Identificare în stoiximan

1.
Nu profit de niciun forum deschis, toată lumea are dreptul să scrie și este unul dintre puținele forumuri grecești rămase pentru a vă scrie părerile. într-un mod corespunzător (ieri a intrat cealaltă persoană cu escroci de bună dimineața și așa spui că e fan) Nu suntem influenți aici ca să o luăm din postările ca pe Instagram și YouTube

Nici nu protejez niciun sponsor pentru că sunt un jucător și un consumator mai presus de orice. Bineînțeles că poți depune plângere, dar în curând ne vei acuza că luăm de la firme, suntem și noi reprezentanți și acționari (o faci indirect, desigur)

Și tăiați acest fir fericit acum pentru că nu v-am scris așa, dar îl pot întoarce cu ușurință.

Așa că înțeleg din stilul tău că nu vrei un dialog, nu vrei o dispută, nu vrei niciun dezacord, crezi că ai dreptate, vrei să faci plângerea ta defăimarea, așa că eu' Voi închide problema, voi merge la dorința Fecioarei Maria și voi, și vom căuta mai departe, are și un eveniment bogat de două zile de sărbătorit.


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
1. pipii le-ai inceput tu, nu eu. tu spui ca probabil am facut niste m@λ@κ1@, celalalt spune despre ID-uri false si lasa indicii despre wi fi, mai multe conturi etc.
2. saptamana trecuta ai sters mesaje pe acelasi subiect, pentru ca unii au scris cuvantul kapsonia, iar tu scrii cuvantul μ@λ@κ1ες dar nu se intampla nimic, nu? Și atunci ți se pare agresivă textura mea? 2 metri si 2 opriri.
3. Eram sigur că vei închide problema. Închis atunci. Nici măcar nu e al meu. O deschid din nou. S-au deschis atât de multe pentru pariu. Nu sunt salvați nici prin închiderea asta, nici prin interzicerea mea eventual. Lumea și-a dat seama cine sunt ei. O să închizi asta, mă vei expulza poate, dar va veni altcineva mâine poimâine că le va trage pe aceleași din pariu și le va rescrie
 
Ai fost mâncat de ieri. Ai vrut să fii detectiv când erai mic?
Nu frate, nu am ID-uri false, nu am mai multe conturi, nu am jucat din wi-fi altundeva, nimeni altcineva nu a jucat de pe dispozitivul meu, nimic.
O singură dată, când bateria dispozitivului meu era descărcată, am jucat de pe un computer de la un internet cafe, pentru că era 12 la 5 și la 12 termenul limită pentru pariul pentru a juca un pariu gratuit de 50 € pe care mi-l dăduse din participarea la o ofertă. . Și am intrat acolo, am plătit 1 euro, am jucat 50 de rico și am plecat.
OK acum; Mulțumit sau curiozitatea ta? Este în regulă că am jucat dintr-un internet cafe? Este interzis?
Nu am lasat nici un bacsis. Mi-am exprimat mirarea. Nu incriminez folosirea unui computer dintr-un internet cafe, nici să-ți pierzi identitatea și să-ți iei unul nou, nici să joci dintr-o cafenea wi-fi de la un prieten care probabil este și utilizator de pariuri.

tocmai pentru ca pariorul a dovedit ca este alergic la jucatorii profitabili, incerc sa vad ce l-a deranjat si intarzie plata. îi ajută pe toți copiii de aici pe forum să afle dacă, de exemplu, pariorul îl caută mai sus în cazurile în care, de exemplu, cineva juca de la wi-fi pe care îl juca și altcineva, sau dacă 2 frați au fost. joc de pe același computer etc. (exemple sunt acestea), pentru ca ei să știe și că următorii îl evită pentru a nu desena la fel.
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet
Am uitat și asta din nou nu ne acoperă pe niciunul dintre noi pentru a ajuta este relevant anumite meciuri pariuri cât de mult să vă ajut pe dumneavoastră și pe cei care au mai multă experiență decât mine dacă doriți sau nu, am spus că v-ați atins obiectivul cu plângeri și defăimări și, în final, problema se inchide aici




Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
Știți foarte bine că îmi este practic imposibil să fac mii de capturi de ecran, de mii de pariuri care probabil au fost jucate.
Dacă a fost un pariu controversat, ca și în cazul betshop, atunci l-am subliniat cu bucurie așa cum vă amintiți și am subliniat că apoi am fost ingrat.
Aș putea arăta o mostră din 5-10 pariuri ale mele, dar apoi vei spune că le-am ales intenționat și că le ascund pe cele suspecte
 
Nu am lasat nici un bacsis. Mi-am exprimat mirarea. Nu incriminez folosirea unui computer dintr-un internet cafe, nici să-ți pierzi identitatea și să-ți iei unul nou, nici să joci dintr-o cafenea wi-fi de la un prieten care probabil este și utilizator de pariuri.

tocmai pentru ca pariorul a dovedit ca este alergic la jucatorii profitabili, incerc sa vad ce l-a deranjat si intarzie plata. îi ajută pe toți copiii de aici pe forum să afle dacă, de exemplu, pariorul îl caută mai sus în cazurile în care, de exemplu, cineva juca de la wi-fi pe care îl juca și altcineva, sau dacă 2 frați au fost. joc de pe același computer etc. (exemple sunt acestea), pentru ca ei să știe și că următorii îl evită pentru a nu desena la fel.
Așa cum ai spus-o, acceptat
 
Nu ești tu cel care ai cerut ieri să trimită un pm la tigrese ca să-ți trimită (cu azimiota, evident) puncte din Armenia, Kenya, Nigeria, Lituania etc.?
Și te-a deranjat că joc Euroleague, NBA, Bundesliga, la liga, serie a, c champions league, superleague, europa league etc., ai vrut să-mi vezi istoria cu Ercan și ai întrebat cât am câștigat, nu?
Și din cele 5 mesaje ale tale, ai irosit 2 cu mine, nu?
 
As putea vorbi ore intregi dar nu merita.Am vrut sa ajut ca ceilalti. Dar este o pierdere de timp, sper să obțineți dreptate și să vă recuperați banii. Noroc : semn:
 
Ca să înțelegi de ce va trebui să trimiți fotografii cu toate rudele tale pentru a certifica că nu ai nicio rudă scrisă și deci 2 conturi (pentru că e în regulă chiar dacă nu ai 2 conturi, ei pot pretinde asta), ascultă ce s-ar putea întâmpla în trecut:

bwin (betandwin la acel moment) obișnuia să-ți pună o limită. Deschizi un cont pe numele tău, îl deschizi și tu Skrill în numele tău, ai făcut o depunere cu Skrill, ai jucat ce ai vrut să câștigi, ai câștigat, ai decolat Skrill, zilele trecute ai avut bani Skrill, trimis de Yuhu Skrill banii sunt ai tăi Skrill. În trecut, companiile nu solicitau copii de identitate etc. dacă nu făceai o depunere cu un card de credit. The Skrill era bucuria clătirii.

Alt caz, ai deschis un cont bet365 pe numele altora, ai trimis act de identitate, ai pus bani din propriul card, te-au trimis normal pentru ca nimeni nu a verificat cardul si cui ii apartine, s-au trezit si ei.

Ceva și mai extrem, a existat compania magică bet24, care dădea bonusuri de 24 de euro doar dacă te înscriai și declarai un card de credit/debit în sistemul lor. Astfel (și pentru că erau vremuri bune, toată lumea avea 30 de cărți și erau 560 de bănci) puteai să deschizi conturi noi cu cărți noi cu același nume și să primești aerul de 24 de ore (dacă le jucai bine, 100 și 200 de euro). ar veni de nicăieri)

Prin urmare, trebuie să trimiteți și un certificat de naștere și dovada că nu ați murit. Bun curaj
 
