Subiectivitatea Rake

În teorie totul este în regulă, dar în practică nu este așa cum pare din păcate. Dacă ar juca doar mingea, sunt șanse să fim cu toții bogați.

Recenta Bournemouth-Leicester. Bournemouth nu se vede în prima repriză, Leicester ar putea fi chiar mai mult înainte. 1-0. Spui frumos. În a doua repriză, un penalty de nicăieri și 1-1, în 67, un gol propriu, o lovitură de Soyundzu a primit viața roșie și la revedere și, în sfârșit, 3-1, în timp ce trebuia să fie 0-2 sau mai mult. Care este o statistică care este șansa de a spune dublu? Nicăieri.

Aseara, Trabzonspor-Konyaspor, de la 3-1 la 3-4. Bine, Basaksehir câștigă, vei spune că jucătorii sunt răniți psihologic. Dar auziți că Basak pierde o penalizare, oaspeții sunt motivați de fustă de parcă chiar se vor egaliza. 3-2 după 3-3 și fap 3-4 și la revedere viață, amândoi ardeau. Care sunt șansele care sunt statisticile? Nicăieri.

Multe exemple din trecut pe care le-am pierdut cu siguranță mi le aminteam deocamdată

Probabilitățile spun pur și simplu, de exemplu, că dacă două echipe la un moment dat, cu datele specifice, joacă de 100 de ori, 20 vor câștiga o echipă, 25 vor atrage, 55 vor veni dublu. Nu spun că o echipă câștigă definitiv sau nu câștigă. Evident că rezervările nu pot prezice, lovituri, roșu și goluri împotriva fluxului meciului etc, dar pe baza imaginii primei părți a meciului din Leicester, îi poți acuza că nu au citit corect meciul? Și în finală, dacă nu au citit-o corect, de ce jucătorii nu au găsit valoare în as, astfel încât să poată paria pe masă înainte de începerea meciului? De ce Pinnacle a avut asul la 4.5 în timp ce alții la 5 și 5.3, cu aceleași șine de fapt?

Ceea ce este un fapt este că unele cărți sunt mai înțelepte și mai bune la prezicerea șanselor, în comparație cu alte cărți, astfel încât dacă un jucător a găsit care cărți, în care sportul și piețele, sunt mai corecte, poate găsi diferențe semnificative în cotă și lung. pentru a ieși în plus, fie mai puțin, fie mai mult.

Desigur, cele de mai sus presupun că jucătorii acceptă faptul că unele rezervări pe sport și pe piață, întotdeauna prețul corect pe termen lung, astfel încât nu are sens să se pună la îndoială cotele pe care le oferă, decât să găsească prețurile la care alte rezervări sunt prea scumpe.
 
IP supraanalizează semnificația pariului valoric.

Pâinea nu mai iese astfel sau cei care o gestionează sunt puțini și la un moment dat este sigur că le va fi foame.
Sfarsitul povestii!
 
În teorie totul este în regulă, dar în practică nu este așa cum pare din păcate. Dacă ar juca doar mingea, sunt șanse să fim cu toții bogați.

Recenta Bournemouth-Leicester. Bournemouth nu se vede în prima repriză, Leicester ar putea fi chiar mai mult înainte. 1-0. Spui frumos. În a doua repriză, un penalty de nicăieri și 1-1, în 67, un gol propriu, o lovitură de Soyundzu a primit viața roșie și la revedere și, în sfârșit, 3-1, în timp ce trebuia să fie 0-2 sau mai mult. Care este o statistică care este șansa de a spune dublu? Nicăieri.

Aseara, Trabzonspor-Konyaspor, de la 3-1 la 3-4. Bine, Basaksehir câștigă, vei spune că jucătorii sunt răniți psihologic. Dar auziți că Basak pierde o penalizare, oaspeții sunt motivați de fustă de parcă chiar se vor egaliza. 3-2 după 3-3 și fap 3-4 și la revedere viață, amândoi ardeau. Care sunt șansele care sunt statisticile? Nicăieri.

Multe exemple din trecut pe care le-am pierdut cu siguranță mi le aminteam deocamdată

Trabzonspor a fost aproape indiferent în acest meci, iar celălalt a dorit să fie salvate puncte ... ceea ce este ciudat.

