Predicții tenis 2022

Rublev-Evans:

Evans va lua un set (1,8) Stoiximan (1/10)
Evans 2-1 (6,5) Bet365 (0,5/10)
 
Acum ce poate spune cineva???

Pariaza pe Evans si castiga cu 2-0!!!!

Bine pentru ai noștri dragă, orice ai spune este puțin cam mult.... A deschis toată placa după ce Medvedev a plecat, Alcaraz și el au pierdut în fața lui Draper... Ridicol

Total: -6,42 / 10

PS: Să sperăm că Sinner și FAA se descurcă bine. Sinner de la 18 este prima favorită cu 1 și FAA de la 3,5, a ajuns la 21
 
Ultima editare:
Ruud-Bautista Agut: 1 (1,8) Bet365 (1,5/10)
Norrie-FAA: 2 (1,75) Stoiximan (1/10)
 
Au știut ceva când i-au pus afișul în toalete

1660209198122.png
 
  • Haha
reacţii: vaf3
L-au pus de partea lui pentru ca e pentru multi bani.....

PAO-Slavia: 1 (-0 AH) (2,03) Bet365 (1,5/10)

Astfel de pariuri sunt probabil cele mai bune pe care să pariezi...
Pe de o parte, ai o echipă care are nevoie de o diferență de 2 goluri pentru a spera, joacă acasă, are istorie și joacă pe un teren de coborâre.
Pe de altă parte, ai o echipă mai serioasă și mai pregătită, dar ei joacă cu un avantaj 2-0 și știi cum va juca practic defensivă.
Dacă pariezi că un gol primit nu înseamnă automat descalificare, cred că acest pariu este un pariu obligatoriu. Cu excepția cazului în care Slavia a devenit Real în perioada în care am încetat să mă mai uit la fotbal....
 
L-au pus de partea lui pentru ca e pentru multi bani.....

PAO-Slavia: 1 (-0 AH) (2,03) Bet365 (1,5/10)

Astfel de pariuri sunt probabil cele mai bune pe care să pariezi...
Pe de o parte, ai o echipă care are nevoie de o diferență de 2 goluri pentru a spera, joacă acasă, are istorie și joacă pe un teren de coborâre.
Pe de altă parte, ai o echipă mai serioasă și mai pregătită, dar ei joacă cu un avantaj 2-0 și știi cum va juca practic defensivă.
Dacă pariezi că un gol primit nu înseamnă automat descalificare, cred că acest pariu este un pariu obligatoriu. Cu excepția cazului în care Slavia a devenit Real în perioada în care am încetat să mă mai uit la fotbal....
Când ai noroc, viața ta este o glumă zilnică... o_Oo_O: Mad:
 
2/2 astăzi în tenis, în sfârșit, înviind morții. Daca nu am avea acest Kampetsis... Hei, ce am adunat in acesti ani!!!

Total: -4,47 / 10
 
Ce performanță ar avea un mare casa de pariuri pe locul 5 în tabel și 2 ani la rând Finalist și Semifinalist aici, să-l învingă pe Draper, apoi să se odihnească o zi pentru că va avea o zi liberă cu Monfils și va trebui să facă 2 victorii impotriva lui Busta si Evans/Paul???

Deci ceva de genul unui turneu de 250???

2?? Ce zici de 2,5??

Ei bine, din fericire l-am cumparat cu 12 performante!!! Şi ce dacă??? A pierdut cu Draper!!!

Păcătos de la 18 la 3,5 și din nou!!!

FAA vine și pentru o altă închidere mitică fără un câștigător favorit...
 
Cincinnati:

Medvedev: Câștigător (5) Bet365 (1/10)
Ruud: Pierde pe locul 3 R (3) Stoiximan (1/10)
Bautista Agut: Câștigătorul celui de-al 4-lea Q (18) Stoiximan (0,5/10
)
 
Ultima editare:
Total: -5,47 / 10

Hurkacz-Carreno Busta: TB în meci (2,42) Stoiximan (1/10)
 
Bautista Agut-Cerundolo: 1 (-3,5) (1,83) Bet365 (1,5/10)

Shapovalov-Dimitrov: 2 (1,8) Bet365 (1/10)
 
Khachanov-Korda: 2 (1,75) Stoiximan (1/10)

Karatsev-Schartzmann: 2 (1,9) Bet365 (1/10)
 
Total: -5,47 / 10

Per total nu s-a schimbat nimic din moment ce după pariul pierdut din finala de la Montreal am prins 2/2 ieri inițial cu Bautista Agut și Korda, dar Shapovalov a decis să se trezească aici și așa ne-a încurcat....

Astăzi îl avem deja pe Schwartzman și mă duc și eu la spaniol.

