Reclamație BET365

navagos

New Member
5 Mar 2015
12
1
3
Bună seara! Am decis să depun o plângere în această categorie specifică prin intermediul unui avocat! Am discutat deja cu un avocat și pentru că știu că mulți dintre noi avem o problemă cu firma specifică, o fac problema specifică pentru că cu cât mai mulți, cu atât mai bine. Potrivit avocatului, nu contează dacă problema este aceeași pentru fiecare client, dar cu cât sunt mai mulți oameni, cu atât este mai probabil un câștig pentru compania respectivă!
Cine doreste imi poate trimite un pm sau raspunde aici!
 
Nu există un serviciu de plângeri/obiecții pentru jucători în Grecia.
Cele legale sunt sub IBAS, cu excepția OPAP, dar IBAS este o organizație amuzantă.
Ar trebui să mergi la justiție obișnuită. Adică pentru 190 de euro – să zicem – trebuie să mergi la Areio Pagos, să cheltuiești 19,000 de euro și să aștepți trei ani!

Pe vremuri când pariurile erau reciproce (PROPO - hipodrom) nu existau astfel de paratograme.
Obiecțiile jucătorilor s-au referit la (de obicei) erori de calculator și, cel puțin de cele mai multe ori, OPAP-ul de stat sau pista de curse de stat le-au corectat.

Dar care este problema aici?
 
IBAS al plăcii. Cosmic Sports are dreptate. Singurul lucru care îi poate înțepa este defăimarea din partea unei game largi de jucători de încredere. În general, aici este nevoie de influenceri. Când înțeleg că ai puterea de a-i defăima, influența de a o face, fasolea, atunci se schimbă scopul cântecului pe care ți-au cântat. bet365 s-a schimbat în rău în general și în mod specific, dar rămâne o companie mult mai serioasă decât multe altele. Mi-a făcut o impresie dureroasă la scurt timp după înregistrare, că pariurile mele gratuite au fost tăiate. Se pare că erau enervați de faptul că nu am lăsat niciodată o kava înăuntru. La fiecare pariu pe care l-am făcut, dacă câștiga, mă retragem automat, închideam totul și intram când era timpul pentru următorul meci. Eu tot fac la fel. Nu a mai rămas nimic înăuntru. Nu am văzut un singur pariu gratuit de mult, mult timp. Acum voi spune un lucru bun. Într-un amical norvegian din vară, nu aveau nicio indicație despre cum să conducă amicalul. Câțiva știau cât durează fiecare repriză și au lovit la un moment dat în repriza sub. În mod normal, a plătit totul când nu ar fi putut. De atunci, bineînțeles, multele amicale de acest fel au fost tăiate și principalul lucru... au început să aibă o indicație despre cum să se desfășoare în fiecare amical norvegian corespunzător.
 
IBAS al plăcii. Cosmic Sports are dreptate. Singurul lucru care îi poate înțepa este defăimarea din partea unei game largi de jucători de încredere. În general, aici este nevoie de influenceri. Când înțeleg că ai puterea de a-i defăima, influența de a o face, fasolea, atunci se schimbă scopul cântecului pe care ți-au cântat. bet365 s-a schimbat în rău în general și în mod specific, dar rămâne o companie mult mai serioasă decât multe altele. Mi-a făcut o impresie dureroasă la scurt timp după înregistrare, că pariurile mele gratuite au fost tăiate. Se pare că erau enervați de faptul că nu am lăsat niciodată o kava înăuntru. La fiecare pariu pe care l-am făcut, dacă câștiga, mă retragem automat, închideam totul și intram când era timpul pentru următorul meci. Eu tot fac la fel. Nu a mai rămas nimic înăuntru. Nu am văzut un singur pariu gratuit de mult, mult timp. Acum voi spune un lucru bun. Într-un amical norvegian din vară, nu aveau nicio indicație despre cum să conducă amicalul. Câțiva știau cât durează fiecare repriză și au lovit la un moment dat în repriza sub. În mod normal, a plătit totul când nu ar fi putut. De atunci, bineînțeles, multele amicale de acest fel au fost tăiate și principalul lucru... au început să aibă o indicație despre cum să se desfășoare în fiecare amical norvegian corespunzător.

Problema cu casele de pariuri este sistemică și nu va fi niciodată rezolvată decât dacă pariul devine reciproc.
Dar există și alte probleme, supraimpozitarea în primul rând și interzicerea schimburilor.
Nu știu ce influenceri există, dar cu siguranță toți sunt tăiați de la televizor. Ei pot scrie pe internet.
În același timp, ambele părți și KKE sunt împotriva caselor de pariuri,
Nu există o organizație oficială a caselor de pariuri (sau chiar una semioficială, pentru că nu știu dacă instanțele ar recunoaște titlul).
 
