Închiderea unui cont bet365

savvas21

Membru
24 Nov 2016
61
49
18
Mă conectez astăzi la cont și văd acest mesaj
pariu.png

Am avut contul aproape din ziua in care bet365 a venit in Grecia, 15-20 de ani nu-mi amintesc. Miza era aproape întotdeauna mică 5-10 euro, nimic deosebit, doar patru. Un jucător mai normal mori, adică,
Pierdut atâta timp cât nu merge
Și azi mi-au închis contul, Analipsi, nu-mi amintesc de când trebuie să o fac, să zicem că am luat vreo 50.000 k de la ei, m-au împușcat
Pentru mai multe motive să-mi închid contul în vremuri bune?
 
Ceva se întâmplă cu bet365 în ultima vreme.

Și în alte țări face ceva ciudat dar mai ales cu bet365gr ceva a fost FOARTE GREȘIT de 2-3 luni.

În general, aș sfătui să nu deschideți noi conturi la companie pentru o perioadă până când situația se va clarifica.

Dar să-ți blochezi contul multianual cu astfel de pariuri și în astfel de meciuri...?

Sunt cu adevărat fără cuvinte.

Ok, știam că bet365gr a fost de departe cel mai RĂU bet365 din toate țările (europene și non-europene), dar acum situația pare să scape de sub control.

Si cu necinstea care exista aici (din punctul de vedere ca ORIENTA CE ar face firma, nu te poti intoarce nicaieri sa iti gasesti dreptul si nici bineinteles nu poti duce la judecata in acest loc ca vei astepta 4-5 ani si nu vei mai gasi sfarsitul) situatia devine foarte dificila.
 
Ultima editare:
Contul dvs. spune că este decizia companiei de a se închide definitiv, nu vă putem oferi mai multe informații.
Incredibil, vorbim de pariuri pe glume, doar trec timpul,
Vorbim despre un cont aproape din prima zi în care a venit pariul în Grecia
Nu stiu ce sa spun, sincer nu pot digera
 
  • Aprecieri
reacţii: defecte
Prietenul meu 1-2-3 euro jucator
joacă de la 5-15 puncte pe carte
depuneri cu retragerile cardului său NICIODATĂ...

a fost interzis de la 365 acum 2 ani pentru ca s-a autentificat de pe mobil si PC in acelasi timp
 
Sunt 99,99% sigur că nu am făcut nimic pentru a fi interzis. (cel puțin din câte știu) nu m-am hotărât brusc într-o dimineață să risc să-mi „ard” contul făcând trucuri. Nu vorbim despre un cont pe 10 zile, ci despre un cont pe mai mulți ani.95% din jocurile mele erau pe 365, așa că am vrut contul.

Singurul k motiv la care mă pot gândi pentru ban este că cu ceva timp în urmă am încercat pentru prima k ultima dată să depun cu revolut. Poate am încălcat vreun termen referitor la depozite, sau carduri din alte țări.
 
Sunt 99,99% sigur că nu am făcut nimic pentru a fi interzis. (cel puțin din câte știu) nu m-am hotărât brusc într-o dimineață să risc să-mi „ard” contul făcând trucuri. Nu vorbim despre un cont pe 10 zile, ci despre un cont pe mai mulți ani.95% din jocurile mele erau pe 365, așa că am vrut contul.

Singurul k motiv la care mă pot gândi pentru ban este că cu ceva timp în urmă am încercat pentru prima k ultima dată să depun cu revolut. Poate am încălcat vreun termen referitor la depozite, sau carduri din alte țări.
Nu spuneți ce vrem și nu încercați să vă învinovățiți pentru ceva care evident nu este nici vina voastră, nici responsabilitatea voastră.

Cu excepția cazului în care v-ați autentificat împreună de pe un PC și un telefon mobil sau v-ați autentificat de pe un computer sau telefon mobil care a fost folosit în trecut pentru a paria cu compania în cauză, atunci responsabilitatea și nedreptatea revin companiei. singur.

Ce de spus.

S-a scufundat atât de jos bet365 acum că fac atâta mizerie?

Sper să se răzgândească curând...
 
