CINE VA FI CAMPIONUL ACEST AN ??

CINE VA FI CAMPIONA ???

  • Olympiakos

    voturi: 10 23.8%
  • PAO

    voturi: 16 38.1%
  • AEK

    voturi: 4 9.5%
  • PAOK

    voturi: 9 21.4%
  • ARIS

    voturi: 2 4.8%
  • ALTE GRUPURI

    voturi: 1 2.4%

  • Totalul alegătorilor
    42
R: CINE VA FI CAMPIONUL ANULUI ??

da și Marte..Pentru du-te..Lasă-ne infobetakides să scoatem campioana din acest an: bravo:: bravo:
 
R: CINE VA FI CAMPIONUL ANULUI ??

olympiakos pao aek are cele mai multe campionate..dar la inceput toata lumea a inceput de la inceput pentru ca in galop am pus alte echipe: bb:
 
R: CINE VA FI CAMPIONUL ANULUI ??

încă devreme, dar iată o dovadă de ce aek aris și paok au speranțe pentru un titlu anul acesta
 
R: CINE VA FI CAMPIONUL ANULUI ??

Neutru, deci poate sunt și eu obiectiv.

Panathinaikos o va obține, cred că are cea mai bună echipă.

Dar pariez ca as juca PAOK-ul 5,00 pentru a vinde dupa ceva timp... Are o echipa buna si o va lupta pana la capat Locul 2, de ce nu 1, cred ca se poate castiga.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Nikitas
R: CINE VA FI CAMPIONUL ANULUI ??

deși niciunul nu s-a arătat pregătit pentru premieră - acum nu știu dacă banii cheltuiți pe transferuri au fost de vină - cred că Panathinaikos și OSFP au primul cuvânt în câștigarea campionatului.că osfp are un avans de când a fost campion în această logică întotdeauna și în logica că panathinaikos dorește mai puțin timp pentru a lega decât are osfp panathinaikos teoretic avans.

de acolo și nu cred că PAOK poate câștiga un campionat, dar poate reuși anul trecut să învețe din el și să se stabilizeze astfel încât în ​​câțiva ani să poată câștiga un campionat.PAOK are un material bun, dar încă are să nu aibă un caracter care să-l împiedice să se „dizolve” în posibile perversiuni care să-l facă pop în mod logic așa cum vor apărea în alte grupuri.

aek are acum un antrenor -pe care ceilalti nu il au- dar are si jucatori pe care ceilalti nu si-ar dori sa ii aiba.osfp intr-o colectie de puncte.ce nu are aek-ul?aia si panathinaikos.field.

rezumând astfel

- Panathinaikos
- osp
- max
- paok

pentru grafica demek pe care am auzit-o ieri de la studio că până și Larissa și Hercules pot veni în pene și bine să demonstreze că avem un campionat competitiv, este mai bine să-i lăsăm ocupați.

acestea sunt concluziile și aprecierile mele și cărora le cer scuze!
 
R: CINE VA FI CAMPIONUL ANULUI ??

al treilea favorit al doilea paok olimpic primul pao până acum pentru a vedea..mulți nu au votat încă!
 
R: CINE VA FI CAMPIONUL ANULUI ??

deși niciunul nu s-a arătat pregătit pentru premieră - acum nu știu dacă banii cheltuiți pe transferuri au fost de vină - cred că Panathinaikos și OSFP au primul cuvânt în câștigarea campionatului.că osfp are un avans de când a fost campion în această logică întotdeauna și în logica că panathinaikos dorește mai puțin timp pentru a lega decât are osfp panathinaikos teoretic avans.

de acolo și nu cred că PAOK poate câștiga un campionat, dar poate reuși anul trecut să învețe din el și să se stabilizeze astfel încât în ​​câțiva ani să poată câștiga un campionat.PAOK are un material bun, dar încă are să nu aibă un caracter care să-l împiedice să se „dizolve” în posibile perversiuni care să-l facă pop în mod logic așa cum vor apărea în alte grupuri.

aek are acum un antrenor -pe care ceilalti nu il au- dar are si jucatori pe care ceilalti nu si-ar dori sa ii aiba.osfp intr-o colectie de puncte.ce nu are aek-ul?aia si panathinaikos.field.

rezumând astfel

- Panathinaikos
- osp
- max
- paok

pentru grafica demek pe care am auzit-o ieri de la studio că până și Larissa și Hercules pot veni în pene și bine să demonstreze că avem un campionat competitiv, este mai bine să-i lăsăm ocupați.

acestea sunt concluziile și aprecierile mele și cărora le cer scuze!


Nikita..... Primul favorit pentru mine o Panathinaikos din cauza unor jucatori buni care au facut o ECHIPA BUNA, din cauza prosperitatii financiare si a unui antrenor bun.... Conteaza si ca intra cu aer de campion....

PAOK este al doilea favorit care are jucători buni care au făcut o echipă bună și foarte OMOGENĂ, datorită mobilizării TUTUROR din jurul echipei și datorită stabilității financiare... (calificarea la grupele uefa și sponsorizarea viitoare rezolvă orice probleme financiare...)...

Plusurile in raport cu Panathinaikos sunt faptul ca PAOK are SEDIUL...si faptul ca este SETE de campionat........

Nu voi comenta faptul că trebuie să aștepte un an sau doi pe care i-ai scris tu, deoarece cred că această frază a fost scrisă de ani de zile de anumiți finanțatori care tot ce își doresc este să discrediteze un efort....

PAOK este gata să revendice DREPT campionatul....nici maine nici anul viitor, nici peste zece ani....dar ACEST AN.... fie ca unora le place sau nu ....: semn:

Olympiacos este a treia favorită ca are o multime de jucatori buni dar are doua dezavantaje .... Nu are o ECHIPA (ceva pentru care isi doreste timpul) si in al doilea rand din cauza psihozei oamenilor va fi multa presiune care va acţionează ca un factor de descurajare ..... are un singur front de rezolvat (fără Europa) .....

ARIS este a patra favorită care a făcut pași mari... Șansele pe care le are nu sunt multe dar sunt... Are jucători buni, dar din cauza schimbărilor dese și multe nu a reușit să creeze un set omogen (cel puțin nu încă) . În plus că are un antrenor foarte bun....

AEK este pe locul cinci și în jos.... Dupa parerea mea, AEK NU este favorita la campionat si cred ca in timpul campionatului vor "pop" o multime de probleme... O echipa fara stadion, fara administratie si doar cu o arma, un mandru. oameni care dar el este afectat și de discordie și probleme interne....

Restul participă doar pentru binele sportului și pentru franci.....: Cool:

: bb:: bb:: bb:: bb:: bb:
 
Ultima editare:
R: CINE VA FI CAMPIONUL ANULUI ??

: Cool:

PAO pentru ca are unitati bune si un CORPS STABUL DE ANUL TREMAT.
S-au făcut completări acolo unde a fost nevoie.
Dacă diferitele interese din echipă postează Nikos să facă
Nu cred că va avea o problemă cu munca lui.

PAOK este diferit de al treilea, al doilea favorit pentru
cam din aceleași motive, DAR cu un dezavantaj pe care îl oferă
multe jocuri în deplasare ȘI NU ARE ÎNCĂ STYFA EI
echipa mare (și conexiunile desigur) să câștige jocuri cu tricoul
a.

: semn:
 
R: CINE VA FI CAMPIONUL ANULUI ??

Salonic va fi un campion ......... interpretați-l așa cum doriți: ochi:
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...