  • Aprecieri
reacţii: Ertzan
Ca să înțelegi de ce va trebui să trimiți fotografii cu toate rudele tale pentru a certifica că nu ai nicio rudă scrisă și deci 2 conturi (pentru că e în regulă chiar dacă nu ai 2 conturi, ei pot pretinde asta), ascultă ce s-ar putea întâmpla în trecut:

bwin (betandwin la acel moment) obișnuia să-ți pună o limită. Deschizi un cont pe numele tău, îl deschizi și tu Skrill în numele tău, ai făcut o depunere cu Skrill, ai jucat ce ai vrut să câștigi, ai câștigat, ai decolat Skrill, zilele trecute ai avut bani Skrill, trimis de Yuhu Skrill banii sunt ai tăi Skrill. În trecut, companiile nu solicitau copii de identitate etc. dacă nu făceai o depunere cu un card de credit. The Skrill era bucuria clătirii.

Alt caz, ai deschis un cont bet365 pe numele altora, ai trimis act de identitate, ai pus bani din propriul card, te-au trimis normal pentru ca nimeni nu a verificat cardul si cui ii apartine, s-au trezit si ei.

Ceva și mai extrem, a existat compania magică bet24, care dădea bonusuri de 24 de euro doar dacă te înscriai și declarai un card de credit/debit în sistemul lor. Astfel (și pentru că erau vremuri bune, toată lumea avea 30 de cărți și erau 560 de bănci) puteai să deschizi conturi noi cu cărți noi cu același nume și să primești aerul de 24 de ore (dacă le jucai bine, 100 și 200 de euro). ar veni de nicăieri)

Prin urmare, trebuie să trimiteți și un certificat de naștere și dovada că nu ați murit. Bun curaj
Nu am nimic de-a face cu aceste lucruri prietene. Am depus cu propriul meu paysafe, la propria banca am solicitat o retragere.
Să-mi ceară și ei un act de registratură. Nu mă interesează. O să-l trimit.
Dar ei nu plătesc.
Nici măcar nu mai răspund la e-mailuri.
Acesta este pariul.
Acestea sunt trase de cine câștigă sume serioase acolo.
Trebuie să alergăm la e cogra ca să fim plătiți
 
Ca să înțelegi de ce va trebui să trimiți fotografii cu toate rudele tale pentru a certifica că nu ai nicio rudă scrisă și deci 2 conturi (pentru că e în regulă chiar dacă nu ai 2 conturi, ei pot pretinde asta), ascultă ce s-ar putea întâmpla în trecut:

bwin (betandwin la acel moment) obișnuia să-ți pună o limită. Deschizi un cont pe numele tău, îl deschizi și tu Skrill în numele tău, ai făcut o depunere cu Skrill, ai jucat ce ai vrut să câștigi, ai câștigat, ai decolat Skrill, zilele trecute ai avut bani Skrill, trimis de Yuhu Skrill banii sunt ai tăi Skrill. În trecut, companiile nu solicitau copii de identitate etc. dacă nu făceai o depunere cu un card de credit. The Skrill era bucuria clătirii.

Alt caz, ai deschis un cont bet365 pe numele altora, ai trimis act de identitate, ai pus bani din propriul card, te-au trimis normal pentru ca nimeni nu a verificat cardul si cui ii apartine, s-au trezit si ei.

Ceva și mai extrem, a existat compania magică bet24, care dădea bonusuri de 24 de euro doar dacă te înscriai și declarai un card de credit/debit în sistemul lor. Astfel (și pentru că erau vremuri bune, toată lumea avea 30 de cărți și erau 560 de bănci) puteai să deschizi conturi noi cu cărți noi cu același nume și să primești aerul de 24 de ore (dacă le jucai bine, 100 și 200 de euro). ar veni de nicăieri)

Prin urmare, trebuie să trimiteți și un certificat de naștere și dovada că nu ați murit. Bun curaj
Nu cred că vreunul dintre noi are o cerere ca aceste anotimpuri să se repete (nici nu le-am prins). pur și simplu am ajuns la celălalt capăt aici. ca oamenii sa ceara retragere de la banca lor, sa trimita 100 de bucati de hartie si tot nu platesc.
Am așteptat 3 săptămâni pentru e-cogra pentru ca casa de pariuri să-mi trimită banii la bancă.
 
