oricine a făcut bani în poker este pur și simplu irelevant

condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

Tullamore

interzis
8 Nov 2011
7,376
3,313
0
4 ultimele zile am 14 pe 72 câștigat preflop all in.

19.4%

Vă prezint ce sa întâmplat. 1 la 10.

Singurul meu câștigător → KK a câștigat 10 10


De atunci


Am apo A4
K8 apo Q9
A10 spathia xanoun apo 63 spathia

J10 exasa apo 99
AQ exasa apo AK
QQ exasa apo A7
KQ exasa apo A6
66 exasa apo AK
Q5 exasa apo J9



Acești jucători de poker pe care îi vedeți la televizor au luat miturile și se bucură că sunt pur și simplu ciori.
Nu doar cântece. Yperkolofardoi.

În zilele 4 dovedite, ar trebui să fiu în cel mai rău 60% dintre cărțile pe care le-am jucat.
Astăzi am jucat ca un animal și am făcut un remix cu 6aria sau cu Q5 sau J10 pentru a pierde.

Dar AK nu mă va rupe de AJ.
QQ nu rupe de la Axminx
AJ să nu se spargă de la A4

Deoarece fiecare poker a început să joace poker, sportul a devenit KINO.
Nu este posibil să câștigi bani pe gunoi și ne bazăm pe șansele de a nu fi plătiți.
Ust!
 
Răspuns: Oricine a făcut bani în poker este pur și simplu irelevant

Toate aceste celebrități ies din cuferele lor pentru că se joacă cu alți vampiri care, așa cum spui tu, sunt susceptibili să se întâmple, adică cu așa-numiți jucători, ei încep să joace.

Când jucați cu cineva care nu poate aprecia valoarea foii sale și face un apel cu ceva evident și jocul este clar pentru goblini.

Ego care se ocupă de e-poker pe platforme și așa mai departe, pentru a vă întreba o problemă funcțională. Când jucați cu o mătură reală, cineva amestecă și împarte foile cu o serie predeterminată, dincolo de probabilitatea de exemplu. o coală pe flop și așa mai departe. În leptosphere, acest prefix există sau este ca și cum ați face o schuffle în același mod înainte sau după listă. Sper că înțelegi.
 
Răspuns: Oricine a făcut bani în poker este pur și simplu irelevant

1 dacă vorbești despre poker online știi că are HARDS TO GIANT DIFFERENCE de la live, NO relație, online nu este POKER !!!

În al doilea rând, cei de la TV au început de jos și unele companii TREBUIE să facă profiluri pentru unii pentru a promova „sportul”, atât de mult din banii lor provin din sponsorizări, TV etc. restul este cu adevărat profit, deoarece joacă în aproape toate turneele și când viața ta este pokerul unde ... sau vei câștiga câteva statistici de turnee și vei avea un profit. Nu uitați că aproape toată lumea locuiește în Las Vegas ceea ce înseamnă că la micul dejun „mănâncă” chipsuri acolo ...

Al 3-lea joc live și veți înțelege că vrea să vă faceți „LOGICA” în joc și să o susțineți. Personal, în Loutraki, unde am făcut o plimbare cu prietenii, am 4 victorii în 5 ori. Victorie, adică am plecat cu 250 de euro + (250 este buy in) odată ce am pierdut, Știam, am simțit-o din momentul în care am pus piciorul în cazinou (o obțin în multe jocuri de noroc) mi-am pierdut rahat cei 250 deoarece de peste 2 ore eram pe banii mei și în timp ce mă uitam nu am mers mai departe a trebuit să plec, dar la masă aveam un alt prieten și am spus să joc doar pentru fan ;)
 
  • Aprecieri
reacţii: Bakounin și 100
Răspuns: Oricine a făcut bani în poker este pur și simplu irelevant

1 dacă vorbești despre poker online știi că are HARDS TO GIANT DIFFERENCE de la live, NO relație, online nu este POKER !!!

