Predicții tenis 2021

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
6,030
1,963
113
Deoarece scenariul cel mai probabil este să nu scriu cu scoopul anul acesta, încep cu un subiect general și dacă este, îl schimbăm sau îl modificăm ...

Mă duc la Monpelier. Toate turneele franceze în interior au un lucru în comun. Că francezii triumfă de obicei, deoarece sunt singurii care manifestă un mare interes și, în același timp, ceilalți jucători buni vin să ia parte.

Anul acesta francezii sunt unul dintre următorii și vom merge acolo chiar și fără oameni.

Humbert: Pentru a câștiga primul Q (1) Stoiximan
Humbert-Sinner: Finalisti (8,5) Stoiximan

Voi paria mediocru pe 1 și pariu distractiv pe 2, pentru că totul se bazează pe franceză și dacă se pierde, ambele se vor pierde. Am vrut să joc asta de la începutul turneului cu peste 3, dar din păcate am așteptat degeaba. Am spus tot ce am spus despre francezi. El este, de asemenea, un jucător excelent în interior, spre deosebire de restul sfertului. Desigur, marele său adversar este Bautista Agut, care a venit practic să participe și să joace 1-2 meciuri de încălzire pentru următoarele turnee mari care vor veni. Nu l-ar strica să câștige, dar cred că nu va muri dacă va pierde într-un inutil 250 ari. În AO și în Cupa ATP părea a fi nepregătit. Pe de altă parte, Sinner este de departe cel de-al doilea cel mai bun jucător de pe tabla de jos și, la fel ca Steph, cred că, din ceva de genul acestei mici 2 de arii, a început treaba de a aduna puncte pentru următoarele ...

PS: 1,9 la Bet365
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: vaf3
Blackburn-Watford: 2 (-0,25 AH) (1,98) Bet365

Deși nu voi juca fotbal, cu excepția câtorva excepții, am citit doar despre absențe uriașe în echipa de acasă și 4 înfrângeri consecutive. Pe de altă parte, Watford a pierdut în ultimele lor meciuri de 1/10 în timp ce conducea o serie de victorii și se luptă pentru un loc în promovarea directă.
Din 2,3 din 2 duble obțin 2 din handicap, cu care pierdem jumătate din pariu dacă vine X, care este cel mai prost scenariu posibil, așa cum pare.
Pierde-câștig, cu greu mă vei vedea din nou scriind despre minge. Pentru baschet da.
 
Păcătosul nu este într-o zi bună. Cine vrea să contracareze în setul 3. Cu toate acestea, o voi părăsi pentru că văd că el nu se preface, dar ceva nu funcționează. Oricum este un pariu distractiv ....
 
Cele 3 pariuri ale săptămânii

IMG_20210224_235731.jpg
IMG_20210224_235854.jpg
IMG_20210226_122940.jpg
 
3 pariuri pentru această săptămână și până acum, chiar dacă Humbert pierde, vom fi bărci egale cu ape egale.
Watford a fost net superior și a câștigat 2-3 cu o reducere în final.
Păcătosul din primul meci părea să aibă o problemă de accidentare (nu știu cum reușesc întotdeauna pe toți răniții !!!!!) și deja înainte de începerea celui de-al treilea set scrisesem că cine vrea să îl acopere.

În ceea ce privește pariul de bază cu Humbert, astăzi este ultimul meci și, dacă nu altceva, am căzut în ceea ce privește predicțiile de performanță, dar, din păcate, nu la altceva în acest moment.

Pariul a fost de 2 cote de la început și l-am cumpărat cu 2,5. Acum este oferit la 1,9-2, deci oricine dorește acoperiri, oricine dorește să încaseze, oricine dorește să inverseze pariul pe spaniol.

Dar să spunem datele:
1) Humbert nu a fost bun până la urmă. A avut o slujbă mult mai proastă decât se aștepta și, deși a încercat să găsească corner-urile și de multe ori a punctat frumos, a fost rău în lovitura finală și a părut slab în partea psihologică. Practic să spun că este bine că a câștigat din nou, deoarece în setul 2 Griekspoor a servit pentru meci și și-a mâncat prima pauză acolo.
2) Bautista a intrat puternic în primul set și a desființat oricum un jucător mediocru. În setul 1 a dat semne de oboseală și, deși a câștigat cu 2-6, setul a fost mai marginal și nu știu ce s-ar întâmpla într-un posibil 3.

