REDUCEREA REZULTATELOR - RESTRUCTURILE NEGATIVE - BENEFICII ANULATE - SOS !!!

nikakhs

New Member
8 Nov 2011
71
70
0
Bună seara tuturor, am decis să scriu aici pentru a informa toți cei care joacă sau intenționează să se aboneze la o companie de pariuri, care se dovedește extrem de periculoasă pentru credibilitatea sa. Mă refer la bwin. Îți voi spune în detaliu ce am făcut aici și cele 2 zile în care am jucat în viața lor, astfel încât vei fi atent să nu o lovești așa cum fac eu. Încep cu cea mai mare greșeală a ta, citez pariul meu: 5/11/2011 10:01 Pariu unic
Italia - China (în Japonia) (Ce echipă va câștiga punctul 10 în setul 5;) Italia 291.00 1.50 -- în timp ce primesc pariul în mod normal, deoarece urmăresc lupta din videoclipul live, mă plătește normal și după 2 zile ia câștigurile din contul meu și arată ca pierdut... bineînțeles că voi informa că nu există nici un site, nici un site care să arate cum evoluează scorurile live, deci nu există nicio sursă oficială dincolo de videoclipul meciului specific. cu siguranță toate celelalte case de pariuri l-au aranjat corect, cum ar fi bet365:REZULTATE ---- Italia Femeile să câștige 10 puncte în al 5-lea set --- după câteva cercetări am aflat că cursa îi arăta 2 canale sky italia kai la cctv, am trimis un e-mail către sky italia pentru a-i trimite video-ul lui de luptă dacă da și au răspuns negativ, întrucât sunt firești, întrucât nu își pot distribui materialul, așa că ajung la concluzia că, în astfel de cazuri în care nu există surse oficiale, NU ÎNTRE CE DE CE LE FACEM. Acesta a fost rezultatul zilei de astăzi când am făcut o depunere pentru a scoate banii depozitului din cont și a introduce un 411 euro negativ !!!! ce ciudat ??
accesați un alt subiect ... în acele zile aproximativ 5 zile toate cele 5 pariuri ale mele au fost anulate accidental !! toate cele 5 au fost câștigate !!! ce este ciudat? toate cele 5 victorii ?? Vă citez individual: 1) 1/11/2011 12:33 Pariu unic
Jan-Leonard Struff (GER) - Jan Hernich (CZE) (Scor exact (Setul 1, Jocul 8)) Jucătorul 1 va câștiga cu 15 ANIUL 35.00 1.40 35.00 --- ce mai normal să joc pentru a fi plătit când joc cota 1.40 si nu este valabil pentru mine ????
2) / 11/2011 12:53 pm Pariu unic
Mireille van Daal (SUR) - Claudia Vogelgsang (GER) (Care jucător va înscrie 30 de puncte în primul set;) Claudia Vogelgsang (GER) ANULAT 40.00 1.88 40.00 ---- alta data aici, in timp ce pariul specific se inchide cu un punct inainte de a ajunge la 40 de puncte, a fost anulat chiar asa fara motiv..
3) 2/11/2011 9:23 Pariu unic
Alejandro Falah (COL) - Gianluca Nassau (ITA) (al 3-lea set al 2-lea set pentru a remiza în 40:40);) Fără VOID 260.00 1.75 260.00 --- aici încep festivitățile, dar sumele sunt mai mari..
4) 4/11/2011 5:57 AM Pariu unic
Homiakova / Vozakova (RUS) - Bansley / Malone (CAN) (Care echipă va câștiga 40 de puncte în setul 2;) Bansley/Maloney (CAN) VOID 150.00 1.72 150.00 --- și aici la fel ---
5) aveți grijă de acest tragic, fac 2 pariuri cu o rotire de 1 minut, una este anulată după câștig, dar cealaltă pe care o pierd este, în mod normal, soluționată ca un pierzător !!!!!
Pariu unic
5/11/2011 9:20 Alejandro Fall (COL) - Paul Capdeville (CHI) (Cine va câștiga al 3-lea joc în setul 2;) Alejandro Fala (COL) NUL 190.00 2.60 190.00

5/11/2011 9:19 Pariu unic
Alejandro Fall (COL) - Paul Capdevil (CHI) (Cine va câștiga primele 10 puncte în setul 2;) Paul Capdeville (CHI) Fala 200.00 1.80 -- desigur, acesta este pariul pierdut care nu a fost anulat!

