Capsula de novibet

konZea1993

New Member
11 Dec 2019
17
6
3
Bună seara la compania forumului.
Îți voi împărtăși experiența mea la novibet.
M-am înregistrat în vara anului 2018, dar pentru că aș fi soldat atunci, am început să joc în preajma Crăciunului 2018.
Trebuie remarcat faptul că, deși îmi trimisesem legitimația de poliție înainte de a intra în armată, mi-am trimis în mod voluntar și identitatea militară când am intrat în armată.
După limite succesive, ieri am cerut retragerea tuturor sumelor pe care le aveam în cont, întrucât în ​​esență nu mai caut să joc nimic.
Novibet mi-a cerut fotografii unde țin ID-ul în mână, un certificat că telefonul mobil pe care l-am declarat este al meu, capturi de ecran cu datele mele în paysafe și captură de ecran Tranzacția mea către ei. Le-am trimis pe toate în câteva minute. Răspunsul lor
„Dorim să vă informăm că documentul telefonului mobil trebuie să aibă o dată de emitere în ultimele 3 luni.”
Le răspund
„Cine spune că trebuie să fie ultimul trimestru?
Nu există așa ceva nicăieri.
În plus, numerele de telefon nu sunt transferabile. Este un fapt dat că numărul meu este al meu și îl știți. Doar vă bateți joc de mine pentru că am cerut o retragere.
Aproape că nu merg la Vodafone din când în când, mai ales acum că se apropie sărbătorile și are o coadă de 100 de persoane.
M-am dus când aveam nevoie de certificatul de e-banking. M-am plictisit să merg din nou.
Fie soluționați retragerea, fie eu plâng la IBAS
Alegeți și luați "

Ei răspund la asta din nou

„Conform termenilor noștri și în mod specific:

2.6 La înregistrarea pe site-ul nostru, clienții sunt obligați să:
  • Să se înregistreze în nume și prenume, oferind informații corecte, corecte, complete și actualizate.
  • Să înregistreze în mod corect, complet, corect și informat locul de reședință.
  • Introduceți o adresă de email validă.
  • Introduceți un număr de telefon fix sau mobil, care este identificat în numele clientului.
Ne rezervăm dreptul de a închide orice cont imediat, dacă se pare că informațiile furnizate sunt inexacte sau insuficiente.

Cu toate acestea, puteți întreprinde orice acțiune care este considerată a fi în interesul dvs. "

Și răspund

„Care dintre următorii termeni nu se aplică pentru mine? Informațiile pe care le-am furnizat sunt mai exacte. Am trimis chiar un act de identitate militar când eram soldat.
care spune că certificatul trebuie să fie trimestrial?
Confirmați doar că numărul este al meu pe care îl doriți. Ați făcut-o. Așa că am terminat.
Mâine dimineață dacă nu am bani fac plângeri și defăimări IBAS peste tot "

De atunci, nu au mai răspuns la nimic substanțial și nici nu m-au plătit. Ori de câte ori începe dansul plângerilor și notificarea incidentului.

Voi scrie imediat plângerea despre IBAS și vă voi informa despre dezvoltarea acestuia.Aș putea merge la vodafone, dar nu voi pleca capul spre capriciile lor. Este un fapt dat că greșesc și că fac doar furori. În nevoie, dacă IBAS nu mă justifică, voi merge atunci. Dar este imposibil să nu mă justifici.
 
iar anul trecut fratelui meu i s-a cerut un selfie cu act de identitate și certificat de telefon mobil,
singura diferență a fost că au cerut o fotografie a cardului bancar (pentru că depusese cu un card).

cu toate acestea, certificatul pe care l-a trimis era vechi de multe luni. avea și unul dintre cele vechi, deoarece băncile cereau acum să identifice numărul de telefon mobil pentru e banking. nu i-au cauzat nicio problemă pentru că oricum era veche. plătit normal. tocmai în timp ce l-au făcut să facă toate acestea, în cele din urmă nu i-au acordat primul bonus de depunere, în timp ce îi trimiteau în mod constant un e-mail pentru a depune pentru a primi bonusuri (a fost scris cu multe luni în urmă, dar el nu jucase niciodată în novi până atunci).
vorbim despre o companie cu comportament prost. acestea sunt cunoscute.
 