De asemenea, în primul meci menționați că Bournemouth a ars și el ... chiar dacă în cele din urmă a căzut.

Și la final, așa este locul.
Ideea este să vă concentrați pe pădure, nu pe copac.
Meciurile și pariurile vor fi pierdute. Altfel, mușcăturile s-ar închide.
 
  • Aprecieri
reacţii: joc cinstit
IP supraanalizează semnificația pariului valoric.

Pâinea nu mai iese astfel sau cei care o gestionează sunt puțini și la un moment dat este sigur că le va fi foame.
Sfarsitul povestii!


Prin definiție, valoarea pariului câștigă mare.
Dacă cazinoul spune că, la zero, cine a jucat negru sau roșu câștigă, aranjează-te să mergi într-o noapte și să nu te întorci cu o crama.
Problema este modul în care găsiți pariurile valorice și dacă găsiți câteva modalități în care evitați să caracterizați unii alții ca pariuri valorice, în timp ce este un pariu clar. De aceea vreau ca crabul să mergi pe cărbuni.
În același timp, nu se aplică faptul că pariul fără valoare și identificarea exactă a pariurilor pe care le pierdeți și s-a încheiat.
Desigur, nu este ușor, deoarece bucățile nu dorm, dar chiar dacă nu au existat guri și pariul a fost reciproc, inteligența colectivă a mulțimii (inteligența colectivă a mulțimii) în fotbal este un adversar la fel de dificil.
 
Problema este modul în care găsiți pariurile valorice și dacă găsiți câteva modalități în care evitați să caracterizați unii alții ca pariuri valorice, în timp ce este un pariu clar. De aceea vreau ca crabul să mergi pe cărbuni.

Desigur, nu este ușor, deoarece bucățile nu dorm, dar chiar dacă nu au existat guri și pariul a fost reciproc, inteligența colectivă a mulțimii (inteligența colectivă a mulțimii) în fotbal este un adversar la fel de dificil.

Cu alte cuvinte, pentru a iubi, nu sunt de acord cu ceea ce spui, spunem în esență același lucru.

În general, care este sensul pariului valoric?
Că eu, cel treaz, ar trebui să prind un pachet din fiecare carte.
Cum să nu se mai întâmple sau dacă unii oameni reușesc să facă acest lucru, atunci singuri din punct de vedere statistic nu are sens să o analizați excesiv. De asemenea, greșelile pe care le fac unii Eurobook-uri vor dispărea sau se vor închide la un moment dat. Dar, din nou, câți sunt cei care le pot percepe deja și în același timp nu au mâncat limitarea.

Dincolo de asta, valoarea / valoarea există și va exista întotdeauna, dar nu în sensul care a fost atribuit (și descriu mai sus) pariurilor valorice.
 
Cu alte cuvinte, pentru a iubi, nu sunt de acord cu ceea ce spui, spunem în esență același lucru.

În general, care este sensul pariului valoric?
Că eu, cel treaz, ar trebui să prind un pachet din fiecare carte.
Cum să nu se mai întâmple sau dacă unii oameni reușesc să facă acest lucru, atunci singuri din punct de vedere statistic nu are sens să o analizați excesiv. De asemenea, greșelile pe care le fac unii Eurobook-uri vor dispărea sau se vor închide la un moment dat. Dar, din nou, câți sunt cei care le pot percepe deja și în același timp nu au mâncat limitarea.

Dincolo de asta, valoarea / valoarea există și va exista întotdeauna, dar nu în sensul care a fost atribuit (și descriu mai sus) pariurilor valorice.
Nu se mai întâmplă ca unii oameni să-și bâlbâie;
Se va întâmpla întotdeauna, de ce să o oprim?
Problema care nu poate fi depășită legal este blocarea contului foarte curând
Acesta este motivul pentru care astfel de jucători nu mai pot continua să joace decât dacă devin ilegali și gangsteri cu tot ceea ce implică jucătorul.
Deci, unde vrei să termini? Că acum toată lumea pierde?
 