Dacă punem cei 2 jucători în total (nu aici în turneu), spaniolul este cu clasele mai mari și pariul nu ar fi egal, dar la 1,4-1,5 pentru spaniol. Din moment ce francezul nu a arătat semnele pe care le-am dorit, sunt obligat să plec cu încasări și să las companiile să-și bată joc de mine.
Nu este nevoie să trimit din nou mesajul, dar ei returnează unul 10E la aproximativ (rușine pentru ei, dar trebuie să o fac).

Așadar, pentru distracție, pariez pe inversarea care pare puternică dacă ne gândim că Bautista a intrat dinamic și apoi a căzut semnificativ ... Dacă Humbert câștigă din nou și ia primul set, halalul său. Vom rămâne cu ideea potrivită.
Oricine mă urmărește știe că, de obicei, ceea ce fac în cele din urmă, se întâmplă invers. Așa că lăsați fiecare să facă ce vrea ....

PS: Închid prima săptămână cu un 1 ari în buzunar care ar putea deveni 45 ari. Bineînțeles că ieri am citit informații despre un provocator, chiar înainte să înceapă și să iasă încă 115 (cote 100). Dar nu am reușit să postez ...

Noroc în orice ai alege ....

Cash-out astfel, de asemenea:

Bautista Agut-Herbert: 1/2 (8) Bet365 (10E)
 
  • Aprecieri
reacţii: vaf3
Primul set tocmai a fost finalizat, iar Bautista a făcut 1-1. Numai cu asta, spunem că am făcut sfatul încasat !! Acum, dacă Bautista câștigă (cel mai probabil), atunci tocmai am intrat într-un proces inutil de la începutul săptămânii. Dacă Humbert o întoarce din nou, atunci am obținut ceea ce ne așteptam de la început cu cel mai mic risc !!! ;););)

Bautista a arătat ieri o scădere clară a performanței în setul 2. Astăzi, deși a început cu un break down (2-0), l-a transformat în 6-3 !!! Mi se pare greu să pierd, dar se vor juca multe în setul 2. Cu siguranță are o problemă de accidentare, deoarece arată în mișcările sale că nu poate alerga în linia de bază. Dar este atât de mult mai bine încât arată încă confortabil.

Pentru a vedea ...

O spunem doar în caz de răsturnare !!!! Altfel, cu totul nou
 
Zalgiris-Villeurbanne: 2 (+6,5) (1,93) Stoiximan Pariu bun spre puternic
Zalgiris-Villeurbanne: 2 (3,05) Stoiximan (Voi explica PS)

Un pariu care trebuie jucat și care va cădea cu siguranță. Oricine urmărește Euroliga va descoperi cu siguranță că echipa franceză este una dintre cele mai nedreptățite din turneu și dacă nu ar fi avut acel început rău cu 1/10 și suferința teribilă a coroanei, ar fi astăzi fie în Playoffs , sau ar lupta în mod egal. Are o listă excelentă cu jucători solizi care pot juca atât în ​​rachetă, cât și în perimetru.
Pe de altă parte, Zalgiris este cea mai dură echipă din categorie și cu siguranță cea care a ajuns la plafon. Nu cred că este capabilă să intre în playoff, dar a învățat să-și vândă geanta cu greu și până la urmă primește ceea ce vrea, chiar și marginal,
7/8 victorii pentru echipa franceză și o înfrângere în prelungiri, care este ca o victorie după ce s-a sinucis în sezonul regulat.
Pe de altă parte, Zalgiris are 3/3 înfrângeri cu echipa spaniolă pe care a jucat-o și 4/7 înfrângeri în ultimele. Dar important este că, cu excepția celor 2 meciuri cu cele mai slabe 2 echipe (Red și Khimki), toate celelalte meciuri pe care le-a câștigat au fost judecate în ultimul coș. Deci acest handicap ne oferă siguranță,

Vorbim despre 2 echipe egale că normalul este egal !!! A mâncat datorită acasă (fără oameni desigur) pentru a da la sfârșitul zilei 2,3-2,4 pentru oaspete și un handicap la +3,5

PS: Pariul meu va fi primul. Dar joc o sumă bună (în mod egal) în al 1-lea pariu pentru a paria până la final cu orice posibil câștig. Orice mi-ar da, îl voi lua și voi reduce riscul în primul rând. Pentru că, pentru ca șansele să crească, consider că este puțin probabil
 
