Capitolul: ASIA - Pariuri live

GUSA12

New Member
22 Nov 2018
15
7
3
Bună dimineața patrioților mei.
În momentul în care scriu primul meu mesaj Infobeto pentru noi în America, este seară pentru voi.

În primul rând, să spun că poate scriu primul mesaj acum, dar urmăresc site-ul de ani de zile.

OH DA!Te citesc fanatic si te urmaresc mai ales Shadowbetcaster,lili,Betladen,Ganian etc.

În general, în America, sunt obsedați de jocurile de noroc, dar nu de pariuri (parte din jocurile de noroc) dar nu le analizează, nu le pasă, nu le caută.
Vor NBA, NFL și orice altceva, cu excepția hobby-ului nostru.
Deci conversațiile pe care le poți avea cu ei și pe forumurile lor despre (fotbal) sunt minime.

Deci acesta este unul dintre motivele pentru care am creat acest subiect.
Sincer sa fiu, am recitit subiecte asemanatoare pe ici pe colo dar fie pentru ca au trecut anii, fie pentru ca cat traim invatam
Am zis să încep de la început.

Am terminat de vorbit și mă duc la grătar.
Din când în când urmăresc doi dintre patrioții noștri care au o pagină de abonament (unul dintre cei doi este bine cunoscut ca tipster-jurnalist sportiv) care se ocupă în întregime de pariurile live, una dintre pasiunile mele.
Bineînțeles, nu o să menționez site-ul pentru că nu vreau să fac publicitate, dar conținutul și cuvintele acestor două persoane mă fac să vă întreb.

1) În sfârșit, există site-uri unde puteți urmări runde în curse live în Asia și de oriunde?
2) Dacă aceste site-uri nu există și să spunem că toată lumea susține asta pentru marketing, există site-uri care pot fi direcționate și puteți vedea în timp real ce se mișcă? încotro se îndreaptă piața?
evident că nu vorbesc despre schimb de imagini ci despre lucruri specifice.

Tipurile specifice au niveluri foarte mari de succes și vorbim despre live, chiar și în competiții cu echipe și țări despre care nici nu știi dacă există.
„Acum pun o grămadă de bani în peste 1,5” și referirea constantă la „în Asia fac asta” etc. mă face să cred că într-adevăr există ceva acolo. (pentru că este, de asemenea, legat de un rezultat pozitiv). )

ce ziceti domnilor si doamnelor Infobeto?
arata-ne luminile avem doar Hochei si BOVADA.
 
Răspuns: Capitolul: ASIA-Pariuri live (turnuri)

Se pare că unul dintre abonamentele pe care le menționezi este cel care a scris „Kyrou Anavasis” ca să spună pe scurt, nu-l spui jurnalist/tipster cunoscut, doar a avut șansa să se ocupe (în popularul Blue Sky ) când a venit prima dată pariul în Grecia și așa și-a creat un public care îl urmărește până în ziua de azi (ceva pe care l-ai comparat cu băieții de la Tele Asty/Tele City chiar și atunci).
Așa că Blue Sky (nu știu ce face în forma sa de abonament, dar îmi imaginez la fel) scrie „next goal here” pentru că ia pariuri sau „căde asul sorții”. Meciurile pe care le dă (de câte ori am observat, tespa) sunt prin a vedea cu ochiul liber (mai sunt zeci de instrumente gratuite care fac asta) meciuri în care se lasă performanța unui punct, nu este necesar în Asia întrucât unele dintre ele nici măcar nu sunt disponibile pe piața asiatică. Dacă are noroc și echipa lui marchează, sărbătorește, dacă nu, de cele mai multe ori nu face nicio referință. De asemenea, nu ține bancă, nu postează în mod deosebit retururi, în timp ce dă live și inversări când echipele care au dat 1.10-1.25 se întâmplă să primească primele goluri „se joacă inversarea depășirii”. Dacă te referi la altcineva, ai scris greșit... în orice caz, „banii scad în Asia la peste 1.5” se vede dacă prețul în Asia al live-ului specific este pur și simplu împins (și poți vedea asta din ciudat, nu este știință nucleară), dar în majoritatea cazurilor în care vei juca un preț care a scăzut la sfârșit, vei avea o pierdere (după părerea mea), magia este să îl joci (înainte de live) înainte ca prețul să scadă și indiferent dacă câștigi sau nu, astfel câștigi mai ușor.
 