Am mai scris că până în 2010 ai făcut tot ce ai vrut
Apoi lucrurile au început să devină grele
Din 2014 incolo trebuie sa fii un gangster ca sa iti bat joc de ei si nu are rost sa o faci
Evident, au trecut la cealaltă extremă și se tem de totul, în timp ce nu doresc ca nimeni să câștige în general
Nu am experiență personală, dar asta adun
Cei care deschid conturi în alte nume și obțin un profit semnificativ vor trebui, de asemenea, să găsească o modalitate de a-l justifica ulterior la IRS, cu excepția cazului în care au numerar acasă.
Alături de cele verzi ard și cele uscate în unele cazuri ca acesta
Toți pariază pe aceeași tragedie sunt pentru câștigători
 
Toți pariază pe aceeași tragedie sunt pentru câștigători
Eh, nu... Nu sunt toți la fel.
Ce legătură au opap și bet365 cu pariurile și novibet?
Ai vazut macar o persoana, chiar una, scriind ca aici pe forum ca a cerut retragere de la banca si ca pamestoixima nu ii plateste? Sau sau bet365? Ok, pentru 365, am auzit ceva despre afaceri cu mături și conturi de maimuță skril, dar bunica înțelege aceste relatări că sunt maimuțe.
Nu s-a auzit să facă astfel de lucruri celor care le cer bani de la bancă și chiar au trimis certificat fiscal etc.
Dimpotrivă, pentru pariu, am citit aici pe forum zeci de utilizatori care au scris că au avut un inconvenient uriaș
 
Am avut o experiență similară cu tine cu Stoichiman, acum câteva luni. Când limita a ajuns la 1%, am solicitat o retragere de 7000 de euro prin virament la banca mea, unde sunt singurul beneficiar. Contul meu bancar a fost identificat atât cu o fotografie a cărții bancare, cât și cu o captură de ecran de e-banking. Cred ca am trimis si o nota fiscala ca dovada de adresa, dar nici nu depun juramant. Nu-mi amintesc bine după atât de mult timp. Mi-au cerut și un selfie cu act de identitate. Am trimis nu 1 ci 3 seturi de fotografii, față în spate ale actului de identitate, unde le aveam pregătite de la o cerere anterioară de la o altă firmă, ca să se convingă și să se facă. A, nu... Au spus că literele de pe spatele legitimației nu se văd și m-au pus să iau una. Am făcut și asta. Am crezut că am terminat.
Hm... 2 săptămâni de verificare a contului. Nu au găsit nimic. M-au sunat și m-au interogat timp de 20 de minute cu întrebări de genul, când te-ai înregistrat, pe ce piețe ai jucat, câte Lefta ai depus etc., etc.

Părerea mea este să eviți această companie dacă poți.
 
Văd că stoiximan are o bază solidă pentru 4 dintre cele mai proaste companii în ceea ce privește rambursarea. goalbet,betrebels,novibet,stoiximan.
Cu siguranță nu-l văd încă câștigând o medalie, dar anul tocmai a început. nu stii niciodata
 
Eh, nu... Nu sunt toți la fel.
Ce legătură au opap și bet365 cu pariurile și novibet?
Ai vazut macar o persoana, chiar una, scriind ca aici pe forum ca a cerut retragere de la banca si ca pamestoixima nu ii plateste? Sau sau bet365? Ok, pentru 365, am auzit ceva despre afaceri cu mături și conturi de maimuță skril, dar bunica înțelege aceste relatări că sunt maimuțe.
Nu s-a auzit să facă astfel de lucruri celor care le cer bani de la bancă și chiar au trimis certificat fiscal etc.
Dimpotrivă, pentru pariu, am citit aici pe forum zeci de utilizatori care au scris că au avut un inconvenient uriaș
Acceptă ceea ce spui da
Mă refeream la bariere în general, în comportamentul după ce ai fost blocat sunt diferențe, ai dreptate
 
Acceptă ceea ce spui da
Mă refeream la bariere în general, în comportamentul după ce ai fost blocat sunt diferențe, ai dreptate

Dar limita pe care o cunoaștem este inevitabilă atât cât am citit-o deja.
Ideea este să luăm banii și să nu ni se ia aurul.
 
