Perechile (și primele cote) ale Cupei Greciei „16”

Siomos1

prezentator
6 Apr 2016
278
222
43
1576497496089.png


Tragerea etapei pentru „16” a Cupei Greciei a avut loc în urmă cu câteva ore la birourile EPO.

Marile derbii lipsesc, însă campioana PAOK de anul trecut pare să aibă cea mai grea remiză, deoarece este chemat să înfrunte surpriza Campionatului OFI din acest an, Panathinaikos PAS Ioannina (Super League 2), AEK Kalias Asteras Asteros T Liga de fotbal).

Primele curse vor avea loc în perioada 7-9 ianuarie, iar reluarea cu o săptămână mai târziu în perioada 14-16 a lunii.

Perechile din faza '16 'a Cupei Greciei.

OFI - PAOK

ASTERAS TRIPOLIS - AEK

KALAMATA - OLIMPICĂ

VOLOS - ATMOSFERA

PAS GIANNINA - PANATHINAIKOS

TRIKALA - LAMIA

XANTHI - ARIS

PANITOLIKOS - PANIONIOS

Vedeți cotele meciurilor aici.
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Porumbel - Tenerife
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Anatolou Efes - Olympiacos
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris - Virtus Bologna
  • 21:00
    Novasports 2HD
    • Alba Berlin - Real Madrid
  • 21:05
    Novasports 5HD
    • Maccabi Tel Aviv - Villeurbanne
  • 21:30
    Novasports 6HD
    • Partizan - Baskonia
  • Mâine 20-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Brooklyn Nets - New Orleans Pelicans
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Rzeszow Rezov - Lüneburg
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    ok celălalt l-a dat afară într-un meci
  • PANATHA PANATHA:
    si apoi a plecat si el haha
  • G Forum Bot:
    Utilizatorul gramaticile93 a început un nou subiect numit „Inactivitatea contului Netbet" în Site-uri legitime de pariere.
  • Ertzan Ertzan:
    Amicalul cu gavrii din Trabzon (trabzonspor pe care îl numim gavr) s-a încheiat cu episoade la propriu și i-am bătut (2-3) și i-am bătut. Veți vedea pe internet că după încheierea meciului, fanii au luat cu asalt terenul, desigur, unii dintre ei au fost mâncați de Batshuayi și Osagi Samuel, în mare parte distrugere. Mi-aș dori să blestem cel mai extrem blestem asupra lor ca mașina..... ca tine....... etc. Îmi doresc din toată inima să cadă în sarcină
  • Ertzan Ertzan:
    Nu știu dacă și când o vor da jos
  • Ertzan Ertzan:
    Meller, care fusese lovit cu pumnul de către președintele Ankaragucu, a fost arbitrul meciului
  • PANATHA PANATHA:
    M-ai prins... Purtam astea
  • Ertzan Ertzan:
    Uite, arbitrii Turciei sunt idioți. Îți amintești de câțiva ani Germania 2 trebuie să fi fost undeva în minutul 15 trebuie să fi aruncat un pahar de bere din plastic și a lovit supervizorul. Acolo s-a terminat jocul cu explozie
  • Ertzan Ertzan:
    acest arbitru este si in FIFA. Capra asta care a mancat pumni este un international nu a avut @ sa opreasca jocul acum 2 lucruri la care ma gandesc. sau pumnul pe care l-a mâncat i-a cauzat daune morale, psihologice, nici eu nu știu, sau pumnul pe care l-a mâncat a fost puțin
  • PANATHA PANATHA:
    oricum sunt sigur ca daca ar merge sa sarbatoreasca asa in centrul terenului la SEF sau Karaiskakis ca invitati, ai spune ca au provocat....cum ai spus la baschet despre Sloukas..... arbitrii din Grecia sunt aceleași găini.. ...se vorbește mare...pentru că în Germania spui că fac ceea ce este evident, în timp ce aici toată lumea le-ar spune exagerate și le-ar pune la punct
  • PANATHA PANATHA:
    Dar ce sa opresc?? nu s-au intamplat astea cand s-a terminat meciul? mai aveam asa ceva inainte sa expire?
  • Ertzan Ertzan:
    nu vă imaginați și comentatorul turc pe beinsports a făcut o comparație cu Grecia că același lucru se întâmplă în Grecia, spune el.
  • PANATHA PANATHA:
    Cum să nu mă laud...." Sfat: Atletico Madrid - Barcelona X2 și Lewandowski vor marca și cartonaș roșu în meciul cu cotă de 13.00 pe Bet Builder by Stoiximan"
  • Ertzan Ertzan:
    la urma urmei, ceva mare pe care îl știi dintr-un pariu : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    da ma lupt cu ea :p
  • Ertzan Ertzan:
    esti pe drumul cel bun : paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    Ei bine, de ce nu a avut loc competiția săptămâna aceasta?
  • Ertzan Ertzan:
    Sunt celelalte țări care au făcut o glumă?
  • PANATHA PANATHA:
    nu are nicio legatura cu ce s-a intamplat in celelalte tari...dar faptul ca oricum va incepe antrenamentele de marti...si au si o problema cu datele...
  • Ertzan Ertzan:
    Au spus să trăiască vremurile PASOK : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Ok Olympiko si PAOK nu le vor strica... dupa meciul de joi
  • PANATHA PANATHA:
    La mulți ani și un post fericit tuturor!
  • N Forum Bot:
    Utilizatorul nekanilla a început un nou subiect numit „Fișier cu ora exactă a evenimentelor unui meci ???" în Pachete de conversații.
    N Forum Bot: Utilizatorul nekanilla a început un nou subiect numit „Arhivă cu ora exactă a evenimentelor...