Companiile OPAP sau Internet? Discutați despre „hoți” și povești cu sălbatici ...

Aristarh

Membru
10 Feb 2017
40
14
8
stoiximia.blogspot.gr
Din când în când se vorbește mult despre faptul că este mai avantajos să joci un jucător. Vorbește mult despre rake-ul cel mai avantajos, multe discuții despre bonusurile și beneficiile oferite de o companie etc. Cu o primă lectură a datelor, se va concluziona că interesul jucătorului dictează că se abonează la o companie de pariuri online și pariază. acolo banii lui. Cu o primă lectură, OPAP cu agențiile sale locale, ar trebui respins fără discuții ca o opțiune pentru jucător, din cauza rake-ului semnificativ mai mare comparativ cu companiile online. De fapt, unii compară OPAP. cu companiile de internet îl numesc „Hoț”, din cauza diferenței mari în prețurile greblei. Acestea în teorie.

Teoria este bună, dar să vedem ce se întâmplă în practică. Toate acestea sunt foarte bune în ceea ce privește gradul scăzut al companiilor de internet, despre bonusuri etc., dar când sunt valabile? Pentru a spune clar, acestea sunt valabile atât timp cât jucătorul este fie pierdut, fie nu câștigă. Pentru că dacă dintr-o dată jucătorul începe să câștige pariul, toate acestea dispar odată cu contul său personal într-o companie online. Pentru că companiile de pariuri le plac și iubesc excesiv necazurile, în timp ce le displace și văd cu jumătate de ochi pe cei care câștigă, fie prin noroc, fie prin metodă. Atâta timp cât pierzi, totul este în regulă pentru companii. Când începeți să câștigați creați o problemă și trebuie să ieșiți din cale. Cum; Fie prin reducerea umilitoare a limitelor pariului dvs., fie prin blocarea contului, fie prin crearea de probleme pentru dvs. în profitul profitului, fie prin ștergerea completă a unui client fără explicații suplimentare. Că câștigi este o explicație suficientă și ar trebui să o înțelegi singură. Mărturiile unor astfel de evenimente sunt bine cunoscute și numeroase, așa că nici nu mă voi deranja să citez exemple.

Spre deosebire de OPAP. și dacă vor, nu te pot concedia, pentru că joci anonim, fără un cont personal. Bine, dacă vă apropiați prea mult de ei, s-ar putea să găsească o modalitate de a vă speria, dar vorbim acum.

Deci, bazat pe realitate și nu pe brânza pe care companiile le oferă jucătorilor care îi atrag pe jucători, care este ideea? Unde este interesul pentru a juca un jucător? În companiile online sau în OPAP? Ceea ce este cert este că, dacă jucătorul este o problemă, oriunde el joacă, este la fel. El alege doar cine să-și pună banii. Dar dacă jucătorul este unul dintre cei care câștigă de obicei, atunci lucrul se complică.

Pentru că ce fac cu rake-ul scăzut, cu bonusurile și beneficiile, dacă încep să nu mă dorească ca client? Ce pot face dacă mă vor doar cât pot, iar când încep să câștig, mă dau afară? Până la urmă, cine este adevăratul „hoț”? Ο.Π.Α.Π. sau restul vulturilor? La urma urmei, OPAP el îți spune, eu am acest greblă pentru a-mi conduce compania. Vrei să joci, vrei să nu joci. El nu vă spune, jucați cât pierdeți, dar dacă începeți să câștigați, luați drumul ...

De asemenea, ascult părerile tale. Ce spui;
 
Din când în când se vorbește mult despre faptul că este mai avantajos să joci un jucător. Vorbește mult despre rake-ul cel mai avantajos, multe discuții despre bonusurile și beneficiile oferite de o companie etc. Cu o primă lectură a datelor, se va concluziona că interesul jucătorului dictează că se abonează la o companie de pariuri online și pariază. acolo banii lui. Cu o primă lectură, OPAP cu agențiile sale locale, ar trebui respins fără discuții ca o opțiune pentru jucător, din cauza rake-ului semnificativ mai mare comparativ cu companiile online. De fapt, unii compară OPAP. cu companiile de internet îl numesc „Hoț”, din cauza diferenței mari în prețurile greblei. Acestea în teorie.

