Deschideți un cont la gr.unibet

V1301

New Member
8 Oct 2019
18
0
1
26
Bună dimineața tuturor și tuturor. Întrebarea mea este foarte scurtă. Merită să deschidă un cont la Unibet? Am auzit câteva cuvinte bune despre această companie și știu că are o mare reputație în străinătate, dar în Grecia nu știu dacă este superior celorlalte pariuri bookies.De altcineva are un cont unibet? Dacă da, care a fost experiența ta și ai recomanda-o? Ați auzit ceva (pozitiv sau negativ) despre acest pariu de la o sursă de încredere? Multumesc anticipat.
 
Ați încercat mai întâi dacă puteți deschide un cont ??
Ps. Data viitoare scrieți întreaga adresă URL și adăugați-o pe lista neagră. Stau și recoltez de fiecare dată, evident că sunt o prostie
 
Bună ziua grație_kelly ce vrei să spui dacă am ocazia? Am mers pe site-ul unibet.gr https://gr.unibet-3.com/ Am citit termenii și condițiile, am peste 21 de ani, așa că de ce nu pot? Nu l-am înțeles...
 
In concluzie :

Nu vă așezați și nu vă întrebați dacă meritați să deschideți un cont pentru că pur și simplu nu puteți. Nu mai există abonamente noi de la jucătorii greci - doar conturile existente pot utiliza platforma în mod corespunzător
 
In concluzie :

Nu vă așezați și nu vă întrebați dacă meritați să deschideți un cont pentru că pur și simplu nu puteți. Nu mai există abonamente noi de la jucătorii greci - doar conturile existente pot utiliza platforma în mod corespunzător
De fapt ... Fii drăguț.
 
In concluzie :

Nu vă așezați și nu vă întrebați dacă meritați să deschideți un cont pentru că pur și simplu nu puteți. Nu mai există abonamente noi de la jucătorii greci - doar conturile existente pot utiliza platforma în mod corespunzător
1570494410166.png
 

Asta este exact. "Da, dar". Nu este licențiat, dar fără adrese URL pe lista neagră și cu utilizatori activi neafectați.

Între timp, acest „temporar” există de șase ani. Adică, de când au fost implicați Tigrul și cehii. Indiferent de.

În rest, și doar pentru cunoștințe enciclopedice, pentru mine personal - și din mai multe motive nu voi sta să analizez - este cel mai bun din Grecia (cu asteriscul legal / non-legal menționat mai sus).
 
  • Aprecieri
reacţii: betover și vaf3
Vă rugăm să nu scrieți că ne revine. Tocmai m-am conectat și conturile mele - mai multe decât una - funcționează normal. În plus, este bine legal. Doar pentru Helladistan este „ilegal”. Și nu, nu primesc tarife
 
Vă rugăm să nu scrieți că ne revine. Tocmai m-am conectat și conturile mele - mai multe decât una - funcționează normal. În plus, este bine legal. Doar pentru Helladistan este „ilegal”. Și nu, nu primesc tarife
Nu o notez, dar nu știi că nu scrii. Mi-au trimis un răspuns spunând că nu își pot oferi serviciile, între timp contul este demodat și este posibil să fi fost închis pentru că fusesem conectat câțiva ani.
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...