Vb nu este ceva tangibil.
Poți câștiga un derby astăzi. Atunci vei spune „nu a fost un derby, am jucat fără adversar, i-am prins dormind”.
Dar ai fost ... lat, ai câștigat, nu se spune că dolarii au făcut un prost din ei înșiși.
Dacă pierdeți, poate că i-ați prins adormiți, dar ... lățimea buck-ului dvs. a stricat-o!
Doar în timp apare acest lucru, la fel cum numai în timp se va vedea rezultatul financiar dacă cazinoul ne oferă zero în ruletă.
Cărțile nu sunt irelevante acum și monitorizează și situațiile paralele. Atunci când centrul avansat al unei echipe îl are cu Miss Grecia și îl strica, există un motiv pentru ca performanța să se deruleze.
Jocul nostru este cel care reglementează șansele, dar și noi înșine.

Așadar, este vorba de identificarea pariurilor valorice, precum și a pariurilor cu valoare x.
Apoi va mânca excluderea, nu știu ce va face.
Câți sunt; Unul din treizeci? Un meci din 30 în care joci. Nici unul? Nu faci joc.

Rackul joacă, de asemenea, un rol în ele. Dacă magazinul funcționează cu un rake de 2.5% precum schimburile, un meci poate fi un pariu valoric. Dacă funcționează cu 15% atunci și chiar dacă estimarea lor este greșită, grebla face performanța risipitoare, ținând cont de risc.

Îți voi spune o poveste cu două pariuri valorice presupuse.
În campionatul 2017-18, Olympiacos - PAOK a jucat pentru prima rundă. Un jucător de la Panathinaikos vine și îmi spune „legenda este moartă, cu siguranță un pariu cu valoare dublă”. Cotele dublei au fost de 3.5 cred, l-am crezut, repede. Olympiacos a câștigat cu 1-0. Adevărul este că, după ce l-am jucat, mi-au venit niște șerpi și m-am gândit „oh, încetinește, acest jucător de la Panathinaikos este un pic incomod”, dar îl jucasem.
Să mergem acum la campionatul 2018-19. Olympiacos - PAOK din nou la începutul campionatului, septembrie. Performanță olimpică 2.10. M-am gândit că „Marinakis a acționat acum, paokio nu este norocos, valorează pariul as”. L-am jucat și ce s-a întâmplat? Superioritate infructuoasă a lui Olympiakos, gol PAOK fava la începutul reprizei a doua, rezultat 0-1!
Care au fost aceste două pariuri acum? Nu stiu. Ar fi putut fi un pariu valoric care a avut ghinion, atât. Nu pot să știu.
 
Vb nu este ceva tangibil.
Poți câștiga un derby astăzi. Atunci vei spune „nu a fost un derby, am jucat fără adversar, i-am prins dormind”.
Dar ai fost ... lat, ai câștigat, nu se spune că dolarii au făcut un prost din ei înșiși.
Dacă pierdeți, poate că i-ați prins adormiți, dar ... lățimea buck-ului dvs. a stricat-o!
Doar în timp apare acest lucru, la fel cum numai în timp se va vedea rezultatul financiar dacă cazinoul ne oferă zero în ruletă.
Cărțile nu sunt irelevante acum și monitorizează și situațiile paralele. Atunci când centrul avansat al unei echipe îl are cu Miss Grecia și îl strica, există un motiv pentru ca performanța să se deruleze.
Jocul nostru este cel care reglementează șansele, dar și noi înșine.

Așadar, este vorba de identificarea pariurilor valorice, precum și a pariurilor cu valoare x.
Apoi va mânca excluderea, nu știu ce va face.
Câți sunt; Unul din treizeci? Un meci din 30 în care joci. Nici unul? Nu faci joc.

Rackul joacă, de asemenea, un rol în ele. Dacă magazinul funcționează cu un rake de 2.5% precum schimburile, un meci poate fi un pariu valoric. Dacă funcționează cu 15% atunci și chiar dacă estimarea lor este greșită, grebla face performanța risipitoare, ținând cont de risc.