Teoria este bună, dar să vedem ce se întâmplă în practică. Toate acestea sunt foarte bune în ceea ce privește gradul scăzut al companiilor de internet, despre bonusuri etc., dar când sunt valabile? Pentru a spune clar, acestea sunt valabile atât timp cât jucătorul este fie pierdut, fie nu câștigă. Pentru că dacă dintr-o dată jucătorul începe să câștige pariul, toate acestea dispar odată cu contul său personal într-o companie online. Pentru că companiile de pariuri le plac și iubesc excesiv necazurile, în timp ce le displace și văd cu jumătate de ochi pe cei care câștigă, fie prin noroc, fie prin metodă. Atâta timp cât pierzi, totul este în regulă pentru companii. Când începeți să câștigați creați o problemă și trebuie să ieșiți din cale. Cum; Fie prin reducerea umilitoare a limitelor pariului dvs., fie prin blocarea contului, fie prin crearea de probleme pentru dvs. în profitul profitului, fie prin ștergerea completă a unui client fără explicații suplimentare. Că câștigi este o explicație suficientă și ar trebui să o înțelegi singură. Mărturiile unor astfel de evenimente sunt bine cunoscute și numeroase, așa că nici nu mă voi deranja să citez exemple.

Spre deosebire de OPAP. și dacă vor, nu te pot concedia, pentru că joci anonim, fără un cont personal. Bine, dacă vă apropiați prea mult de ei, s-ar putea să găsească o modalitate de a vă speria, dar vorbim acum.

Deci, bazat pe realitate și nu pe brânza pe care companiile le oferă jucătorilor care îi atrag pe jucători, care este ideea? Unde este interesul pentru a juca un jucător? În companiile online sau în OPAP? Ceea ce este cert este că, dacă jucătorul este o problemă, oriunde el joacă, este la fel. El alege doar cine să-și pună banii. Dar dacă jucătorul este unul dintre cei care câștigă de obicei, atunci lucrul se complică.

Pentru că ce fac cu rake-ul scăzut, cu bonusurile și beneficiile, dacă încep să nu mă dorească ca client? Ce pot face dacă mă vor doar cât pot, iar când încep să câștig, mă dau afară? Până la urmă, cine este adevăratul „hoț”? Ο.Π.Α.Π. sau restul vulturilor? La urma urmei, OPAP el îți spune, eu am acest greblă pentru a-mi conduce compania. Vrei să joci, vrei să nu joci. El nu vă spune, jucați cât pierdeți, dar dacă începeți să câștigați, luați drumul ...

De asemenea, ascult părerile tale. Ce spui;
Din când în când se vorbește mult despre faptul că este mai avantajos să joci un jucător. Vorbește mult despre rake-ul cel mai avantajos, multe discuții despre bonusurile și beneficiile oferite de o companie etc. Cu o primă lectură a datelor, se va concluziona că interesul jucătorului dictează că se abonează la o companie de pariuri online și pariază. acolo banii lui. Cu o primă lectură, OPAP cu agențiile sale locale, ar trebui respins fără discuții ca o opțiune pentru jucător, din cauza rake-ului semnificativ mai mare comparativ cu companiile online. De fapt, unii compară OPAP. cu companiile de internet îl numesc „Hoț”, din cauza diferenței mari în prețurile greblei. Acestea în teorie.

Teoria este bună, dar să vedem ce se întâmplă în practică. Toate acestea sunt foarte bune în ceea ce privește gradul scăzut al companiilor de internet, despre bonusuri etc., dar când sunt valabile? Pentru a spune clar, acestea sunt valabile atât timp cât jucătorul este fie pierdut, fie nu câștigă. Pentru că dacă dintr-o dată jucătorul începe să câștige pariul, toate acestea dispar odată cu contul său personal într-o companie online. Pentru că companiile de pariuri le plac și iubesc excesiv necazurile, în timp ce le displace și văd cu jumătate de ochi pe cei care câștigă, fie prin noroc, fie prin metodă. Atâta timp cât pierzi, totul este în regulă pentru companii. Când începeți să câștigați creați o problemă și trebuie să ieșiți din cale. Cum; Fie prin reducerea umilitoare a limitelor pariului dvs., fie prin blocarea contului, fie prin crearea de probleme pentru dvs. în profitul profitului, fie prin ștergerea completă a unui client fără explicații suplimentare. Că câștigi este o explicație suficientă și ar trebui să o înțelegi singură. Mărturiile unor astfel de evenimente sunt bine cunoscute și numeroase, așa că nici nu mă voi deranja să citez exemple.