Zalgiris-Neptune: 2 (+16,5) Stoiximan (1,85) Pariu moderat PS: 1,83 pe Bet365

Randamentul crește și coboară și este acum la 1,9. Oricum. Ceea ce am citit este că Zalgiris (care va fi primul până în play-off) orice se va întâmpla, deoarece diferența sa este uriașă chiar și de la 1, va coborî cu al 2-lea astăzi pentru că a jucat 2 meciuri pentru Euroliga săptămâna trecută și următoarea joacă poate cele mai importante 2 meciuri de acasă pentru a se menține pe un loc în playoff. În Spania a fost rău împotriva unui Real deficitar. Nu știu ce se va întâmpla în cele din urmă, dar dacă este adevărat că va juca cu acesta din urmă, există o mare diferență de acoperit ...
 
Ultima editare:
În cele din urmă, Milaknis și Walkup au fost lăsați în afara

Neptunas a început cu 2-9 și Zalgiris se va relaxa, chiar dacă joacă cu o echipă de bază de 5. Fiecare face ceea ce crede
 
Să trecem la o mini recenzie:

În această dimineață am avut suficient timp liber și am adunat o mulțime de informații și am ajuns la aproximativ 8-9 pariuri (fotbal-baschet). Dintre acestea am jucat cele 5 finale (1 2 și 3 singur, dintre care una live). Aici am postat ceea ce am considerat cel mai bine pe baza informațiilor pe care le-am citit și este și ceea ce am pariat mai sus.
De ce scriu asta ??? Pentru a demonstra că ceea ce am considerat cel mai bun este ceea ce a ieșit cel mai marginal dintre toate !!! Și de fapt cu o doză mare de noroc !!!



Pe care am lăsat-o ??
1) Sandhausen-Osnabruck: 1 (2,2) 3-0 FT
Deși avea știri despre mai multe accidentări și performanțe slabe ale oaspetelui, am părăsit-o pentru că era un derby.
2) Estoril-Benfica B: 1 (1,6) 2/1 (1-2 / 3-2)
Am lăsat acest lucru pentru că informațiile erau limitate, dar erau redate de mulți. Pentru 1,6 a fost primul pe care l-am lăsat. În cele din urmă a avut un live 2,3 la 30 de ani și aproape de 8-10 la pauză. Răsturnarea a venit fără să știe ce s-a jucat.
Oricum, acum am încetat să mai joc așa.

În afară de acestea 2 am găsit și un baschet kosovar și un fotbal de la ARYM. Dar acestea erau blocate, de câte ori așteptam în direct. Nici acolo nu am găsit margine și până la urmă a trecut 1/2 și așa ok.

Să mergem la ceea ce am jucat:

1) În primul rând este Neptuna. Vorbim despre fiole. Dar, din fericire, în a doua repriză, ceea ce citeam a ieșit la iveală și Zalgiris a ținut toți jucătorii cheie pe bancă. Grigonis a jucat aproape nici unul, Rubit a jucat puțin, în timp ce Lauverne a jucat mai mult, iar Leka a jucat mult.
Cu toate acestea, ar fi putut foarte bine să piardă, după ce a trecut cu 17 în ultimul minut.

2) Un african. Am citit că gazdele s-au jucat cu multe absențe și pe un teren neutru. Al doilea DNB la 2. În cele din urmă am decis să nu îl joc și în minutul 2 gazdele mănâncă roșu și 2-0. Deși am fost supărat, cadoul a venit la jumătatea reprizei. 1-1 în finală și a făcut o cotă de 1. Zic că ceva se joacă nu este posibil. Unilateral pe tot parcursul primului și cu un jucător deasupra. Iau dublul dar cu teamă. Pacat pentru ca pana la urma a fost un cadou incredibil.
1-5 FT.

3) Peste Efes care se află într-o stare demonică și a jucat aproape complet împotriva unei echipe overish. În cele din urmă a ieșit cu peste 20 de ani.

4) În cele din urmă, am urmărit un băiat cu un procent nebun în over în baschetul european. Am fost impresionat că amândoi au ieșit (i-am jucat de 2 ori) cu o diferență nebună. Unul aproape a ieșit din jumătate și a încasat cu 2% profit.

Oricum. Astăzi nu este pentru publicitate și se întâmplă pentru ultima dată. O fac doar pentru a arăta că ceea ce crezi că este cel mai bun poate fi ceea ce te poate curăța.