În al doilea rând, cei de la TV au început de jos și unele companii TREBUIE să facă profiluri pentru unii pentru a promova „sportul”, atât de mult din banii lor provin din sponsorizări, TV etc. restul este cu adevărat profit, deoarece joacă în aproape toate turneele și când viața ta este pokerul unde ... sau vei câștiga câteva statistici de turnee și vei avea un profit. Nu uitați că aproape toată lumea locuiește în Las Vegas ceea ce înseamnă că la micul dejun „mănâncă” chipsuri acolo ...

Al 3-lea joc live și veți înțelege că vrea să vă faceți „LOGICA” în joc și să o susțineți. Personal, în Loutraki, unde am făcut o plimbare cu prietenii, am 4 victorii în 5 ori. Victorie, adică am plecat cu 250 de euro + (250 este buy in) odată ce am pierdut, Știam, am simțit-o din momentul în care am pus piciorul în cazinou (o obțin în multe jocuri de noroc) mi-am pierdut rahatul cei 250 deoarece de peste 2 ore eram pe banii mei și în timp ce mă uitam nu am mers mai departe a trebuit să plec, dar la masă am avut un alt prieten și am spus să joc doar pentru ventilator ;)

fan.jpg


: twis:: twis:: twis:: twis: : twis:: twis:: twis:: twis:: twis:
 
  • Aprecieri
reacţii: djroof
Răspuns: Oricine a făcut bani în poker este pur și simplu irelevant

Al 3-lea joc live și veți înțelege că vrea să vă faceți „LOGICA” în joc și să o susțineți. Personal, în Loutraki, unde am făcut o plimbare cu prietenii, am 4 victorii în 5 ori. Victorie, adică am plecat cu 250 de euro + (250 este buy in) odată ce am pierdut, AM ȘTUT, am simțit-o din momentul în care am pus piciorul în cazinou (o obțin în multe jocuri de noroc) mi-am pierdut rahatul cei 250 pentru că, timp de peste 2, eram în banii mei și în timp ce mă uitam că nu am trecut peste a trebuit să plec, dar la masă am avut un alt prieten și am spus că joc doar pentru fan ;)

esti neexperimentat de la poker la cazino evident.

Să vorbești cu mine despre diferențe față de ONLINE.
Aceleași lilieci de gunoi se joacă în cazinou și chiar în cazinou, pentru că ei țipă lipsă de experiență care au bani pentru aruncare și brusc
vizionarea emisiunilor 2 în televiziune a decis că ar putea fi plătite, puteți câștiga.
Dar am un dezavantaj pentru că au bani și bani (eu vorbesc pentru mine) Știu 200 euro (este în regență) dacă mi-e dor de ei, ei mă vor smulge,
pentru a avea chestii 2-3 și ar trebui să urmez doar când am absențe. În caz contrar, jucând în mod conservator (dreapta) este cel mai probabil să profitați puțin și să mergeți.
Dar acest lucru va însemna că 4-5 este bătut rău. Acestea pentru ma.

Pentru turneele acum, lucrurile sunt puțin mai bune pentru a vorbi, dar spune-mi unde să jucăm și să jucăm? Cazinourile sunt făcute o dată pe sfert.


2 ore să fie în banii dvs. este un timp minim, de aceea am fost infinit. Pokerul poate fi actualizat, dar orele 2 și peștele din dreapta-stânga sunt puțin scurte.
 
Răspuns: Oricine a făcut bani în poker este pur și simplu irelevant

Toate aceste celebrități ies din cuferele lor pentru că se joacă cu alți vampiri care, așa cum spui tu, sunt susceptibili să se întâmple, adică cu așa-numiți jucători, ei încep să joace.

Când jucați cu cineva care nu poate aprecia valoarea foii sale și face un apel cu ceva evident și jocul este clar pentru goblini.

Ego care se ocupă de e-poker pe platforme și așa mai departe, pentru a vă întreba o problemă funcțională. Când jucați cu o mătură reală, cineva amestecă și împarte foile cu o serie predeterminată, dincolo de probabilitatea de exemplu. o coală pe flop și așa mai departe. În leptosphere, acest prefix există sau este ca și cum ați face o schuffle în același mod înainte sau după listă. Sper că înțelegi.