Răspuns: Capitolul: ASIA-Pariuri live (turnuri)

Salutare si tie prietene, ne bucuram ca ne urmaresti de atatia ani si chiar mai mult ca te-ai hotarat in sfarsit sa scrii! Cu cât mai multe voturi, cu atât mai bine...

pentru intrebarile tale:

Personal, nu am văzut astfel de site-uri cu cifre de afaceri din Asia. Am auzit de unii oameni care caută, dar nu am văzut pe nimeni să-l găsească.
Poate că există servicii pe care casele de pariuri le cumpără pentru a monitoriza ce se întâmplă pe piață și pentru a se acoperi.
Singura modalitate de a vedea ce se întâmplă este să mutați returnările de pe site-uri care există din abundență și în mod liber.

Despre abonamente nu o sa vorbesc... Am o parere proasta si 99% dintre cei de acolo isi bat joc de statisticile lor si iti prezinta numere false. Deci... rămân loial infobeto și informatorilor săi :)
 
Răspuns: Capitolul: ASIA-Pariuri live (turnuri)

Vă mulțumesc foarte mult pentru răspunsuri și pentru timpul acordat.

Adevărat, prietene Valium, nu urmăresc evenimentele TV ale țării pentru că sunt plecat de ani de zile.
Dar probabil din descrieri, vorbim despre aceleași.
Adevărul să vă spun, nu este o chestiune de oameni, am vrut să știu dacă există vreo modalitate de a vedea live ce se cântă sau se presează la acel moment.
Să presupunem că două echipe joacă și scorul este 1-0.
cum spune cineva (nu din intuitie ci din ceea ce vede pe internet) ca "in momentul de fata se joaca peste 3.5" asta am vrut sa stiu, de exemplu sunt site-uri gratuite (cu exceptia oddsportal) pe care le poti urmăriți în format în timp real descreșterea performanțelor în goluri etc.;

Cu siguranță, dacă intru fiecare meci separat de oddsportal, văd săgețile, dar am întrebat dacă există cineva mai specializat (fie Plătit, fie Gratuit)
Cred că aceste site-uri de programe specifice sunt o armă în mâinile celor care joacă doar live.

Sper că mă înțelegeți, pentru că, întrucât vorbesc puțin greco-american, aș putea la fel de bine să le scriu
dacă există ceva și vrei să-l distribui, dacă este considerat o reclamă sau un link, trimite-mi-l într-un mesaj privat

Nu puneți excelenții proprietari ai site-ului într-o poziție dificilă: semn:
 
Răspuns: Capitolul: ASIA-Pariuri live (turnuri)

Nimeni nu poate vedea cifrele de afaceri ale asiaticilor. Cifra de afaceri a lui Pinnacle, de exemplu, este cunoscută doar de Pinnacle și nimeni altcineva. Orice altceva este o prostie de la oameni care fie sunt deconectați, fie încearcă să găsească un prost care să-și mănânce banii. Cum spune cineva „în acest moment joacă peste 3.5” este simplu. Merge pe un site ca oddsportal, se uită la schimbările de cote și acolo unde vede o scădere, îți spune că se joacă așa și cutare punct.
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2 și GUSA12
Răspuns: Capitolul: ASIA-Pariuri live (turnuri)

Cu siguranță nu este ușor să vezi cifrele de afaceri ale asiaticilor și ale caselor de pariuri în general.
Probabil de nerealizat.

Bineînțeles, poate că nici eu nu l-am ridicat bine ca subiect, pentru că să zicem că am vrut să știu dacă aș putea trendurile pe live, care randamente cad foarte repede pe un anumit site, adică.

Aveți în vedere (dacă nu este nicio problemă de la administratorii site-ului) vreun „instrument” de încredere pentru a vedea asta?
cu excepția oddsportalului;
Poate dacă ar exista cumva o masă cu toate meciurile și piețele (over-under) etc.
cu suișurile și coborâșurile lor a ajutat foarte mult și am tras concluzii vorbind mereu despre live.
 
Răspuns: Capitolul: ASIA-Pariuri live (turnuri)

Puteți pune o alertă arb abonament care vă arată arbs live. Când apare un arb între betfair și bet365, de exemplu, te uiți la unde este cererea în BF și acolo va fi de obicei scăderea. Deci tot ce-ți mai rămâne este să joci acel loc din pariu înainte ca el să-l renunțe.
 