Eh, nu... Nu sunt toți la fel.
Ce legătură au opap și bet365 cu pariurile și novibet?
La plată chiar nu au nicio legătură, dar să nu credeți că nici bet365 sau pame stoichima sunt sfinți.Voi scrie într-un topic separat ce mi-a făcut pame stoixima.gr și am pierdut aproape 200€ .
În ceea ce privește Novibet, am scris deja despre el în subiectul corespunzător.
pentru casa de pariuri, sa spun din experienta proprie ca mi-a pus o limita foarte mica, foarte repede, nici nu stiu daca am reusit sa fac 2 mii de profit. Fotbal și baschet în principal live, joc, în principal meciuri individuale și câteva paroli. Ligi cunoscute în principal.
Depunerile au fost cu MasterCard eurobank, si cu paysafe.Pentru identificare, mi-am trimis cardul, cartea de identitate, o declaratie de domiciliu responsabila de la KEP care nu a fost acceptata si am trimis un certificat fiscal si s-a acceptat si un carnet bancar. Nu au cerut cărți de identitate.
Dar cand am cerut o retragere prin transfer bancar mi-au spus ca vor verifica contul.Am fost si eu la e cogra si dupa 4 zile m-au platit. Dar marturisesc ca aceste 4 zile mi s-au parut un secol.Nu este un sentiment frumos sa-ti fie frica ca iti vei pierde banii.
 
Ultima editare:
As putea vorbi ore intregi dar nu merita.Am vrut sa ajut ca ceilalti. Dar este o pierdere de timp, sper să obțineți dreptate și să vă recuperați banii. Noroc : semn:
Am luat banii. Și cu siguranță nu datorită ție, ci datorită e cogra.
pana la urma din primul mesaj am scris ca nu sper la ajutor de aici, nu scriu mesajul sa plang, ci ca cei putini care nu au inteles care este pariul.
Te descurci bine și îți susții interesele și sponsorii, pentru că ei te plătesc. La urma urmei, noi membrii suntem necesari, pentru ca un forum fara membri = 0 sponsori, dar suntem consumabili.chiar daca 20 de persoane nu mai citesc si scrie, vor mai veni peste 20 de oameni. Sunt unul din zeci de mii.
Pariorul este una dintre cele 10-15 companii și probabil plătește mai mult.
Deci te descurci bine, dacă aș fi în locul tău aș avea grijă de propriile mele interese, asta am făcut acum.
Vei lasa spikes ca noi am facut niste #€_€@ si vei folosi si ebraica pentru ca ai cutitul si pepenele, in timp ce noi de indata ce spargem putin sau facem haval chiar daca intr-o dispoziție sarcastică vei șterge comentariile noastre, veti abuza de puterea voastra amenintandu-ne ca blocam subiectul ca sponsorul sa nu fie nemultumit, veti deschide un nou topic unde veti spune ca toti cei care mancam limite si avem probleme cu plata suntem jucatori rai care jucam trucuri etc. Din fericire, oamenii vechi de pe forum s-au ocupat înșiși să-și repare lucrurile.
 
