Depozitați prin salariu sub un alt nume de pariere

xerogen

New Member
20 Dec 2019
11
3
1
Bună seara. Am făcut o depunere către winmasters din contul paysafe al unui prieten. Când fac o retragere mi se spune să trimit detaliile paysafe. Știe cineva ce se întâmplă>?
 
Prietenul știe că ați făcut o depunere;
Logic, probabil, le pierzi, din păcate.
Nu trebuia să faci asta.

Trimis de la BLA-L29 folosind funcția Tapatalk
 
Bună seara. Am făcut o depunere către winmasters din contul paysafe al unui prieten. Când fac o retragere mi se spune să trimit detaliile paysafe. Știe cineva ce se întâmplă>?
Prietenul dvs. va trimite toate informațiile de care au nevoie, iar viața va continua la fel de normal.
Dacă nu ....... pierdeți bani
 
Prietenul dvs. va trimite toate informațiile de care au nevoie, iar viața va continua la fel de normal.
Dacă nu ....... pierdeți bani
Mi-au cerut documentele de identitate ale prietenului meu etc, toate mi-au trimis și mi-au închis contul și au spus că sunt cercetate de un departament de securitate
 
Negru. Începe de acum min. Nu au intenția de a plăti. Cu o serie de autorități grecești și străine competente.
da, dar am dreptul să fac o depunere fără un cont de salariu al unui prieten, pe cont propriu nu am avut nicio problemă cu retragerile periodice și nu mi-au cerut nimic.
 
Sunt bine pentru tine. Le dai un telefon și le spune adevărul. Chiar și cei care nici nu știu că mama lor vă vor plăti.
Desigur, acest lucru nu este permis, dar cred că nu își vor epuiza rigoarea.
dar aceasta este problema. Când au cerut identificări de hârtie ale prietenului meu, etc, toate au trimis și au închis contul și au spus că sunt cercetate de un departament de securitate.
 
Nu înțeleg de ce unii oameni își îngreunează viața singuri.

De ce le-ai dat împingerea să-ți faci bani? De ce ai depus din contul de salariu al prietenului tău și nu al tău?
 
  • Aprecieri
reacţii: georgemr2
dar aceasta este problema. Când au cerut identificări de hârtie ale prietenului meu, etc, toate au trimis și au închis contul și au spus că sunt cercetate de un departament de securitate.
După ce am terminat cu cuvântul principal, am trecut la tema principală. Dacă cei 700 proveneau de la valori care au ieșit din piață, începeți de la minim și până când îl va avea Dumnezeu nu veți ști niciodată.
Dacă nu era mâine, te-ar plăti.
 
Nu înțeleg de ce unii oameni își îngreunează viața singuri.

De ce le-ai dat împingerea să-ți faci bani? De ce ai depus din contul de salariu al prietenului tău și nu al tău?
pentru că am făcut-o la nov când nu aveam bani pe card și nu aveam nicio problemă. Acum, vinzătorii mei au primit aceste probleme. Nu am niciun cont salarial deloc.
 
După ce am terminat cu cuvântul principal, am trecut la tema principală. Dacă cei 700 proveneau de la valori care au ieșit din piață, începeți de la minim și până când îl va avea Dumnezeu nu veți ști niciodată.
Dacă nu era mâine, te-ar plăti.
dintre pomii fructiferi au fost 700
 
pentru că am făcut-o la nov când nu aveam bani pe card și nu aveam nicio problemă. Acum, vinzătorii mei au primit aceste probleme. Nu am niciun cont salarial deloc.

Procesul de configurare a unui cont salarial nu durează nici măcar 5 minute. Autentificarea contului durează maxim 10 minute. De atunci, cât timp durează să mergi la un chioșc și să cumperi un card cu salariu pentru a-ți încarca contul?

La urma urmei, ideea este că nu ar trebui să le dăm un singur clic pentru a ne economisi bani. După ce fac acest lucru când nu au nicio scuză, imaginați-vă ce pot face dacă găsesc un motiv.

PS. Acum că ați făcut și ați aflat, sper că v-ați configurat deja propriul cont salarial. Ideea este să nu greșești, ci să le repet.
 

Predictii

  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: