Identificare în stoiximan

Ca să te prindă când te duci să-i jefuiești cu un act fals! Pentru că știu că Grecia este o mizerie de unde poți obține un număr de TVA cu un act de identitate fals!
vrei să spui că cu identitatea falsă scoate cont bancar, extras de decontare, deschide un cont de telefon mobil sau cumpără un card preplătit cu acest cont bancar + confirmare și merge cu ei la bancă și deschide cont bancar și trimite banii de pariu acolo?
si nimeni nu observa ca persoana de identitate nu exista in registrele de stat?
nu există un sistem care să verifice dacă identitatea este reală sau nu?
Revolut, de exemplu, când trimiteți pașaportul pentru a primi un card preplătit, am auzit că caută în sistem pentru a vedea dacă numărul pașaportului este real.

si daca presupunem ca asa este, si ca nimeni nu o ia in serios nici cand mergi sa iei afm, nici la firma de telefonie mobila, nici la banca, nici cand trimiti prima data cartea de identitate la casa de pariuri, pentru ca suntem într-adevăr b0Yrd3l0 așa cum subliniați pe bună dreptate, ce se va schimba cu selfie-ul și vă voi urmări?
este un dat că cineva care își asumă riscul să creeze un act de identitate fals cu numele Papadopoulos, de exemplu, care nu corespunde unei persoane reale înregistrate în registrele noastre, își va pune fața într-o poză pe act de identitate și își va face un selfie oricând dacă este nevoie. deci cum te vor prinde?
 
probabil că prin termenul de fals se referă la buletinul de identitate de „împrumut” (cu prețul corespunzător de multe ori) care merge în cloud de la arbori pentru a-și face trucurile și de pe site-uri pentru a arăta documente companiilor...
 
Adică totul.... De ce teroriștii când închiriază yafke nu fac un contract de închiriere care trece și este acceptat de fisc la taxiuri? Nu au prins unul cu câte legitimații false acum un sfert de secol?
 
Adică totul.... De ce teroriștii când închiriază yafke nu fac un contract de închiriere care trece și este acceptat de fisc la taxiuri? Nu au prins unul cu câte legitimații false acum un sfert de secol?
exact. deci care este sensul selfie-ului? iti vei face un selfie cu tine si cu actul de identitate fals.

selfie-ul are sens, doar daca vorbim de o identitate falsificata a unei persoane existente, deci acolo nu se poate face acelasi selfie cu identitatea falsificata pentru ca nu seamana cu proprietarul. dar în acest caz și-a găsit și cartea bancară și a trimis o fotografie cu ea? si cum va colecta banii? va merge la ghiseu cu actul de identitate fals unde nici nu va arata ca proprietarul si va spune "a venit sa fac o retragere?"
va merge la închisoare. să presupunem că atunci când se face retragerea, este cel mai probabil ca un mesaj să fie trimis adevăratului proprietar prin e-banking. Asta îmi face Pireul. e-banking-ul îmi trimite un mesaj imediat ce intră banii.

Nu cred că un selfie are sens într-o retragere de la bancă
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet
Îți vei face un selfie o dată cu actul de identitate da? Da....

A doua oară vei scoate un act de identitate fals, vei pune alte informații și îți vei schimba fotografia și vei face un selfie, da? Da.... Păi tocmai te-au prins dacă ai un departament bun de fraudă!
 
Îți vei face un selfie o dată cu actul de identitate da? Da....

A doua oară vei scoate un act de identitate fals, vei pune alte informații și îți vei schimba fotografia și vei face un selfie, da? Da.... Păi tocmai te-au prins dacă ai un departament bun de fraudă!
adică ei stau și se uită pe rând la toate fotografiile tuturor utilizatorilor pentru a vedea cine seamănă între ei?
 
Traiești într-o epocă în care mașinile conduc singure pe drum, așa că construirea unei aplicații pentru a recunoaște fețele este ridicol de ușor. De fapt, site-uri precum github, medium și aboutdatascience sunt pline de tutoriale și proiecte pentru recunoașterea feței și extragerea caracteristicilor (nas, ochi, gură etc.). Dacă aveți puține cunoștințe de programare, puteți dezvolta cu ușurință o astfel de aplicație. De atunci, de fiecare dată când îți vine o fotografie, poți pur și simplu să verifici caracteristicile extrase de algoritmi cu cele pe care le ai în baza de date din toate selfie-urile și să vezi dacă fața este deja în baza ta ca să poți păcăli oricine încearcă să te păcălească cu un act de identitate fals.

Aș fi foarte impresionat dacă există o companie în anul 2020 care să facă tot procesul manual și să nu folosească vreun software pentru acest job.

Îmi imaginez că unul dintre motivele pentru care cer ca fotografiile să nu fie deloc neclare este ca algoritmii să poată extrage caracteristicile cât mai bine posibil pentru a crește probabilitatea identificării.
 
adică ei stau și se uită pe rând la toate fotografiile tuturor utilizatorilor pentru a vedea cine seamănă între ei?

Ei bine, pentru a încheia acest basm, singura modalitate de a fura o companie de pariuri din moment ce ai făcut deja un pachet uriaș, fără a putea vorbi cu tine este una și singura. Mergi în America Latină și locuiești într-una dintre următoarele țări: Argentina, Peru, Chile, Uruguay, Brazilia, cu o preferință pentru Brazilia și Sao Paulo. Sao Paulo este cel mai mare oraș din America Latină. Așa că te duci la Sao Paulo, îți cumperi apartamentul în Jardim (viața nu are nicio valoare acolo, așa că până nu vei petrece vreo cinci ani și nu înveți să te comporți, ar trebui să trăiești fără fanfară pe străzi cu ceasuri, haine, mașini etc.) și intra într-un magazin numit Scandal. Scandalo este o curvă de lux. Această târfă de lux care trebuie să plece din casa ei pentru a merge acolo la muncă 100 de dolari (o sumă înfricoșătoare când consideri că 400 de dolari este salariul mediu al unui brazilian) și îți va cere cel puțin 200 de dolari pentru o oră și va nu vin la tine pentru sub 200 este o pisică de fotbal ca majoritatea brazilienilor. Asa ca ii spui urmatoarele: eu iti platesc telefonul mobil si iti deschizi conturi la firmele despre care iti voi povesti. O sa pun capitala si tu vei veni in apartamentul meu cu telefonul mobil sa joci ce vreau si vei face cat mai mult fara nici o bataie de cap. Skandalo are cel puțin 100 de femei în fiecare seară și nu vă spun acum despre magazinele mici care au 20-30-40 de femei de clasa B, vă spun despre A. Deci aveți 100 de femei din Skandalo și într-un an. vei avea cel putin inca 1000 .Daca unul dintre ei face, de exemplu, 3000 de euro de la tine, le va spune altor 50 si iti va gasi inca 50 singura!

Aceste ....
 
După cum am scris din nou, motivul pentru care cer toate aceste documente este acela de a descuraja crearea de noi conturi de către jucătorii care mănâncă limite. Oricine intră în procesul de creare a unei identități false nu o va face pentru a deschide un cont la fiecare parior, ci pentru locuri de muncă mai mari.
 
La un moment dat, noile ID-uri vor începe să fie emise... cineva cu conturi arse acum 2 ani, unde au fost identificate cu un ID din 1990! nu a trecut prin procesul de selfie pentru a avea un fișier cu o fotografie recentă, cu un aparat nou, cu o altă metodă de plată prin e-mail etc. și cumva o altă adresă de domiciliu.... Va avea a doua șansă.... Cu riscul corespunzător desigur.
 
După cum am scris din nou, motivul pentru care cer toate aceste documente este acela de a descuraja crearea de noi conturi de către jucătorii care mănâncă limite. Oricine intră în procesul de creare a unei identități false nu o va face pentru a deschide un cont la fiecare parior, ci pentru locuri de muncă mai mari.
Și asta cred.
Sunt total de acord
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet
La un moment dat, noile ID-uri vor începe să fie emise... cineva cu conturi arse acum 2 ani, unde au fost identificate cu un ID din 1990! nu a trecut prin procesul de selfie pentru a avea un fișier cu o fotografie recentă, cu un aparat nou, cu o altă metodă de plată prin e-mail etc. și cumva o altă adresă de domiciliu.... Va avea a doua șansă.... Cu riscul corespunzător desigur.
Greu pe cât de imposibil. Pe de o parte, ești identificat prin afm-ul tău, care rămâne același, indiferent de câte identități ai schimba, și este scris pe zece conturi, pe de altă parte, de îndată ce văd același nume și prenume, același parinti, aceeasi data de nastere cu vechea identitate, te-au gasit direct. A mers o cunoștință naivă a unei cunoștințe, care și-a schimbat identitatea pentru a se reînregistra pentru a obține bonusul și a fost imediat înțeles. Și să spun că și el știa să joace... Joacă. Pentru al 100-lea, s-a dus să o facă
 
Scuze ...
Ca sa inteleg...
Ați trimis atât vechiul, cât și cel nou
Ai trimis selfie-uri atât cu vechiul ID, cât și cu cel nou
Ați trimis o notă de lichidare fiscală
Ați solicitat o retragere prin transfer într-un cont bancar în care sunteți singurul beneficiar,

Si inca nu te-au platit????

Ce faci baiatul meu????

A depus o plângere împotriva lor pe e cogra. Mi-au făcut la fel și mai rău. Imediat ce am depus plângere, zilele trecute, auditul s-a terminat, totul s-a terminat și am fost plătit.

De ce stai si le tolerezi?
Le-am raportat la e cogra tocmai acum. M-am săturat de capacele lor, le-am trimis pe toate și încă nu mi-au plătit.
Joacă în altă parte băieți, fără pariuri.
opap, bet365 sunt companii bune. Ei plătesc fără prea mult, nu ca la pariuri
 
Le-am raportat la e cogra tocmai acum. M-am săturat de capacele lor, le-am trimis pe toate și încă nu mi-au plătit.
Joacă în altă parte băieți, fără pariuri.
opap, bet365 sunt companii bune. Ei plătesc fără prea mult, nu ca la pariuri
ceva nu-mi sta bine. oricât de cunoscut ar fi pariorul pentru obiceiurile sale proaste, să fi trimis 2 legitimații, un selfie cu amândoi, să solicite retragere de la bancă, să fi trimis certificat fiscal și să fie căutat atât de mult...
Ați jucat des de la Wi-Fi-ul cuiva care a fost jucat de altcineva care a pariat? sau jucați de pe un computer sau alt dispozitiv pe care îl jucau și alți utilizatori țintă?
 
ceva nu-mi sta bine. oricât de cunoscut ar fi pariorul pentru obiceiurile sale proaste, să fi trimis 2 legitimații, un selfie cu amândoi, să solicite retragere de la bancă, să fi trimis certificat fiscal și să fie căutat atât de mult...
Ați jucat des de la Wi-Fi-ul cuiva care a fost jucat de altcineva care a pariat? sau jucați de pe un computer sau alt dispozitiv pe care îl jucau și alți utilizatori țintă?
Ai fost mâncat de ieri. Ai vrut să fii detectiv când erai mic?
Nu frate, nu am ID-uri false, nu am mai multe conturi, nu am jucat din wi-fi altundeva, nimeni altcineva nu a jucat de pe dispozitivul meu, nimic.
O singură dată, când bateria dispozitivului meu era descărcată, am jucat de pe un computer de la un internet cafe, pentru că era 12 la 5 și la 12 termenul limită pentru pariul pentru a juca un pariu gratuit de 50 € pe care mi-l dăduse din participarea la o ofertă. . Și am intrat acolo, am plătit 1 euro, am jucat 50 de rico și am plecat.
OK acum; Mulțumit sau curiozitatea ta? Este în regulă că am jucat dintr-un internet cafe? Este interzis?
 
Ai fost mâncat de ieri. Ai vrut să fii detectiv când erai mic?
Nu frate, nu am ID-uri false, nu am mai multe conturi, nu am jucat din wi-fi altundeva, nimeni altcineva nu a jucat de pe dispozitivul meu, nimic.
O singură dată, când bateria dispozitivului meu era descărcată, am jucat de pe un computer de la un internet cafe, pentru că era 12 la 5 și la 12 termenul limită pentru pariul pentru a juca un pariu gratuit de 50 € pe care mi-l dăduse din participarea la o ofertă. . Și am intrat acolo, am plătit 1 euro, am jucat 50 de rico și am plecat.
OK acum; Mulțumit sau curiozitatea ta? Este în regulă că am jucat dintr-un internet cafe? Este interzis?

Nu te supăra prietene. Nu vrei ajutor? Deci vrei daca vrei ajutor atunci esti obligat ca firmele ti-au raspandit istoria ca un trahan si chiar cauta timpul in care ai intrat si ai plecat si nu stiu ce mai esti si esti obligat sa-ti raspandesti istoria ca un trachan pentru a ajuta lumea și tu și oricine altcineva veniți și deschideți o problemă de ajutor.

De ce deschid o problemă și încep să dau vina pe o companie pentru că a stabilit o limită, nu plătește nu acceptă fotografii nu nu nu nu, nu ne acoperă pe niciunul dintre noi și nimeni nu crede. Când cineva deschide un subiect pentru orice companie și începe cu bună dimineața acuzațiile. Un singur lucru le vine in minte tuturor celor care raspund impreuna si mie "Trebuie sa fi facut o prostie" ca nimic altceva. Deci tu și oricine, dacă vrei o părere despre ce să faci, ai obligația să spui totul, de la momentul în care te-ai alăturat până la locul în care te-ai alăturat, chiar și ce ai jucat, da, toți sunt detectivi care să te ajute, altfel nici nu deschizi un subiect și faci ce a pus administratorul aici

Doriți să raportați o companie de pariuri?

Unde și cum raportez o companie de pariuri?
 
  • Dragoste
reacţii: mousoudas55
Nu te supăra prietene. Nu vrei ajutor? Deci vrei daca vrei ajutor atunci esti obligat ca firmele ti-au raspandit istoria ca un trahan si chiar cauta timpul in care ai intrat si ai plecat si nu stiu ce mai esti si esti obligat sa-ti raspandesti istoria ca un trachan pentru a ajuta lumea și tu și oricine altcineva veniți și deschideți o problemă de ajutor.

De ce deschid o problemă și încep să dau vina pe o companie pentru că a stabilit o limită, nu plătește nu acceptă fotografii nu nu nu nu, nu ne acoperă pe niciunul dintre noi și nimeni nu crede. Când cineva deschide un subiect pentru orice companie și începe cu bună dimineața acuzațiile. Un singur lucru le vine in minte tuturor celor care raspund impreuna si mie "Trebuie sa fi facut o prostie" ca nimic altceva. Deci tu și oricine, dacă vrei o părere despre ce să faci, ai obligația să spui totul, de la momentul în care te-ai alăturat până la locul în care te-ai alăturat, chiar și ce ai jucat, da, toți sunt detectivi care să te ajute, altfel nici nu deschizi un subiect și faci ce a pus administratorul aici

Doriți să raportați o companie de pariuri?

Unde și cum raportez o companie de pariuri?
in sfarsit !!
 
Nu te supăra prietene. Nu vrei ajutor? Deci vrei daca vrei ajutor atunci esti obligat ca firmele ti-au raspandit istoria ca un trahan si chiar cauta timpul in care ai intrat si ai plecat si nu stiu ce mai esti si esti obligat sa-ti raspandesti istoria ca un trachan pentru a ajuta lumea și tu și oricine altcineva veniți și deschideți o problemă de ajutor.