Am luat banii. Și cu siguranță nu datorită ție, ci datorită e cogra.
pana la urma din primul mesaj am scris ca nu sper la ajutor de aici, nu scriu mesajul sa plang, ci ca cei putini care nu au inteles care este pariul.
Te descurci bine și îți susții interesele și sponsorii, pentru că ei te plătesc. La urma urmei, noi membrii suntem necesari, pentru ca un forum fara membri = 0 sponsori, dar suntem consumabili.chiar daca 20 de persoane nu mai citesc si scrie, vor mai veni peste 20 de oameni. Sunt unul din zeci de mii.
Pariorul este una dintre cele 10-15 companii și probabil plătește mai mult.
Deci te descurci bine, dacă aș fi în locul tău aș avea grijă de propriile mele interese, asta am făcut acum.
Vei lasa spikes ca noi am facut niste #€_€@ si vei folosi si ebraica pentru ca ai cutitul si pepenele, in timp ce noi de indata ce spargem putin sau facem haval chiar daca intr-o dispoziție sarcastică vei șterge comentariile noastre, veti abuza de puterea voastra amenintandu-ne ca blocam subiectul ca sponsorul sa nu fie nemultumit, veti deschide un nou topic unde veti spune ca toti cei care mancam limite si avem probleme cu plata suntem jucatori rai care jucam trucuri etc. Din fericire, oamenii vechi de pe forum s-au ocupat înșiși să-și repare lucrurile.
ceea ce contează este că ai luat banii. Ai făcut bine și ai făcut plângere la e cogra, că altfel cine știe ce s-ar fi întâmplat. după cum i-am spus tipului cu pariul obiectiv, toate aceste companii speră că nu vă veți ocupa de plângeri și avocați etc., chiar dacă ei evită plata. aici este un paysafe complet și a blocat zeci de utilizatori lunari. novibet în aceleași săptămâni, și nu le plătesc, nici nu le mai răspund la e-mailuri.

plângeri despre tot, așa cum am scris în celălalt subiect. nu-ti pare rau pentru ei.

bani buni
 
pentru că te plătesc
Aș vrea să mă concentrez doar pe asta, până la urmă mi-am scris și părerea despre subiectul pe care îl fotografiați în mesajul dvs. și aș vrea să mă concentrez doar pe <<de ce vă plătesc>> cu confortul faptului că eu cu siguranță nu colectez, dar cu siguranță nu plătesc să fiu aici și să pot citi subiectul pe care l-ai deschis și să fiu informat. Asta are niște costuri, cred, și nu cred că ar trebui să fie o problemă pe care casele de pariuri o plătesc pentru publicitate, nu înseamnă nimic mai mult decât că trebuie să se atingă niște solduri. Ai scris foarte corect că dacă nu există membri, nu există sponsori.Dacă compania de aici nu ar fi încercat pur și simplu să mențină un anumit echilibru și să servească interesele, nu cred că ar fi membri. Acum, dacă a fost ajutor de la Forum pentru care plătesc cărțile, doar tu știi despre ea, adică dacă știai despre ecorga, dacă ai aflat de aici etc. Pentru a evita neînțelegerile, sunt rapoarte, de exemplu, vreo 365 urmeaza sa schimbe sansele ca o sa plateasca dupa aranjament si jucatorul zice: lasa astea stim lucrarile tale fac reclamatie.... si voi fi platit ca ceilalti, si au fost platiti fara plangere! a ajutat forumul? Cred că da.. așa că lasă-i să plătească pentru reclame!
cu apreciere
 
Am luat banii. Și cu siguranță nu datorită ție, ci datorită e cogra.
pana la urma din primul mesaj am scris ca nu sper la ajutor de aici, nu scriu mesajul sa plang, ci ca cei putini care nu au inteles care este pariul.
Te descurci bine și îți susții interesele și sponsorii, pentru că ei te plătesc. La urma urmei, noi membrii suntem necesari, pentru ca un forum fara membri = 0 sponsori, dar suntem consumabili.chiar daca 20 de persoane nu mai citesc si scrie, vor mai veni peste 20 de oameni. Sunt unul din zeci de mii.
Pariorul este una dintre cele 10-15 companii și probabil plătește mai mult.
Deci te descurci bine, dacă aș fi în locul tău aș avea grijă de propriile mele interese, asta am făcut acum.
Vei lasa spikes ca noi am facut niste #€_€@ si vei folosi si ebraica pentru ca ai cutitul si pepenele, in timp ce noi de indata ce spargem putin sau facem haval chiar daca intr-o dispoziție sarcastică vei șterge comentariile noastre, veti abuza de puterea voastra amenintandu-ne ca blocam subiectul ca sponsorul sa nu fie nemultumit, veti deschide un nou topic unde veti spune ca toti cei care mancam limite si avem probleme cu plata suntem jucatori rai care jucam trucuri etc. Din fericire, oamenii vechi de pe forum s-au ocupat înșiși să-și repare lucrurile.