  • Aprecieri
reacţii: GUSA12
Răspuns: Capitolul: ASIA-Pariuri live (turnuri)

Puteți pune o alertă arb abonament care vă arată arbs live. Când apare un arb între betfair și bet365, de exemplu, te uiți la unde este cererea în BF și acolo va fi de obicei scăderea. Deci tot ce-ți mai rămâne este să joci acel loc din pariu înainte ca el să-l renunțe.

Mulțumesc mult Anon dacă vrei să-ți verifici pm-ul.
 
Răspuns: Capitolul: ASIA-Pariuri live (turnuri)

în general se aplică ceea ce a scris Valium. O anumită sumă de bani poate fi văzută numai pe betfair. Cifra de afaceri mare nu este însă foarte importantă în formarea unei piețe. Și cu o cifră de afaceri mică se poate forma o tendință. Și asiaticii au de obicei dreptate. În general, atunci când se formează o tendință, aceasta este de obicei confirmată. Vă voi da 2 exemple cu pariurile de astăzi. Faceți clic pe acest link, rămâneți acolo și vă voi scrie în scurt timp. VALOARE LIVE 4
 
  • Aprecieri
reacţii: jogo și GUSA12
Răspuns: Capitolul: ASIA-Pariuri live (turnuri)

Am vazut si eu problema, si pentru ca am o parere personala asupra intregii probleme iti raspund..! Ei bine... cândva în urmă cu câțiva ani, B. menționase la una dintre emisiunile sale (când unii oameni ieșiseră și l-au numit fraudă) că există un schimb de pariuri în Malaezia, asemănător cu cel al lui BF, fără să ofere alte informații. El remarcase totuși că nu este ceva „nebun”, și că, cu puțină căutare, este ceva ce poate vedea TOȚI. Mărturisesc că oricât am căutat, nu am găsit așa ceva.. cine știe sau are ceva mai mult în minte să scrie... încă mai dă impresia că și azi vorbește și cu el. multă siguranță și încredere în sine, că un astfel de joc tocmai a primit pariuri de, de exemplu, 300 de euro într-o țară. În toate punctele pe care el sugerează că este 100% pierdut oricum, și spun și semnez acest lucru, deoarece, așa cum am spus mai sus, îl urmăresc (din fericire fără să-l urmăresc orbește) de mulți ani... în cea mai mare parte este pierdut din cauza cantitatea de jocuri pe care le dă, grebla îl mănâncă definitiv. În problema noastră de acum, cert este că vede ceva, vede undeva, o persoană nu poate rămâne în spațiu aproape un deceniu cu...minciuni. Și ceea ce este și mai sigur este că pentru noi toți cei care ne ocupăm de pariuri live, acesta ar fi un instrument grozav. Cine doreste imi poate trimite un pm pentru ca impreuna sa facem un efort sa gasim acest „instrument”, daca chiar exista. Oricum ar fi, observ că multe dintre jocurile pe care le dă live sunt jocuri care au fost lovite la nivel înainte de joc și le puteți găsi foarte ușor la cote asiatice. De exemplu, când over-ul a fost lovit într-un joc, B... îi dă întotdeauna un over de 0,5 la pauză și așa mai departe... are o tactică foarte specifică, ceea ce explică poate încrederea cu care își propune jocurile. .
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2
Răspuns: Capitolul: ASIA - Pariuri live (turnuri)

Bună seara Dimitris, probabil că vorbim despre aceeași persoană cu care frazeologia lui și toată maniera sa ne duc acolo.
Sumele pe care scrie că vin și când un joc spune, de exemplu, că acum este lovit puternic (întotdeauna live) m-au făcut să deschid subiectul.
Sincer să fiu, cred că vede ceva, nu se poate baza totul pe aerologie, desigur dacă o prezintă ca având acces la ceea ce se face de fapt este o altă poveste.
Poate premeciul vede replicile date de asiatici (pinnacle, Sbo) si in acelasi timp spune ca asta merge pentru Over.
El poate face ceea ce spui în direct pentru că „cu siguranță” un meci Over 3-3.5 va avea gol la pauză.
În rest, habar nu am.
Rețineți că poate vedea prin intermediul unui abonat în orice moment și moment diferența de rentabilitate dintre Asia și Soft și avertizează-l că există o schimbare semnificativă.
 
Răspuns: Capitolul: ASIA - Pariuri live (turnuri)

Din când în când urmăresc doi dintre patrioții noștri care au o pagină de abonament (unul dintre cei doi este bine cunoscut ca tipster-jurnalist sportiv) care se ocupă în întregime de pariurile live, una dintre pasiunile mele.
Bineînțeles, nu o să menționez site-ul pentru că nu vreau să fac publicitate, dar conținutul și cuvintele acestor două persoane mă fac să vă întreb.