  • Trist
reacţii: bono,
Băieți, din nou bună seara! Ei bine, pentru început, vorbesc despre bet365! Această companie anume a făcut ceea ce își dorește de mult timp fără niciun motiv!
Inchiderea conturilor, neidentificarea evidentelor si inchiderea conturilor cu justificare datorita naturii activitatii intr-un cont care nici macar nu a facut inca depunere! Aveam 660 de euro în mine și am jucat un bilet de 325 la 6.5 ​​performanță peste 2.5 jumătate! M-am grăbit și după un timp contul este închis pentru o verificare regulată pe care o fac tuturor clienților și s-a întâmplat să fiu eu atunci! dupa o zi ma logez normal si vad limite la cont si ca pariul este nul pentru ca stiam rezultatul! (daca as fi stiut, as fi calcat pe el pentru ca sunt mai multe limite in aceasta categorie) contul este evident 1500 mii pierdut si cu astfel de pariuri. Au refuzat să mă plătească sub nicio formă! Am cautat mai multe cazuri si sunt mai multe persoane care au o problema cu bet365!
Am terminat să vă spun că nu am nevoie de nici un ibas sau ceva din astea pentru a fi justificat!
Măsuri de asigurare în companie și proces! Toate acestea costă puțin! Totuși, dacă suntem mulți, posibilitatea de revendicare, nu numai pentru mine, ci în general, este grozavă!
Orice decizie luată de un tribunal grec împotriva unei companii de pariuri va fi valabilă pentru toți jucătorii greci din respectiva companie!
Eu, pana acum, de la oamenii pe care ii cerem!
Indiferent de ceea ce acceptă ca pariu, nu-l poate lua înapoi sub nicio circumstanță!
Interzicerea limitelor codurilor!
Retragerea dreptului la care termen indică suspiciuni rezonabile și fluență!
Italia a primit Spania la fel! de ce nu putem face nimic doar in Grecia?
Am în mâinile mele cel puțin mai mult de zece cazuri despre ceea ce face această companie! Dacă dorește cineva, pot să le trimit și dovezi ca să poată vedea!
 
Problema cu casele de pariuri este sistemică și nu va fi niciodată rezolvată decât dacă pariul devine reciproc.
Dar există și alte probleme, supraimpozitarea în primul rând și interzicerea schimburilor.
Nu știu ce influenceri există, dar cu siguranță toți sunt tăiați de la televizor. Ei pot scrie pe internet.
În același timp, ambele părți și KKE sunt împotriva caselor de pariuri,
Nu există o organizație oficială a caselor de pariuri (sau chiar una semioficială, pentru că nu știu dacă instanțele ar recunoaște titlul).
îți iei concediu ai o schimbare de fond! o spun din nou. O decizie a unei instanțe grecești este superioară județelor și deciziilor dincolo de constituție deloc!
Niciun județ nu este deasupra jucătorului!
Timp pentru a schimba
 
Bună dimineața și din partea mea, sper că veți avea dreptate în orice se întâmplă ilegal împotriva voastră.
Ar fi interesant dacă ați putea să ne informați despre evoluția măsurilor de protecție. Ne privește pe toți.

Citind cazul tau, mi-au aparut in minte o serie de intrebari...

De ce ți-au spus că știi rezultatul?
Chiar a fost uitat 365 și ai pariat pe el?
Ce joc ai jucat?
L-ai cântat live?
Când l-ai jucat?
Câți ani joci pe 365?
Ai mai avut alte probleme înainte?
Joci pentru alte companii?
Ti s-a mai intamplat ceva la celelalte companii?
Ceilalți care au o problemă cu plângerea în masă pe care ați făcut-o ce probleme au avut?
Cum le-ai găsit?
Ați contactat EEEP?
Dacă da, ce ți-au spus?
Ce s-a întâmplat în Spania și Italia?
Cum au acționat jucătorii și au obținut dreptate?
Cum pot fi adoptate legi care să apere drepturile jucătorilor?

Daca ai timp, anunta-ne despre cele de mai sus, daca nu ai timp de toate, ok.
 
îți iei concediu ai o schimbare de fond! o spun din nou. O decizie a unei instanțe grecești este superioară județelor și deciziilor dincolo de constituție deloc!
Niciun județ nu este deasupra jucătorului!
Timp pentru a schimba

Ai un nucleu și o echipă de rezervă care să se ocupe de „reprezentarea jucătorilor de pariuri”, așa cum spui?
Dacă vrei să vorbim despre asta în privat, lasă-mă să-ți spun povestea lui.
 
Sunt de acord cu o acțiune de grup împotriva companiei specifice. Atâta timp cât suntem niște oameni și cheltuielile sunt o sumă rezonabilă pentru toată lumea. Și sunt de acord pentru că trebuie făcută și altele ar trebui să urmeze. Există o firmă de avocatură care preia astfel de cazuri.Și nu ar trebui să rămânem doar în asta.
O adunare in afara EEEP si sa vorbim despre problemele noastre.Poate in afara vreunui minister competent.Se cunoaste arbitrariul.Tactica si ...... cand nu ai nicio problema daca castigi se incep sa caute si sa ceara înregistrări cu date personale. Chiar și compensare. Ajung până la punctul de a cere tranzacții bancare fără date acoperite, chiar și carduri de credit cu cele patru numere acoperite. Au scăpat în sfârșit, nimeni nu le verifică. Aceste lucruri se vor întâmpla atâta timp cât nu reactionam.Anuntati-ma daca incepeti si putem vorbi.
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...