oricine joacă pariuri live pe această companie până la cele paisprezece ochi, nu joci niciodată pariuri care nu au o sursă oficială care să le susțină, vezi ce se întâmplă .. personal voi trece la alte companii după ce fac mai întâi acțiunile necesare pentru Mă duc la comisia de arbitraj EGBA, dar din nou speranțele de justificare sunt minime, deoarece în condițiile acestei companii le permite să facă ceea ce își doresc literalmente cu scuza că pariurile noastre sunt anulate din cauza probleme de transport victorioase !! De asemenea, pentru a sublinia de mai multe ori când un jucător descoperă o greșeală pe care a comis-o și îi avertizează, îl pot repara din când în când, dar o fac manual, ceea ce înseamnă că nu este corectat deloc, ci doar pentru utilizatorii specifici care trimit e-mailul !!
distreaza-te ...: goood:
 
  • Aprecieri
reacţii: panos1990
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

În primul rând, vă mulțumesc pentru postarea dvs. Sper că îi va încuraja pe mulți să facă acest lucru din partea acestei companii.
În al doilea rând, este un cadou pentru a-l privi singur și a-l atinge mult timp și nu ai venit aici să întrebi ce ai de gând să faci.

Comentariul meu despre bwin: am citit postări care spuneau pariuri direcționate greșit, dar știam că, dacă le verificați, au corectat asta și acest lucru este inacceptabil, dar spunem ... Dar nu au făcut atât de multe.
De asemenea, această companie are nevoie de peste 10 zile pentru a trimite bani de retragere atunci când este de patru cifre și el singur spune multe.

Dacă doriți să faceți o reclamație la sbr, vă poate ajuta un pic (Formular de reclamație pentru carte sportivă)

Noroc pentru mine și noroc pentru că veți avea nevoie de el. Dacă ne puteți anunța cum merge subiectul.
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

De asemenea, această companie are nevoie de peste 10 zile pentru a trimite bani de retragere atunci când este de patru cifre și el singur spune multe.

ce a spus? : surpriza:

și mă aștept la o retragere din 4 cifre de la gamebookers și când au văzut că efectuează plăți prin intermediul unui bwin de plată:

Pay-Pro este un serviciu de casier furnizat de companii din cadrul grupului de divertisment digital al bwin.party responsabil de procesarea tranzacțiilor legate de produsele și serviciile în bani reali ale bwin.party.

bărbații s-au întors spre mine : emb:

uneori mailul pe care mi-l răspundeau:

Vă mulțumim pentru a contacta echipa de plăți.



Înregistrările noastre arată că următoarele plăți au fost procesate cu succes și ar trebui postate în extrasul de cont după data procesată cu descriptorul de facturare ** PKRSER.COM **.




De obicei, este nevoie de 3-5 zile lucrătoare pentru a fi înregistrată în contul dvs., dar uneori poate dura mai mult din cauza întârzierilor bancare.



Dacă fondurile nu sunt încă înregistrate după 10 zile lucrătoare, vă rugăm să contactați echipa de plăți specializate sau cardul de credit al băncii dvs. pentru a investiga în continuare, deoarece fondurile pot fi deținute într-un cont de suspans.



În cazul în care banca dvs. nu este în măsură să urmărească plata, vă rugăm să ne informați data / ora corespunzătoare pentru a vă suna și inițiați o convorbire în trei sensuri cu banca dvs. pentru a vă ajuta în continuare.



Ne cerem scuze pentru orice inconvenient pe care l-ar fi putut provoca.

Știu, valiza va dispărea, pentru că a trecut deja o săptămână,
dacă sunt 10 zile, înseamnă că nu mă vor mai vedea,
deși m-am blocat în orice altceva,
acestea sunt cu companiile, „nu poți„ câștiga, „este interzis”, lege, pentru că dacă câștigi și vrei să strângi o sumă de 4 cifre, trebuie să treci prin ... „crucea martiriului” , din păcate, de aceea îl numesc, la fel de fiabil ca opap oriunde : semn:
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Nu este doar această companie. Iar BET365 are aceeași tactică în „furtul evident” al clienților săi. În ceea ce privește corectarea manuală, este adevărat că o invocați astfel încât cei care o acceptă să o fure fără reacție.
Cel mai puțin puteți face este să cereți să invalidați pariurile pe care le-ați făcut. Ar trebui să amenințați cu EGBA sau cu orice alt grup de arbitraj jucător în favoare cu care compania lucrează. Veți defăima amenințările la forumuri de pariuri, cum ar fi Covers.com și Sbrforum.com.
Acolo vei face o postare și vei vedea că vei atrage interes de la mulți oameni. Am menționat aceste două pentru că le folosesc personal și am procedat la fel.