M-am autentificat de pe telefonul mobil când eram afară. Am intrat in casa de pe pc, Nu am de ce sa fiu acasa si in acelasi timp sa intru de pe pc si de pe telefonul mobil.
Contul era 100% al meu. Doar eu am avut acces, am intrat doar de pe propriul PC, la care am acces doar eu.

Ideea este ca ei lucreaza la noi, ok am mancat ban, spuneti-mi, domnule ati facut asta, k ati incalcat asa si alta conditie.
Ceea ce înseamnă că nu vă putem oferi mai multe informații.
 
M-am autentificat de pe telefonul mobil când eram afară. Am intrat in casa de pe pc, Nu am de ce sa fiu acasa si in acelasi timp sa intru de pe pc si de pe telefonul mobil.
Contul era 100% al meu. Doar eu am avut acces, am intrat doar de pe propriul PC, la care am acces doar eu.

Ideea este ca ei lucreaza la noi, ok am mancat ban, spuneti-mi, domnule ati facut asta, k ati incalcat asa si alta conditie.
Ceea ce înseamnă că nu vă putem oferi mai multe informații.
El continuă spunând că în Uganda Balcanilor de Sud din Europa, unde nu există legi care să protejeze oamenii de rând (în cazul nostru, oamenii de rând sunt pariorii), fiecare grup de rechini (bet365) face Orice ÎI place și nu este responsabil față de nimeni. .
Ce se întâmplă dacă legile statului respectiv sunt mai puternice decât orice T&C ale companiei respective și, prin urmare, trebuie să se conformeze fără indecență și arbitrar?

Nu există consecințe pentru ei dacă deviază și greșesc un simplu client de-al lor din această țară și astfel abuzează chiar de acest fapt fără ca tu să poți face nimic.

Pentru ca bet365 să facă același lucru în Spania, Germania sau Marea Britanie, să vedem ce se întâmplă.
Vezi când jucătorul îi va duce în instanță, el va câștiga UȘOR procesul pentru tratament abuziv din partea companiei față de el în termen de 8 luni și apoi îi vor redeschide contul cu stare nelimitată deja.

Sate care ar exemplifica astfel corporația de rechini pentru consecințele oricărei arbitrariuri viitoare.

Așa funcționează statele normale ale Europei.

Legile sunt egale și sunt pentru toată lumea, indiferent dacă ești un parior de 10 euro sau o companie de pariuri cu 500 de milioane. câștiguri anuale NUMAI în 2021.
 
El continuă spunând că în Uganda Balcanilor de Sud din Europa, unde nu există legi care să protejeze oamenii de rând (în cazul nostru, oamenii de rând sunt pariorii), fiecare grup de rechini (bet365) face Orice ÎI place și nu este responsabil față de nimeni. .
Ce se întâmplă dacă legile statului respectiv sunt mai puternice decât orice T&C ale companiei respective și, prin urmare, trebuie să se conformeze fără indecență și arbitrar?

Nu există consecințe pentru ei dacă deviază și greșesc un simplu client de-al lor din această țară și astfel abuzează chiar de acest fapt fără ca tu să poți face nimic.

Pentru ca bet365 să facă același lucru în Spania, Germania sau Marea Britanie, să vedem ce se întâmplă.
Vezi când jucătorul îi va duce în instanță, el va câștiga UȘOR procesul pentru tratament abuziv din partea companiei față de el în termen de 8 luni și apoi îi vor redeschide contul cu stare nelimitată deja.

Sate care ar exemplifica astfel corporația de rechini pentru consecințele oricărei arbitrariuri viitoare.

Așa funcționează statele normale ale Europei.

Legile sunt egale și sunt pentru toată lumea, indiferent dacă ești un parior de 10 euro sau o companie de pariuri cu 500 de milioane. câștiguri anuale NUMAI în 2021.

