Îți cer partener

archer100

Membru activ
29 Dec 2012
363
220
43
Îi cer partenerului să creeze o platformă și apoi un site care să se refere la un nou mod revoluționar de a juca pariul.
Numai sugestiile foarte grave ale oamenilor din domeniu cu capitalul și apetitul pentru a se dedica proiectului
Profiturile promițătoare sunt incomensurabile, deoarece un brevet și drepturile de autor vor fi introduse

M-am gândit să vină în contact direct cu marile companii, dar riscul este mare, deoarece puteți mânca cu ușurință rola după prezentarea ideea mea (editați: Am făcut deja acest lucru)

Mă aștept la sugestiile dvs., dar și la opiniile oamenilor experimentați despre cum să mă mișc în poziția mea ...

PS este evident că informațiile care pot fi furnizate cu privire la conținutul ideii sunt minime, astfel încât întrebările similare sunt inutile și rămân fără răspuns ...
 
Ultima editare:
Răspuns: Solicit un partener

E interesant. Dar mai revolutionara decat schimburile originale de pariuri?

cel mai probabil

poate schimba complet peisajul pe harta lumii

Am trimis deja e-mailuri companiilor mari pentru a le vedea reflexele și intențiile

Problema mea este una:
„cum să-i conving pe reprezentantul lor să fie interesați în prealabil, când singura modalitate de a-mi dezvălui ideea este în fața unui notar și în prezența avocaților, cu contracte de confidențialitate, drepturi etc.”?
 
Răspuns: Solicit un partener

Nu vorbesc oricum, oricum, mai întâi și apoi am dezvăluit ideea ...
 
  • Aprecieri
reacţii: archer100
Răspuns: Solicit un partener

Lipiți-o mai întâi și apoi faceți contactele
fara frica!
Altfel te-ai pierdut din mână!
: semn:

pseudo pentru brevet, dar vrea un conac mare (vezi statul grec):

http://opencoffee.gr/2008/05/21/ovi-patents-qa/

așa că m-am gândit la prezentare în fața unui notar și a unor avocați

O altă modalitate este aceea de a vă depune ideea (individual, fără prezența unei contrapărți) unui notar, ceva ce poate fi folosit ulterior ca dovadă că ideea este a ta. Cu toate acestea, știu că acesta este cazul pentru textele literare, unde este puțin probabil ca doi oameni să scrie același roman în același timp
Probabil că nu pentru o idee care nu este puțin probabil să fie capturată de două persoane în același timp, așa că probabil mâncați acolo. Lăsați că litigiul cu companiile de pariuri și în instanțele străine să nu fie la fel de ușor și plăcut ca un simplu cetățean ...
 
Răspuns: Solicit un partener

Nu vorbesc oricum, oricum, mai întâi și apoi am dezvăluit ideea ...

punctul este că, chiar dacă am brevet, pot să o aducă la mine

pot pretinde că altcineva a crezut aceeași idee cu câteva luni în urmă

Din acest motiv, este mai bine să aveți semnătura semnată de dvs. pentru ideea, data ședinței, consilierul și avocații ...

O altă soluție este să le punem singuri de la zero cu partenerii, dar proiectul este mare și rămas în urma unei companii care are dezvoltatori gata, clienți gata făcuți și canale publicitare deja pregătite
 
Ultima editare:
Răspuns: Solicit un partener

nu numai că o veți obține în Grecia

un brevet internațional

Am folosit o legătură între BP
pe care o aveau într-o vărsare a UE, dar nu o găsesc acum
 
Răspuns: Solicit un partener

Altfel, cred că este o prezentare oficială, cu reprezentanți invitați din toate companiile (desigur, odată ce a fost stabilit un brevet)
cu o prezentare detaliată a tuturor aspectelor ideii (care sunt multe și detaliate)
și depunerea de oferte de cooperare în numele lor
 
Răspuns: Solicit un partener

aici pentru brevete

http://www.epo.org/index.html

pentru BF, pentru că am șters ceea ce am făcut și nu am avut-o, nu o am

Am pus-o aici, dar am găsit-o
 
Răspuns: Solicit un partener



mulțumesc omului : bravo:

dublează sentimentul, văzând în concepția originală imaginea cu care m-am mâncat zi și noapte : dope:

din punct de vedere al securității, la fel de mult ca și mine, sunt atât de dezamăgită:

http://www.news.gr/oikonomia/oikono...ohyronontai-efevreseis-evresitehnies-kai.html

unde spune:

Metoda de brevetare - care este considerată cea mai potrivită - este de a depune o cerere la Oficiul European de Brevete (costul cererii de brevet de invenție și al brevetului invenției este de aproximativ 3000 euro), iar oamenii de știință competenți vor investiga și vor decide 8-12 luni pentru a stabili dacă invenția noastră poate fi brevetată sau nu. Această solicitare este considerată cea mai bună deoarece cercetarea și rezultatele acesteia sunt considerate mai exacte și mai sigure.



adică vrea ca 8-12 luni să fie aprobat - dacă este aprobat, 3.000 euro

și numai pentru teritoriul european, adică cu jumătate din dolarul lumii separate ...: emb:

lucruri întunecate ...
 
