Limite fără motiv cu bună dimineața "Fonbet"

14 și 2021
74
26
18

CAFENEA „FONBET”​


SEARA

Acum o săptămână m-am înscris la fonbet
jucând un gg din diviziile joase cehe și apoi 2 pariuri la tenis, toate pariurile simple de aproximativ 30 de euro în decurs de 1 oră
atunci m-au considerat un risc atat de mare prin impunerea unor limite ridicole de 1-2 euro si chiar limite de timp, adica urmatorul pariu trebuie sa fie dupa 5 minute fata de precedentul............... .. ...

este posibil ca aceste cafenele să obțină o licență în condiții atât de ridicoli
ei vor doar să-l apuce, nu ești de partea jucătorilor?


(01:05:44) ANTONIOS: Bună seara, nu pot paria atât de mulți bani cât vreau și am voie să pariez sume ridicole, de ce se întâmplă asta?
(01:06:34) Alexandros S.: Acordă-mi 2 minute, te rog, să verific ce s-a întâmplat
(01:07:44) Alexandros S.: Vă mulțumim pentru această scurtă așteptare.
(01:08:54 PM) Alexandros S.: În urma deciziei departamentului de Risc al Fonbet, limitele în cauză au fost plasate în contul dumneavoastră. Noi, în calitate de Serviciu Clienți, nu putem ști și nici nu avem în niciun fel acces la datele care au determinat departamentul Risc să ia această decizie.
(01:09:18) Alexandros S.: Știm, totuși, că limitele sunt verificate și revizuite zilnic. Aceasta înseamnă că pot fi modificate/eliminate în orice moment.
(01:09:55) ANTONIOS: E ridicol, spui ce înseamnă riscul
(01:10:04) ANTONIOS: 60 Eur
(01:10:13) ANTONIOS: Am câștigat 60 de euro
(01:11:07 PM) Alexandros S.: Din câte știm, nu se referă la posibilul profit al unui cont. Departamentul Risc controlează comportamentul de pariere al fiecărui cont și ia decizii.
(01:11:30 PM) Alexandros S.: Limitele pot fi puse la pierderea conturilor sau la câștigarea conturilor, nu contează.
(01:11:54) ANTONIOS: care este mai exact problema?
(01:12:34) ANTONIOS: Ce este atât de ciudat la pariuri?
(01:13:42 PM) Alexandros S.: Din păcate nu putem ști asta, nu avem cunoștințe despre asta.
(01:13:53) ANTONIOS: probabil că vrea doar să-i prindă, te voi discredita
(01:15:10 PM) Alexandros S.: Cu siguranță așa ceva nu se întâmplă, însă departamentul nostru nu poate face nimic în acest sens.
(01:15:18) Alexandros S.: Mai este ceva despre care ați dori să discutați, vă rog?
(01:16:14) ANTONIOS: frumos poveștile tale. Voi face publicitate conversației, precum și vagabondajul tău
(01:17:36 PM) ANTONIOS: am sau nu dreptul la pariul gratuit pentru prima depunere anunțat:
(01:18:31 PM) Alexandros S.: Desigur, ar trebui să vă identificați contul. Odată ce ați făcut acest lucru, în termen de 24 de ore vă trimitem codul bonus pentru prima depunere!
(01:20:34) *** Alexandros S. a părăsit chatul ***
 
Ultima editare:
Le-ai numit mantra, stii ce.....
Și să-ți spun de ce? Pentru că clientela lor se bazează exclusiv pe jucători al căror bankroll este în mod constant în roșu.Nu ai cum să-i convingi (jucătorii) să nu mai joace la compania lor și la fiecare companie, pentru că pur și simplu nu s-a întâmplat să câștige, de exemplu , o sumă respectabilă astfel încât să ajungă să o pretindă și să vadă că există posibilitatea ca ei să aibă o problemă de retragere sau chiar să-și închidă contul.Serios, este cineva aici care crede că oamenii care au un fond pozitiv permanent sunt ținuți în pariuri online?
 