Spre deosebire de OPAP. și dacă vor, nu te pot concedia, pentru că joci anonim, fără un cont personal. Bine, dacă vă apropiați prea mult de ei, s-ar putea să găsească o modalitate de a vă speria, dar vorbim acum.

Deci, bazat pe realitate și nu pe brânza pe care companiile le oferă jucătorilor care îi atrag pe jucători, care este ideea? Unde este interesul pentru a juca un jucător? În companiile online sau în OPAP? Ceea ce este cert este că, dacă jucătorul este o problemă, oriunde el joacă, este la fel. El alege doar cine să-și pună banii. Dar dacă jucătorul este unul dintre cei care câștigă de obicei, atunci lucrul se complică.

Pentru că ce fac cu rake-ul scăzut, cu bonusurile și beneficiile, dacă încep să nu mă dorească ca client? Ce pot face dacă mă vor doar cât pot, iar când încep să câștig, mă dau afară? Până la urmă, cine este adevăratul „hoț”? Ο.Π.Α.Π. sau restul vulturilor? La urma urmei, OPAP el îți spune, eu am acest greblă pentru a-mi conduce compania. Vrei să joci, vrei să nu joci. El nu vă spune, jucați cât pierdeți, dar dacă începeți să câștigați, luați drumul ...

De asemenea, ascult părerile tale. Ce spui;
Problema cu OPAP în agenție este că este aproape imposibil să câștigi
Cu această greblă veți pierde mult timp
Fără multă experiență nu știu ce poți face pe piețele mici, nu se deschid niciodată, ce greșeli există, dacă sunt jucate singure etc.
Cu toate acestea, în general, este teribil de dificil în comparație cu orice alt loc să câștigi pe termen lung, deci nu poți alege OPAP din acest motiv
Ce are de-a face cu alte companii este ca și cum a fost menționat de nenumărate ori aici
Atunci trebuie să devii un gangster și ilegal, cu riscul de a nu fi plătit niciodată
 
  • Aprecieri
reacţii: kerkireos
Dacă comparați companiile de internet cu internetul OPAP, atunci veți vedea că fac același lucru, limitarea rapidă dacă câștigați etc.
Deci, comparația este un pic greșită în opinia mea. Poate dacă ar exista alte cărți „la sol”, lucrurile ar fi mai bune în ceea ce privește concurența, dar ceva foarte greu să se întâmple cel puțin în curând.

Există cărți etc. care nu vă limitează sau nu vă „expulză” dacă câștigați, dar niciuna dintre ele nu este „legală”, în timp ce chiar și asiaticii care le considerau odată o „garanție” pentru „jucătorii profesioniști”, au propria lor probleme pentru a-și păstra veniturile (a se vedea cazurile Singbet cu anularea pariului, IBC care probabil nu mai există, Sbobet care este limitat la cote acum etc etc). Și acum, cu absența evenimentelor și daunele pe care fiecare le-a suferit, lucrurile sunt și mai întunecate!
 
Dacă comparați companiile de internet cu internetul OPAP ...

Nu compar companiile online cu OPAP-ul online. Eu compar internetul cu agențiile OPAP. unde joci anonim, fără cont personal. Desigur, același lucru se aplică și pentru OPAP-ul online ca și pentru celelalte companii online.
Desigur, acest lucru se poate schimba în viitor. Poate agențiile OPAP emite o carte de nume a clientului cu un număr de înregistrare și nimeni nu poate juca în mod anonim și nechemat. Mă refer la ceea ce se întâmplă acum.
 