Nu știu ce fac Spania și Germania, dar cred că în U.E. nu există niciun organism care să controleze casele de pariuri. Ni se spune că se duce la procuror, ceea ce înseamnă desigur că Nikolo fuge și se învârte.
Asta a fost după Brexit.
Dacă Brexitul s-ar fi întâmplat mai devreme, am fi avut cu siguranță „creion-hârtie-agenție”.
Bineînțeles, după Brexit, Anglia nu se amestecă, în timp ce înșiși Brexiteers spun că „asta trebuie să sufere rasele inferioare”
Le scriu altundeva și am mâncat trosnitori dintr-un ou local care a intrat (s.s. trebuie să fie soldat zilele astea, al UE, al Perissos, al Uraniei).
 
Nu știu ce fac Spania și Germania, dar cred că în U.E. nu există niciun organism care să controleze casele de pariuri. Ni se spune că se duce la procuror, ceea ce înseamnă desigur că Nikolo fuge și se învârte.
Asta a fost după Brexit.
Dacă Brexitul s-ar fi întâmplat mai devreme, am fi avut cu siguranță „creion-hârtie-agenție”.
Bineînțeles, după Brexit, Anglia nu se amestecă, în timp ce înșiși Brexiteers spun că „asta trebuie să sufere rasele inferioare”
Le scriu altundeva și am mâncat trosnitori dintr-un ou local care a intrat (s.s. trebuie să fie soldat zilele astea, al UE, al Perissos, al Uraniei).
Nu există niciun organism al UE care să controleze casele de pariuri.

Trebuie să mergi la un procuror local și să mergi în instanță pentru a-ți găsi calea de ieșire atunci când ai fost nedreptățit de o casă de pariuri.

În Spania și Germania se întâmplă cu siguranță așa pentru că am citit articolele respective despre judecarea cauzelor.

În Marea Britanie, din câte știu, atitudinea IBAS și a autorităților competente (furnizorii de licențe de jocuri de noroc) față de abuzurile jucătorilor de către casele de pariuri a fost foarte strictă în trecut.

Nu știu dacă Brexitul a schimbat această tactică, sper că nu.

Totuși, în stările normale, să „alergi” în instanță pentru a-ți găsi dreptul și să nu tolerezi abuzurile unei case de pariuri care face tot ce-i place (în interesul său) și se consideră a fi deasupra legii constituționale pur și simplu pentru că „se menționează pe condițiile noastre, că am atât pepenele, cât și cuțitul, iar tu le-ai acceptat să joace în magazinul meu, așa că fac cu tine ce vreau”, nu este un caz atât de tragic pe cât ni se pare nouă, cei care trăim în acest ridicol și stare mizerabilă.

Dacă au dreptate, procurorul îi va îndreptăţi şi îi va pedepsi pe agresori ca exemplu pentru a da exemplu pentru alţii care ar face aceleaşi „combine” în viitor.

Si nu le va lua 4 ani ca aici, ci maxim 10-24 de luni.

Bineînțeles că și în Spania, de exemplu, casa de pariuri nu ezită și face alte „smecherii” ca să-și treacă pe ale lui.Dar asta e altceva, iar eu pariez 10 euro pe victoria lui Olympiakos de 15 ani și tu, pentru că îți place. ASTA, blochează-mă într-o zi NU MOTIV ca băiatul de mai sus (nedreptate flagrantă adică).
 
Ultima editare:
Nu există niciun organism al UE care să controleze casele de pariuri.

Trebuie să mergi la un procuror local și să mergi în instanță pentru a-ți găsi calea de ieșire atunci când ai fost nedreptățit de o casă de pariuri.

În Spania și Germania se întâmplă cu siguranță așa pentru că am citit articolele respective despre judecarea cauzelor.

În Marea Britanie, din câte știu, atitudinea IBAS și a autorităților competente (furnizorii de licențe de jocuri de noroc) față de abuzurile jucătorilor de către casele de pariuri a fost foarte strictă în trecut.

Nu știu dacă Brexitul a schimbat această tactică, sper că nu.

Totuși, în stările normale, să „alergi” în instanță pentru a-ți găsi dreptul și să nu tolerezi abuzurile unei case de pariuri care face tot ce-i place (în interesul său) și se consideră a fi deasupra legii constituționale pur și simplu pentru că „se menționează pe condițiile noastre, că am atât pepenele, cât și cuțitul, iar tu le-ai acceptat să joace în magazinul meu, așa că fac cu tine ce vreau”, nu este un caz atât de tragic pe cât ni se pare nouă, cei care trăim în acest ridicol și stare mizerabilă.