Răspuns: Solicit un partener

Pot să mă ocup de subiect.
Pentru că am un brevet patentat, pe o altă problemă, trebuie să știți că are o limită de timp și acest lucru este în mod constant reînnoit.

Există două soluții, cred că puțini dintre ei, sau foarte mulți.

Totul este posibil, doar aici, în Grecia, ei vor încerca să profite de tine, deoarece proprietatea intelectuală nu este protejată.

Dacă aveți marginile în străinătate, încercați cu mare grijă să găsiți o margine acolo. Există o mulțime de investiții în idei de pionierat. Cel mai important, veți putea să o prezentați.

Mult noroc.
 
  • Aprecieri
reacţii: archer100
Răspuns: Solicit un partener

Pot să mă ocup de subiect.
Pentru că am un brevet patentat, pe o altă problemă, trebuie să știți că are o limită de timp și acest lucru este în mod constant reînnoit.

Există două soluții, cred că puțini dintre ei, sau foarte mulți.

Totul este posibil, doar aici, în Grecia, ei vor încerca să profite de tine, deoarece proprietatea intelectuală nu este protejată.

Dacă aveți marginile în străinătate, încercați cu mare grijă să găsiți o margine acolo. Există o mulțime de investiții în idei de pionierat. Cel mai important, veți putea să o prezentați.

Mult noroc.

mulțumesc omului,

știi asta:

Dacă îi sun pe reprezentanți ai tuturor companiilor într-o prezentare oficială la care să participe un avocat și un notar,

voi fi înregistrat în mod legal ca proprietar al ideii sau va aplica toată lumea și nu va vedea Panay?

Ceea ce intenționez și pe care mă concentrez este închiderea unui parteneriat cu o companie și bun, iar angajamentul de revizuire a proiectului din partea mea, care trebuie să fie așa cum cred și l-am proiectat.

În calitate de cronicar al pariului, m-am plictisit să intru în procesul de convingere a altor manageri, pentru că trebuie să fie așa și nu altfel


Și ei vor reuși ...

Considerați că este fezabil?
 
Răspuns: Solicit un partener

Prietenii mei au litigii de sute de mii de euro care au fost ani de idei pentru milioane de euro furate sau prezentate ușor schimbate
opinia mea este înainte de a merge la orice pentru a contacta firme de avocatură sau consilieri pentru a vă oferi soluții care să fie garantate
 
Răspuns: Solicit un partener

PS este evident că informațiile care pot fi date despre conținutul ideii sunt minime,
Dacă doriți să oferiți informații minime.
 
Răspuns: Solicit un partener

Aici suntem săraci. Sora poate ... sau cealaltă cu avioanele ...
Ce facem cu dansatorii ...
ΥΓ. Bineînțeles, prezic gol, pentru că tăietorii de lemne cu topoarele, când văd un cuvânt „necunoscut”, cred că îi blestemi.
 
Răspuns: Solicit un partener

Sunt într-o fază matură pentru a implementa această idee, după unele proceduri lente, înregistrări detaliate și unele mișcări de angajament. Ceea ce caut este un avocat cu care să lucreze de la A la Z, și care ar fi mai degrabă arta, ca și cu avocații au venit împreună un pic ignorant, iar singurul lucru pe care le pasă este de a face 50-100 euro de mai sus, analizând măsura în fiecare etapă a promovării-investiției ideii.
Dacă există un avocat în forumul cu care pot împărtăși ideea, înțelegeți ce este și ce este înaintea lui, dați-i un procent rezonabil de profituri potențiale și puteți să vă îndreptați asupra ideii spre final ar putea fi ultimul lucru cu care te vei ocupa vreodată, deoarece profiturile vor fi imprevizibile dacă lucrurile sunt bune. Vor fi mutări către companii grecești, precum și către companii străine din domeniu, precum și pentru înființarea de întreprinderi, dacă este mai bine să le înființeze de la zero. Pentru a obține o idee de ceea ce ai nevoie, vom începe cu clauze simple de confidențialitate și indemnizare a contractelor în caz de utilizare, va urma ideea de acorduri de concesiune, precum și în etapele ulterioare, aceasta poate lua măsuri pentru furt sau de a folosi ideea fără autorizație, unde lucrurile nu sunt bune.
Pot fi câștiguri nebunești într-o zi bună, poate aveți nevoie de o luptă mare fără rezultatele așteptate, s-ar putea să ajungem undeva în mijloc.
Sumele estimate sunt 6 pentru uz casnic și cu șapte cifre și peste pentru vânzare în străinătate (și rate viitoare de cifră de afaceri)
Dacă există un avocat în domeniul nostru care înțelege ce se întâmplă sau dacă aveți pe cineva dintre dvs. care îl poate urmări corespunzător,
 
Ultima editare:

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...