 20 de campionate suspendate etc si scazi ultimii 5 ani scriu numere mai bune
Mai sus scriu din cand in cand. Nu doar ca profit... scriu procente mai bune
Câștig bani din companiile de pariuri în orice mod posibil. Câți sunt în Grecia? 14? din toate... doar 365 nu prea joc

Unele lucruri sunt confuze.... Dacă merg în acest moment și joc Tsitsipas câștigă la Fonbet, de exemplu, prețul pe care îl voi obține este mai mic decât echitabil și este la mijloc, pariu maxim știu 20000 de euro, îl vor plăti. bine... .si imi vor spune ca multumesc!
Nu contează cât de mult joci... ci CE JOCI.

„Cafetele de firma”..... ai impresia ca sunt mai bune in restul tarilor?
Am „prieteni” în Anglia, Suedia, Germania, Slovenia, Austria, Norvegia și și și
de ce crezi ca ale noastre sunt cafenele si baruri/cafenele/restaurante straine?
Vă informez că Stoiximan intră confortabil în primele 5-6 companii de pariuri din Europa

situatia nu este tragica si dificila...totul a fost asa
„totul a fost greu”... dar dacă vrei să continui în profit va trebui să înveți să te adaptezi mai repede decât alții
Obișnuiam să retrag bani de la william-ladbrokes-eurobet și și și
au plecat din Grecia.. plângând
Am gasit dupa paradis....Marathonbet.....
da-mi poveri si ore in fata pc-ului....Sfarsitul.....plange iar
Bwin....60-70-80 arb pe zi...... merge si ea.cryaaaaaa
cer mai mare....Oddsmatrix și clone.....aproape numere bwin. intoleranță teribilă. record, trebuie să fi avut vreo 140 arb doar într-unul dintre ele într-o zi... grecii sunt clienți răi.
365.....la multi ani. Un acc puternic.....am avut doar unul. Cifra de afaceri pe Sk aproximativ 180-200 mii. Niște campionat norvegian suedez etc..... 1000 de euro max pariu la colțuri... făceam și capcane pentru Middle când și Pinnacle ajuta
Merge si 365......
totul s-a terminat. Și;;;; Am renuntat;
Nu....m-am adaptat la modul de a gândi, gestionând totul....să fiu înaintea celorlalți. Am sacrificat 2 ani de profituri mai mici pentru a finaliza planul de afaceri și totul a funcționat fără probleme în ultimii ani
Acum 4-5 ani am întâlnit un tip într-o excursie undeva în Europa centrală care mi-a spus „M-am alăturat anul trecut și facem valoare cu botakia la 365... facem aceeași muncă”
"Nu, prietene....nu facem aceeași treabă, când termini o să continui"

Este o discuție foarte mare în general... multe povești, glume detaliate despre profit.....
Dacă nu ai mentalitatea potrivită, intră, ia tot ce poți și gata
Nu este pentru toată lumea
Acestea de la mine
 
Pentru ca interzicerea este arbitrara stii ce fac ei asa iti pun limita si te saluta si nici nu iti spun motivul pentru care s-a atins limita cafenelelor-companii aici ce astepti tu. castiga un pariu mare si nu stii daca ti-l vor da.Cât despre E.E.E.P. Ma intreb care este rolul lui si daca a dat vreo solutie cuiva.Cat despre exemplul pe care l-ai mentionat mai sus ai dreptate, fiecare firma trebuie sa ne explice ce este ilegal si de ce.Oricum prietene, nu vad o solutie la orizont.in fiecare an si mai bine vom decide (pe baza performantei) sa jucam in OPAP unde chiar daca esti un ratat cu astfel de rake

OPAP și ODIE - de obicei - au corectat erorile computerului, care desigur sunt rare.
Unul câștigase și eroarea software-ului i-a șters pariul și apoi l-au remediat.

Dar OPAP nu este în niciun caz în afara sistemului de excludere. Vedea și stoiximan care este o companie Opapic.

Pentru E.E.E.P. Cred că fără a fi sigur că nu se amestecă în temeiul unei noi legi, să accepte plângerea unui jucător sau chiar să o respingă după ce a luat-o în considerare. Cred că ceea ce ne spun ei acum este „mergeți în instanță” – adică cu avocatul Kouya pentru 175 de euro pretinși!

În aceste chestiuni englezii ne-au susținut oarecum, sau mai degrabă destul de mult.
Dar din moment ce a avut loc Brexitul, desigur, ești fericit. Mulți dintre cunoscuții mei chiar au devenit Brexiteers și mi-au spus „Trăiască Brexit, rupe acum tuturor, nu ne pasă”.
Știți că pe 13 datorită comisarului englez nu a devenit „creion-hârtie-agenție”. Altfel ar fi devenit standard.
Acesta a fost unul care, pe tema Uniunii Europene, a exprimat multe dintre binecunoscutele nemulțumiri britanice, dar a fost un Cameron Remainer. După referendumul din 16, și el a devenit Brexiteer ca toți conservatorii.
 
„Arber” (deși nu este un ser de testare) din 2008... primele experiențe de atunci.
fără să știu multe fără să-mi arate nimeni nimic

„În fiecare an și mai bine”....într-adevăr! Daca scoti cele 20 de campionate suspendate etc si scazi ultimii 5 ani scriu numere mai bune
Mai sus scriu din cand in cand. Nu doar ca profit... scriu procente mai bune
Câștig bani din companiile de pariuri în orice mod posibil. Câți sunt în Grecia? 14? din toate... doar 365 nu prea joc

Unele lucruri sunt confuze.... Dacă merg în acest moment și joc Tsitsipas câștigă la Fonbet, de exemplu, prețul pe care îl voi obține este mai mic decât echitabil și este la mijloc, pariu maxim știu 20000 de euro, îl vor plăti. bine... .si imi vor spune ca multumesc!
Nu contează cât de mult joci... ci CE JOCI.