1) În sfârșit, există site-uri unde puteți urmări runde în curse live în Asia și de oriunde?
2) Dacă aceste site-uri nu există și să spunem că toată lumea susține asta pentru marketing, există site-uri care pot fi direcționate și puteți vedea în timp real ce se mișcă? încotro se îndreaptă piața?
evident că nu vorbesc despre schimb de imagini ci despre lucruri specifice.

Tipurile specifice au niveluri foarte mari de succes și vorbim despre live, chiar și în competiții cu echipe și țări despre care nici nu știi dacă există.
„Acum pun o grămadă de bani în peste 1,5” și referirea constantă la „în Asia fac asta” etc. mă face să cred că într-adevăr există ceva acolo. (pentru că este, de asemenea, legat de un rezultat pozitiv). )

ce ziceti domnilor si doamnelor Infobeto?
arata-ne luminile avem doar Hochei si BOVADA.

O zi bună. Probabil vă referiți la „următorul gol al acestei echipe”, „peste 1128,5 cornere” și „asul cade în Asia”.
Singurul lucru sigur este că cineva care caută cu disperare o modalitate de a obține un profit va acorda al 50-lea din abonament pentru că atunci când aude „Asia” mintea i se îndreaptă spre factori vicleni de informații despre pariuri.
Dar, pe termen lung, va descoperi că toate acestea sunt „următorul gol Korydalos” și „sold sub 0.5€”
Acestea nu le spun la întâmplare, sunt verificate și calculate nenumărate sfaturi care au fost date public o dată.

În primul rând, chiar dacă ești abonat și întrebi despre ce este „Asia”, ei nu îți vor da un răspuns serios ca să știi și tu ce să faci în continuare atunci când pariezi banii.
Vorbeau despre Sbobet IBC cu licență asiatică etc.? Pentru asiaticii offline, situații mafiote cu case de pariuri underground?
Sau pentru un schimb în Asia despre care niciun alt grec nu știe și l-au descoperit?
Să le luăm unul câte unul.

1) Îți voi spune cel mai simplu lucru. Se menționează achiziții „următorul gol”, „over to corner” în echipe de ligă mică, care se presupune că iau pariuri, iar dacă te uiți la acel moment în companiile asiatice Sbobet IBC etc. vezi ca nici macar nu exista aceste piete disponibile pentru ligi atat de mici (golurile urmatoare, in general, nu le au)
Handicap asiatic. peste sub în goluri. 1x2.Ei oferă în principal acestea, deoarece clienții lor se vor adresa la ei, în principal în handicapuri și depășiri.
Cu siguranță mai au câteva achiziții în funcție de fiecare ligă.
În afară de asta, nimeni nu le poate vedea cifrele de afaceri, (cu excepția poate unor jucători care joacă acolo printr-un broker și s-au împrietenit cu el și învață de la el niște pariuri suspecte) doar cineva poate înțelege că acceptă un pariu mare dacă vede o scădere semnificativă a randamentului, de exemplu de la 2.00 la 1.80.
Dar este foarte mare pariul pe care l-au acceptat și performanța a scăzut atât de mult? NU, nu este mereu.Pentru ca depinde si de maxbet-ul pe care il au. În ligile minore maxbet-urile lor sunt ridicole, 50 80 200 de euro și dacă vorbim de 1X2 la cote peste 10 de multe ori au 10 și 20 de euro.
Dacă jucați un maxbet cu aceste sume, performanța va scădea, iar dacă mai jucați unul sau două, se va prăbuși. Ei bine, vorbim de „pariuri rele” de 50 de euro care au căzut asupra Asiei dacă este piesa ei legală.

2) Dacă acum este vorba de situații întunecate cu pariuri în casele de pariuri offline asiatice, singurul lucru pe care vi-l voi spune este că mi se pare amuzant că cineva ar crede că poate avea acces acolo la companii care activează pe ascuns, la cifre de afaceri uriașe, jucători mari și chiar factori, Karamitros din cartierul Atenei care face oferte pentru abonament de la 50 la 30 de euro atunci când este într-o serie proastă cu o găleată.