Carreno Busta-Kecmanovic: 1 (-2,5) Stoiximan (2,05) Bet365 (1/10)

Dacă meciul era master și se juca săptămâna viitoare, Busta ar da 1,4. Dar acum toată lumea pariază pe oboseală. Dar vorbim despre o diplomă de master și toate punctele pe care le obții sunt un profit. Cred că momentan diferența este uriașă. Dacă joacă la 100%, handicapul va veni ușor. Dacă nu, o victorie ușoară a sârbului nu este exclusă. Deci merg cu un mic pariu pe valoarea spaniolului...
 
Tiafoe-Korda: 1 (1,93) Stoiximan (1,5/10)

3-0 în H2H pentru Tiafoe. O clasare mai bună pentru locul 1 cu 24 vs. 50+. Cel mai bun clasament este Tiafoe, WC este Korda. A învins un adversar de 10 ori mai bun în primul meci, ceea ce arată starea lui.
Nu înțeleg de ce este un ușor outsider.
Dacă meciul s-ar juca astăzi, nu l-aș juca.
Dar, pentru că mâine e odihnă, merg 1,5/10.
 
Păcat... Azi am vrut să renunț la Kokkinakis primul set și Fognini să câștige... Dar unde să merg cu paltoanele care mi-au fost îngrămădite de mai multe ori?
 
Total: -5,47 / 10

Per total nu s-a schimbat nimic din moment ce după pariul pierdut din finala de la Montreal am prins 2/2 ieri inițial cu Bautista Agut și Korda, dar Shapovalov a decis să se trezească aici și așa ne-a încurcat....

Astăzi îl avem deja pe Schwartzman și mă duc și eu la spaniol.

Carreno Busta-Kecmanovic: 1 (-2,5) Stoiximan (2,05) Bet365 (1/10)

Dacă meciul era master și se juca săptămâna viitoare, Busta ar da 1,4. Dar acum toată lumea pariază pe oboseală. Dar vorbim despre o diplomă de master și toate punctele pe care le obții sunt un profit. Cred că momentan diferența este uriașă. Dacă joacă la 100%, handicapul va veni ușor. Dacă nu, o victorie ușoară a sârbului nu este exclusă. Deci merg cu un mic pariu pe valoarea spaniolului...
Am scris de multe ori că tenisul este probabil cel mai nedrept sport pentru parior. Poate chiar mai nedrept decât fotbalul. Pentru că majoritatea pariurilor pierdute îți dau senzația că poți câștiga.

Dar în unele lucruri precum astăzi cuvântul câștig a fost într-adevăr 98% șanse după primul set 1-6.

Cine poate spune că nu e ghinion când la 5-5 în al 2-lea set pierzi câte BP-uri pentru 6-5 și cap mănânci break-ul care este tot un set pierdut.

Cine poate spune că nu e ghinion când conduci tot setul 3 cu break și la 4-4 pierzi 3 BP de la 0-40 pentru a ajunge la 5-4 și a servi pentru set-match.

De asemenea, cine să spună când pierzi 4-2 la televizor?

Și în sfârșit, cine poate spune când cu toate astea pierzi pariul pentru 1 joc și spui că l-ai câștiga dacă măcar în al 2-lea setul ar ieși la televizor....

Pe langa cum iti bate capul pariul pierdut cand inchizi crezand ca handicapul initial era -/+1,5 dar personal am mers la 2,5 pentru un profit mai mare!!! Și în sfârșit am pierdut pentru 1 meci!!!

PS: Oricum, incornoratule Carreno, desi te apreciez ca jucator si ca luptator, este de neimaginat de cate ori m-ai tachinat in cele mai inimaginabile moduri. Pun pariu pe tine și pierzi la televizorul setului 3 tot timpul. Joc împotriva ta (rar) și câștigi confortabil. Te joc la televizor că te obișnuiești ca nebun și apoi nu mai intri la televizor.
Am pariat mult pe tine și pierzi în ultimul meci în cel mai puțin probabil mod...
Toate acestea sunt adevărate și sunt anul acesta!!!

Cât mai mult...
 
Total: -5,57 / 10

FAA-De Minaur: FAA peste 10,5 ași (1,87) Stoiximan (1/10)

De obicei nu joc astfel de pariuri, dar aici văd posibilități grozave. FAA are ași din două cifre în cele peste 2 meciuri consecutive. Pe lângă asta, Cincinatti este cel mai rapid turneu în aer liber. De asemenea, cred că vom avea un meci mare cu o probabilitate mare de 10 seturi.
Desigur, De Minaur este un receptor puternic, dar este o limită bună...
 
  • Aprecieri
reacţii: vaf3
Total: -5,57 / 10

FAA-De Minaur: FAA peste 10,5 ași (1,87) Stoiximan (1/10)

De obicei nu joc astfel de pariuri, dar aici văd posibilități grozave. FAA are ași din două cifre în cele peste 2 meciuri consecutive. Pe lângă asta, Cincinatti este cel mai rapid turneu în aer liber. De asemenea, cred că vom avea un meci mare cu o probabilitate mare de 10 seturi.
Desigur, De Minaur este un receptor puternic, dar este o limită bună...
Cu De Minaur în priză am avut momente dificile. El este bun. Mult noroc.
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...