Le-ai numit mantra, stii ce.....
Și să-ți spun de ce? Pentru că clientela lor se bazează exclusiv pe jucători al căror bankroll este în mod constant în roșu.Nu ai cum să-i convingi (jucătorii) să nu mai joace la compania lor și la fiecare companie, pentru că pur și simplu nu s-a întâmplat să câștige, de exemplu , o sumă respectabilă astfel încât să ajungă să o pretindă și să vadă că există posibilitatea ca ei să aibă o problemă de retragere sau chiar să-și închidă contul.Serios, este cineva aici care crede că oamenii care au un fond pozitiv permanent sunt ținuți în pariuri online?
Dar aceste lucruri se întâmplă pentru că noi...
le permitem, nu se poate ca firmele sa aiba asa indrazneala, e vina celuilalt ca le acceptati..
Acești jucători despre care spui că devin dependenți după un mare câștig și continuă
Adică, ce faci în privința asta?
Nu am spus că le-am făcut ceva, înțelegi, așa că du-ți complexul (dacă ai) altundeva
 
Dar aceste lucruri se întâmplă pentru că noi...
le permitem, nu se poate ca firmele sa aiba asa indrazneala, e vina celuilalt ca le acceptati..
Acești jucători despre care spui că devin dependenți după un mare câștig și continuă
Adică, ce faci în privința asta?
Nu am spus că le-am făcut ceva, înțelegi, așa că du-ți complexul (dacă ai) altundeva
Eu personal joc si sunt platit de OPAP acum.Da greble, mici randamente, bla bla bla dar salata verde cade.Plerois OPAP si cui ii place.
Cât despre „complexul” de care ai menționat, am făcut doar o observație care probabil te-a deranjat atât de tare.
Dacă percepi descoperirea ca pe un complex, ok. Continuă să joci și când câștigi intră aici să citești cum te-a sărbătorit compania și râzi puțin
 
Nu mi-a placut felul tau, (Le-ai numit mantra, stii ce.....) nu gandesti de aceea am spus dacă ai un complex...

Poate ai o agenție opap, poate nu, dar oricum, ascultă
1) Nu am spus că nu m-au plătit, am spus doar despre limitele de pariuri, așa că lasă salata deoparte
2) într-un an am realizat o sumă de 5 cifre de profit net din pariu dacă aș juca așa cum menționați, aș fi în aceeași sumă
3) daca joci pe opap pentru mine esti in categoria jucatorilor pe care ii spui si stii de ce - daca nu ai trucat ....................... .... .......Joc doar cand am un avantaj pe care nu il are opap
4) dlPot spune din scrierile tale
spui că ești mulțumit de comportamentul companiilor
spui „Continuă să joci și când câștigi, intră aici, ca să putem citi ce mai faci firma s-a distrat bine, hai sa radem si noi, felicitari, frate

Neînțelegeri se întâmplă și din cuvântul scris
Nu mă voi mai deranja, am pierdut timp prețios aici

să știi că mă ospăt cu ei, de aceea au stabilit limite
 
Dar aceste lucruri se întâmplă pentru că noi...
le permitem, nu se poate ca firmele sa aiba asa indrazneala, e vina celuilalt ca le acceptati..
Acești jucători despre care spui că devin dependenți după un mare câștig și continuă
Adică, ce faci în privința asta?
Nu am spus că le-am făcut ceva, înțelegi, așa că du-ți complexul (dacă ai) altundeva
Eu personal joc si sunt platit de OPAP acum.Da greble, mici randamente, bla bla bla dar salata verde cade.Plerois OPAP si cui ii place.
Nu mi-a placut felul tau, (Le-ai numit mantra, stii ce.....) nu gandesti de aceea am spus dacă ai un complex...