3) Schimb asiatic în Malaezia menționat anterior de un prieten de aici. Să presupunem că există așa ceva. În Malaezia și în multe țări asiatice, Betfair acceptă și înregistrări. Cei care joacă acolo preferă un alt schimb? Să zicem că o preferă.
Și să spunem că ei văd și 5 sau 10 sau 30 de mii pariați pe un punct live în over. Dacă vezi tipsteri care oferă live 50 de puncte în 50 de meciuri diferite, în decurs de o oră și jumătate, mă îndoiesc dacă au timp să cerceteze un pic meciul sau dacă știu ce a precedat acest pariu, de exemplu, a fost făcut un acum cateva minute, eventual de acelasi jucator dar atatia bani in anter, deci poate e vorba de tranzactionare, daca pot afla (in masura in care este posibil sa afle cu certitudine si precizie asa ceva) daca este un jucator cu 100 în performanța cerută, sau dacă este doar o companie de pariuri „alungă” acolo orice pariuri pe care le-a acceptat, dacă există un motiv pentru care pun aceste sume, de exemplu, motivația unei echipe pentru că își dorește o diferență de finisaje, dacă așteaptă să vedem dacă acești 10k se vor potrivi sau dacă cineva pur și simplu le pune într-o performanță ridicată pentru a obține prețuri de valoare.
 
Ultima editare:
Răspuns: Capitolul: ASIA - Pariuri live (turnuri)

Bună seara goal2, vă mulțumesc pentru participare.
Încep puțin înapoi spunându-ți că nu cred că tipul ăsta se ocupă de partea statistică a fotbalului (forma, motivație, tradiții etc.) dar din câte înțeleg și nu cred că sunt făcând o mare greșeală, este al tacticii „pun bani acolo unde i-au pus”, deci pentru asta și subliniază constant pariurile și nu fotbalul (nu neapărat un lucru rău) pentru zona de pariuri.
Am găsit emisiunea lui online care spune că la acea vreme au băgat mulți bani în Over, el menționează o sumă de genul mii de euro în timp ce se uită la ecranul său, într-adevăr a fost unul dintre cele mai rapide Over-uri pe care le-am văzut confirmate.
De atunci m-am gandit sa deschid topicul ca sa-l vad.
Nu cred că este foarte informat, dar cu siguranță va avea un site care vede câteva mișcări.
Voi fi de acord că atunci când spui Asia ar trebui să știi și ce este Asia (carte, schimb etc.) dar cred că majoritatea oamenilor nu o caută.
Și este de la sine înțeles că asiaticii nu au astfel de piețe.
De dragul adevărului, aveam Fb deschis și vine un mesaj care spune „potrivitul așa și așa primește pachete ASIA.
Merg la casa mea de pariuri (America) avea o cota de 2.6, caut in SBO, Pinnacle etc meciul nu a existat deloc, merg din nou la al meu si au avut "cote blocate" mai tarziu il deschid cu o cota de 1.7!!
De atunci m-am gândit „hei patriotul, ce scop are”.
 
Răspuns: Capitolul: ASIA - Pariuri live (turnuri)

Bună seara goal2, vă mulțumesc pentru participare.
Încep puțin înapoi spunându-ți că nu cred că tipul ăsta se ocupă de partea statistică a fotbalului (forma, motivație, tradiții etc.) dar din câte înțeleg și nu cred că sunt făcând o mare greșeală, este al tacticii „pun bani acolo unde i-au pus”, deci pentru asta și subliniază constant pariurile și nu fotbalul (nu neapărat un lucru rău) pentru zona de pariuri.
Am găsit emisiunea lui online care spune că la acea vreme au băgat mulți bani în Over, el menționează o sumă de genul mii de euro în timp ce se uită la ecranul său, într-adevăr a fost unul dintre cele mai rapide Over-uri pe care le-am văzut confirmate.
De atunci m-am gandit sa deschid topicul ca sa-l vad.
Nu cred că este foarte informat, dar cu siguranță va avea un site care vede câteva mișcări.
Voi fi de acord că atunci când spui Asia ar trebui să știi și ce este Asia (carte, schimb etc.) dar cred că majoritatea oamenilor nu o caută.
Și este de la sine înțeles că asiaticii nu au astfel de piețe.
De dragul adevărului, aveam Fb deschis și vine un mesaj care spune „potrivitul așa și așa primește pachete ASIA.
Merg la casa mea de pariuri (America) avea o cota de 2.6, caut in SBO, Pinnacle etc meciul nu a existat deloc, merg din nou la al meu si au avut "cote blocate" mai tarziu il deschid cu o cota de 1.7!!
De atunci m-am gândit „hei patriotul, ce scop are”.

