Jucători greci

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
210
50
28
Buna ziua, mi s-a intamplat urmatorul lucru ciudat. Când am finalizat înregistrarea într-o companie de pariuri, cunoscută în Germania, care acceptă jucători greci, în timp ce le-am trimis documentele de identificare, mi-au răspuns că nu am dreptul la bonusul de înregistrare și că contul meu nu poate fi identificat. Motivul a fost că au conturi abuzive, precum și multiple din Grecia. Poate că până la urmă jucătorii greci nu sunt cei mai buni de pe planetă, dar, în același timp, cei mai răi. Ce vreau să spun este că unii oameni au găsit o modalitate de a câștiga bani mari în companii fără a respecta termenii, ceea ce ne afectează pe ceilalți, încercând să câștige o sumă mică de bani, ca un ajutor suplimentar într-un moment dificil. pe care o trăim.

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
210
50
28
În general, am observat că multe companii, în timp ce acceptă jucători greci, le tratează cu suspiciune, nu numai companiile pot fi rele, ci și jucătorii fac ceva greșit.
  • ca
reacţii: FunBet

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
176
205
43
În general, am observat că multe companii, în timp ce acceptă jucători greci, le tratează cu suspiciune, nu numai companiile pot fi rele, ci și jucătorii fac ceva greșit.
În general, țara de origine afectează modul în care companiile vă tratează. Un englez nu va fi confruntat cu aceleași obstacole ca, de exemplu, un om balcanic.
  • ca
reacţii: BetLaden

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
210
50
28
Acestea, companiile, nu eu. Ei vor să spună că grecii profită de rezervările, adică de bonusurile, de cote greșite, de greșelile platformei, cum ar fi dacă evenimentul s-a întâmplat și cineva a pariat ulterior, cunoscând dezvoltarea.

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
210
50
28
Îmi place că acești jucători protestează mai mult, adică ce putem spune că am intrat.

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
210
50
28
Desigur, eu sunt încă de partea jucătorilor, dar băieți, trebuie să țineți cont de ceilalți, care nu au cunoștințe sau bani pentru a face același lucru, așa cum se întâmplă desigur. Adică, dacă cineva, de exemplu, face 1000 de euro pe lună din pariu și nu 8000 de euro ca unii, va muri de foame? Această diferență, de 7000 de euro, poate acoperi o parte foarte mare a jucătorilor și nu doar unul. Ce vreau să spun este că nu ar trebui să cadă pe fețe, deoarece pe termen lung putem câștiga cu toții, toate categoriile de jucători.

apophasic

Membru
13 Feb 2020
30
9
8
da am luat-o
Mi se pare ciudat că se concentrează atât de mult asupra grecilor
Nu am văzut pe nimeni să promoveze astfel de practici într-un moment în care în Anglia există zeci de servicii plătite care anunță modalități de a exploata greșelile Bok și bonusurile lor.

adamant

Membru activ
24 Nov 2013
210
50
28
Unii dintre cei mai buni jucători de pariuri profesioniști sunt greci. Când au externalizat o anumită companie, este foarte probabil ca acestea să nu mai accepte înregistrările din Grecia sau să impună anumite restricții.

Predictii

• 16: 05
    Novasports 1HD
    • Chicago - Seattle
  • 19: 00
    Novasports 1HD
    • Vest Brom - Fulham
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • 2019 - Premier League 2020
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • 2019 - Premier League 2020
  • 22: 45
    Novasports 1HD
    • Atalanta - Brescia
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
  • 23: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Benfica - Vitoria Guimaraes
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 11: 10
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Rezistent la apă Forum Bot: Waterproof a început un subiect nou numit „pariuri sau schimburi?” în...