Un prieten de-al meu, pentru a înțelege, avea toate premisele de partea lui. Am găsit o mulțime de INDEPENDENT, dar și site-ul OFICIAL al ligii, al ligii respective, care ne-a confirmat revendicarea. În acest caz, rezultatul (conform regulilor BET365) contează ceea ce au cele mai multe surse independente. Problema a avut de-a face cu un corner care nu părea niciodată executat, întrucât directorul a arătat reluarea și compania a considerat-o „laterală”, în timp ce cu acest corner prietenul meu a câștigat pariul.
Societatea a susținut că agentul economic trebuie sa lupte, dar după o presiune așa cum am fost în căutarea pentru mai mult de o zi, cu email-uri la grupuri implicate în forum, a sugerat prietenul meu să ia în considerare pariul CANCEL sau nimic ... și chiar să decidă în termen de o ora!

Suma a fost 3500 dacă îmi amintesc bine și doamna a decis să se aplece mai degrabă decât să treacă prin EGBA, care dacă ar pleca ar fi justificată 100%, dar ar trage câteva luni.
În locul lui l-aș trage, dar asta a fost alegerea lui.

Companiile caută în mod evident profit și înșelă clientul în orice mod. Bwin este total insolvent! BET365 este considerat de bun și este, dar asta sa întâmplat.

Sper să o vânați și dacă vrei să-mi trimiți un e-mail, permiteți-mi să văd dacă pot ajuta. Mult noroc
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

DACĂ POTI

Caută-ți federațiile

paginile web pot avea fluctuații de notare.

În caz de nevoie scrieți-le, pentru a trimite cardul de agitație

spune cum intra in avocat etc etc

și doriți să tastați o categorie de înșelătorie

----------------------

Dar și el trebuie să fie foarte norocos.

toate pariurile sunt pariuri cu ruletă cu 99 de numere : twis:
 
Ultima editare:
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

copiii ascultă cu atenție .. nu există nimeni, dar nici o modalitate de a justifica astfel de probleme și acest lucru se datorează faptului că, odată ce există condiții care spun că compania are dreptul să anuleze pariurile pentru orice eroare de transport și poppies, nu există nicio cale justificați orice EGBA, v-am oferit 5 exemple de pariuri de anulare în 5 zile și nu le-am văzut că au probleme ... nu corectați pariul greșit nu îmi spune exact ... ideea este că înțelegeți cu toții și un copil special ai avea acest lucru pentru Forumul (care are ca vizualizat un aflux mare) întrucât toate început, dar toate se cauta tot felul de sporturi de joc Beth, altele decât cele de fotbal.
în ceea ce privește retragerile pe care le spuneți că întârzie când suma este mare și bine că o fac din motive de securitate și ne spun să facem retrageri din trei cifre pentru a le face mai repede, dar bine care este diferența dacă fac o retragere de 1500 m fac 3 pauze de 500 ????? nu mâncăm ca domnii, pentru că profită de faptul că, odată întârziați, le vom cere să anuleze retragerea pentru a se regrupa ... asta este evident ...
crini pentru ceea ce mi-ai spus, trimiterea de e-mail către federații m-ar fi crezut dacă aș vrea să continui să joc această companie, dar odată aflu că anulează definitiv și sistematic profiturile și altele, deci nu prietenii mei nu am de gând să-i fac tâmpenii .. omule mult timp ...
tipule va rog sa-mi trimiteti un e-mail gasiti tipule ?? pe stradă; din ce motiv? spune ce? că m-au furat? să mă ajute; dar acesta nu este obiectivul meu prietenul meu ... scriu aici, astfel încât nimeni altcineva să nu mă lovească așa ... chiar dacă el este cel care înțelege sistemul pe care operează pentru a-l enerva cu greșelile lor constante această lume va fi pentru mine profit ..
Solicit sincer oricui citește acest subiect să răspundă dacă au avut o problemă similară cu compania în cauză. Sunt curios să văd în cele 100 de apariții ale subiectului sumele vor fi cele care au fost nedreptățite și de cine.
YY1 - MULȚUMESC PENTRU COMMENTARII
YY2 - DE asemenea, MÂNTUL ȘI ANGRIA MEA POT FI PĂSTRAȚI UN NIVEL DE DEZVĂRARE FĂRĂ SPLIT
 