Poate ai o agenție opap, poate nu, dar oricum, ascultă
1) Nu am spus că nu m-au plătit, am spus doar despre limitele de pariuri, așa că lasă salata deoparte
2) într-un an am realizat o sumă de 5 cifre de profit net din pariu dacă aș juca așa cum menționați, aș fi în aceeași sumă
3) daca joci pe opap pentru mine esti in categoria jucatorilor pe care ii spui si stii de ce - daca nu ai trucat ....................... .... .......Joc doar cand am un avantaj pe care nu il are opap
4) dlPot spune din scrierile tale
spui că ești mulțumit de comportamentul companiilor
spui „Continuă să joci și când câștigi, intră aici, ca să putem citi ce mai faci firma s-a distrat bine, hai sa radem si noi, felicitari, frate

Neînțelegeri se întâmplă și din cuvântul scris
Nu mă voi mai deranja, am pierdut timp prețios aici

să știi că mă ospăt cu ei, de aceea au stabilit limite
Nu am agentie, desigur, dar doar prin asociere ca ai tras aceasta concluzie, inteleg multe...
Înțeleg multe și despre mintea pe care o porți când mă numești jucător de noroc și când nici nu poți digera că sunt oameni care câștigă permanent din OPAP.
Cât despre complexul pe care îl ai, pare în nevoia ta să ne spui cât câștigi pe an de parcă ai fi singurul care a descoperit calea.
Văd cine petrece pe cine. Companiile așteptau să le petreceți.
 
Eu personal joc si sunt platit de OPAP acum.Da greble, mici randamente, bla bla bla dar salata verde cade.Plerois OPAP si cui ii place.

Nu am agentie, desigur, dar doar prin asociere ca ai tras aceasta concluzie, inteleg multe...
Înțeleg multe și despre mintea pe care o porți când mă numești jucător de noroc și când nici nu poți digera că sunt oameni care câștigă permanent din OPAP.
Cât despre complexul pe care îl ai, pare în nevoia ta să ne spui cât câștigi pe an de parcă ai fi singurul care a descoperit calea.
Văd cine petrece pe cine. Companiile așteptau să le petreceți.
nu-mi pune cuvinte pe care nu le-am spus eu, esti un calomniator
arată-ne mai ales cum facem bani din opap, părerea ta este binevenită
pentru mine, oricine nu joacă highball, pariu târziu sau dacă nu ai un set sau o altă metodă pe care nu o cunosc, este ocupat și un jucător de noroc,
cu toate acestea, din moment ce câștigi felicitări
Nu am descoperit nimic, am invatat de pe internet, am fost un jucator neafiliat care juca jetoane la jackpot-uri si ti-am spus castigurile, ca vorbesti de petreceri, nu te deranjez
ai un complex, diabolic, si tragi concluzii fara sa stii, se vede si de aici
Continuați să jucați și când veți câștiga intrați aici pentru a citi ce mai faceți să sărbătorim compania, să râdem și noi puțin''
 
Eu personal joc si sunt platit de OPAP acum.Da greble, mici randamente, bla bla bla dar salata verde cade.Plerois OPAP si cui ii place.

Nu am agentie, desigur, dar doar prin asociere ca ai tras aceasta concluzie, inteleg multe...
Înțeleg multe și despre mintea pe care o porți când mă numești jucător de noroc și când nici nu poți digera că sunt oameni care câștigă permanent din OPAP.
Cât despre complexul pe care îl ai, pare în nevoia ta să ne spui cât câștigi pe an de parcă ai fi singurul care a descoperit calea.
Văd cine petrece pe cine. Companiile așteptau să le petreceți.
si nu mai am de-a face cu tine, ne-am saturat de problema, am pierdut mult timp... nu mi-a placut ce ai spus. Le-ai numit mantra, stii ce... de aceea am spus dacă ai un complex si l-am mentionat inapoi
END
 
Eu personal joc si sunt platit de OPAP acum.Da greble, mici randamente, bla bla bla dar salata verde cade.Plerois OPAP si cui ii place.
Tarantulele sunt sincer bune pentru tine dacă poți și faci profit din OPAP.