Ο.Π.Α.Π. a plecat de la „anonim” cu lista Kanelli și încet a făcut și câteva salturi în spațiu intrând pe internet.
El va intra treptat în mentalitatea „excluderilor” altor companii. Cel mai mare rake îl asigură, dar va intra și în mentalitate.
La urma urmei, cine crezi că are OPAP? Ei și ei înșiși. Am auzit de cineva de la OPAP. SA, care acum un deceniu lucra pentru o altă companie de pariuri, a fost un susținător al lansării pariurilor și RGA.
Deci „dilema” nu-mi spune multe lucruri.
Dar am scris în altă parte că situația ar putea fi abordată - cel puțin în teorie -.

Nu joc atât de mult fotbal. Ma joc, dar sunt practic un prieten cu patru picioare.
Deci, opacul, dar și statul cu impozitarea care a început în 2010, este pe cale să mă taie.
hipodrom, dacă nu a făcut-o deja. Și vorbim chiar despre jocul reciproc, fără particularitățile sale
predefinite.
 
Ultima editare:
Așa-numita „securitate la pariuri” face excluderile.
Este, mai mult sau mai puțin, o singură politică a companiei.
Suntem înșelați de titlu. Securitatea este egală cu goana ei ... 17 noiembrie a pariului și croații pe care îi înțelegem. Dar nu este. Este un set de reguli pentru a scoate toți jucătorii profitabili sau cei aparent profitabili.
 
Ma joc, dar sunt practic un prieten cu patru picioare.
Deci, opacul, dar și statul cu impozitarea care a început în 2010, este pe cale să mă taie.
hipodrom, dacă nu a făcut-o deja.
Ce vrei sa spui; OPAP vă va face astfel de pagube?
Sper că cel puțin prietenii cu patru picioare știu că sunteți prietenul lor, astfel încât să nu se supere dacă încetați să pariați pe ei.
 
Ce vrei sa spui; OPAP vă va face astfel de pagube?
Sper că cel puțin prietenii cu patru picioare știu că sunteți prietenul lor, astfel încât să nu se supere dacă încetați să pariați pe ei.

Ne socotim fondul, omule, înainte și după.
Nu facem altceva ciudat.
Ne permiteți?
În ceea ce privește ambițiile mele de a deveni partener OPAP și nu m-au făcut, toată lumea știe că cel puțin nu am fost niciodată într-o astfel de fază.
 
Nu compar companiile online cu OPAP-ul online. Eu compar internetul cu agențiile OPAP. unde joci anonim, fără cont personal. Desigur, același lucru se aplică și pentru OPAP-ul online ca și pentru celelalte companii online.
Desigur, acest lucru se poate schimba în viitor. Poate agențiile OPAP emite o carte de nume a clientului cu un număr de înregistrare și nimeni nu poate juca în mod anonim și nechemat. Mă refer la ceea ce se întâmplă acum.

Comparația este greșită atunci, comparați lucruri diferite ... comparați cu alte cărți „locale” atunci!
 
Comparația este greșită atunci, comparați lucruri diferite ... comparați cu alte cărți „locale” atunci!
Ce este exact diferit și este o comparație inexactă? Să spunem că ați comparat companiile online și rezervările locale și ați găsit unele care nu vă vor arunca dacă începeți să câștigați?
 
Ce este exact diferit și este o comparație inexactă? Să spunem că ați comparat companiile online și rezervările locale și ați găsit unele care nu vă vor arunca dacă începeți să câștigați?

Ei au dreptul să te arunce dacă o pot face din punct de vedere tehnic.
Nu-mi spune, dacă te lovesc pe stradă pe unde te întorci cu magazinul alimentar cu merele și îți spun „hai să mizăm pe derby-ul Bundesliga de mâine”, sunteți obligați amândoi să pariați pe mine?
asa?
Cum și de ce și pentru ei zborul se face în afara dolarilor, nu vă lăsați păcălit. Dar este dreptul lor.
Și OPAP îl face mic, deși încă nu a intrat definitiv pe internet.
Și stoiximanul care acum aparține OPAP (de curând a făcut un prieten de-al meu).

Dar, de asemenea, cartea de jucător despre care spun că va intra despre ce este vorba?
Nu este o armă pentru portare?

Doar cu reciproc scăpăm de el.
De asemenea, te pot tăia unul de la altul, dar trebuie să se întâmple ceva grav - ca în anii 80, de exemplu.
care prinsese o întreagă spirală în Lumea Nouă pentru că înființau cursele de cai.
Dacă este același greblă, atunci diferența dintre cei doi este predeterminată. Cotele aproximative vor fi 2.00 și veți ajunge să obțineți 1.90 sau 2.10.
 
