Și acestea să citească Johnbill pentru o mai bună înțelegere ... (și puneți și ca restul audio ...)

zougla.jpg
 
  • Aprecieri
reacţii: Nicolas
Nicola ....

Taie băiatul ... Ești un pic agresiv ... Nu jigni ...
 
Ce spune articolul pe scurt:

Tzoulakis îi ia de la Olympiacos.
Tsiligiri îi primește de la Olympiacos.
Raul Bravo a fost un jucător olimpic.
Karpides este olimpic.


Deci Savvidis este nevinovat, iar Xanthi aparține altcuiva și, în cele din urmă, ea aparține Marinakis ...

Oricine are un sfat ne anunță.
 
  • Aprecieri
reacţii: georgesv53
Principala ta problemă în Grecia este că

1) Olympiacos are dreptul să aibă sucursale, 1000 de împrumutați, arbitrii săi etc. Căutați și un investitor ucigaș care să fie mai puternic decât celălalt și veți deveni un Olympiacos în poziția de Olympiacos

2) Savvidis, Vardinogiannis etc au dreptul să aibă 4-5 echipe în liga pentru că au bani, investesc și astfel nu deranjează pe nimeni care denaturează rezultatele, de ce este aceasta regularitatea realității elene și tu dacă vrei

3) Fiecare Panathinaikos, Panionios etc care nu a plătit taxe, nu poate obține licențe, nu are certificate etc poate rămâne în cea mai mare dintre categorii pentru că „bine și în tavernă nu știm ce carne mâncăm, dar dezonoarea este drăguță” în același timp, Uefa își taie fundul și nu poate juca cel puțin 3 ani ...

În general, în Grecia, problema ta este realitatea ta. Acesta este motivul pentru care norvegienii, slovacii, cehii și Benfico Saints așteaptă cu nerăbdare o calificare ușoară în fiecare vară pentru aceste echipe care au învățat să trăiască cu realitatea greacă. Dar, din fericire, există o justiție în bal, chiar sub Luxemburg în clasament, una în CS L din iunie și una în Uefa de la începutul lunii iulie. Toate acestea și toate.
 
După ce mă cunoști, John! Nu-mi spune că ești jignit !!! : twis:

Ne-am gândit că te cunoaștem când a fost ... ești ca un taur pe care pui presiune, zahăr, trigliceride și atunci oricine primește bucuria că ești.

Totul a fost făcut pentru tine Nu vorbiți deloc dacă ar fi doar AOXARA ne-ar arunca, dar pentru el ..... și schimbați doar legile cu fitilul de pizza

Învelișul, desigur, s-a blocat


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 
Ne-am gândit că te cunoaștem când a fost ... ești ca un taur pe care pui presiune, zahăr, trigliceride și atunci oricine primește bucuria că ești.

Totul a fost făcut pentru tine Nu vorbiți deloc dacă ar fi doar AOXARA ne-ar arunca, dar pentru el ..... și schimbați doar legile cu fitilul de pizza

Învelișul, desigur, s-a blocat


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk


Înfășurați doar când sunteți vinovat ...

Dacă este vinovat că se lipește și plătește….

Dar dacă este nevinovat, Europa va vedea cel mai devreme echipe grecești în 5 ani ...

Și până atunci, toți cei din jurul fotbalului ar mânca rulouri de pâine ...
 
De ce și-a dat demisia Filatos Braoudakis după ce totul a devenit legal? Ei bine, ce se întâmplă ...

În orice caz, dincolo de fani, vorbim probabil despre cel mai ridicol guvern din istoria Greciei.
 
  • Aprecieri
reacţii: joc cinstit
Înfășurați doar când sunteți vinovat ...

Dacă este vinovat că se lipește și plătește….

Dar dacă este nevinovat, Europa va vedea cel mai devreme echipe grecești în 5 ani ...

Și până atunci, toți cei din jurul fotbalului ar mânca rulouri de pâine ...
Acesta ar plăti, dar Koulis a transformat 360 de grade pentru că se temea că guvernul va cădea
 
  • Aprecieri
reacţii: joc cinstit
Oricum, l-am invidiat pe Nicolas un subiect cu numele meu pe care nu l-ai deschis. Dar a trebuit să-i pun nașul meu Takis și niciun text de la Door-7 și să alerg după tine în situații de urgență : banana:
 
  • Haha
reacţii: joc cinstit
Coborâți-mi mâinile către Nicolas .....

Bună uriașul Nicolas, sărutările mele.
 
  • Aprecieri
reacţii: Nicolas

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...