Îți voi spune o poveste cu două pariuri valorice presupuse.
În campionatul 2017-18, Olympiacos - PAOK a jucat pentru prima rundă. Un jucător de la Panathinaikos vine și îmi spune „legenda este moartă, cu siguranță un pariu cu valoare dublă”. Cotele dublei au fost de 3.5 cred, l-am crezut, repede. Olympiacos a câștigat cu 1-0. Adevărul este că, după ce l-am jucat, mi-au venit niște șerpi și m-am gândit „oh, încetinește, acest jucător de la Panathinaikos este un pic incomod”, dar îl jucasem.
Să mergem acum la campionatul 2018-19. Olympiacos - PAOK din nou la începutul campionatului, septembrie. Performanță olimpică 2.10. M-am gândit că „Marinakis a acționat acum, paokio nu este norocos, valorează pariul as”. L-am jucat și ce s-a întâmplat? Superioritate infructuoasă a lui Olympiakos, gol PAOK fava la începutul reprizei a doua, rezultat 0-1!
Care au fost aceste două pariuri acum? Nu stiu. Ar fi putut fi un pariu valoric care a avut ghinion, atât. Nu pot să știu.
Nu discutăm despre ce este pariu valium, vorbim despre cineva care s-a dovedit a câștiga cartea pe termen lung, deoarece într-adevăr găsește pariu Valium
Există astfel de jucători și ei vor fi mereu acolo, adică da, ei mănâncă, dacă o spunem popular
Problema pe care nu o poate depăși în mod legal este blocajul imediat ce face 1000 de euro
 
  • Aprecieri
reacţii: joc cinstit
Nu discutăm despre ce este pariu valium, vorbim despre cineva care s-a dovedit a câștiga cartea pe termen lung, deoarece într-adevăr găsește pariu Valium
Există astfel de jucători și ei vor fi mereu acolo, adică da, ei mănâncă, dacă o spunem popular
Problema pe care nu o poate depăși în mod legal este blocajul imediat ce face 1000 de euro

Nu știu ce face fiecare jucător de aici până în Asia.
A existat și Makaros care nu a avut nicio problemă în a găsi ... „pariuri pe valoare”.

În ceea ce privește excluderile, le-am spus și le-am respins.
OPAP nu face excluderi, ne spun ei... cand OPAP nu are inca un pariu personalizat!
Dar am fost expulzat de prietenul meu Boubis când l-am găsit complexul GRAND PLAZER - SPINTER și îmi spuneți despre excluderi?
numai cu reciproca nu vor exista excluderi -logic-.

Mutul este rău, desigur, cu atât mai multe informații avansate.
Cu o zi înainte, ieri, la prima cursă, o iapă de subdog, ANIL, a câștigat prima cursă cu o cotă de 7.82.
Ceva trebuie să fi fost lansat pentru că așa a spus anunțătorul TV (aveți grijă pentru ANIL, a spus el). Bineînțeles că nu joc pentru că sunt departe acum și nu are o agenție, dar dacă aș fi, aș juca.
Unchii acum că au acest cal, dacă ar fi predeterminat ar plăti 17.82 sau 12.82, nu
7.82. În finală și cu banii proprii au aruncat-o doar.
Dar ce putem face; Am părerea că nu se poate face altfel și când spun „reciproc” mă refer bineînțeles cu o greblă
normal -5% hai să spunem - nu ... 25%.
 
Nu discutăm despre ce este pariu valium, vorbim despre cineva care s-a dovedit a câștiga cartea pe termen lung, deoarece într-adevăr găsește pariu Valium
Există astfel de jucători și ei vor fi mereu acolo, adică da, ei mănâncă, dacă o spunem popular
Problema pe care nu o poate depăși în mod legal este blocajul imediat ce face 1000 de euro

Există o serie de patru ani publicată pe forum din 141 de pariuri Valium cu un aur de patru ani + 57%. Sans Voir, obiceiul care a devenit cult :):)
 
Există o serie de patru ani publicată pe forum din 141 de pariuri Valium cu un aur de patru ani + 57%. Sans Voir, obiceiul care a devenit cult :):)
Aveți dreptate, este un efort mare, dar nu există niciun cont care să joace acestea doar în 4 ani pentru a vedea în practică ce vor face
De asemenea, înțelegeți că, cu 141 de wați, dacă cineva i-ar pune de la 50 de euro, ar avea un profit de 4 mii de euro în 4 ani, nu știu dacă acesta este un criteriu de blocare
Unul care poate fi pozitiv pentru o lungă perioadă de timp, hai să facem 8%, ideea este să transformăm o sumă semnificativă și de acolo încep problemele.
 