Ei au dreptul să te arunce dacă o pot face din punct de vedere tehnic ...
Cum și de ce și pentru ei zborul se face în afara dolarilor, nu vă lăsați păcălit. Dar este dreptul lor ...
Înainte de a utiliza cuvântul „corect”, aflați mai întâi ce înseamnă. Nu este „dreptul” lor să fie dat afară. Este capacitatea lor de a te arunca afară. Cuvântul drept derivă din „lege”. Deci, chiar și această lege degradată a E.E.E.P. nu recunoaște „dreptul” lor de a te arunca pentru că tocmai câștigi, motiv pentru care ei inventează alte o mie și două pretexte pentru a face acest lucru.
 
  • Aprecieri
reacţii: Magon și GATHS
Înainte de a utiliza cuvântul „corect”, aflați mai întâi ce înseamnă. Nu este „dreptul” lor să fie dat afară. Este capacitatea lor de a te arunca afară. Cuvântul drept derivă din „lege”. Deci, chiar și această lege degradată a E.E.E.P. nu recunoaște „dreptul” lor de a te arunca pentru că tocmai câștigi, motiv pentru care ei inventează alte o mie și două pretexte pentru a face acest lucru.

E drept că mă tem, de parcă fac scuze.
În Australia, din motive pentru clienți, au fost de acord să nu exagereze, dar este corect.
Nu este același lucru cu refuzul de serviciu, deoarece sunteți negru sau pakistanez, este o chestiune financiară. Nu sunt de acord cu ceea ce vi se spune și s-a terminat, unde „acordul” dintre voi este pariul.
Pe vremuri, nu știu dacă această fază s-a jucat în buchele engleze, din cartiere. Dar erau încă agenții cheie. Dar poate s-a jucat. Dacă suma ar fi prea mare, am auzit că vor suna cei centrali și ar fi indicat dacă le vor accepta.
În Grecia, însă, pe vremea când aveam cursa în Faliro și rezervările ilegale, jucătorii au fost excluși pentru distracție și deblocați de aceștia.
Singura soluție este reciprocă, crearea reciprocă. Nu există altă soluție.
 
  • Aprecieri
reacţii: venoss
Înainte de a utiliza cuvântul „corect”, aflați mai întâi ce înseamnă. Nu este „dreptul” lor să fie dat afară. Este capacitatea lor de a te arunca afară. Cuvântul drept derivă din „lege”. Deci, chiar și această lege degradată a E.E.E.P. nu recunoaște „dreptul” lor de a te arunca pentru că tocmai câștigi, motiv pentru care ei inventează alte o mie și două pretexte pentru a face acest lucru.
Am citit mai multe postări în care toată lumea consideră că este un drept, dreptul lor este să stabilească o limită de 1 euro pentru toată lumea, deoarece în calitate de companie își stabilește limitele, dar nu limitele separate pentru jucătorul care câștigă. Într-adevăr, atunci când au un pariu de 1 euro, ce profit pot avea din cont pentru că nu îl închid unilateral? când spuneți despre limitele din chat pentru că ne dau răspunsuri că limitele sunt ale pieței și că ar trebui să se schimbe sau să încerce într-un alt eveniment și, în niciun caz, nu este acceptată restricția. O fac în alte moduri așa cum ați spus ... Exemplu: îmi dau contul într-o listă de conturi care se presupune că ar fi bănuite de spălare de bani, dar nu există suficiente dovezi pentru a raporta comitetului relevant, pentru bunul public pe care îl limitează cont!!! fără a fi nevoie să ne spunem după ce am acceptat că fiecare decizie a acestora este corectă și finală. Lucrul frumos este că dacă mergeți în instanță și câștigați veți primi compensația, dar atunci veți mânca o limită care va fi legală, deoarece profitabilitatea + educația pe care ați câștigat-o, pentru că v-au limitat ca profesionist !!! Cine joacă hobby-uri și face această mișcare ???
Nu se vorbește nicăieri despre asta.
 