„Cafetele de firma”..... ai impresia ca sunt mai bune in restul tarilor?
Am „prieteni” în Anglia, Suedia, Germania, Slovenia, Austria, Norvegia și și și
de ce crezi ca ale noastre sunt cafenele si baruri/cafenele/restaurante straine?
Vă informez că Stoiximan intră confortabil în primele 5-6 companii de pariuri din Europa

situatia nu este tragica si dificila...totul a fost asa
„totul a fost greu”... dar dacă vrei să continui în profit va trebui să înveți să te adaptezi mai repede decât alții
Obișnuiam să retrag bani de la william-ladbrokes-eurobet și și și
au plecat din Grecia.. plângând
Am gasit dupa paradis....Marathonbet.....
da-mi poveri si ore in fata pc-ului....Sfarsitul.....plange iar
Bwin....60-70-80 arb pe zi...... merge si ea.cryaaaaaa
cer mai mare....Oddsmatrix și clone.....aproape numere bwin. intoleranță teribilă. record, trebuie să fi avut vreo 140 arb doar într-unul dintre ele într-o zi... grecii sunt clienți răi.
365.....la multi ani. Un acc puternic.....am avut doar unul. Cifra de afaceri pe Sk aproximativ 180-200 mii. Niște campionat norvegian suedez etc..... 1000 de euro max pariu la colțuri... făceam și capcane pentru Middle când și Pinnacle ajuta
Merge si 365......
totul s-a terminat. Și;;;; Am renuntat;
Nu....m-am adaptat la modul de a gândi, gestionând totul....să fiu înaintea celorlalți. Am sacrificat 2 ani de profituri mai mici pentru a finaliza planul de afaceri și totul a funcționat fără probleme în ultimii ani
Acum 4-5 ani am întâlnit un tip într-o excursie undeva în Europa centrală care mi-a spus „M-am alăturat anul trecut și facem valoare cu botakia la 365... facem aceeași muncă”
"Nu, prietene....nu facem aceeași treabă, când termini o să continui"

Este o discuție foarte mare în general... multe povești, glume detaliate despre profit.....
Dacă nu ai mentalitatea potrivită, intră, ia tot ce poți și gata
Nu este pentru toată lumea
Acestea de la mine
„Arber” (deși nu este un ser de testare) din 2008... primele experiențe de atunci.
fără să știu multe fără să-mi arate nimeni nimic

„În fiecare an și mai bine”....într-adevăr! Daca scoti cele 20 de campionate suspendate etc si scazi ultimii 5 ani scriu numere mai bune
Mai sus scriu din cand in cand. Nu doar ca profit... scriu procente mai bune
Câștig bani din companiile de pariuri în orice mod posibil. Câți sunt în Grecia? 14? din toate... doar 365 nu prea joc

Unele lucruri sunt confuze.... Dacă merg în acest moment și joc Tsitsipas câștigă la Fonbet, de exemplu, prețul pe care îl voi obține este mai mic decât echitabil și este la mijloc, pariu maxim știu 20000 de euro, îl vor plăti. bine... .si imi vor spune ca multumesc!
Nu contează cât de mult joci... ci CE JOCI.

„Cafetele de firma”..... ai impresia ca sunt mai bune in restul tarilor?
Am „prieteni” în Anglia, Suedia, Germania, Slovenia, Austria, Norvegia și și și
de ce crezi ca ale noastre sunt cafenele si baruri/cafenele/restaurante straine?
Vă informez că Stoiximan intră confortabil în primele 5-6 companii de pariuri din Europa

situatia nu este tragica si dificila...totul a fost asa
„totul a fost greu”... dar dacă vrei să continui în profit va trebui să înveți să te adaptezi mai repede decât alții
Obișnuiam să retrag bani de la william-ladbrokes-eurobet și și și
au plecat din Grecia.. plângând
Am gasit dupa paradis....Marathonbet.....
da-mi poveri si ore in fata pc-ului....Sfarsitul.....plange iar
Bwin....60-70-80 arb pe zi...... merge si ea.cryaaaaaa
cer mai mare....Oddsmatrix și clone.....aproape numere bwin. intoleranță teribilă. record, trebuie să fi avut vreo 140 arb doar într-unul dintre ele într-o zi... grecii sunt clienți răi.
365.....la multi ani. Un acc puternic.....am avut doar unul. Cifra de afaceri pe Sk aproximativ 180-200 mii. Niște campionat norvegian suedez etc..... 1000 de euro max pariu la colțuri... făceam și capcane pentru Middle când și Pinnacle ajuta
Merge si 365......
totul s-a terminat. Și;;;; Am renuntat;
Nu....m-am adaptat la modul de a gândi, gestionând totul....să fiu înaintea celorlalți. Am sacrificat 2 ani de profituri mai mici pentru a finaliza planul de afaceri și totul a funcționat fără probleme în ultimii ani
Acum 4-5 ani am întâlnit un tip într-o excursie undeva în Europa centrală care mi-a spus „M-am alăturat anul trecut și facem valoare cu botakia la 365... facem aceeași muncă”
"Nu, prietene....nu facem aceeași treabă, când termini o să continui"

Este o discuție foarte mare în general... multe povești, glume detaliate despre profit.....
Dacă nu ai mentalitatea potrivită, intră, ia tot ce poți și gata
Nu este pentru toată lumea
Acestea de la mine
„Arber” (deși nu este un ser de testare) din 2008... primele experiențe de atunci.
fără să știu multe fără să-mi arate nimeni nimic

„În fiecare an și mai bine”....într-adevăr! Daca scoti cele 20 de campionate suspendate etc si scazi ultimii 5 ani scriu numere mai bune
Mai sus scriu din cand in cand. Nu doar ca profit... scriu procente mai bune
Câștig bani din companiile de pariuri în orice mod posibil. Câți sunt în Grecia? 14? din toate... doar 365 nu prea joc

Unele lucruri sunt confuze.... Dacă merg în acest moment și joc Tsitsipas câștigă la Fonbet, de exemplu, prețul pe care îl voi obține este mai mic decât echitabil și este la mijloc, pariu maxim știu 20000 de euro, îl vor plăti. bine... .si imi vor spune ca multumesc!
Nu contează cât de mult joci... ci CE JOCI.