Dacă au dreptate, procurorul îi va îndreptăţi şi îi va pedepsi pe agresori ca exemplu pentru a da exemplu pentru alţii care ar face aceleaşi „combine” în viitor.

Si nu le va lua 4 ani ca aici, ci maxim 10-24 de luni.

Bineînțeles că și în Spania, de exemplu, casa de pariuri nu ezită și face alte „smecherii” ca să-și treacă pe ale lui.Dar asta e altceva, iar eu pariez 10 euro pe victoria lui Olympiakos de 15 ani și tu, pentru că îți place. ASTA, blochează-mă într-o zi fără NICIO ABSOLUT EXACT ca flăcăul de mai sus (nedreptate flagrantă adică).

IBAS Nu știu dacă arată strictețe în Anglia dar ceea ce știu este că comisia de jocuri de noroc ascultă oamenii din când în când, deși nu a făcut nimic spectaculos până acum.
Mă refer la Brexit pentru că bineînțeles că Anglia a încetat să mai fie interesată de Europa, în timp ce pe 13 comisarul englez care ne-a salvat de „creion – slip – agenție” era cel interesat.
Probabil a lucrat și la casele de pariuri, dar ceea ce a spus a fost că da, pariurile trebuie impozitate în țara de consum, dar nu poate fi „creion – bilet – agenție”.

Deci în Europa nu există nici măcar pictat „IBAS”.
Nu știu de ce. Dacă au făcut-o așa ca să-i ciudă pe casele de pariuri sau să „se răzbune” pe jucătorii care nu preferă monopolurile de stat. Una din două.

Acum, desigur, au loc procese în instanțele obișnuite și există avocați.
Pentru un caz mare vei merge în instanță (de exemplu cele cinci mii pe care le-a câștigat cineva în OPAP și a vrut să-i dea doar una). Dacă este cazul, îl iau și pe Kouya, îi voi da și un catamaran pentru a merge Patmos-Samos-Ikaria și va fi cea mai mare recompensă pe care a primit-o vreodată.
Dar pentru 200-300-400 de euro, ce fel de tribunal, băieți? Haide, mergeți la forțele aeriene, veți spune cu toții.

Pe vremuri când pariul era reciproc, astfel de povești nu se întâmplau, desigur.
Te-ai plâns de unele erori de calculator și ai fost justificat.
Hipodromul (ODIE) a fost puțin mai incomodă, dar chiar și acolo jumătate din timp ai spus că ai dreptate (dacă ai avea dreptate
pentru că au existat și neînțelegeri din partea jucătorilor și obiecții stupide).

Întreaga situație este în afara dezbaterii.
Dar nu există reprezentanți și mass-media noastră este blocată permanent.
Numai „paritorii” au acces și băieții cu spatele întors către Triantafyllopoulos.
 
Din fericire, avem un pariu care este o garanție că nu vom rata 365
 

atașamente

  • stoixhman.png
    stoixhman.png
    248 KB · Vizualizări: 230
Ei bine, am o problema cu bet365 si voi incepe reclamatii si poate mai tarziu un proces legal pentru arbitrariul care exista pe internet.Faptul ca exista termeni nu inseamna ca termenii nu sunt abuzivi si ilegali.Lasa acest basm opreste-te aici.Ma duc cu o multinationala la instante si chiar daca aveam si aveam termeni semnati, instanta le-a considerat ilegale si firma a platit pana la ultimul euro si eram si eu statul.Caserii de pariuri fac ce le place ilegal. iar cand castigi iti spun scuze, e o greseala, nu iti dam banii.Serios acum si tot discutam.Cu alte cuvinte, banii tai daca ii castigati iti spuneau ca este un greșeală, vă vom rambursa pariul. Este o greșeală că i-am lăsat să facă ceea ce vor, dar și acest lucru necesită puțină organizare.
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
Am mancat prea mult dupa ani de zile si in ultima luna am fost irosita... e pacat ca am avut-o in minte...
 
  • Wow
reacţii: gdouvl1984

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...