  • Aprecieri
reacţii: awax
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Poate că ar fi de ajutor dacă cineva ar lua o captură de ecran a scorului sau realizarea evenimentului în momentul în care a reușit în fiecare lobby al companiei. Cred că chiar și în colțuri există o notificare. Așadar, este posibil să nu-l recupereze după aceea sau să accepte apelul mai repede.
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Poate că ar fi de ajutor dacă cineva ar lua o captură de ecran a scorului sau realizarea evenimentului în momentul în care a reușit în fiecare lobby al companiei. Cred că chiar și în colțuri există o notificare. Așadar, este posibil să nu-l recupereze după aceea sau să accepte apelul mai repede.

Dar aici nu are rost să mă ecranizez pentru a certifica ceea ce spun, pentru că pariul meu a fost soluționat corect am fost creditat să câștig și după 2 zile am fost dedus și am pus un sold negativ.
oricum la scurt timp după ce termin treaba, voi primi un impuls cu rezultatul schimbării și cu pariurile nule continue care au fost câștigate ...
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Dar aici nu are rost să mă ecranizez pentru a certifica ceea ce spun, pentru că pariul meu a fost soluționat corect am fost creditat să câștig și după 2 zile am fost dedus și am pus un sold negativ.
oricum la scurt timp după ce termin treaba, voi primi un impuls cu rezultatul schimbării și cu pariurile nule continue care au fost câștigate ...
Nu te contest. Spun asta pentru copiii care joacă pariuri ciudate, de ex viraje sau 40-40 în jocurile de tenis dificil de verificat la încheierea meciului, iar o captură de ecran de pe tabela de marcaj la momentul meciului arată, de asemenea, compania care încearcă să anuleze ulterior.
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Încărc pentru a evita orice neînțelegeri despre tot ce am scris, vreau să răspund și unui prieten (care mi-a spus că bwin nu trebuie să facă astfel de lucruri), că, dacă nu trebuia, nu va pune niciodată o limită stupidă de pariere. cineva ar face unele retrageri, nu va întârzia niciodată retragerile și nici nu ar face în mod repetat aceleași greșeli și modificări ale rezultatelor și nici anulări repetate.
live este un mod de joc bazat pe fracțiuni de ritm secundar în deciziile rapide, atât timp cât acceptă ca un pariu corporatist, trebuie să îl rezolve. când există o problemă, uneori două sau trei, când problema este în desfășurare, atunci ceva miroase și chiar mai rău ...

BET INVALID Vedeți atașamentul 3710

DIVERSE ECHILIBRATE ȘI DEMONSTRAȚIE DE BANI Vedeți atașamentul 3709

AICI DIFERENTUL REZULTAT AL CURSEI ITALIA-CHINA Vedeți atașamentul 3711 ¨
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

revin astăzi după 4 zile am primit un răspuns la cele 3 e-mailuri pe care le-am trimis despre greșeala pe care ai făcut-o. Citez răspunsul: după ce am contactat casa de pariuri corespunzătoare, am dori să vă informăm că rezultatul pariului cu codul promoțional 1S5WJ1M care a fost contestată, a fost pe bună dreptate apreciată de noi și, în consecință, pariul dvs. a fost confirmat pe bună dreptate ca fiind pierdut.

Dacă cunoașteți o sursă oficială care poate dovedi contrariul, atunci suntem bucuroși să examinăm din nou solicitarea dvs.

De asemenea, după ce am contactat secțiunea corespunzătoare de case de pariuri, am fost informați că acest pariu special a fost inițial eronat. Când a fost corectată această eroare, pariul dvs. a fost pierdut și câștigurile dvs. au revenit companiei.