Dacă îmi amintesc bine, într-o veche postare a ta ai menționat că lucrezi cu programe pentru a-ți face alegerile.
Și joci înainte de joc doar dacă îmi amintesc bine.

După cum înțelegeți în general, este foarte dificil să obțineți profit în OPAP.

Dacă este permis, ce randament obțineți și aveți în OPAP?
 
nu-mi pune cuvinte pe care nu le-am spus eu, esti un calomniator
arată-ne mai ales cum facem bani din opap, părerea ta este binevenită
pentru mine, oricine nu joacă highball, pariu târziu sau dacă nu ai un set sau o altă metodă pe care nu o cunosc, este ocupat și un jucător de noroc,
cu toate acestea, din moment ce câștigi felicitări
Nu am descoperit nimic, am invatat de pe internet, am fost un jucator neafiliat care juca jetoane la jackpot-uri si ti-am spus castigurile, ca vorbesti de petreceri, nu te deranjez
ai un complex, diabolic, si tragi concluzii fara sa stii, se vede si de aici
Continuați să jucați și când veți câștiga intrați aici pentru a citi ce mai faceți să sărbătorim compania, să râdem și noi puțin''
Undeva intr-un topic pe care il scrisesem despre felul in care aleg jocurile.Daca te deranjeaza atat de mult incat fac bani, cauta-l ca nu-mi amintesc exact unde am mentionat-o.
Cât despre celelalte lucruri pe care le spui, nu le comentez pentru că conversația va scăpa de sub control și ne vom strica inimile.
Totuși, trebuie să știți că firmele nu sunt organizații de caritate și nu distribuie bani, așa că dacă cineva îmi spune că continuă să câștige din ele permanent și nu ocazional, îl voi privi mereu cu jumătate de ochi.
 
Am de-a face cu arb/valium de ani de zile. Decenii și numărând. Firme infinite, conturi infinite
Am ajuns din urmă cu vremurile bune când făceam peste 100 pe zi cu un singur cont 365... și nu l-au închis
Artemisbet....prietenii noștri turcii. 155 arb live într-o zi, 1000 euro pariu pe pariu...vorbește cu turcii
exemple nesfârșite
Dar alți ani, alte ori

Este un sentiment foarte rău pentru o companie să nu vă plătească.
Neplățile totale pe care le-am avut de la diverse companii au depășit 250 de mii în „cariera” mea
Alții n-au plătit, alții au pierdut o pană, banii etc.... ridicolul lui Tipbet cu tartele ei m-a mâncat o mie în sus și în jos.

Este mult mai bine să mănânci o limită după 3-4 pariuri decât să ajungi cu câteva mii și să plângi dintr-o dată mulți bani.
Așa că, prietene Antonis (dacă îmi dai voie să-ți spun prieten) ți-au făcut bine și te-au pus la limită
Ai mers la o companie nouă și ai jucat cehă de nivel scăzut și tenis 2-3
Ce te-ai așteptat cu adevărat să-ți facă ei?
Dacă ai aruncat un bănuț în echipa Liverpool în meciul de duminică, crezi că ai fi închis?
nu cred
companiile nu sunt organizații de caritate și cu siguranță nu sunt „cafenele” pentru că nu ne lasă să scoatem bani
 
  • Aprecieri
reacţii: ultrasblue10
Am de-a face cu arb/valium de ani de zile. Decenii și numărând. Firme infinite, conturi infinite
Am ajuns din urmă cu vremurile bune când făceam peste 100 pe zi cu un singur cont 365... și nu l-au închis
Artemisbet....prietenii noștri turcii. 155 arb live într-o zi, 1000 euro pariu pe pariu...vorbește cu turcii
exemple nesfârșite
Dar alți ani, alte ori

Este un sentiment foarte rău pentru o companie să nu vă plătească.
Neplățile totale pe care le-am avut de la diverse companii au depășit 250 de mii în „cariera” mea
Alții n-au plătit, alții au pierdut o pană, banii etc.... ridicolul lui Tipbet cu tartele ei m-a mâncat o mie în sus și în jos.