Dar este un fapt dat că termenii nu necesită ca certificatul mobil să fie din ultimul trimestru. Acest lucru este necesar numai pentru dovada de reședință. Își vor mânca fețele de la IBAS
 
Gresesti. Sunt obligați în orice moment, deoarece acest lucru le poate costa milioane, să ceară orice document care să îi asigure că banii care intră și ies din companie nu pot fi un produs al veniturilor ilegale și că compania nu este calul troian pentru spălarea banilor. activitate ilegală. Nu vă vor plăti și au dreptate pentru că trebuie protejați. Mergeți la companie pentru a obține o hârtie deoarece ibas le va lua locul!
 
  • Aprecieri
reacţii: joc cinstit
Gresesti. Sunt obligați în orice moment, deoarece acest lucru le poate costa milioane, să ceară orice document care să îi asigure că banii care intră și ies din companie nu pot fi un produs al veniturilor ilegale și că compania nu este calul troian pentru spălarea banilor. activitate ilegală. Nu vă vor plăti și au dreptate pentru că trebuie protejați. Mergeți la companie pentru a obține o hârtie deoarece ibas le va lua locul!
În primul rând, indiferent de hârtiile de care au nevoie, pot să le ceară la înregistrare, vrei 10 hârtii la tine, adică dacă fac un depozit de 5000 de euro, le vei lua fără să vezi dacă sunt ilegale, dacă într-o lună câștig 5000 de euro și cer retragere atunci este ilegal?
 
  • Aprecieri
reacţii: Magon și qazdas
În primul rând, indiferent de hârtiile de care au nevoie, pot să le ceară la înregistrare, vrei 10 hârtii la tine, adică dacă fac un depozit de 5000 de euro, le vei lua fără să vezi dacă sunt ilegale, dacă într-o lună câștig 5000 de euro și cer retragere atunci este ilegal?

El are dreptul să le ceară din nou (și trebuie să le ceară din nou) acceptați condițiile atunci când vă înregistrați, deoarece are dreptul dacă cere o hârtie și nu o puteți trimite din nou, să vă confisceze banii și să depuneți împreună. Unul care nu le-a cerut a plătit o amendă de 6 milioane pentru că un jucător a jucat în cele din urmă sute de mii de euro fără să le poată justifica originea pentru a demonstra ulterior că le-a furat de la compania la care lucra!
 
El are dreptul să le ceară din nou (și trebuie să le ceară din nou) acceptați condițiile atunci când vă înregistrați, deoarece are dreptul dacă cere o hârtie și nu o puteți trimite din nou, să vă confisceze banii și să depuneți împreună. Unul care nu le-a cerut a plătit o amendă de 6 milioane pentru că un jucător a jucat în cele din urmă sute de mii de euro fără să le poată justifica originea pentru a demonstra ulterior că le-a furat de la compania la care lucra!
Ce legătură au acestea cu certificatul de telefon mobil? vorbești despre clătire.

Oricum, au plătit pentru asta azi pentru că am început să public povestea peste tot și mâncarea probabil că ploua.

Bineînțeles că aș putea merge la. Vodafone din nou, dar sunt o încăpățânată cretană. Am vrut să le sparg tsabouka.

Niciun termen nu prevede că certificatul de telefonie mobilă trebuie emis în termen de trei luni
 
Ce legătură au acestea cu certificatul de telefon mobil? vorbești despre clătire.

Oricum, au plătit pentru asta azi pentru că am început să public povestea peste tot și mâncarea probabil că ploua.

Bineînțeles că aș putea merge la. Vodafone din nou, dar sunt o încăpățânată cretană. Am vrut să le sparg tsabouka.

Niciun termen nu prevede că certificatul de telefonie mobilă trebuie emis în termen de trei luni

Certificatul mobil confirmă adresa dvs. actualizată, astfel încât să puteți fi găsit oricând. Orice le place pot cere pentru tine, au acceptat ca o condiție.
 