Asta spun eu.
Jocul a devenit imprevizibil de apelurile stupide, pentru că nu puteți plasa un jucător undeva. Nu-mi pot imagina că celălalt va urma o rimă enormă pentru a obține un colorant de bronzare, etc.
Am marcat jucători online de atâția ani și 8 din 10 scriu în nota „Întârziat care joacă totul”.
Acum, pentru întrebarea dvs., este de la sine înțeles că nu puteți ști, chiar dacă software-ul este certificat. Mai sunt și alte pui, dar personal nu am avut bani să „investesc” în așa ceva, așa că nu am experiență.
Vorbesc despre bots, etc.
 
  • Aprecieri
reacţii: kosdpthess
Răspuns: Oricine a făcut bani în poker este pur și simplu irelevant

esti neexperimentat de la poker la cazino evident.

Da, bine, nu trăiesc în Las Vegas, dar nu pot să-mi spun intim la un cazinou, mă cunoști bine.

Să vorbești cu mine despre diferențe față de ONLINE.

insistati ca el nu are ???? Îmi pare rău că nu ai IDEA în general de la jocuri de noroc, cazinou etc.

Aceleași lilieci de gunoi se joacă în cazinou și chiar în cazinou, pentru că ei țipă lipsă de experiență care au bani pentru aruncare și brusc

peste tot există jucători „neexperimentați” care au găsit bani și joacă, chiar și în WSOP. Dar nimic de-a face cu online.

vizionarea emisiunilor 2 în televiziune a decis că ar putea fi plătite, puteți câștiga.

adevărat, așa de ciudat?

Dar am un dezavantaj pentru că au bani și bani (eu vorbesc pentru mine) Știu 200 euro (este în regență) dacă mi-e dor de ei, ei mă vor smulge,
pentru a avea chestii 2-3 și ar trebui să urmez doar când am absențe. În caz contrar, jucând în mod conservator (dreapta) este cel mai probabil să profitați puțin și să mergeți.
Dar acest lucru va însemna că 4-5 este bătut rău. Acestea pentru ma.

REGULA DE BAZĂ A JOE-ului, probabil că nu ați ajuns într-un râs și spunem și neîncercați de la un cazinou ... NU PLAY BANI NEVOIE !!! Dacă faci asta, te desenezi pe HETTA! Jucăm doar banii pe care îi avem în acest scop! Știu exemple de psihologie 2-3 (ca un test) pentru a afla care este diferența, dar o să le scriu încă o dată. Dacă doriți, puteți întreba Darkside222 că Finlanda este lăsată să vă spună de ce jucătorii de poker scandinavi sunt mai buni și că întrebările dvs. vor fi rezolvate.

Pentru turneele acum, lucrurile sunt puțin mai bune pentru a vorbi, dar spune-mi unde să jucăm și să jucăm? Cazinourile sunt făcute o dată pe sfert.

În Balcani. De asemenea, dacă ești un „jucător” cum spui și nu ca alți vânători de turnee din străinătate. Pokerul este un sport scump în funcție de modul în care îl privești. Dacă ați decis să vă dedicați acestui lucru, călătoriți și urmăriți totul. În caz contrar, numerar la un cazinou sau la o masă online. Cu numerar poți obține profit și, de vreme ce am câștigat ori de câte ori am mers, înseamnă că poți face și tu asta, nimic nu este imposibil.

2 ore să fie în banii dvs. este un timp minim, de aceea am fost infinit. Pokerul poate fi actualizat, dar orele 2 și peștele din dreapta-stânga sunt puțin scurte.

Ei joacă un rol foarte important. Prietenul meu sa așezat și au venit frunzele mele incredibile. Aproape că n-am avut niciodată o foaie. Am ajuns la 50 Euro și am ajuns la 350 Euro, dar acolo. 3 a pierdut cu ași în mână de culoare din hârtie final care îi pasă ... am știut de mai înainte ca eu nu sunt în fază și euro 250 am avut în acest scop și nimic altceva, asa ca nu ma deranjat prea Olas după ce anterior 4 a plecat câștigător, m-am așteptat la înfrângerea. Dar aceasta este o chestiune personală pentru psihologie și nu o pot explica. Pestele nu poate spune cuiva pe care nu l-ai jucat cu el pentru a vedea cum joacă. Să-și vadă mișcările, psihologia, să bată ceea ce face, cum vorbește, ce bea etc.

