Deschideți un cont la gr.unibet

V1301

New Member
8 Oct 2019
6
0
1
22
Bună dimineața tuturor și tuturor. Întrebarea mea este foarte scurtă. Merită să deschidă un cont la Unibet? Am auzit câteva cuvinte bune despre această companie și știu că are o mare reputație în străinătate, dar în Grecia nu știu dacă este superior celorlalte pariuri bookies.De altcineva are un cont unibet? Dacă da, care a fost experiența ta și ai recomanda-o? Ați auzit ceva (pozitiv sau negativ) despre acest pariu de la o sursă de încredere? Multumesc anticipat.

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,735
2,567
113
Ați încercat mai întâi dacă puteți deschide un cont ??
Ps. Data viitoare scrieți întreaga adresă URL și adăugați-o pe lista neagră. Stau și recoltez de fiecare dată, evident că sunt o prostie

V1301

New Member
8 Oct 2019
6
0
1
22
Bună ziua grație_kelly ce vrei să spui dacă am ocazia? Am mers pe site-ul unibet.gr https://gr.unibet-3.com/ Am citit termeni și condiții, sunt 21 +, deci de ce nu? Întrebarea mea este dacă unibet merită să pariați pentru a deschide un cont în acest sens și nu pentru securitate ecologică sau stoichimanPartea 2 a răspunsului său nu a înțeles ...

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Bună ziua grație_kelly ce vrei să spui dacă am ocazia? Am mers pe site-ul unibet.gr https://gr.unibet-3.com/ Am citit termeni și condiții, sunt 21 +, deci de ce nu? Întrebarea mea este dacă unibet merită să pariați pentru a deschide un cont în acest sens și nu pentru securitate ecologică sau stoichimanPartea 2 a răspunsului său nu a înțeles ...
nu este autorizat în Grecia din câte știu eu

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,735
2,567
113
In concluzie :

Nu vă așezați și nu vă întrebați dacă meritați să deschideți un cont pentru că pur și simplu nu puteți. Nu mai există abonamente noi de la jucătorii greci - doar conturile existente pot utiliza platforma în mod corespunzător

V1301

New Member
8 Oct 2019
6
0
1
22
In concluzie :

Nu vă așezați și nu vă întrebați dacă meritați să deschideți un cont pentru că pur și simplu nu puteți. Nu mai există abonamente noi de la jucătorii greci - doar conturile existente pot utiliza platforma în mod corespunzător
De fapt ... Fii drăguț.

McLaren17

IFC # 9 Câștigătorul Cupei 2017-18
Membru al echipei
21 Mar 2003
5,755
2,478
113
127.0.0.1
In concluzie :

1570494410166.png

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,735
2,567
113
Exact asta este. „Da, dar”. Fără licență, dar fără adrese URL neagrate și cu utilizatori activi neafectați.

Între timp, acest „temporar” este de aproximativ șase ani. De atunci, asta a implicat Tigrul și Cehii. Oricare ar fi.

În rest, și doar pentru cunoștințe enciclopedice, pentru mine personal - și din mai multe motive nu voi sta să analizez - este cel mai bun din Grecia (cu asteriscul legal / non-legal menționat mai sus).
  • ca
reacţii: betover și vaf3

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,735
2,567
113
Vă rugăm să nu scrieți. Tocmai m-am autentificat și conturile mele funcționează corect - mai mult de un cont. În plus, o bucurie este legală. Doar pentru Grecia este „ilegal”. Și nu, nu obțin rate

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
210
50
28
Vă rugăm să nu scrieți. Tocmai m-am autentificat și conturile mele funcționează corect - mai mult de un cont. În plus, o bucurie este legală. Doar pentru Grecia este „ilegal”. Și nu, nu obțin rate
Nu o notez, dar nu știi că nu scrii. Mi-au trimis un răspuns spunând că nu își pot oferi serviciile, între timp contul este demodat și este posibil să fi fost închis pentru că fusesem conectat câțiva ani.

Predictii

• 19: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Bochum - San Pauli
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Freiburg - Gladbach
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Carolina Pliskova - Katerina Sinyakova
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Carolina Mukhova - Christina Pliskova

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    L Forum Bot: Loukaros13 a lansat o nouă temă numită „Neteller” în portofele E.