Nu se mai întâmplă ca unii oameni să-și bâlbâie;
Se va întâmpla întotdeauna, de ce să o oprim?
Problema care nu poate fi depășită legal este blocarea contului foarte curând
Acesta este motivul pentru care astfel de jucători nu mai pot continua să joace decât dacă devin ilegali și gangsteri cu tot ceea ce implică jucătorul.
Deci, unde vrei să termini? Că acum toată lumea pierde?

Ceea ce spunem noi nu este mult diferit. Diferența de opinie are legătură în mod esențial cu modul în care percepeți sensul pariului valoric și de acolo începe interpretarea greșită a ceea ce scriu. O.K, diferența este foarte subtilă și poate nu pot să o redau cu o claritate completă
dar am dat angro o definiție.


Evident, unii oameni au o margine spre dolari și vor găsi întotdeauna o modalitate de a profita de asta în avantajul lor. Acum, dacă traduceți acest lucru ca valoare pariuri ok.


Pe de altă parte, dolii vor tăia foarfecele în orice fel ar putea, și cumva veți evolua ca o pisică care se joacă cu un șoarece. Și cumva doar cei care sunt cu un pas înainte vor putea supraviețui în acest spațiu.
 
  • Aprecieri
reacţii: stpsilan
Ceea ce spunem noi nu este mult diferit. Diferența de opinie are legătură în mod esențial cu modul în care percepeți sensul pariului valoric și de acolo începe interpretarea greșită a ceea ce scriu. O.K, diferența este foarte subtilă și poate nu pot să o redau cu o claritate completă
dar am dat angro o definiție.


Evident, unii oameni au o margine spre dolari și vor găsi întotdeauna o modalitate de a profita de asta în avantajul lor. Acum, dacă traduceți acest lucru ca valoare pariuri ok.


Pe de altă parte, dolii vor tăia foarfecele în orice fel ar putea, și cumva veți evolua ca o pisică care se joacă cu un șoarece. Și cumva doar cei care sunt cu un pas înainte vor putea supraviețui în acest spațiu.
Așa cum îi scrii, la urma urmei, în toate locurile, cel care este cu un pas înainte reușește, apoi aruncă pasărea
 
Nu discutăm despre ce este pariu valium, vorbim despre cineva care s-a dovedit a câștiga cartea pe termen lung, deoarece într-adevăr găsește pariu Valium
Există astfel de jucători și ei vor fi mereu acolo, adică da, ei mănâncă, dacă o spunem popular
Problema pe care nu o poate depăși în mod legal este blocajul imediat ce face 1000 de euro

Permiteți-mi să clarific câteva lucruri care se aplică pariurilor.
Cineva care câștigă puțin pe termen lung,
poate câștiga foarte mult, cineva care câștigă mult și îl poate face pe termen lung va găsi marginea într-un fel sau altul ce și cum.

Îl numesti pariuri valorice, iar acesta prinde bucăți, eu zic că are o margine față de buck. Pot analiza acest lucru în continuare, dar acum mă plictisesc.
 
Așa cum îi scrii, la urma urmei, în toate locurile, cel care este cu un pas înainte reușește, apoi aruncă pasărea
Ce crezi că toată lumea va numi jocuri de noroc? De asemenea, se aplică aceleași legi care se aplică pe fiecare piață. Puțini și capabili vor merge mai departe.
 
  • Aprecieri
reacţii: stpsilan
Permiteți-mi să clarific câteva lucruri care se aplică pariurilor.
Cineva care câștigă puțin pe termen lung,
poate câștiga foarte mult, cineva care câștigă mult și îl poate face pe termen lung va găsi marginea într-un fel sau altul ce și cum.