Am citit mai multe postări în care toată lumea consideră că este un drept, dreptul lor este să stabilească o limită de 1 euro pentru toată lumea, deoarece în calitate de companie își stabilește limitele, dar nu limitele separate pentru jucătorul care câștigă. Într-adevăr, atunci când au un pariu de 1 euro, ce profit pot avea din cont pentru că nu îl închid unilateral? când spuneți despre limitele din chat pentru că ne dau răspunsuri că limitele sunt ale pieței și că ar trebui să se schimbe sau să încerce într-un alt eveniment și, în niciun caz, nu este acceptată restricția. O fac în alte moduri așa cum ați spus ... Exemplu: îmi dau contul într-o listă de conturi care se presupune că ar fi bănuite de spălare de bani, dar nu există suficiente dovezi pentru a raporta comitetului relevant, pentru bunul public pe care îl limitează cont!!! fără a fi nevoie să ne spunem după ce am acceptat că fiecare decizie a acestora este corectă și finală. Lucrul frumos este că dacă mergeți în instanță și câștigați veți primi compensația, dar atunci veți mânca o limită care va fi legală, deoarece profitabilitatea + educația pe care ați câștigat-o, pentru că v-au limitat ca profesionist !!! Cine joacă hobby-uri și face această mișcare ???
Nu se vorbește nicăieri despre asta.

Spui prostii.
Am spus-o, am explicat de ce se întâmplă și nu mă interesează scuzele ridicole ale Buk și ale EEEP.
Asta înseamnă să te amuzi de cutii.
 
De asemenea, ascult părerile tale. Ce spui;
[/ Quote]
. Cu o primă lectură, OPAP cu agențiile sale locale, ar trebui respins fără discuții ca o opțiune pentru jucător, din cauza rake-ului semnificativ mai mare comparativ cu companiile online. De fapt, unii compară OPAP. cu companiile de internet îl numesc „Hoț”, din cauza diferenței mari în prețurile greblei. Acestea în teorie.




Pentru că ce fac cu rake-ul scăzut, cu bonusurile și beneficiile, dacă încep să nu mă dorească ca client? Ce pot face dacă mă vor doar cât pot, iar când încep să câștig, mă dau afară? Până la urmă, cine este adevăratul „hoț”? Ο.Π.Α.Π. sau restul vulturilor? La urma urmei, OPAP el îți spune, eu am acest greblă pentru a-mi conduce compania. Vrei să joci, vrei să nu joci. El nu vă spune, jucați cât pierdeți, dar dacă începeți să câștigați, luați drumul ...

Desigur, opap și low rake. Am mai spus-o, joc opap cu 6-7 rake!
 
Ce este exact diferit și este o comparație inexactă? Să spunem că ați comparat companiile online și rezervările locale și ați găsit unele care nu vă vor arunca dacă începeți să câștigați?

Compar OPAP cu alte librării locale (evident că nu în Grecia) și OPAP online cu alte companii online (accesibile în Grecia sau nu). Sunt unii care nu te aruncă dacă câștigi, dar sunt cenzurați pe forum ca „ilegali”, deci nu are sens și nu pot fi menționați.
 
Din nou, nu înțeleg de ce ar trebui să intru în procesul de alegere a celui mai mic dintre cei mai mari hoți: cel care te va fura înainte de a pune chiar piciorul în agenție, iar celălalt, atunci când își va da seama că îl vei bate drept.
Și ne pare rău în avans, să nu vorbim despre asiatici și agenți, dar să nu anunțăm oamenii că există?
Adică, scuze, băieți, când toată lumea vă vinde scrooge pentru un singur lucru pentru 10 euro, iar chinezii îl au, alegeți Scrooge 4?
 
Indiferent de modul în care îl privești, este în interesul tău să joci online atât timp cât ți se permite. Dacă joci la fel pe internet și același lucru pe teren OPAP și câștigi, este evident că profitul tău va fi mai mare decât pariurile online. Ori de câte ori jucați pe internet până când nu mai puteți juca și îl transformați în OPAP.

Apoi, trebuie să depășiți capcana că, jucând la fel, veți ieși mai puțin, astfel că veți alunga inconștient mai multe riscuri pentru a ieși la fel din cele vechi, dar asta este o altă discuție.
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...