Buna seara.Pe de alta parte, va spun ca l-am vazut sugerand sub 2.5 pentru ca facea pariuri, ca se vor marca imediat 2 goluri si meciul se va termina 8-0.
De asemenea, l-am văzut propunând un as unei echipe din categoria C a Franței pentru că lua pachete în Asia și asul căzuse deja cu câteva ore în urmă și tocmai atunci a căzut puțin.

Ce vreau să spun? Nu te uita la ce a făcut cineva într-unul din 2 din 10 din 20 din 100 de meciuri. Oricine poate realiza ceva impresionant într-un eșantion scurt de meciuri. Problema este dacă rezultatul va fi bun (impresionant este teribil de dificil să fie) după un eșantion de mai multe meciuri.
Dacă ai constatat că pe termen lung rezultatele cuiva sunt bune și nu se datorează norocului ci avantajului pe care îl are, atunci fie îl urmărești, fie și mai bine ceea ce faci și cauți să găsești și să înveți cum să joci în acest fel. de asemenea .

În live, el și alții și poți vedea pariuri. Ai spus că în emisiune menționează o sumă de ceva de genul mii de euro în timp ce se uită la ecranul său. Ai văzut ce arăta ecranul lui? Nu. Și pot să vă spun că acum îi cad pachetele la Boca Juniors și dacă mă întrebați unde cad pachetele, vă spun în Asia, în timp ce voi fi văzut, de exemplu, un pariu pe un schimb.
În ultimii ani, cuvântul „Asia” se vinde și unele site-uri cu abonament profită de el pentru a obține clienți.

Nu este greu să vezi pariuri, oricine le poate vedea în schimburi chiar dacă nu are cont acolo. Lucrul dificil este să încerci să „citești” pariurile pe care le vei vedea. Este nevoie de mulți bani pentru un punct. Și așa? Ce înseamnă acest lucru; Pentru că a luat bani, va ieși biletul? Desigur că nu. Știi cine o face? Nu.. Din ce motiv se deranjează? Nu, dar aici dacă ai acumulat ceva experiență văzându-le, poți face o evaluare, nu întotdeauna, uneori.De aceea am menționat în mesajul meu anterior dacă ai văzut cu puțin timp în urmă un pariu pe punctul opus, adică tranzacționarea sau dacă știi că o echipă vrea diferență terminală.

Oricum ar fi, dacă vrei să te descurci și să găsești un înlocuitor sau orice altceva urmând pariurile pe care le vei vedea, poți să încerci cu sume mici și să verifici singur dacă merită. Dacă aș face așa ceva, nu mi-ar păsa doar de câți bani se joacă, dar l-aș considera și mai important la ce performanță se joacă, adică cu cât va fi mai mică decât ce au restul companiilor, și aș căuta să joc undeva cu cea mai bună performanță posibilă.
Aș ține și un dosar cu toate pariurile pe care le-aș juca, și m-aș uita în ce ligi și în ce echipe este un procent mare de verificare și în care scăzut.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Tigres
Răspuns: Capitolul: ASIA - Pariuri live (turnuri)

Vă mulțumesc pentru sfat și pentru obiectivul dvs. de timp2.
Adevărul este că nu țin statistici despre ceea ce sugerează el.
Adică nu număr câștigurile/pierderile etc. Ceea ce m-a făcut să scriu a fost întrebarea dacă există într-adevăr un astfel de site sau ceva care poate oferi astfel de informații.
Nu-mi pasă să joc ce dă el tocmai când l-am urmat la unele sugestii, el a spus că vede pariuri foarte puternice, au fost confirmate (cu siguranță că unele nu au reușit, dar nu l-am urmat în ziua aceea)
Pentru mine goal2 acesta urmează (probabil) niște pariuri pe tendințele, jucate de profesioniști.
Ei, la rândul lor, au făcut ceea ce mi-ai scris mai sus.
Adică, să spunem că acesta anume îi urmează.
Acum daca este ASIA sau daca este altceva, doar el stie.
Aici unde locuiesc eu, din păcate, nu prea sunt jocuri de noroc.
Oamenii pot avea forumuri în care încearcă, scrie, toată ziua să spargă ruleta, dar nu să parieze.
Deci poți înțelege că atunci când am văzut așa ceva, m-am entuziasmat.
Poate că pentru datele și experiența dvs. acest lucru nu este ceva important.
 