Este mult mai bine să mănânci o limită după 3-4 pariuri decât să ajungi cu câteva mii și să plângi dintr-o dată mulți bani.
Așa că, prietene Antonis (dacă îmi dai voie să-ți spun prieten) ți-au făcut bine și te-au pus la limită
Ai mers la o companie nouă și ai jucat cehă de nivel scăzut și tenis 2-3
Ce te-ai așteptat cu adevărat să-ți facă ei?
Dacă ai aruncat un bănuț în echipa Liverpool în meciul de duminică, crezi că ai fi închis?
nu cred
companiile nu sunt organizații de caritate și cu siguranță nu sunt „cafenele” pentru că nu ne lasă să scoatem bani
Te înțeleg, prietene, cel mai rău lucru este că nu te plătesc atât de mulți bani
Nu sunt de acord cu ceea ce spui, nici celălalt .............
dar nu pot să înțeleg de ce ar trebui să existe acest tip de comportament atunci când sunt licențiați în Grecia și poți lua acțiuni legale dacă, de exemplu, nu te plătesc, nu este o companie din, să zicem, Australia și dacă te confrunți cu o problemă, nu prea ai opțiuni
oricum câștigă din rake, ce am greșit, am scăpat 3 puncte, nici o abatere mare de randamente, nu am scăpat nici o mie sau mai mult ca să fiu expus...
Nu sunt de acord cel mai bun lucru este să-ți recuperezi banii dar nu îmi pot imagina că nu te plătesc pentru a te limita și a avea licență de aici, aceasta nu este o piață de pariuri corectă în general, este vina dintre cei care le dau licenta cu termeni atat de ridicoli (la discretia noastra consideram orice si orice altceva) si noi cei care jucam. Ei sunt un cartel și la fel ar trebui și jucătorii
Felicitări pentru acțiunea ta, mi-aș fi dorit să fi învățat aceste trucuri mai devreme, dar eram și tânăr atunci...
 
Undeva intr-un topic pe care il scrisesem despre felul in care aleg jocurile.Daca te deranjeaza atat de mult incat fac bani, cauta-l ca nu-mi amintesc exact unde am mentionat-o.
Cât despre celelalte lucruri pe care le spui, nu le comentez pentru că conversația va scăpa de sub control și ne vom strica inimile.
Totuși, trebuie să știți că firmele nu sunt organizații de caritate și nu distribuie bani, așa că dacă cineva îmi spune că continuă să câștige din ele permanent și nu ocazional, îl voi privi mereu cu jumătate de ochi.
Ce să vă spun și OPAP este o companie
Eu joc pe internet opap și doar acolo încă nu m-a limitat
Am facut profit bun in 5 companii intr-un an, nu inseamna ca am castigat in fiecare zi, dar pana la urma da mi-au interzis si am plecat, asa ca joc pe internet de 3 ani , sunt fericit dincolo de capriciile limitelor
 
Ce să vă spun și OPAP este o companie
Eu joc pe internet opap și doar acolo încă nu m-a limitat
Am facut profit bun in 5 companii intr-un an, nu inseamna ca am castigat in fiecare zi, dar pana la urma da mi-au interzis si am plecat, asa ca joc pe internet de 3 ani , sunt fericit dincolo de capriciile limitelor
De asemenea, ca să știți despre OPAP, am auzit de un caz în care PAOK a jucat un meci amical probabil în România cu Clujul, universitatea, dar fiindcă este naționala B în OPAP, au avut pe cupon Clujul de A. , sau nu-mi amintesc bine, oricum, performanta victoriei lui PAOK a fost de mare valoare cu o nationala b un tip a aruncat 1 sau 2 mii pe recuzita si dupa ce echipa lui a castigat a anulat pariul
 
Scuze, dar la ce te aștepți de la fonbet? Toți acești ani blocați vor dura câteva pariuri după ce ați terminat. În mod conștient ne-am dus la ei să jucăm 2-3 pariuri puternice pe o greșeală mare, să luăm ce putem și să le salutăm.
 