„Cafetele de firma”..... ai impresia ca sunt mai bune in restul tarilor?
Am „prieteni” în Anglia, Suedia, Germania, Slovenia, Austria, Norvegia și și și
de ce crezi ca ale noastre sunt cafenele si baruri/cafenele/restaurante straine?
Vă informez că Stoiximan intră confortabil în primele 5-6 companii de pariuri din Europa

situatia nu este tragica si dificila...totul a fost asa
„totul a fost greu”... dar dacă vrei să continui în profit va trebui să înveți să te adaptezi mai repede decât alții
Obișnuiam să retrag bani de la william-ladbrokes-eurobet și și și
au plecat din Grecia.. plângând
Am gasit dupa paradis....Marathonbet.....
da-mi poveri si ore in fata pc-ului....Sfarsitul.....plange iar
Bwin....60-70-80 arb pe zi...... merge si ea.cryaaaaaa
cer mai mare....Oddsmatrix și clone.....aproape numere bwin. intoleranță teribilă. record, trebuie să fi avut vreo 140 arb doar într-unul dintre ele într-o zi... grecii sunt clienți răi.
365.....la multi ani. Un acc puternic.....am avut doar unul. Cifra de afaceri pe Sk aproximativ 180-200 mii. Niște campionat norvegian suedez etc..... 1000 de euro max pariu la colțuri... făceam și capcane pentru Middle când și Pinnacle ajuta
Merge si 365......
totul s-a terminat. Și;;;; Am renuntat;
Nu....m-am adaptat la modul de a gândi, gestionând totul....să fiu înaintea celorlalți. Am sacrificat 2 ani de profituri mai mici pentru a finaliza planul de afaceri și totul a funcționat fără probleme în ultimii ani
Acum 4-5 ani am întâlnit un tip într-o excursie undeva în Europa centrală care mi-a spus „M-am alăturat anul trecut și facem valoare cu botakia la 365... facem aceeași muncă”
"Nu, prietene....nu facem aceeași treabă, când termini o să continui"

Este o discuție foarte mare în general... multe povești, glume detaliate despre profit.....
Dacă nu ai mentalitatea potrivită, intră, ia tot ce poți și gata
Nu este pentru toată lumea
Acestea de la mine
In vremurile pe care le mentionezi mai sus, din 2008 pana in 2015, limitele nu au fost atinse la fel de usor ca acum.Profilul meu bwin a tinut atunci luni de zile, acum tine de saptamani, si daca tot vorbesc de mize mari.Uite. cât de des ți-au pus o limită atunci și cât de des ți-au pus o limită acum.De aceea pariul este valabil dar și barele intră mai repede.Motivul pentru care scrii mai bine este pentru că sunt mulți cumpărători speciali, câțiva cu ani in urma nu aveam niciuna.Si niste lucruri pentru azi.Novi este bucuria arb,dar bara si inchiderea este tulbure.Cat pentru fiecare companie de marimea fonbetului pe care ai spus-o despre jetoane,daca joci un de două ori cu astfel de sume și câștigă câteva pariuri, da, te vor plăti, dar a doua zi limita va scădea la 1 euro, nu ai nicio îndoială. Dacă nu poți găsi profiluri infinite și nu pasă de limite, apoi subiectul se schimbă.


„Cafetele de firma”..... ai impresia ca sunt mai bune in restul tarilor?
Am „prieteni” în Anglia, Suedia, Germania, Slovenia, Austria, Norvegia și și și
de ce crezi ca ale noastre sunt cafenele si baruri/cafenele/restaurante straine?
Vă informez că Stoiximan intră confortabil în primele 5-6 companii de pariuri din Europa


Dacă excludeți novi albastru-verde (dacă vă plătește), ce ne mai rămâne care să merite și să nu fie o cafenea?
 
Ultima editare de administrator:
Nu contează prin ce a trecut el și ce am făcut noi și cum am făcut-o
si personal nu ma intereseaza ce sau cum... ma uit la asta acum
fiecare lucrează cu propria strategie și materiale
acestea s-au schimbat și se vor schimba din nou

cand pretul mediu al lui Tsitsipas este de 1,50 in piata la targ este 1,55 si l-ai cumparat cu 1,48 10 mii, nici un fonbet nu te va inchide... banii vin de la tine. dacă te închide și joci așa, compania este pe cale să se sinucidă
acesta este un mit
„Dacă joci mare cât de mult vei fi interzis”
niciun arborist profesionist nu o va testa....pentru ca testul il va costa mii
te vor închide dacă îi lovești acolo unde te doare sau ai o strategie mai bună pe termen lung pe piețele care nu știu

recent un domn din Patras a incercat sa imi vanda un "vechi" acc stoiximan
acc a fost în roșu de la 1 ianuarie 250 mii euro
Am văzut ce joacă și cum se joacă...
nu este Unicorne acc....sunt altele asemenea
laudă-l pe Dumnezeu destul de jucători

nu are rost să vă spun cât de mult am ars
Vă spun, totuși, că în 22 am pierdut 1 bwin... Am făcut o mișcare îndrăzneață într-un meci AEK care a fost același preț cu fair și mi-a dat o limită. asa ca le-am pierdut si pe celelalte 2
acum sa intru in detalii si sa va spun cu cati "prieteni" ma joc... mai bine nu
Am o "companie" foarte mare...numarul este incredibil
nu este nici 20, nici 50, nici 100

în acest moment, linia de argint pentru pariul valoric este mult în jos
nu merge mai jos
 
  • Aprecieri
reacţii: UTILIZATOR001
Dacă ai o astfel de gamă de acc-uri, te descurci bine, joci o minge puternică.Sunt și vor fi multe oportunități pentru arb, ține-o tot așa ca să nu dai niciun euro caselor de pariuri, nu te simți scuze deloc pentru ei
 
Ultima editare de administrator:
Nu greșește în ceea ce spune Joker.

Bwin să presupunem că după 2016 (sau oricum undeva în jurul asta) a început să dea afară oamenii din cauza arbing-ului, deoarece stăpânii o vedeau ca pe o mină de aur și o hărțuiau în mod constant.

Dar acest lucru nu se întâmpla NUMAI în Grecia, ci și în afara.