Îl numesti pariuri valorice, iar acesta prinde bucăți, eu zic că are o margine față de buck. Pot analiza acest lucru în continuare, dar acum mă plictisesc.
Nu poate găsi o margine legală așa cum știe toată lumea, de acolo îți asumi riscul și responsabilitatea ilegalității pe care ești obligat să o faci
 
Ar trebui să spun una care - ar trebui să fie o valoare pariată atât ca estimare, cât și ca rezultat?

Leicester - Chelsea pentru premiera în 2015-16

Leicester, care a câștigat campionatul la final, a fost pe primul loc în clasament, dar nu au crezut-o prea mult. S-a spus că se dezumflă. Chelsea au fost campioni 2014-15 cu Mourinho, dar acum episodul cu Eva a avut loc, au pierdut o mulțime de puncte, Mourinho a fost pe aburi.
Așa că s-au bazat pe o estimare ortodoxă pentru capacitatea echipelor, iar cotele as erau de 3.20! Rezultat 3-1 ușor și Mourinho și-a dat demisia după meci.

Am mai spus prostii cu Olympiakos - PAOK mai sus și mai ales primul dintre cei doi.
Cred că este o chestiune de a discuta aceste lucruri între noi (dar nu în carte).

Prochtes cu Cagliari - din nou Juve.
Nu m-a interesat pentru că deja campionii de la Juventus, fie au lăsat pe al treilea, fie jucătorii de pe teren glumeau. Cagliari a câștigat cu 2-0, dar as poate fi considerat un pariu valoric?
Acum, orice spunem despre această luptă va fi academic.
 
Ar trebui să spun una care - ar trebui să fie o valoare pariată atât ca estimare, cât și ca rezultat?

Leicester - Chelsea pentru premiera în 2015-16

Leicester, care a câștigat campionatul la final, a fost pe primul loc în clasament, dar nu au crezut-o prea mult. S-a spus că se dezumflă. Chelsea au fost campioni 2014-15 cu Mourinho, dar acum episodul cu Eva a avut loc, au pierdut o mulțime de puncte, Mourinho a fost pe aburi.
Așa că s-au bazat pe o estimare ortodoxă pentru capacitatea echipelor, iar cotele as erau de 3.20! Rezultat 3-1 ușor și Mourinho și-a dat demisia după meci.

Am mai spus prostii cu Olympiakos - PAOK mai sus și mai ales primul dintre cei doi.
Cred că este o chestiune de a discuta aceste lucruri între noi (dar nu în carte).

Prochtes cu Cagliari - din nou Juve.
Nu m-a interesat pentru că deja campionii de la Juventus, fie au lăsat pe al treilea, fie jucătorii de pe teren glumeau. Cagliari a câștigat cu 2-0, dar as poate fi considerat un pariu valoric?
Acum, orice spunem despre această luptă va fi academic.
Ce este valoarea și ce nu, buzunarul tău îți va spune și nu Nikolakopoulos care raportează pentru Olympiakos.
Dacă în septembrie 2015 am început cu 500 de euro și în septembrie 2016 am 15.000 de mii, înseamnă că cântăresc corect dacă pierd sau câștig. Acum, dacă așteptăm să spunem dacă valoarea unui meci este inutilă (pierdeți, câștigați).
 
Nu știu cum studiați și faceți așa-numitele pariuri valorice, dar eu personal pentru că nu l-am avut niciodată cu fotbal, spre deosebire de statistică și matematică, găsesc multe într-un cupon de weekend doar uitându-mă la numere. Am înțeles că un pariu valoric nu Are legătură cu performanța meciului, dar nu pot intra în logica pe care unii dintre voi o acordați și procente de verificare specifice, care cred că sunt inutile în practică. dublu și ca al doilea criteriu, după ce decid unde se înclină, dacă merită să fie jucat ca un as uscat sau dublu sau dacă îl joc mai sigur ca o dublă șansă de a-l încorpora într-o carte.
În mod indicativ, am pus următorul buletin recent, care este unul dintre cele cu risc ridicat pe care le joc pe bază de încercare, mai ales pentru distracție. toate cele 3 selectate din punct de vedere statistic.
 

