experimente

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
46,398
20,914
113
40
CARE ESTE FENERUL
Voi începe cu o întrebare despre postare.

Cât valorează ele?
20-cent.png
?

:) :)
 
  • Aprecieri
reacţii: Grosan
Răspuns: Experimente

Dacă ai răbdare, atunci sunt de mare valoare, în funcție de cât de departe vrei să mergi
 
  • Aprecieri
reacţii: Ertzan
Răspuns: Experimente

Părul tău va deveni alb dacă nu a căzut până atunci
 
Răspuns: Experimente

aceeasi intrebare (2 euro) a pus-o candva cineva de aici....valoarea banalului daca imi amintesc bine.....
deci dacă vrei să spui așa ceva, înțeleg ce vei încerca să faci...
si stiu rezultatul...
fiecare meci 0-0 d si 20 de minute in buzunar.....

POATE exagerez cu totul
 
Răspuns: Experimente

aceeasi intrebare (2 euro) a pus-o candva cineva de aici....valoarea banalului daca imi amintesc bine.....
deci dacă vrei să spui așa ceva, înțeleg ce vei încerca să faci...
si stiu rezultatul...
fiecare meci 0-0 d si 20 de minute in buzunar.....

POATE exagerez cu totul

Este aici? http://www.infobeto.com/forum/showthread.php/111444-Το-ταξίδι-του-δίφραγκου

:)

Nu o sa incep, o fac deja si nu in schimb ci in casa de pariuri :)
 
Răspuns: Experimente

Așa că haideți să o descompunem.

Așa că mă așez într-o duminică și am 20 de minute la casa de pariuri. Ei bine, eu zic ca nu ne „m@lakize” un pic si asa am continuat. 20 au devenit 2 apoi 4 apoi 6 și în final am reușit să ajung la 11 euro, adică de 55 de ori banii mei. Apoi mi-am pierdut răbdarea, așa cum a scris Thanasis mai sus, așa că am resetat-o ​​în sfârșit în seara asta. Mai jos vei vedea toate pariurile.
Pariurile sunt toate cămătaroase, după cum veți vedea. Așa că ai răbdare în ceva în care crezi și nu subestima minutele : ochi:
 
Răspuns: Experimente

Nu l-am incercat pe forum pentru ca e prea greu ca cineva sa ma urmareasca
 
Răspuns: Experimente

Oricine are rabdare si nu se abate de la plan, atunci succesul este aproape.Urmez si un sistem live care imi merge foarte bine pana acum, iar pentru a nu ma abate de la obiectiv, am parolele altor firme si pariuri speciale. cu care să discutăm
 
Am spus să nu deschid un topic nou și după ce am găsit subiectul pe care îl căutam. Să mergem la un nou experiment care ni s-a întâmplat și care este încă în desfășurare. Deci, care este valoarea de 0.75 minute?

Continuarea seara
 
  • Aprecieri
reacţii: joc cinstit
Deci, să mergem la Experiment.
Sâmbătă, după ce am deschis un cont la novibet mai devreme, dădea rotiri gratuite la cazinou, așa că după ce am făcut asta mi-a dat 0.75 minute. Nu sunt o persoană care joacă sloturi o dată pe an și asta de dragul timpului. Așa că am spus să investesc în fotbal.
Cei vechi îi cunosc de la cei noi acum pe cei care nu știu să învețe. Sunt cămătar îmi plac pariurile cămătar. Așa că am început o călătorie care s-a încheiat cu ceva timp în urmă. Ce și unde putem ajunge în 0.75 minute. S-a ajuns până la 25,53 euro. Cum este mai jos
 
  • Aprecieri
reacţii: joc cinstit

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...