În general, bwin (și celălalt sportingbet/vistabet) nu este doar pentru penisul de aici, ci și de afară.Oricât de mult este o cafenea aici, este și în Anglia.

Dupa parerea mea este util doar pentru un pariu mare.O mare greseala a lui, suporti maxbet, iei profit, iti inchid contul si iti spui la revedere impreuna pana ii intalnesti din nou pe drumul tau" cu alt cont.

Deci problema nu sunt exclusiv firmele, ci mai ales lipsa conturilor.Cum citisem aici pe forum de la un alt membru: „Găsim cu ușurință valoare, ce facem cu conturile”.

Cel puțin pentru mine, care am fost ban de 5 ori de Stoichiman și de 3 ori de bet365, asta a fost întotdeauna problema mea.

Unde pot găsi un cont nou?

Acum lipsa conturilor combinată cu faptul că disponibile pe piață pentru jocul pe termen lung (adică să găzduiești jocul tău cu o companie pentru o perioadă lungă de timp și nu doar pentru un pariu) companiile NU EXISTĂ decât albastru și verde (există nu Asia de exemplu, sau nu există Maraton care să aibă peste 500 de evenimente etc.) Mie personal îmi este foarte greu să continui acest „hobby”.

O soluție(?) la această problemă este să devii tipster și această cale a fost urmată de mulți, cei care o fac cu succes fiind desigur 5-10% din toți informatorii.

Pentru cei care nu vor să se ocupe de asta, opțiunile sunt însă periculos de înguste.



PS: Rețineți că nu am sate întregi disponibile pentru a face conturi și nici nu folosesc ID-uri din Bangladesh.
 
Ultima editare:
Nu greșește în ceea ce spune Joker.

Bwin să presupunem că după 2016 (sau oricum undeva în jurul asta) a început să dea afară oamenii din cauza arbing-ului, deoarece stăpânii o vedeau ca pe o mină de aur și o hărțuiau în mod constant.
Dar acest lucru nu se întâmpla NUMAI în Grecia, ci și în afara.
În general, bwin (și celălalt sportingbet/vistabet) nu este doar pentru penisul de aici, ci și de afară.Oricât de mult este o cafenea aici, este și în Anglia.
Dupa parerea mea este util doar pentru un pariu mare.O mare greseala a lui, suporti maxbet, iei profit, iti inchid contul si iti spui la revedere impreuna pana ii intalnesti din nou pe drumul tau" cu alt cont.
Deci problema nu sunt exclusiv companiile, ci mai ales lipsa conturilor.
Cel puțin pentru mine, care am fost ban de 5 ori de Stoichiman și de 3 ori de bet365, asta a fost întotdeauna problema mea.
Unde pot găsi un cont nou?
Acum, lipsa conturilor combinată cu faptul că disponibile pe piață pentru jocul pe termen lung (adică să găzduiești jocul tău o companie pentru o perioadă lungă de timp și nu doar pentru un pariu) NU EXISTA decât albastru și verde (nu există Asia pt. exemplu , sau nu există Maraton, etc.) Personal mi se pare foarte greu să continui acest „hobby”.



PS: Nu am sate întregi disponibile pentru a crea conturi și nici nu folosesc ID-uri din Bangladesh

În arbing, dacă sunteți trei lucrând împreună, nimeni nu vă va întrerupe.
Tăieri din alte motive vă vor face.
Cu toate acestea, singurul remediu este a-m-o-i-b-a-i-o.

În primii ani mi s-a părut ciudat să aud despre restricții.
Băieții cu atâtea milioane de ce ar trebui să facă restricții, am spus?
O excepție o constituie cazurile de tachelaj care au fost și dispuse de instanță să nu mai joace. am inteles asta.
Dar încetul cu încetul a predominat și s-a răspândit.

Dar apărarea casei de pariuri este că „domnilor, mă jucați patru la patru, de ce sunt obligat să pierd?”.
Acest lucru este mai mult sau mai puțin acceptat (din păcate) de guvernele statelor care eliberează autorizațiile.
Cel puțin ei nu spun că casa de pariuri are dreptul de la un milion sau mai mult să revizuiască un cont.
Dar, în realitate, singurul remediu pentru această situație este reciprocitatea. Treceți peste asta, toată lumea, engleză-franceză-portugheză.
 
În arbing, dacă sunteți trei lucrând împreună, nimeni nu vă va întrerupe.
Tăieri din alte motive vă vor face.
Cu toate acestea, singurul remediu este a-m-o-i-b-a-i-o.

În primii ani mi s-a părut ciudat să aud despre restricții.
Băieții cu atâtea milioane de ce ar trebui să facă restricții, am spus?
O excepție o constituie cazurile de tachelaj care au fost și dispuse de instanță să nu mai joace. am inteles asta.
Dar încetul cu încetul a predominat și s-a răspândit.

Dar apărarea casei de pariuri este că „domnilor, mă jucați patru la patru, de ce sunt obligat să pierd?”.
Acest lucru este mai mult sau mai puțin acceptat (din păcate) de guvernele statelor care eliberează autorizațiile.
Cel puțin ei nu spun că casa de pariuri are dreptul de la un milion sau mai mult să revizuiască un cont.
Dar, în realitate, singurul remediu pentru această situație este reciprocitatea. Treceți peste asta, toată lumea, engleză-franceză-portugheză.
Mă ocup de asta de 2 ani și de aproape 3 ani și jumătate caut informații despre pariuri.
Nu știu ce s-a întâmplat aici în 2004, când prietenul era încă în Grecia, dar din câte am auzit că cineva în știință de la pariuri și arbing ar putea face o grămadă de GAȘTE în fiecare zi. Cel puțin asta este ceea ce „bătrâni” au spus aici atunci.

În plus, majoritatea companiilor, din moment ce sunt mici și nu giganți, nu își doresc arbing și pe bună dreptate pentru că cartea le sare la iveală și acest lucru nu este sustenabil pentru o companie mică, așa cum se paria acum 10 ani (există un pariu înrudit). thread numit „Stoiximan Support” cum arboriștii daunează foarte mult noilor companii, de aceea sunt forțați să se protejeze)

Acum de ce cea mai mare companie din lume, aka b365, l-a „interzis” și ea de 5 ani, nu știu ce să vă spun.
Îmi imaginez că le-ar fi făcut destul de rău încât au forțat-o să schimbe tactica.