atașamente

  • 20200804_204119.jpg
    20200804_204119.jpg
    781.9 KB · Vizualizări: 142

Predictii

  • 16:00
    Acțiunea 24
    • Olympiakos B.
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Fiorentina - Genova
  • 21:30
    Start Novasports
    • Alcorcon - Villarreal B
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Atalanta - Hellas Verona
  • 22:00
    Novasports Prime
    • Osasuna - Valencia
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Chelsea - Everton
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Vizela - Salvează
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Barcelona - Paris Saint Germain
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Dortmund - Atletico Madrid
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Southampton - Preston
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Famalikao - Sporting Lisabona
  • 20:15
    ERT3
    • Panathinaikos AKTOR - Olympiacos
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Turk Telecom - Fenerbahce
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Maccabi Tel Aviv - Basconia
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Anatolou Efes - Virtus Bologna
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Bonn - Peristeri
  • Mâine 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Liga volei masculin 2023-24
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 500 2024
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Ok, scriu Olympic Final Four de acum înainte : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Fără Final Four în finală. Barcelona Mă distrez cu tine din vestiar dacă vii, așa că sunt definitiv
  • Ertzan Ertzan:
    Finala Olympiacos-Fener și repetarea finalei fixe
  • PANATHA PANATHA:
    ne-ai derutat...
  • Ertzan Ertzan:
    stai jos si eu m-am incurcat
  • Ertzan Ertzan:
    Avem Fener-Monaco și dacă vii, avem Fener-Panathinaikos
  • PANATHA PANATHA:
    Barcelona - Olimpic și după cu câștigătorul Real - echipa a 8-a
  • Ertzan Ertzan:
    Olympiacos-Barcelona si apoi Olympiacos-Real nu?
  • PANATHA PANATHA:
    Perechile playoff-urilor Real Madrid - Maccabi sau Baskonia sau Virtus sau Efes / Panathinaikos - Maccabi sau Baskonia / Monaco - Fenerbahce / Barcelona -
    Olimpic
  • PANATHA PANATHA:
    Așa că marți îl avem pe Bakabi - Baskonia într-un singur meci....învingătorul joacă cu Panatha.....învinsul va juca cu câștigătorul de la Efes - Virtus și câștigătorul cu Real Madrid....
  • PANATHA PANATHA:
    Cu timpul în care Efes a câștigat, ei pot câștiga Virtus și orice ar pierde în Maccabi - Baskonia și pot juca împotriva Realului...
  • PANATHA PANATHA:
    Am explicat bine?
  • animusbet animusbet:
    Nu există echipă Efes, pentru că l-au învins pe Fener de două ori într-o săptămână, i-am făcut echipă?
  • Ertzan Ertzan:
    Realul nu pierde în fața Efes decât dacă Larkin o face și acasă, atunci există speranță
  • Ertzan Ertzan:
    și celălalt client : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    In cele 5 meciuri cred ca Real va trece.....doar pentru ca a venit primul, poate sa nu aiba un adversar atat de usor cum ar fi normal
  • PANATHA PANATHA:
    1900 de meciuri și numărătoare :p
  • Ertzan Ertzan:
    Liverpool, sunt sigur că a trimis oameni și o mulțime de oameni găleți, puncte, handicap peste tot
  • PANATHA PANATHA:
    Cu siguranță s-ar pierde mulți bani în viață
  • Ertzan Ertzan:
    Fetele noastre l-au oprit pe Villeneuve în finala cu 58-45 la finalul primei reprize
  • Ertzan Ertzan:
    Englezii din această zi de meci au luat-o la dracu cu oamenii și lumea mică cu Aston Villa 0-2
  • PANATHA PANATHA:
    Momente șocante la Udinese - Roma, Evan Entika s-a prăbușit în minutul 72 al meciului.
    1f691.png
    A plecat pe targă, din fericire opritorul roman era conștient, în timp ce jocul a fost oprit definitiv.
  • Ertzan Ertzan:
    de aceea a fost întreruptă, vă spun ce s-a întâmplat aici
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
    B Forum Bot: BraShaVa8888 a început un nou thread numit „|_ Live _|” in Prognoze...