Certificatul mobil confirmă adresa dvs. actualizată, astfel încât să puteți fi găsit oricând. Orice le place pot cere pentru tine, au acceptat ca o condiție.
Nici măcar. Angajații Vodafone pun orice adresă le spuneți. Sora mea nu a primit nici măcar o adresă când a primit un certificat de telefon mobil pentru e-banking.
Certificatul mobil nu funcționează ca dovadă a adresei.
Știau că se înșeală și au plătit.
Deci, nu le mestecați pe cei care au certificate vechi de telefon mobil și sunteți tentați să candidați pentru certificate noi. Ei blufează
 
  • Aprecieri
reacţii: Magon
pot cere o lucrare oricând vor. asta este adevărat. la urma urmei, multe conturi sunt cumpărate în acest proces sau doar unii dintre ei înțeleg în acest proces că sunt probabil false, așa că în acest proces au solicitat documentele suplimentare.

Ceea ce nu-mi place este că, deși au înțeles, îi lasă să cânte la bas, să piardă sau să depună și așa mai departe. dar dacă cer retragerea, atunci cer doar documente suplimentare și le închid.

în ceea ce privește certificarea mobilă, konZea1993 are dreptate. nu trebuie să fie proaspăt. Nici fratele meu nu era proaspăt, dar nu îi deranjase, pentru că nu acesta este scopul ei. vor doar să vadă dacă numărul este pakistanez sau normal
 
  • Aprecieri
reacţii: qazdas
Orice le place pot cere pentru tine, au acceptat ca o condiție.

Imaginați-vă că vă reînnoiți termenii și introduceți un nou termen care spune:

"Pentru fiecare 1 euro pe care îl jucați în compania noastră, ar trebui să ne dați 100 și este la discreția noastră când vă vom cere pentru ei."

Așa că intru în contul meu, dau clic pe OK pentru a accepta noii termeni și după o lună, îmi cer 100 de mii de euro. Ce crezi, ar trebui să le dau pentru că am acceptat termenii? Ca să nu mai vorbim, o mare parte din termenii lor sunt gunoi și nimic mai mult.

În ceea ce privește certificatul mobil, singurul motiv pentru care îl solicită este să prindă mai multe conturi. Nimic mai mult. Numai companiile și nimeni altcineva nu sunt responsabile pentru conturile multiple.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Magon și qazdas
Imaginați-vă că vă reînnoiți termenii și introduceți un nou termen care spune:

"Pentru fiecare 1 euro pe care îl jucați în compania noastră, ar trebui să ne dați 100 și este la discreția noastră când vă vom cere pentru ei."

Așa că intru în contul meu, dau clic pe OK pentru a accepta noii termeni și după o lună, îmi cer 100 de mii de euro. Ce crezi, ar trebui să le dau pentru că am acceptat termenii? Ca să nu mai vorbim, o mare parte din termenii lor sunt gunoi și nimic mai mult.
Acest lucru este adevărat. Mulți termeni sunt ilegali, abuzivi și neconstituționali
 
  • Aprecieri
reacţii: qazdas și FunBet
Nici măcar. Angajații Vodafone pun orice adresă le spuneți. Sora mea nu a primit nici măcar o adresă când a primit un certificat de telefon mobil pentru e-banking.
Certificatul mobil nu funcționează ca dovadă a adresei.
Știau că se înșeală și au plătit.
Deci, nu le mestecați pe cei care au certificate vechi de telefon mobil și sunteți tentați să candidați pentru certificate noi. Ei blufează

Compania de pariuri nu este de vină pentru acest lucru. Îi pasă de faptul că pariurile sunt acoperite. Acest lucru se datorează faptului că vă pot trimite apoi la adresa unde menționați codul pentru a le spune și apoi să continuați să vă retrageți. Acum, dacă departamentul de fraudă o face sau nu, este propria sa problemă!
 