În același timp, trebuie să spun că arbing-ul nu este ilegal.
Companilor pur și simplu nu le place.
Magazinul lor este în cele din urmă, termenii lor sunt aceștia, clientul este de acord cu TOȚI TERMENI atunci când se înregistrează ori de câte ori compania, dacă nu te place, te poate limita cu ușurință la 1E, scădea randamentele, crește rake-ul, să crește timpul necesar pentru ca pariul tău să fie înregistrat (adică are nevoie de aprobarea unui comerciant) etc.

Are dreptul să facă toate acestea și nimeni nu va spune nimic despre asta cel puțin în GRECIA.
Pentru că în Spania, de exemplu, lucrurile stau altfel ;)

Ceea ce NU are dreptul să facă este să-ți mănânce banii.
Adică să nu-ți plătească, să-ți înghețe contul pe o perioadă nedeterminată (până când uiți că chiar ai cont și îți consumă soldul cu comisioane din cauza inactivității între timp), să-ți ceară să iei un selfie cu ID-ul lângă față și apeluri skype de parcă ai fi Paleokostas, nici măcar nu-ți dau înapoi depozitul atunci când un pariu rămâne nerezolvat timp de 1 lună etc.
 
Mă ocup de asta de 2 ani și de aproape 3 ani și jumătate caut informații despre pariuri.
Nu știu ce s-a întâmplat aici în 2004, când prietenul era încă în Grecia, dar din câte am auzit că cineva în știință de la pariuri și arbing ar putea face o grămadă de GAȘTE în fiecare zi. Cel puțin asta este ceea ce „bătrâni” au spus aici atunci.

În plus, majoritatea companiilor, din moment ce sunt mici și nu giganți, nu își doresc arbing și pe bună dreptate pentru că trec de carte și acest lucru nu este sustenabil pentru o companie mică, așa cum era pariul acum 10 ani.(există un thread înrudit. numit „Stoiximan Support” care menționează cum arboriștii rănesc atât de mult noile companii încât sunt forțați să se protejeze)

Acum de ce cea mai mare companie din lume, aka b365, l-a „interzis” și ea de 5 ani, nu știu ce să vă spun.
Îmi imaginez că le-ar fi făcut destul de rău încât au forțat-o să schimbe tactica.

Arbing nu este ilegal.
Companilor pur și simplu nu le place.
Este propriul lor magazin, termenii lor sunt aceștia, clientul este de acord cu TOȚI TERMENI atunci când se înregistrează ori de câte ori compania, dacă nu vă place, vă poate limita cu ușurință la 1E, vă poate reduce randamentele, crește rake-ul, crește timpul este nevoie ca pariul tău să fie înregistrat (adică are nevoie de aprobarea unui comerciant) etc.

Are dreptul să facă toate acestea și nimeni nu va spune nimic despre asta cel puțin în GRECIA.
Pentru că în Spania, de exemplu, lucrurile stau altfel ;)

Ceea ce NU are dreptul să facă este să vă mănânce banii, adică să nu vă plătească, să vă înghețe contul pe o perioadă nedeterminată (până uiți că ai chiar cont și să-ți mănânci soldul cu taxele datorate). la inactivitate între ele), cerându-ți un selfie cu ID-ul lângă față și apeluri skype de parcă ai fi Paleokostas, nici măcar să-ți restituie depozitul atunci când un pariu rămâne nerezolvat timp de 1 lună etc.

Poate cu arbing unele pariuri sunt jucate mult.
Practic, un al treilea punct 7.5, care este 5.5 pentru alții, va fi jucat posibil ca 4.5.
Ceva de genul.
Dar va veni acel punct?
Una ca asta, una altfel sau mai bine zisa una ca asta, cinci si jumatate altfel.
Nu înțeleg mizeria companiilor.
Se poate însă.
În mod logic, trebuie să vină de undeva - legea conservării energiei!

Cu toate acestea, trei oameni care lucrează împreună pot face arbing.
Imaginați-vă dacă arbing a avut loc în agenții.
Unul ar merge la Syntagma, celălalt la Omonia, al treilea la Nea Smyrni sau Pagrati.
Cum vor mirosi?
Din sume poate?
Să spui „ce 278 de euro sunt ăștia?”.
Totuși, pe cont propriu, ești imediat descurajat de o simplă comparație a clientelei pe care o fac între ele titlurile companiilor.

Pentru situația în general, Grecia nu este „cel puțin”.
Peste tot la fel.
Poate că străinii au IBAS, dar nici asta nu consider o sumă serioasă.

Am citit asta numai în Australia a existat o intervenție guvernamentală pentru a preveni restricțiile, sau cel puțin pentru a reduce amploarea fenomenului.

Acum, dacă pariul ar fi reciproc, ce s-ar întâmpla?
Cu aceeași greblă se înțelege.
Ce Giannis, ce Giannakis.

Arbing, desigur, nu ar exista așa cum îl știm noi.
Poate nu a iesit niciodata sau poate a fost mai favorabil decat acum!
Diferențele dintre companii adică.
Dar ar fi ceva instabil.
Intrasem într-un hipodrom francez și am înnebunit odată. O companie a spus 3, cealaltă 8. Întreb un francez și îi spun „hei, ce se întâmplă aici” și el îmi spune „te înșeli, totul este reciproc și nu este predeterminat, iar aceste șanse de curse de cai se schimbă rapid pe măsură ce înțelegi”.
Până la urmă, însă, nu știu dacă este exploatabil sau nu, pentru că sigur nu am dreptul de a participa.

În mutuală, însă, fiecare casa de pariuri dintr-o colecție de 1000 de euro ar trebui să împartă de fiecare dată cei 950 și atât. Deci, niciun interes sau interes de a exclude pe nimeni.
 
Nu greșește în ceea ce spune Joker.

Bwin să presupunem că după 2016 (sau oricum undeva în jurul asta) a început să dea afară oamenii din cauza arbing-ului, deoarece stăpânii o vedeau ca pe o mină de aur și o hărțuiau în mod constant.