De ce deschid o problemă și încep să dau vina pe o companie pentru că a stabilit o limită, nu plătește nu acceptă fotografii nu nu nu nu, nu ne acoperă pe niciunul dintre noi și nimeni nu crede. Când cineva deschide un subiect pentru orice companie și începe cu bună dimineața acuzațiile. Un singur lucru le vine in minte tuturor celor care raspund impreuna si mie "Trebuie sa fi facut o prostie" ca nimic altceva. Deci tu și oricine, dacă vrei o părere despre ce să faci, ai obligația să spui totul, de la momentul în care te-ai alăturat până la locul în care te-ai alăturat, chiar și ce ai jucat, da, toți sunt detectivi care să te ajute, altfel nici nu deschizi un subiect și faci ce a pus administratorul aici

Doriți să raportați o companie de pariuri?

Unde și cum raportez o companie de pariuri?
Așa cum profitați de mine pentru a obține mai multe postări, mai multe clicuri și mai multe bannere, la fel profit de tine și folosesc forumul pentru a-mi face vocea auzită.
Te descurci bine și îți protejezi sponsorul, dar și noi, jucătorii, ne vom proteja de companii, în orice fel putem. Limitați și răsturnați-le? Reclame și reclamații noi.
Am scris ce pariuri jucam din primul mesaj.
Fotbal, baschet, chiar tenis, în ligile majore.
Nu trucat, nu naționala Ugandei, nu naționala Greciei, nu cricket, nu handbal, nu campionate feminine, nu nimic.
Fericit cum?
 
Așa cum profitați de mine pentru a obține mai multe postări, mai multe clicuri și mai multe bannere, la fel profit de tine și folosesc forumul pentru a-mi face vocea auzită.
Te descurci bine și îți protejezi sponsorul, dar și noi, jucătorii, ne vom proteja de companii, în orice fel putem. Limitați și răsturnați-le? Reclame și reclamații noi.
Am scris ce pariuri jucam din primul mesaj.
Fotbal, baschet, chiar tenis, în ligile majore.
Nu trucat, nu naționala Ugandei, nu naționala Greciei, nu cricket, nu handbal, nu campionate feminine, nu nimic.
Fericit cum?


Nu profit de niciun forum deschis, toată lumea are dreptul să scrie și este unul dintre puținele forumuri grecești rămase pentru a vă scrie părerile. într-un mod corespunzător (ieri a intrat cealaltă persoană cu escroci de bună dimineața și așa spui că e fan) Nu suntem influenți aici ca să o luăm din postările ca pe Instagram și YouTube

Nici nu protejez niciun sponsor pentru că sunt un jucător și un consumator mai presus de orice. Bineînțeles că poți depune plângere, dar în curând ne vei acuza că luăm de la firme, suntem și noi reprezentanți și acționari (o faci indirect, desigur)

Și tăiați acest fir fericit acum pentru că nu v-am scris așa, dar îl pot întoarce cu ușurință.

Așa că înțeleg din stilul tău că nu vrei un dialog, nu vrei o dispută, nu vrei niciun dezacord, crezi că ai dreptate, vrei să faci plângerea ta defăimarea, așa că eu' Voi închide problema, voi merge la dorința Fecioarei Maria și voi, și vom căuta mai departe, are și un eveniment bogat de două zile de sărbătorit.


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
Am scris ce pariuri jucam din primul mesaj.
Fotbal, baschet, chiar tenis, în ligile majore.

Am uitat și asta din nou nu ne acoperă pe niciunul dintre noi pentru a ajuta este relevant anumite meciuri pariuri cât de mult să vă ajut pe dumneavoastră și pe cei care au mai multă experiență decât mine dacă doriți sau nu, am spus că v-ați atins obiectivul cu plângeri și defăimări și, în final, problema se inchide aici




Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul SSK a început un nou subiect numit „Pariu dublu" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce liga nebună e asta...
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul kandalf a început un nou subiect numit „Managementul contului" în Pachete de conversații.
  • Ertzan Ertzan:
    Copiii noștri i-au învins pe italieni, mai ales cu 3-0, chiar și Cristiano Ronaldo ar fi gelos
  • Ertzan Ertzan:
    PRIMA ECHIPĂ GRECĂ CÂȘTIGĂ UN TITLU EUROPEAN LA FOTBAL, TINERII OLIMPIILOR : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27/28/4/2024)”...