Imaginați-vă că vă reînnoiți termenii și introduceți un nou termen care spune:

"Pentru fiecare 1 euro pe care îl jucați în compania noastră, ar trebui să ne dați 100 și este la discreția noastră când vă vom cere pentru ei."

Așa că intru în contul meu, dau clic pe OK pentru a accepta noii termeni și după o lună, îmi cer 100 de mii de euro. Ce crezi, ar trebui să le dau pentru că am acceptat termenii? Ca să nu mai vorbim, o mare parte din termenii lor sunt gunoi și nimic mai mult.

În ceea ce privește certificatul mobil, singurul motiv pentru care îl solicită este să prindă mai multe conturi. Nimic mai mult. Numai companiile și nimeni altcineva nu sunt responsabile pentru conturile multiple.

Ascultați de fiecare dată când o companie stabilește o condiție, este obligată să vă informeze despre modificări și dacă nu vă place noua modificare, atunci nu o puteți accepta și lua banii.
 
Ascultați de fiecare dată când o companie stabilește o condiție, este obligată să vă informeze despre modificări și dacă nu vă place noua modificare, atunci nu o puteți accepta și lua banii.
Ce se întâmplă dacă este neconstituțională sau încalcă drepturile internaționale sau datele cu caracter personal?
Problema nu este atât de simplă.
Atunci când o companie își schimbă termenii dincolo de acceptarea pe care o va face jucătorul, trebuie să acorde atenție termenilor, astfel încât niciun autocolant să nu-l lipească de o bucată de hârtie și să se găsească peste noapte în datorii și nu știu cât.
 
Compania de pariuri nu este de vină pentru acest lucru. Îi pasă de faptul că pariurile sunt acoperite. Acest lucru se datorează faptului că vă pot trimite apoi la adresa unde menționați codul pentru a le spune și apoi să continuați să vă retrageți. Acum, dacă departamentul de fraudă o face sau nu, este propria sa problemă!
Cum este o dovadă a adresei când certificatul de telefonie mobilă nu scrie nici măcar o adresă de cele mai multe ori? Voi pierde părul mic care mi-a rămas cu ceea ce am citit
 
Ascultați de fiecare dată când o companie stabilește o condiție, este obligată să vă informeze despre modificări și dacă nu vă place noua modificare, atunci nu o puteți accepta și lua banii.

De asemenea, în cazul în care este ilegal și abuziv, îl pot ignora complet. De fapt, deoarece fiecare companie are consilieri legali care ar putea să nu fie conștienți de faptul că un termen este ilegal (așa cum este cazul în termenii din multe contracte de împrumut bancar) și nu au informat compania însăși despre ilegalitate, cred că utilizarea unor Termenii reprezintă o înșelăciune conștientă a jucătorului de către companie, permițându-i astfel jucătorului să acționeze în justiție împotriva companiei.

Dar pentru a nu intra în prea multe detalii, repet că nu sunt obligat să nu accept un termen ilegal, îl pot ignora pur și simplu.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Magon
Cum este o dovadă a adresei când certificatul de telefonie mobilă nu scrie nici măcar o adresă de cele mai multe ori? Voi pierde părul mic care mi-a rămas cu ceea ce am citit

Deci, prietenul meu, mulți dintre noi și majoritatea țării avem dovezi de administrare de la o companie de telefonie mobilă când ne trimit factura în fiecare lună ce să facem acum?
 
De asemenea, în cazul în care este ilegal și abuziv, îl pot ignora complet. De fapt, deoarece fiecare companie are consilieri legali care ar putea să nu fie conștienți de faptul că un termen este ilegal (așa cum este cazul în termenii din multe contracte de împrumut bancar) și nu au informat compania însăși despre ilegalitate, cred că utilizarea unor Termenii reprezintă o înșelăciune conștientă a jucătorului de către companie, permițându-i astfel jucătorului să acționeze în justiție împotriva companiei.

Dar pentru a nu intra în prea multe detalii, repet că nu sunt obligat să nu accept un termen ilegal, îl pot ignora pur și simplu.

Desigur, fiecare jucător poate face orice dorește. Fiecare face ceea ce crede.
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...