Dar acest lucru nu se întâmpla NUMAI în Grecia, ci și în afara.

În general, bwin (și celălalt sportingbet/vistabet) nu este doar pentru penisul de aici, ci și de afară.Oricât de mult este o cafenea aici, este și în Anglia.

Dupa parerea mea este util doar pentru un pariu mare.O mare greseala a lui, suporti maxbet, iei profit, iti inchid contul si iti spui la revedere impreuna pana ii intalnesti din nou pe drumul tau" cu alt cont.

Deci problema nu sunt exclusiv firmele, ci mai ales lipsa conturilor.Cum citisem aici pe forum de la un alt membru: „Găsim cu ușurință valoare, ce facem cu conturile”.

Cel puțin pentru mine, care am fost ban de 5 ori de Stoichiman și de 3 ori de bet365, asta a fost întotdeauna problema mea.

Unde pot găsi un cont nou?

Acum lipsa conturilor combinată cu faptul că disponibile pe piață pentru jocul pe termen lung (adică să găzduiești jocul tău cu o companie pentru o perioadă lungă de timp și nu doar pentru un pariu) companiile NU EXISTĂ decât albastru și verde (există nu Asia de exemplu, sau nu există Maraton care să aibă peste 500 de evenimente etc.) Mie personal îmi este foarte greu să continui acest „hobby”.

O soluție(?) la această problemă este să devii tipster și această cale a fost urmată de mulți, cei care o fac cu succes fiind desigur 5-10% din toți informatorii.

Pentru cei care nu vor să se ocupe de asta, opțiunile sunt însă periculos de înguste.



PS: Rețineți că nu am sate întregi disponibile pentru a face conturi și nici nu folosesc ID-uri din Bangladesh.
Am avut-o si eu, prietene, odata am ramas fara lucruri bune din conturi dar apoi incet-incet am gasit marginea.Arb nu este usor deloc, trebuie sa fii mereu cu un pas inaintea celorlalti.Este nevoie de rabdare și perseverență.Și uneori noroc
 
În arbing, dacă sunteți trei lucrând împreună, nimeni nu vă va întrerupe.
Tăieri din alte motive vă vor face.
Cu toate acestea, singurul remediu este a-m-o-i-b-a-i-o.

În primii ani mi s-a părut ciudat să aud despre restricții.
Băieții cu atâtea milioane de ce ar trebui să facă restricții, am spus?
O excepție o constituie cazurile de tachelaj care au fost și dispuse de instanță să nu mai joace. am inteles asta.
Dar încetul cu încetul a predominat și s-a răspândit.

Dar apărarea casei de pariuri este că „domnilor, mă jucați patru la patru, de ce sunt obligat să pierd?”.
Acest lucru este mai mult sau mai puțin acceptat (din păcate) de guvernele statelor care eliberează autorizațiile.
Cel puțin ei nu spun că casa de pariuri are dreptul de la un milion sau mai mult să revizuiască un cont.
Dar, în realitate, singurul remediu pentru această situație este reciprocitatea. Treceți peste asta, toată lumea, engleză-franceză-portugheză.
În arbing, dacă sunteți trei lucrând împreună, nimeni nu vă va întrerupe.
Tăieri din alte motive vă vor face.
Cu toate acestea, singurul remediu este a-m-o-i-b-a-i-o.


Ce spui tu e greu de facut, ca sa nu zic imposibil, altfel am face noi.Fiecare arborist lucreaza singur, nu poate si nu vrea sa aiba parteneriate.Practic nu se poate.
 
Ultima editare de administrator:
Mă ocup de asta de 2 ani și de aproape 3 ani și jumătate caut informații despre pariuri.
Nu știu ce s-a întâmplat aici în 2004, când prietenul era încă în Grecia, dar din câte am auzit că cineva în știință de la pariuri și arbing ar putea face o grămadă de GAȘTE în fiecare zi. Cel puțin asta este ceea ce „bătrâni” au spus aici atunci.

În plus, majoritatea companiilor, din moment ce sunt mici și nu giganți, nu își doresc arbing și pe bună dreptate pentru că cartea le sare la iveală și acest lucru nu este sustenabil pentru o companie mică, așa cum se paria acum 10 ani (există un pariu înrudit). thread numit „Stoiximan Support” cum arboriștii daunează foarte mult noilor companii, de aceea sunt forțați să se protejeze)

Acum de ce cea mai mare companie din lume, aka b365, l-a „interzis” și ea de 5 ani, nu știu ce să vă spun.
Îmi imaginez că le-ar fi făcut destul de rău încât au forțat-o să schimbe tactica.

În același timp, trebuie să spun că arbing-ul nu este ilegal.
Companilor pur și simplu nu le place.
Magazinul lor este în cele din urmă, termenii lor sunt aceștia, clientul este de acord cu TOȚI TERMENI atunci când se înregistrează ori de câte ori compania, dacă nu te place, te poate limita cu ușurință la 1E, scădea randamentele, crește rake-ul, să crește timpul necesar pentru ca pariul tău să fie înregistrat (adică are nevoie de aprobarea unui comerciant) etc.

Are dreptul să facă toate acestea și nimeni nu va spune nimic despre asta cel puțin în GRECIA.
Pentru că în Spania, de exemplu, lucrurile stau altfel ;)

Ceea ce NU are dreptul să facă este să-ți mănânce banii.
Adică să nu-ți plătească, să-ți înghețe contul pe o perioadă nedeterminată (până când uiți că chiar ai cont și îți consumă soldul cu comisioane din cauza inactivității între timp), să-ți ceară să iei un selfie cu ID-ul lângă față și apeluri skype de parcă ai fi Paleokostas, nici măcar nu-ți dau înapoi depozitul atunci când un pariu rămâne nerezolvat timp de 1 lună etc.

Are dreptul să facă toate acestea și nimeni nu va spune nimic despre asta cel puțin în GRECIA.
Pentru că în Spania, de exemplu, lucrurile stau altfel

Adică, ce fac ei acolo?
 
