Valoare la 1 euro

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
46,398
20,914
113
40
CARE ESTE FENERUL
După cum v-am spus, voi face un efort așa cum am făcut-o eu experimente unde în câteva minute încerc să ajung cât pot. Ultima a fost de 0.75 minute pentru a ajunge la 23 de euro, adică de 30 de ori banii noștri. Undeva l-am aruncat și s-a pierdut suma.
Am mai făcut astfel de teste în trecut cu un schimb Difragko ca si cu Magie zecimală. În general îmi plac acestea și mi-am imaginat oficial titlul de ochelari.
Așa că am decis să o fac și să trăiesc aici pentru a vedea ce pește vom prinde. Voi pune o duzină. Împărțiți această zecimală în 10 unități. Așadar, aici voi folosi doar 1 single, așa că voi avea 10 încercări inițial (am ceva în minte, dar îl vom vedea pe parcurs). Nu am de gând să folosesc toate cele 10 unități deodată, pentru că pur și simplu mă voi confunda. Așadar, pierzând 1 euro trecem din nou la început la următorul. Asta e cu fondul nostru.

Acum să mergem la felul principal care pariază.
Interesant este că prindeți de la 1.05-1.10 astfel. Testele mele au fost așa cum veți vedea mai ales în Under 4.5 din nou. Vom juca puncte pe care cred că le vor spune locurile. Peste 0,5 nu știu de ce joc acolo și creatorul său este doar necunoscut.
Cu siguranță că vor avea dezacorduri. Doar că nu-mi pasă.
Cu siguranță, cineva va ieși să spună de ce nu încercați să spuneți să spunem peste 4,5 o faceți doar cu cel puțin veți fi câștigătorul.
În general nu mă interesează părerile. Ne vom juca jocul și vom vedea de unde venim.

Cei la care credincioși vin
 
Deci, să începem Și să nu ne lăsăm păcăliți să facem așa

1580507676596.png


Bit-urile mele vor fi simple și duble și triple. Undeva va trebui să riscăm un pic să urcăm undeva nu
 
Nu ar trebui să se pună Erjan pe un tavan? Nu te oprești la o sumă? La un moment dat nu spargi casierul? Nu poți juca până nu pierzi ... Aveți un plan? Urmărirea și realizarea în general.
 
Nu ar trebui să se pună Erjan pe un tavan? Nu te oprești la o sumă? La un moment dat nu spargi casierul? Nu poți juca până nu pierzi ... Aveți un plan? Urmărirea și realizarea în general.

Există un plan. Mai întâi mă uit să mă dublez până la triplu și să ajung la cel puțin o duzină. De atunci îl pot rupe în două cinci zile și apoi vom vedea.

Să mă opresc undeva la care nu m-am gândit.

În general vreau să fac din nou ceea ce am făcut în ultima mea încercare.

Scopul meu este unul dintre singurii care ajunge la 100 de euro

Dar vă voi spune totul pas cu pas
 
Galata nu ne strică AEK, de asemenea, cred că nu strică, așa că împrumut și trec la următorul

1580661813556.png
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...