Parnitha, nu am jucat niciodată poker deoarece consider că acest cazinou este cea mai mare „putrezire” din lume. Loutraki mult mai bine și în ceea ce privește sentimentul pentru mine, totul joacă un rol.
 
Răspuns: Oricine a făcut bani în poker este pur și simplu irelevant

Parnitha, nu am jucat niciodată poker deoarece consider că acest cazinou este cea mai mare „putrezire” din lume. Loutraki mult mai bine și în ceea ce privește sentimentul pentru mine, totul joacă un rol.

Am scris că nu aveți experiență în cazinourile de poker. 5 ori ai spus că ai jucat poker într-un cazinou.
Ce esti tu? Un expert?

Am explicat că „diferențele” pe care le spuneți sunt incluse în problema norocului și nimic mai mult, dar da, arată că sunt irelevant pentru jocurile de noroc.

Bani și timp pentru a alerga în Balcani pentru poker nu am.
Când mă duc la cazino, dacă 200 îi fac 400, voi ieși cu nervii mei, pentru că mă duc să-i fac cel puțin 700-800, așa că nu vreau să las doar un câștigător.
Nu mă voi distra, voi obține banii peștilor pe care îi au pentru zbor.

Am mai scris vreodată că joc bani care nu mă surplăsesc? De aceea am mult timp să mă duc la cazino pentru că nu sunt copleșită.

Scandinavii sunt după australienii 2-urile cei mai pierduți jucători de poker atletici. Cercetare înainte de 2 ani în urmă. Dacă o să mă găsesc în căutare, o voi găsi. Să nu o folosiți
argumente care nu stau la baza.
Nu am spus că sunt cel mai bun jucător de poker. Nici eu nu sunt o persoană egoistă. Știu când mă confrunt cu un jucător mai bun.
Vreau ca 1 / 3 ori să fie 50 / 50 sau mai mare pentru a le câștiga. Nici nu vreau jumătate, e rezonabil. 1 / 3 Vreau.

De asemenea, peștele este văzut la minutul 5 când stați alături de el. Nu ai experiență
 
Răspuns: Oricine a făcut bani în poker este pur și simplu irelevant

Am scris că nu aveți experiență în cazinourile de poker. 5 ori ai spus că ai jucat poker într-un cazinou.
Ce esti tu? Un expert?

În direct da, am jucat 5 ori cazino și alte 1000 în cluburi, case etc GREAT joacă și nu cu fasole. De asemenea, joc în direct de la 1999 ori că Paradise Poker a fost platforma UNIQUE INDEPENDENT și nu astăzi că Sportingbet a luat-o și am vorbit cu cineva din interior care nu-l cunoștea. Aici, în Grecia, au găsit-o întotdeauna (pentru 99%) după reclame, TV etc. Deci, să spunem că am mai multă experiență.

Am explicat că „diferențele” pe care le spuneți sunt incluse în problema norocului și nimic mai mult, dar da, arată că sunt irelevant pentru jocurile de noroc.

Vrei să spui, cum ar fi, sărurile și genul lor, nu? Dacă îți spun că trebuie să fiu în joc în general, vei spune că îl am psihologic, dar așa „mă compensez” pentru un joc. Personal, când mă duc să joc pentru MINE și NUMAI și pentru MINE, va conta din pantofi, tricou pe care îl voi purta până la ceea ce vom face și vom spune în drumul spre cazinou cu compania din casa noastră. Pentru mine joacă multe roluri. În ce fază voi fi, ce grevă, în general, în jocurile de noroc etc. Este personală, așa că nu trebuie să o analizez prea mult, deoarece nu sunt interesante.

Bani și timp pentru a alerga în Balcani pentru poker nu am.

Apoi, stați GRECIA, nu bâzâi și încercați să vă adaptați la AICI DATE!

Când mă duc la cazino, dacă 200 îi fac 400, voi ieși cu nervii mei, pentru că mă duc să-i fac cel puțin 700-800, așa că nu vreau să las doar un câștigător.
Nu mă voi distra, voi obține banii peștilor pe care îi au pentru zbor.