În arbing, dacă sunteți trei lucrând împreună, nimeni nu vă va întrerupe.
Tăieri din alte motive vă vor face.
Cu toate acestea, singurul remediu este a-m-o-i-b-a-i-o.
Ce spui tu e greu de facut, ca sa nu zic imposibil, altfel am face noi.Fiecare arborist lucreaza singur, nu poate si nu vrea sa aiba parteneriate.Practic nu se poate.

oricum nu-mi place.
Dar știu că cei mai mulți oameni sunt zguduitori atunci când le vorbești despre cooperare.
Dar este posibil și nu înseamnă că mulți nu îl aplică.
 
Are dreptul să facă toate acestea și nimeni nu va spune nimic despre asta cel puțin în GRECIA.
Pentru că în Spania, de exemplu, lucrurile stau altfel

Adică, ce fac ei acolo?
În Spania, jucătorii bet365 care au mâncat o limită umilitoare pentru că câștigau au dat în judecată compania și au dus cazul la o instanță spaniolă.

Curtea menționată i-a justificat, făcând observații stricte către bet365 pentru abuzul de condițiile lor în detrimentul clienților săi și a ordonat reactivarea conturilor acestora cu „statut nelimitat” în plus.

Dar acestea se fac în țările în care există LEGI și abuzurile „marilor investitori privați” (căci bet365 este considerat bun la noi) sunt aspru pedepsite atunci când sunt semnalate.

În banana sub-balcanică și a lumii a treia numită Grecia, nu vă așteptați să auzi vreodată ceva asemănător.
Prin urmare, compania se va comporta în consecință.;)
 
  • Aprecieri
reacţii: UTILIZATOR001
În Spania, jucătorii bet365 care au mâncat o limită umilitoare pentru că câștigau au dat în judecată compania și au dus cazul la o instanță spaniolă.

Curtea menționată i-a justificat, făcând observații stricte către bet365 pentru abuzul de condițiile lor în detrimentul clienților săi și a ordonat reactivarea conturilor acestora cu „statut nelimitat” în plus.

Dar acestea se fac în țările în care există LEGI și abuzurile „marilor investitori privați” (căci bet365 este considerat bun la noi) sunt aspru pedepsite atunci când sunt semnalate.

În banana sub-balcanică și a lumii a treia numită Grecia, nu vă așteptați să auzi vreodată ceva asemănător.
Prin urmare, compania se va comporta în consecință.;)

După cum spuneți, victimele au mers la instanțele ordinare și au fost justificate.
Și în Grecia se poate face asta și nu înseamnă că se va pierde cazul.
Luați pe oricine doriți la curte - pentru că s-au uitat la tine în mod greșit.

Dar diferența noastră constă în caracterizarea „plângerii” a infracțiunii.
Solicităm protecție de la stat și de la comisiile de jocuri.
Dacă diferența noastră este de 120 de euro, ce se întâmplă? Kougias și Kehagioglou vor zece mii fiecare și nu spun mare lucru.

E.E.E.P. asa ca se declara incompetent, dar si ceilalti avocati (cetatean - consumator) il declara incompetent.
 
După cum spuneți, victimele au mers la instanțele ordinare și au fost justificate.
Și în Grecia se poate face asta și nu înseamnă că se va pierde cazul.
Luați pe oricine doriți la curte - pentru că s-au uitat la tine în mod greșit.

Dar diferența noastră constă în caracterizarea „plângerii” a infracțiunii.
Solicităm protecție de la stat și de la comisiile de jocuri.
Dacă diferența noastră este de 120 de euro, ce se întâmplă? Kougias și Kehagioglou vor zece mii fiecare și nu spun mare lucru.

E.E.E.P. asa ca se declara incompetent, dar si ceilalti avocati (cetatean - consumator) il declara incompetent.
Aparent, celelalte pentru ea au atras atât de mult înseamnă că:

A. Aveau multi franci in conturi.

B. Că au intenționat să câștige și mai mult fiind buni pariori sau tipsteri sau numiți așa cum doriți, iar prin restricționarea companiei în cauză le-a făcut o pierdere.

Problema este că au fost îndreptățiți, asta înseamnă că compania a abuzat de termenii lor, gândindu-se DOAR la buzunarul lor, și i-a dat afară pentru că nu erau oameni bolnavi să-și piardă casele pariând 10 mii pe asul barcelona, ​​la sloturi și în cazinou lor.

„Dar nu funcționează așa dragă bet365. O vei primi de la dependenți, dar vei sta și vei aștepta și vei plăti și pariorii BUN (profesioniști) până când vor încălca unele dintre condițiile tale și apoi îi vor da afară legal. sub T&C.”

Cel puțin așa au decis judecătorii spanioli.

Problema aici nu era atât de franci (deși au devenit doros).

A fost decizia.Că compania a uzurpat termenii pentru a scăpa de clienții nedoriți pentru că pur și simplu nu le-au plăcut.

De ce nu le-a plăcut?

Pentru că o băteau.

În Grecia personal, nu cred că s-ar lua vreodată o astfel de decizie și, prin urmare, nu sunt de acord cu tine că jucătorii nu fac plângeri din cauza banilor.

Jucătorii nu îl urmăresc pentru că știu că oricâtă dreptate ar avea, în țara asta, împotriva unui astfel de „investitor privat” precum este verdele, joacă 5 împotriva 10 (în termeni de baschet) și până la urmă o vor face. au pierdut timp și bani degeaba.
 
Aparent, celelalte pentru ea au atras atât de mult înseamnă că:

A. Aveau multi franci in conturi.

B. Că au intenționat să câștige și mai mult fiind buni pariori sau tipsteri sau numiți așa cum doriți, iar prin restricționarea companiei în cauză le-a făcut o pierdere.

Problema este că au fost îndreptățiți, asta înseamnă că compania a abuzat de termenii lor, gândindu-se DOAR la buzunarul lor, și i-a dat afară pentru că nu erau oameni bolnavi să-și piardă casele pariând 10 mii pe asul barcelona, ​​la sloturi și în cazinou lor.

„Dar nu funcționează așa dragă bet365. O vei primi de la dependenți, dar vei sta și vei aștepta și vei plăti și pariorii BUN (profesioniști) până când vor încălca unele dintre condițiile tale și apoi îi vor da afară legal. sub T&C.”