Răspuns: Capitolul: ASIA - Pariuri live (turnuri)

Vă mulțumesc pentru sfat și pentru obiectivul dvs. de timp2.
Adevărul este că nu țin statistici despre ceea ce sugerează el.
Adică nu număr câștigurile/pierderile etc. Ceea ce m-a făcut să scriu a fost întrebarea dacă există într-adevăr un astfel de site sau ceva care poate oferi astfel de informații.
Nu-mi pasă să joc ce dă el tocmai când l-am urmat la unele sugestii, el a spus că vede pariuri foarte puternice, au fost confirmate (cu siguranță că unele nu au reușit, dar nu l-am urmat în ziua aceea)
Pentru mine goal2 acesta urmează (probabil) niște pariuri pe tendințele, jucate de profesioniști.
Ei, la rândul lor, au făcut ceea ce mi-ai scris mai sus.
Adică, să spunem că acesta anume îi urmează.
Acum daca este ASIA sau daca este altceva, doar el stie.
Aici unde locuiesc eu, din păcate, nu prea sunt jocuri de noroc.
Oamenii pot avea forumuri în care încearcă, scrie, toată ziua să spargă ruleta, dar nu să parieze.
Deci poți înțelege că atunci când am văzut așa ceva, m-am entuziasmat.
Poate că pentru datele și experiența dvs. acest lucru nu este ceva important.

Bună, da, este rezonabil să aveți întrebări, dacă există într-adevăr un astfel de site sau ceva care poate oferi astfel de informații, deoarece auziți pariuri asiatice de la profesioniști etc. Vă spun că 99.99% dintre aceste lucruri sunt văzute de către băieți, spuneți cuiva despre schimb, care poate fi văzut de oricine. Orice altceva despre casele de pariuri din Asia la care spun că doar au acces etc. pentru mine este prea mult pentru a atrage clienți pe site-urile lor. După cum au spus alți băieți care ți-au răspuns aici, casa de pariuri asiatică și, în general, orice casa de pariuri, nimeni nu va dezvălui casele de pariuri ale. Doar in schimburi vezi banii care se joaca.De asemenea, oricat ai cauta schimburi asiatice, singurele pe care vei reusi sa gasesti sunt 2-3 care insa au doar curse de cai-curse de caini.
Deci, din moment ce vrei să te ocupi de asta, pornește de la schimburile binecunoscute. Știi cine sunt acestea. Nu trebuie să te înregistrezi, vei căuta doar pariuri și vei decide dacă cineva merită urmărit jucând unde joci acum.

Pentru băieții pe care îi menționez, mă îndoiesc dacă în afară de banii de abonament mai câștigă bani în plus prin pariuri. In acest fel si in performante care deja au scazut.Aici unul a dat un as de meci, cand l-a dat duminica la pranz a jucat spo 1.50. În anumite condiții, o performanță de 1,50 poate avea valoare, chiar și una la 1.20, dar nu asta este problema. Problema este că pariurile pe care le-a menționat la ora 13.00:XNUMX începuseră sâmbătă.
Randament inițial 1.95 în companiile asiatice și treptat până la 1.50. ATUNCI jucătorii profesionişti au lovit, sâmbătă după-amiaza şi seara cu 20 de ore înainte ca guru să-i vadă. Când era 1.95 și 1.85 și nu la 1.50. Probabil că ar fi văzut un pariu în momentul în care totul a căzut în Asia și pe schimburi și l-a dat.
Mă refer la acest meci https://prnt.sc/lqehca
Și de parcă nu e de ajuns, l-ai fi văzut spunând că „au pus 1.30 în peste 2.5 acum dar nu joc cote atât de mici 1.30 și o să aștept să urce”. peste 3.5 cu 1.60 ".
Hahahaha, de ras si de lacrimi.E bine, insa, pentru ca gaseste o gluma si platesc ca sa nu intre in galeata o donatie.