----- După cum știți cu toții, casa de pariuri nu s-a deranjat nici măcar să vizioneze videoclipul luptei și îi cere clientului să-i ofere o sursă oficială, atunci când nu există un set care să acopere jocul prin joc. scorul meciului. bineînțeles, le-am informat ce canale difuzau și au videoclipurile lor despre meciul pe care îl pot face cu linkurile pe care trebuie să le vadă și să corecteze pariurile.

dacă nu putem fi plătiți sau ce câștigăm, atunci de ce să jucăm >>> / ?? Pentru a plăti un pariu câștigător, trebuie să devenim și cercetători, nu?
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

îmi pare rău
 
Ultima editare:
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Punctul, în opinia mea, este cel mai bun mod de a evita pariurile dificile, dar foarte dificile, atunci când trebuie să demonstrați că nu sunteți un elefant. Și mai ales în companiile care au un „istoric” de anulare a pariurilor, oricât de mari ar fi numele ...
Bineînțeles că v-ați descurcat bine și ați scris subiectul în cunoștința tuturor jucătorilor ...
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

da aveți dreptate și îmi pare rău acum că unii dintre copiii mei mi-au spus să o raportez pe alte forumuri și nu am făcut-o acum. vă rog managerul sau oricine altcineva, dacă a citit subiectul pentru a mă contacta dacă poate să-mi explice ce este de preferat să facem în astfel de cazuri.
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

da aveți dreptate și îmi pare rău acum că unii dintre copiii mei mi-au spus să o raportez pe alte forumuri și nu am făcut-o acum. vă rog managerul sau oricine altcineva, dacă a citit subiectul pentru a mă contacta dacă poate să-mi explice ce este de preferat să facem în astfel de cazuri.

Nu sunt un administrator, dar pot să vă spun ce fac, fie pentru a evita blocajele, fie pentru a mă încurca - pentru a vedea și prietenii care pariază acum.
a. urmăm site-uri de pariuri care au un forum și mai ales cărți. Așadar, formați o perspectivă a companiilor din experiențele altor jucători și alegeți una credibilă (nu spun că toate reclamațiile făcute de jucători stau ocazional, dar dacă vedeți unele nume ale companiei de mai multe ori, atunci nu se face fum). Pentru ceea ce ați făcut publicizând problema dvs., nu vă poate da banii înapoi, dar va salva alți jucători, iar pe de altă parte, aveți satisfacția morală că compania care a făcut-o va pierde mult mai mult decât va economisi. clienții pierduți (vechi și potențiali) și asta o va intepa și o va face să se gândească la asta mult mai mult data viitoare. Κși puteți vedea, de asemenea, că atunci când aveți dreptate, când aveți dreptate, puteți utiliza forumurile ca mijloc de presiune pentru a discuta cu ei. Le chicotesc și le lasă să se prefacă că nu înșel - mai ales atunci când ai dreptate și pare clar că au făcut soft @@@

b. Și pentru a alege compania „potrivită” la un moment dat te vei implica undeva. Așa că jucăm pariuri de la sine înțelese (rezultatul final - goluri totale și, în general, orice pariu arătat de scorul final).

c. Vorbește calm mai întâi și cere explicații și dreptul tău. Dacă descoperiți că răspunsurile nu vă acoperă: fie pentru că vă scriu, fie pentru a pretinde o regulă generală cu privire la dreptul lor de a anula orice pariu la discreția lor (ceva pe care toate companiile îl au), trebuie să vă întoarceți invers: aveți păstrează toate detaliile e-mailului sau chatului de pariuri, apelează și cere să vorbești cu cineva responsabil. Companiile serioase primesc șeful la telefon (publicitate publică - nu înseamnă neapărat serios). Vorbesti cu el cu calm spunand ca esti un client al companiei pentru ca il consideri o companie serioasa si ii spui problema ta si priveste in detaliu, rugandu-l sa te informeze responsabil (iti spun de ce aud atat de multe nebune in fiecare zi). Dacă nu obțineți din nou marginea - atunci spuneți simplu și frumos că răspunsurile lor sunt inacceptabile, precum și comportamentul companiei față de jucător și pur și simplu îl informați, veți raporta problema tuturor autorităților de soluționare a litigiilor companiei și jucătorilor (puteți vedea de pe site cu ce autoritate cooperează, dar și cu alte persoane care există și primesc reclamații de la jucători - contactați compania pentru a-și cere avizul cu privire la reclamație și, în consecință, evaluați credibilitatea fiecărei companii (materie pentru care sunt interesați) și spuneți De asemenea, îl vei face public pe toate forumurile de pariuri grecești și străine. De aceea este esențial să fi salvat și să aduni atât informațiile de pariere, cât și contactul pe care l-ai avut cu compania cu răspunsurile pe care le-au oferit.

d. Dacă îți scriu din nou, nu ai noroc - deci fă reclamații trimițându-le informațiile pe care ți le vor cere și scrie subiectul unde poți, cu orice informație ai. Dar când spunem totul, ne referim la toate forumurile.