Esti tragic... Asta-i tot. Nimic altceva.
 

Predictii

  • 22:00
    Novasports 6HD
    • Manchester City - Real Madrid
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Manchester City - Real Madrid
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Bayern Munchen - Arsenal
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Dundee - Rangers
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Porto - Vitoria Guimaraes
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Fiorentina - Victoria Plzen
  • 19:45
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Lille - Aston Villa
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • European Football Show ediția greacă 2023-24
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • PAOK - Club Brugge
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Fenerbahce - Olympiacos
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Roma - Milano
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • West Ham - Leverkusen
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atalanta - Liverpool
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Marsilia - Benfica
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Tenerife - Tofas
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Malaga - Prometeu
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - Prometeu
  • Mâine 19-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Perechile playoff-urilor Real Madrid - Maccabi sau Baskonia sau Virtus sau Efes / Panathinaikos - Maccabi sau Baskonia / Monaco - Fenerbahce / Barcelona -
    Olimpic
  • PANATHA PANATHA:
    Așa că marți îl avem pe Bakabi - Baskonia într-un singur meci....învingătorul joacă cu Panatha.....învinsul va juca cu câștigătorul de la Efes - Virtus și câștigătorul cu Real Madrid....
  • PANATHA PANATHA:
    Cu timpul în care Efes a câștigat, ei pot câștiga Virtus și orice ar pierde în Maccabi - Baskonia și pot juca împotriva Realului...
  • PANATHA PANATHA:
    Am explicat bine?
  • animusbet animusbet:
    Nu există echipă Efes, pentru că l-au învins pe Fener de două ori într-o săptămână, i-am făcut echipă?
  • Ertzan Ertzan:
    Realul nu pierde în fața Efes decât dacă Larkin o face și acasă, atunci există speranță
  • Ertzan Ertzan:
    și celălalt client : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    In cele 5 meciuri cred ca Real va trece.....doar pentru ca a venit primul, poate sa nu aiba un adversar atat de usor cum ar fi normal
  • PANATHA PANATHA:
    1900 de meciuri și numărătoare :p
  • Ertzan Ertzan:
    Liverpool, sunt sigur că a trimis oameni și o mulțime de oameni găleți, puncte, handicap peste tot
  • PANATHA PANATHA:
    Cu siguranță s-ar pierde mulți bani în viață
  • Ertzan Ertzan:
    Fetele noastre l-au oprit pe Villeneuve în finala cu 58-45 la finalul primei reprize
  • Ertzan Ertzan:
    Englezii din această zi de meci au luat-o la dracu cu oamenii și lumea mică cu Aston Villa 0-2
  • PANATHA PANATHA:
    Momente șocante la Udinese - Roma, Evan Entika s-a prăbușit în minutul 72 al meciului.
    1f691.png
    A plecat pe targă, din fericire opritorul roman era conștient, în timp ce jocul a fost oprit definitiv.
  • Ertzan Ertzan:
    de aceea a fost întreruptă, vă spun ce s-a întâmplat aici
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    conform presei grecești, din câte am citit, Panathaspor a decis să cumpere Giannis Goumas din Turcia. Foarte buna miscare, bravo : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Potrivit antrenorului Ismail Kartal, cu excepția lui Ostervolde unde a operat și Perez nu există absență. Deci, ceea ce aștept și ceea ce 99% dintre cei care urmăresc Fener așteaptă este următoarea gamă

    Livakovic

    Osagi Samuel-Tsikou-Bekao-Kantioglou

    Ismail Yuksek-Fred
    Shimansky
    Kahveji-Tadic
    Jacko
    aceasta este setarea din fabrică a lui Fener aici, nici măcar nu aveți nevoie de un autocar, totul funcționează pe auto
  • PANATHA PANATHA:
    Unde ai citit asta?
  • Ertzan Ertzan:
    conform beisports Turcia este o publicație a sportime spune
  • Ertzan Ertzan:
    iubitul a fost acuzat de dopaj? probabil a exagerat cu viagra : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
    PANATHA PANATHA: Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de departe au căzut...