BASIC pentru mine și pentru mulți este că te duci pentru divertisment. Când te duci cu acest sentiment, profiturile vor veni de unde nu te aștepți. De asemenea, atunci când mergeți pentru 700-800 euro desigur și veți pleca cu mai puțin. Dacă aveați de gând să obțineți 2-3.000, probabil că țintă Euro 700-800 era destul de fezabilă. Acest lucru joacă un rol important, iar cu suma pe care o veți primi, pe care doriți să o riscați, etc., este din nou normele personale ale tuturor. În fotbal, veți observa că într-un meci este dificil să meargă pentru victorie, de fapt, ei merg pentru X, dar obiectivul va fi ceva mai mare pentru a obține chiar și X. Dacă te duci pentru X atunci vei pierde o mulțime grup, nenumărate exemple chiar și astăzi. Faptul că te duci cu o țintă agresivă pentru a obține banii de pește este o greșeală ... de asemenea, știi în tabelul unde nu găsești pescuitul ... MALON VĂ RUGĂȚI PEȘTE PENTRU ALTE ... o regulă de bază și asta.

Am mai scris vreodată că joc bani care nu mă surplăsesc? De aceea am mult timp să mă duc la cazino pentru că nu sunt copleșită.

Ai arătat asta cu văicărelile. Pokerul nu este un bancomat, te duci și strângi bani, sunt momente când vei fi un covor, sunt momente când vei cheltui „saci” de bani. Chiar și profesioniștii, dacă ați citit, au trecut prin perioade cu probleme mari. Dacă intri cu 200 de euro sau chiar cu 5 euro mai mult pentru a-l obține ESTE UN PROFIT ESTE UN CÂȘTIG. Într-un joc la ce te aștepți să cumperi mere? Contează pe termen lung dacă ești câștigător și nu o singură dată. Repet, jucăm pentru bani care sunt pentru „aruncarea” și nu pentru rata pentru biroul fiscal, dacă sunteți nerăbdător că o puteți pierde, o veți pierde, fiți siguri.

Scandinavii sunt după australienii 2-urile cei mai pierduți jucători de poker atletici. Cercetare înainte de 2 ani în urmă. Dacă o să mă găsesc în căutare, o voi găsi. Să nu o folosiți
argumente care nu stau la baza.

1 Ți-am spus să întrebi pe cineva care trăiește în zona familiei și știe ceva mai mult, deoarece joacă și îi cunoaște bine. În al doilea rând vorbești din nou despre online helloooooooooooooooo NU există doar online și practic jucătorii BUNI joacă live și nu online acolo unde sunt roboți, ci și „super conturi” ... când joacă, joacă din motive publicitare ale fiecărei companii și de ce ar trebui să rămână pokerul sus. Dacă căutați statisticile lor cu profituri pe care le-ați văzut și ați „înnebunit” că sunt multe, veți vedea TOTUL ESTE DIN turneele LIVE și nu din online pe care le-ați blocat! În ceea ce privește cercetările pe care le joacă, găsiți-le pentru a vedea de unde provine, ce a căutat, ce jucători a fost, dacă a fost doar pentru poker sau jocuri de noroc în general. Nu uitați că Australia este un întreg continent și v-am spus despre 2-2 țări, nu v-am comparat cu SUA sau Europa. Căutați în WSOP și veți găsi istoric câți din Australia au făcut ceva.

Nu am spus că sunt cel mai bun jucător de poker. Nici eu nu sunt o persoană egoistă. Știu când mă confrunt cu un jucător mai bun.
Vreau ca 1 / 3 ori să fie 50 / 50 sau mai mare pentru a le câștiga. ( și vreau să mă căsătoresc cu Tsapanidou, dar nu înțeleg) Nici nu vreau jumătate, ceea ce este rezonabil. 1 / 3 Vreau.

De la TOELO până la CAN și succesul are un drum imens ....

De asemenea, peștele este văzut la minutul 5 când stați alături de el. Nu ai experiență.

Am spus mai sus ... Dacă găsiți dar ... Imaginează-ți că ai terminat peștii TABELUL ???

: twis:
 
condiție
Nu este deschisă pentru răspunsuri ulterioare.

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...