Ei se referă, de asemenea, la unul dintre site-urile lor care fac reclamă la 090 de linii: „Veți învăța puțin înainte ca cursele să înceapă pariurile ciudate”. Este simplu. Dacă se face un pariu în acel moment, cu o oră și jumătate până la o oră înainte de începerea unei curse, de obicei nu se suspectează nimic ciudat. Acest lucru se întâmplă foarte des, chiar și în meciurile mari, deoarece în acest moment sunt anunțate 11s, există câteva absențe neașteptate ale jucătorilor într-o echipă și unii jucători înțelepți pariază imediat greu pentru a obține profituri.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Tigres și GUSA12
Răspuns: Capitolul: ASIA - Pariuri live (turnuri)

Vă mulțumesc pentru sfat și pentru obiectivul dvs. de timp2.
Adevărul este că nu țin statistici despre ceea ce sugerează el.
Adică nu număr câștigurile/pierderile etc. Ceea ce m-a făcut să scriu a fost întrebarea dacă există într-adevăr un astfel de site sau ceva care poate oferi astfel de informații.
Nu-mi pasă să joc ce dă el tocmai când l-am urmat la unele sugestii, el a spus că vede pariuri foarte puternice, au fost confirmate (cu siguranță că unele nu au reușit, dar nu l-am urmat în ziua aceea)
Pentru mine goal2 acesta urmează (probabil) niște pariuri pe tendințele, jucate de profesioniști.
Ei, la rândul lor, au făcut ceea ce mi-ai scris mai sus.
Adică, să spunem că acesta anume îi urmează.
Acum daca este ASIA sau daca este altceva, doar el stie.
Aici unde locuiesc eu, din păcate, nu prea sunt jocuri de noroc.
Oamenii pot avea forumuri în care încearcă, scrie, toată ziua să spargă ruleta, dar nu să parieze.
Deci poți înțelege că atunci când am văzut așa ceva, m-am entuziasmat.
Poate că pentru datele și experiența dvs. acest lucru nu este ceva important.
Bună dimineața tuturor. Nu sunt în măsură să știu gradul de implicare a ta cu pariurile, prietene GUSA, voi fi de acord cu tine că foarte puțini sunt implicați intens și din cauza timpului și a altor factori.
Dacă nu prinzi foarte mult pește, nu primești, au spus înțelepții. Asa stau lucrurile si aici.Stai 3-4 luni daca bineinteles ai timp si pofta si inregistrezi minim 300, 400, 500 de pariuri. Va avea noroc în ceea ce dă în perioada de timp de o săptămână sau 2 cel mult și într-un număr de 30 sau 40 de pariuri, dar în 400 se va termina chiria și cel mai probabil va fi pe pânză. Dacă nu, atunci am vorbit despre asta...
 
  • Aprecieri
reacţii: GUSA12 și goal2
Răspuns: Capitolul: ASIA - Pariuri live (turnuri)

Ceea ce m-a făcut să scriu a fost întrebarea dacă într-adevăr există un astfel de site sau ceva care poate oferi astfel de informații.
Pentru mine goal2 acesta urmează (probabil) niște pariuri pe tendințele, jucate de profesioniști.

Un meci ca ceea ce cauți.Almeria-Tarragona, cu câteva ore înainte de a începe au fost 224 mii (cerere) în X la aceeași performanță ca Pinnacle etc. 3.40.
Nimic nu se potrivea multă vreme, apoi se potriveau încetul cu încetul și de îndată ce se potriveau, a coborât și a cerut mai mult
scăzut.
Desigur, a fost afectată și performanța celorlalte companii. Cu o oră înainte de a începe, s-au potrivit undeva în jur de 24k. Randamentul de la 3.40 a scăzut la 3.00.
La un moment dat începe să scadă brusc, și apare panică, în câteva minute coborase sub 2,30, egalase toate cele 200 și pusese la fel, în total a jucat peste 400.000 de euro. Pinnacleul ascuțit care spune că nu se teme de nimeni și alți asiatici au blocat meciul,
Aici când vezi așa ceva, chiar dacă nu joci așa urmând rândurile, chiar dacă te îndoiești dacă este un jucător mare
o companii de pariuri, h vreun nebun care nu stie cate miliarde are si joaca jumatate de milion pentru distractie, urmaresti acest pariu si te uiti si la meci sa vezi daca vei vedea la ce te astepti.
Văzând-o, după 1-1 care s-a întâmplat undeva în minutul 80, am avut senzația că sunt capabili să aterizeze chiar și elicoptere în fața porților pentru a nu mai fi înscris un alt gol.
Iată un ecran cu suma afișată și pe oddsportal. Că prețurile sunt 3.37 în loc de 3,35, oddsportal face asta anul acesta pentru retururi în unele companii, dar sumele sunt valabile.
https://prnt.sc/jmtcx7
Și iată un videoclip de la luptă.
https://www.youtube.com/watch?v=Y6WUW_5hHRA











 
Ultima editare:
Răspuns: Capitolul: ASIA - Pariuri live (turnuri)

Cum este afișată suma pe oddsportal? : surpriza:
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...