Phonebet este cu adevărat inacceptabil.
Cum spui.
Limită de tip 2-3€ Miza maximă în câteva zile, chiar dacă jucam fotbal în ligile mari și cu profit net minim.
Dar cel mai rău dintre toate este altul.
Am făcut un depozit la paysafe. Ca întotdeauna.Am intenționat să solicit o retragere prin transfer sau chiar paysafe.ca întotdeauna.
NU AU retragere prin transfer bancar sau paysafe!!!!! Doar cu skril,neteler(nu am si nici nu vreau) sau prin card bancar. Totuși, nu vreau să pun detaliile cardului meu pe internet.
Oricum, au insistat că este sigur și eu zic să fie.
Am depus doi euro care este depozitul minim și apoi am cerut să fie retras totul.
Dar am observat că site-ul lor a salvat detaliile cardului meu și că dacă faci din nou o depunere nici măcar nu îți cere codul din trei cifre pe care cardul îl are înapoi!!!!!! Pe alte site-uri de pariuri am aflat că depunerea NU se efectuează fără un cod din trei cifre.
Lucruri groaznice. Phonebet este foarte sigur.
DEPARTE!!
Am cerut ca detaliile cardului meu să fie șterse, odată ce retragerea este finalizată, desigur
 
Am de-a face cu arb/valium de ani de zile. Decenii și numărând. Firme infinite, conturi infinite
Am ajuns din urmă cu vremurile bune când făceam peste 100 pe zi cu un singur cont 365... și nu l-au închis
Artemisbet....prietenii noștri turcii. 155 arb live într-o zi, 1000 euro pariu pe pariu...vorbește cu turcii
exemple nesfârșite
Dar alți ani, alte ori

Este un sentiment foarte rău pentru o companie să nu vă plătească.
Neplățile totale pe care le-am avut de la diverse companii au depășit 250 de mii în „cariera” mea
Alții n-au plătit, alții au pierdut o pană, banii etc.... ridicolul lui Tipbet cu tartele ei m-a mâncat o mie în sus și în jos.

Este mult mai bine să mănânci o limită după 3-4 pariuri decât să ajungi cu câteva mii și să plângi dintr-o dată mulți bani.
Așa că, prietene Antonis (dacă îmi dai voie să-ți spun prieten) ți-au făcut bine și te-au pus la limită
Ai mers la o companie nouă și ai jucat cehă de nivel scăzut și tenis 2-3
Ce te-ai așteptat cu adevărat să-ți facă ei?
Dacă ai aruncat un bănuț în echipa Liverpool în meciul de duminică, crezi că ai fi închis?
nu cred
companiile nu sunt organizații de caritate și cu siguranță nu sunt „cafenele” pentru că nu ne lasă să scoatem bani
Sunt de acord.mai bine limite de la început decât să-ți depui tupeul, să joci conflictual din cauza arbinului ca tine și să ai toate buletinele de câștig îngrămădite în respectiva companie cu probleme care nu are nicio intenție să-ți plătească și să-ți piardă capitalul.
Cu toate acestea, pentru a spune adevărul persoanei strâmbe, mulți oameni de acolo, care nu sunt plătiți, comit crime și merg la vârste. De exemplu, toată lumea scrie despre novibet că trage pentru ei.
Am aflat de trei dintre cei care au scris ca si-au deschis conturi pentru toata familia si se jucau de pe acelasi telefon mobil si wifi toate conturile.nu se lipesc nici pretentiile.
Dimpotrivă, am auzit de o persoană care face totul perfect în Novi și și-a luat chiloții într-o boală.
Se spune că nu a pierdut niciun euro.