Dacă facem cu toții aceste elemente de bază, în mod clar ne putem proteja de „arbitrari” pentru a pune elegant unele companii sau evitarea lor , sau forțându-i dacă vor, dar au clienți a schimba. Experiența, desigur, arată că prima este probabil mai corectă.
 
Ultima editare:
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

mulțumesc pentru sfaturi, doar citind bwin mai ales că funcționează cu EGBA și întregul proces de trimitere a e-mailurilor detaliate pe site-ul lor consumă mult timp, așa că aleg să sacrific profitul pe care îl pierd pariază forumuri cu privire la modificările pe care le aduc la rezultate în care nu există surse oficiale care să dovedească greșeala lor. așa că am cerut ajutor cu acest subiect pentru a strânge un mix de pe forumul de pariuri, unde se va durea când îmi voi face raportul.
Vrei să spui că voi face și o trimitere separată la pariurile cu anulare unică și când vor fi câștigate pariurile ...
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Banii tăi stau și te joci cu companii care au făcut mii - sute de reclamații pe marile forumuri străine (sbr) despre înșelătorii lor, aș dori să fii justificat dacă vei continua să pariezi pentru companii precum bwin.
Nu mă joc expert (pentru că am reușit să o fac cu această companie anume și dacă primesc pariuri nule, va prinde întreaga pagină), dar de când am lovit-o și am plătit scump, am încercat să informez alți copii despre modalitățile și tehnicile care înșela lumea ..
Oricum .. vă rog unii administratori ai site-ului să-mi spună dacă sunt corecte după atâtea reclamații pe care le-au făcut cu privire la această companie anume și înșelătorii (în ghilimele) care o fac să apară de pe un site precum al tău care este destinat să informează și ajută lumea. Întrebarea mea este într-un stil prietenos, aș dori doar să știu fleacul la care gândești.
: npaper:
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

pariați și câștigați este doar dacă doriți să jucați câteva campionate ciudate și fără alt motiv
 
  • Aprecieri
reacţii: Nicolas
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Vă rugăm să aveți unul dintre administratorii site-ului, spuneți-mi dacă este corect după atâtea reclamații pe care le-au făcut cu privire la această companie anume și escrocii (inclusiv ghilimele) care o face să apară de pe un site precum al tău, care este destinat să informeze și să ajute lumea. Întrebarea mea este într-un stil prietenos, aș dori doar să știu fleacul la care gândești.
: npaper:
iată că are o carte de pijama reală, suntem de vină acum?
Cred că în majoritatea site-urilor de pariuri grecești (și nu numai), Bwin are anunțuri, așa că nu cred că revine fiecărui manager să verifice dacă o companie este de încredere în plățile sale. Este de la sine înțeles că toți membrii forumului sunt, de asemenea, responsabili de ținerea evidenței conturilor lor și de raportarea la astfel de probleme. De acum, site-urile de pariuri au nevoie de reclame, așa că nu cred că este o întrebare
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

iată că are o carte de pijama reală, suntem de vină acum?
Cred că în majoritatea site-urilor de pariuri grecești (și nu numai), Bwin are anunțuri, așa că nu cred că revine fiecărui manager să verifice dacă o companie este de încredere în plățile sale. Este de la sine înțeles că toți membrii forumului sunt, de asemenea, responsabili de ținerea evidenței conturilor lor și de raportarea la astfel de probleme. De acum, site-urile de pariuri au nevoie de reclame, așa că nu cred că este o întrebare

Cred că faceți o greșeală aici, realul nu are nicio legătură cu subiectul nostru și nici nu ați spus că greșiți. În ceea ce privește: este responsabilitatea fiecărui manager să verifice dacă o companie este credibilă în plățile sale sau nu, există reclamații masive cu privire la frauda cu clienții, care este foarte gravă, cred că managerul trebuie să verifice în special ce vine cu acea companie. ar continua e pentru a face publicitate ??