Cel puțin așa au decis judecătorii spanioli.

Problema aici nu era atât de franci (deși au devenit doros).

A fost decizia.Că compania a uzurpat termenii pentru a scăpa de clienții nedoriți pentru că pur și simplu nu le-au plăcut.

De ce nu le-a plăcut?

Pentru că o băteau.

În Grecia personal, nu cred că s-ar lua vreodată o astfel de decizie și, prin urmare, nu sunt de acord cu tine că jucătorii nu fac plângeri din cauza banilor.

Jucătorii nu îl urmăresc pentru că știu că oricâtă dreptate ar avea, în țara asta, împotriva unui astfel de „investitor privat” precum este verdele, joacă 5 împotriva 10 (în termeni de baschet) și până la urmă o vor face. au pierdut timp și bani degeaba.

Nu am spus din cauza banilor.
Am spus că multe dintre diferențele care apar sunt de ordinul a 100-200-300 de euro pe care nu le găsim pe stradă, dar nu ne iau nici pentru indicatoare rutiere - Kehagioglou.
Dacă ar fi un proces, Grecia este desigur țara prejudiciaților (Bourboulia - Ilias) dar nu prevăd că vom pierde.
 
Cu toate acestea, reperarea unui foișor necesită puțin efort.
În primul rând, ar trebui colectate niște sume impare. Ca 317 euro și 20 de minute la o singură alegere.
Apoi ar trebui să verifice cu o altă companie pariul specific dacă a existat un arb și dacă a jucat el însuși suplimentul.
Dar ei o găsesc.
Dar să te găsești atunci când câștigi este, desigur, mult mai simplu.
 
  • Aprecieri
reacţii: UTILIZATOR001
Cu toate acestea, reperarea unui foișor necesită puțin efort.
În primul rând, ar trebui colectate niște sume impare. Ca 317 euro și 20 de minute la o singură alegere.
Apoi ar trebui să verifice cu o altă companie pariul specific dacă a existat un arb și dacă a jucat el însuși suplimentul.
Dar ei o găsesc.
Dar să te găsești atunci când câștigi este, desigur, mult mai simplu.
Nu trebuie să verifice sumele jucate de jucător pentru a înțelege dacă este arber.Este amuzant și dacă te gândești bine că ei stau și verifică sumele, când dacă cineva este arber se vede flagrant din altă parte.

Nici măcar nu se uită dacă a jucat 237,70E în loc de 230E și spun „e arber!”.

Bineînțeles, le este INTERZIS să meargă să verifice cu o altă companie, oferind informațiile tale personale (care sunt considerate date personale sensibile și ar trebui să nu le dea nicăieri, nici să le distribuie ici și colo) unui comerciant al unei alte case de pariuri pentru a verifica dacă ai facut acoperirea acolo.

SCANDAL uriaș, asta ar fi dacă se dovedește vreodată să fie în aer liber.

Ei verifică pur și simplu PROFILUL DE PARIE al jucătorului și doar atât.

Companiile știu foarte bine când sunt în arb-zone și când nu sunt.

Dacă văd în profilul tău că îi învingi doar în opțiuni când sunt în arb-zone, instrucțiunea lor este să te limiteze fără multe-mulți și 50 de euro doar pentru a juca.

Un jucător important de pe acest forum a spus odată: „Dacă primești puțin de la ei cu puțin, atunci cu mult vei primi mult de la ei”.

Așa văd și ei și nu se uită la miză, ci doar la istoricul pariurilor.
 
Ultima editare:
oricum nu-mi place.
Dar știu că cei mai mulți oameni sunt zguduitori atunci când le vorbești despre cooperare.
Dar este posibil și nu înseamnă că mulți nu îl aplică.
oricum nu-mi place.
Dar știu că cei mai mulți oameni sunt zguduitori atunci când le vorbești despre cooperare.
Dar este posibil și nu înseamnă că mulți nu îl aplică.

Nu trebuie să verifice sumele jucate de jucător pentru a înțelege dacă este arber.Este amuzant și dacă te gândești bine că ei stau și verifică sumele, când dacă cineva este arber se vede flagrant din altă parte.

Nici măcar nu se uită dacă a jucat 237,70E în loc de 230E și spun „e arber!”.

Bineînțeles, le este INTERZIS să meargă să verifice cu o altă companie, oferind informațiile tale personale (care sunt considerate date personale sensibile și ar trebui să nu le dea nicăieri, nici să le distribuie ici și colo) unui comerciant al unei alte case de pariuri pentru a verifica dacă ai facut acoperirea acolo.

SCANDAL uriaș, asta ar fi dacă se dovedește vreodată să fie în aer liber.

Ei verifică pur și simplu PROFILUL DE PARIE al jucătorului și doar atât.

Companiile știu foarte bine când sunt în arb-zone și când nu sunt.

Dacă văd în profilul tău că îi învingi doar în opțiuni când sunt în arb-zone, instrucțiunea lor este să te limiteze fără multe-mulți și 50 de euro doar pentru a juca.

Un jucător important de pe acest forum a spus odată: „Dacă primești puțin de la ei cu puțin, atunci cu mult vei primi mult de la ei”.

Așa văd și ei și nu se uită la miză, ci doar la istoricul pariurilor.
Bineînțeles, le este INTERZIS să meargă să verifice cu o altă companie, oferind informațiile tale personale (care sunt considerate date personale sensibile și ar trebui să nu le dea nicăieri, nici să le distribuie ici și colo) unui comerciant al unei alte case de pariuri pentru a verifica dacă ai facut acoperirea acolo.

SCANDAL uriaș, asta ar fi dacă se dovedește vreodată să fie în aer liber.

Sunt sigur că o fac cu ușurință. Nu lăsa pe nimeni să-mi spună că nu sunt capabili. Pur și simplu nu putem demonstra asta. Un comerciant îi întreabă pe ceilalți ce se face acolo atât de simplu. Cu toate acestea, cred că se face în anumite cazuri de jucători când vorbim de conturi de câștiguri complete.
 
Ultima editare de administrator:

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...