PS.prieten joker ai mancat 250k pistoale spune.fondul este pozitiv in ciuda asta? Și dacă a fost, sper că a fost mult. Pentru că astfel de pagube mentale pentru profit net de 30 de ani de-a lungul a 15 ani nu merită.
 
Phonebet este cu adevărat inacceptabil.
Cum spui.
Limită de tip 2-3€ Miza maximă în câteva zile, chiar dacă jucam fotbal în ligile mari și cu profit net minim.
Dar cel mai rău dintre toate este altul.
Am făcut un depozit la paysafe. Ca întotdeauna.Am intenționat să solicit o retragere prin transfer sau chiar paysafe.ca întotdeauna.
NU AU retragere prin transfer bancar sau paysafe!!!!! Doar cu skril,neteler(nu am si nici nu vreau) sau prin card bancar. Totuși, nu vreau să pun detaliile cardului meu pe internet.
Oricum, au insistat că este sigur și eu zic să fie.
Am depus doi euro care este depozitul minim și apoi am cerut să fie retras totul.
Dar am observat că site-ul lor a salvat detaliile cardului meu și că dacă faci din nou o depunere nici măcar nu îți cere codul din trei cifre pe care cardul îl are înapoi!!!!!! Pe alte site-uri de pariuri am aflat că depunerea NU se efectuează fără un cod din trei cifre.
Lucruri groaznice. Phonebet este foarte sigur.
DEPARTE!!
Am cerut ca detaliile cardului meu să fie șterse, odată ce retragerea este finalizată, desigur

Acum nimeni nu cere cvc-ul, identificarea se face online prin aplicațiile fiecărei bănci sau printr-un cod pe care banca îl trimite pe telefonul tău mobil etc. Nu pot lua bani de la tine dacă nu introduci codul, de fapt, este mai sigur să depuneți cu cardul. Acum nu știu dacă sunteți într-o bancă sau dacă există o bancă în stil vechi care nu oferă acestea.

CVC-ul era o securitate online cu două chei, odată ce ați făcut o depunere, ei au în esență toate detaliile dvs. și CVC-ul și dacă ar folosi cardul dvs. pentru o achiziție, nu ar avea nicio problemă. De aceea folosim carduri de debit și nu carduri de credit, așa cum spuneam.
 
Sunt de acord.mai bine limite de la început decât să-ți depui tupeul, să joci conflictual din cauza arbinului ca tine și să ai toate buletinele de câștig îngrămădite în respectiva companie cu probleme care nu are nicio intenție să-ți plătească și să-ți piardă capitalul.
Am o intrebare stupida.Este posibil sa nu faci niciodata retrageri de la companiile care dau pariuri de valoare si sa le "transfere" de ex. la vârf plătind cel mai mic rake posibil?
 
Am o intrebare stupida.Este posibil sa nu faci niciodata retrageri de la companiile care dau pariuri de valoare si sa le "transfere" de ex. la vârf plătind cel mai mic rake posibil?
Foarte buna intrebare insa
M-am gandit de nenumarate ori si am discutat cu alti "profesori" toti mi-au spus/mi-au spus ca nu se poate

ALTE
Am date din ceea ce joc din îndepărtatul 2011 când am început să le scriu
există o gamă de cote care pentru o lungă perioadă de timp a ieșit negativ ca valoare față de Pinnacle/betfair
adică a existat o mică tensiune de la soft la pinnacle/betfair

Am studiat statistica și liga. sunt unele campionate care au o tensiune spre un punct. Nu vreau să mă extind prea mult, dar din moment ce există această tensiune, POATE l-ai folosi în avantajul tău pentru a transfera niște bani

dar astea sunt exercitii pe hartie...adica nu am incercat niciodata
 
  • Aprecieri
reacţii: cernit

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...