Aveți grijă să nu fiți înțeleși greșit, nu v-am învinovățit pentru nimic, doar pentru că forumul este foarte vizitat și mulți nou-veniți vor fi, ar fi nedrept ca compania să cunoască motivul pentru care îl recomandă noilor clienți. Aceasta este părerea mea. Mi-aș dori să greșesc, cred doar că forumul răspunde nevoilor utilizatorilor și nu companiilor.
 

Predictii

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Olympiacos - Nantes
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Nasr - Al Fayha
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Porto - Milano
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Nürnberg - Paderborn
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Genova - Lazio
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Ahly - Al Hilal
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Eintracht Frankfurt - Augsburg
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Palermo - Parma
  • 21:30
    Start Novasports
    • Tenerife - Leganes
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Cagliari - Juventus
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Athletic Bilbao - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Nisa - Lorient
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Rio Ave - Aruca
  • 13:35
    Acțiunea 24
    • Sirenele Grevenei - Kastoria
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Leicester - West Brom
  • 15:00
    Novasports 1HD
    • Celta - Las Palmas
  • 15:00
    Novasports 2HD
    • Asteras Tripoli - Panaitolikos
  • 16:30
    Novasports 2HD
    • Wolfsburg - Bochum
  • 16:30
    Novasports 3HD
    • Hoffenheim - Gladbach
  • 16:30
    Novasports 5HD
    • Heidenheim - Leipzig
  • 16:30
    Novasports Prime
    • Ziua live minut cu minut
  • 16:30
    Start Novasports
    • Köln - Darmstadt
  • 17:00
    Novasports 4HD
    • Luton - Brentford
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Watford - Hull
  • 17:00
    Novasports Premier League
    • Sheffield United - Burnley
  • 17:15
    Novasports 1HD
    • Vallecano - Osasuna
  • 18:00
    Novasports Extra 1
    • Nantes - Rennes
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • OFI - Volos NPS
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Empoli - Napoli
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Manchester City - Chelsea
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • QPR - Preston
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • Valencia - Betis
  • 19:30
    Novasports 3HD
    • Union Berlin-Bayern Munchen
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Atromitos - Kifissia
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Atromitos - Kifissia
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Etifaq - Al Wehda
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Hamburg - Holstein Kiel
  • 21:30
    Novasports Premier League
    • Lupii - Arsenal
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Hellas Verona - Udinese
  • 21:45
    Start Novasports
    • Genk - Anderlecht
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Girona - Cadiz
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lance - Clermont
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Braga - Vizela
  • 20:15
    ERT3
    • Panathinaikos - Peristeri
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Baskonia - Virtus Bologna
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Fenerbahce - Darussafaka
  • 16:00
    Acțiunea 24
    • Herakles - Megarida
  • 17:15
    ERT3
    • Hoteluri Aris - Kolossos H
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA on Fire 2023-24 E25
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Cremona - Brescia
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • NBA 2023-24
  • Mâine 21-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 06:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Calificare
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 06:00
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint
  • 10:00
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Califying
  • 10:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Masculin - Feminin Cupa Greciei 2024
  • 12:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Masculin - Feminin Cupa Greciei 2024
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:20
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    conform presei grecești, din câte am citit, Panathaspor a decis să cumpere Giannis Goumas din Turcia. Foarte buna miscare, bravo : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Potrivit antrenorului Ismail Kartal, cu excepția lui Ostervolde unde a operat și Perez nu există absență. Deci, ceea ce aștept și ceea ce 99% dintre cei care urmăresc Fener așteaptă este următoarea gamă

    Livakovic

    Osagi Samuel-Tsikou-Bekao-Kantioglou

    Ismail Yuksek-Fred
    Shimansky
    Kahveji-Tadic
    Jacko
    aceasta este setarea din fabrică a lui Fener aici, nici măcar nu aveți nevoie de un autocar, totul funcționează pe auto
  • PANATHA PANATHA:
    Unde ai citit asta?
  • Ertzan Ertzan:
    conform beisports Turcia este o publicație a sportime spune
  • Ertzan Ertzan:
    iubitul a fost acuzat de dopaj? probabil a exagerat cu viagra : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
    Rezistent la apă Forum Bot: Utilizatorul Waterproof a început un nou subiect numit „există un portofel anonim?” în...