IMG_20210228_194502.jpg
IMG_20210228_194704.jpg
IMG_20210228_194814.jpg
 
  • Aprecieri
reacţii: pipilas
Zalgiris-Villeurbanne:

3,1 dă 2,7 lui Stoiximan și 6,5 a trecut la 4,5. Dar am văzut că Maratonul s-a deschis sus și nu voi risca să pierd nimic în zilele următoare.
Chiar și cu profituri mici (practic bifurcate pentru că sunt ridicole) încasez pe unghia dublă așa cum am spus în postare.
Și pentru că a fost riscant, nu voi mai încerca. Aceste companii specifice nu plătesc oricum pentru acest stil de joc ...

Rămân în pariu cu handicapul său de +6,5 !!!
 
Walkup și Milaknis nu vor juca mâine. În cele din urmă, nu au jucat mult timp din cauza accidentării ...
Din echipa franceză vor fi Walton și Diot care lipseau din precedenta

Îmi pare rău deja că am încasat la 3,05. Prețurile au ajuns acum la logica și unde am calculat, adică la 2,3 și +3,5.

Deși cred că este egal cu dreptul ...
 
Ultima editare:
Zenit-Real: 1 (2,22) Stoiximan (pariu mediu)

Real este pe o lună proastă. A pierdut în fața lui Baskonia și Valencia și astăzi în fața lui Khimki. Vătămările și deficiențele în pozițiile cheie au rănit-o.
Cu siguranță, joacă fără Llull, Fernandez și Randolph, în timp ce astăzi Thompkins a fost lăsat în afara unei entorse. Nu știu dacă va putea reveni peste 2 zile.
Zenit a arătat lucruri mărețe anul acesta și va avea avantajul mișcării pe care o va avea Realul.

2,22 este o valoare care poate fi jucată confortabil
 
Ultima editare:
Da, iubito Khimki ... 2pl bine azi. Și l-a învins pe Real pe termen lung, dar am făcut și al doilea pariu al zilei ...


Am stat toată ziua între Khimki sub170,5 sau sub78,5. În cele din urmă am primit a doua, care sa dovedit a fi cea mai proastă clinică și a ieșit foarte marginal.

IMG_20210302_204929.jpg
 
Din păcate, francezii murdari ni l-au adus cu al 3-lea rău zece minute unde au spart coșurile, jucând doar din punctul 3 și jucând apărarea cu ochii. Am fost furate în penultimul minut, dar din păcate finala a marcat +10
 
Pentru râsete și pentru plânsuri ... Arbitrii din trimestrul 4 fac tot posibilul ca Real să rămână în joc ...

Au dat deja 3-4 faulturi invers !!! Și au trimis deja Real la bonus

Euroliga schematică, este dificil să lași 3-4 echipe mari să piardă direct
 
Arbitraj schematic în a 4-a. De la CSSKA și Real sezoane acum 5-10 ani.

Nu pariez din nou top3 echipe. Dacă ar lăsa jocul să se dezvolte, acesta ar ajunge în ultimele 5 minute cu + (6-8) puncte și 2 faulturi împotriva Zenit în loc de 5 + ...

Gata cu scânceturile. Din cunoștințele și conformitatea mea. Aceste grupuri sunt definiția falsului.

PS: Cea mai caracteristică fază este faultul ofensiv al lui Thompkins asupra lui Ponitka care îl aruncă la 5 metri de pe teren. Îi dau o apărare. Bine !!! Am mai văzut lucrarea.
Punctul culminant este reacția lui Thompkins că el cere și o penalizare tehnică pentru plutire !!!!!
A fost o reminiscență a vremurilor navarro când a primit 10 faulturi inexistente și, în primul rând, întreaga echipă a devenit furioasă.
 
Khachanov-Tsitsipas: TB în meci (2) pariu mic Bet365

2/3 în meciurile dintre ei cu a 3-a bătând pe transversală cu 7-5.
Serviciu bun, lovituri grele, suprafață rapidă.
1,7 este mai corect pentru acest pariu, deși acest pariu este întotdeauna riscant și poate fi pierdut cu un BP în chuck
 
Coric-Nishikori: 2 (2,37)
Coric-Nishikori: 2-1 seturi (4)

Cred că va câștiga sau în cel mai rău caz va primi un set.
L-am jucat împărțit astfel încât, dacă vin 2-1 seturi, primesc banii înapoi și dacă japonezii câștigă primesc primul pariu cu 1 cote
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...