REDUCEREA REZULTATELOR - RESTRUCTURILE NEGATIVE - BENEFICII ANULATE - SOS !!!

Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Încă sunt de acord cu sigla dvs.: Aveți mai mult decât arătați. Spune mai puțin decât știi. A ascultat mult și a crezut puțin ... hahaha

Oricum iti multumesc ...
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Întreaga substanță se găsește și se găsește în fotografiile pe care le arată
în mod clar că unele pariuri au fost anulate.

Cine are dreptate în acest moment pare să o aibă
fotografii anulate.

Pe de altă parte, dacă se poate spune, asta anulează bine
anulat, iar motivul, în mod clar și compania va avea
drept și copiii nedrepți.

Poate cineva să spună de ce au fost anulate ??: npaper:
Restul este inutil.

Atâta timp cât diferite pariuri nu sunt disponibile nimic
împiedică pe cineva să parieze unde vrea.
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Întreaga substanță se găsește și se găsește în fotografiile pe care le arată
în mod clar că unele pariuri au fost anulate.

Cine are dreptate în acest moment pare să o aibă
fotografii anulate.

Pe de altă parte, dacă se poate spune, asta anulează bine
anulat, iar motivul, în mod clar și compania va avea
drept și copiii nedrepți.

Poate cineva să spună de ce au fost anulate ??: npaper:
Restul este inutil.

Atâta timp cât diferite pariuri nu sunt disponibile nimic
împiedică pe cineva să parieze unde vrea.

ASA DE! nu o luați la dispute personale .. aici lucrurile sunt clare Prietenul nostru a fost FURAT! Băi FIGE de la această companie .. trimite la SBR și oriunde poți .. dacă vrei să fie mai clar vezi aici

Cum se fac imagini / capturi de ecran - Zoomumba
MULT NOROC!

ΥΓ. Un altul se plânsese de BWIN de pe site-ul meu, dar când i-am cerut o captură de ecran, el nu a răspuns ... (anulează pariurile din nou) .... dar a trecut mult timp ... 2 cazuri ...
 
  • Aprecieri
reacţii: Tullamore
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Odată ce un pariu este validat, acesta trebuie plătit în mod normal, până la urmă pentru ca pariul live să fie acceptat, va dura un timp scurt de aproximativ 15 secunde sau de ce are nevoie serverul pentru a decide dacă îl acceptă și din momentul în care îl acceptă. el trebuie să plătească pentru asta.
De asemenea, de ce nu s-a întâmplat niciodată opusul ?? adica sa pierzi pe cineva si sa ti se spuna ca stii ca ceva nu a mers bine aici ??
Această viziune nu se aplică numai bwin, ci tuturor companiilor de pariuri în general

La urma urmei, cea mai de încredere companie este OPAP indiferent dacă ne place sau nu
 
  • Aprecieri
reacţii: Tullamore
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Stilul tău deosebit de ironic și pompos nu înseamnă că ai dreptate. Dacă credeți că, exprimându-mi opinia-experiență, din moment ce sunt client bwin-betoto de 8 ani, procedez fraudulos și sunt îndrumat, vă înșelați. Acest lucru este implicit și este cel mai puțin tragic.
Îmi spuneți, cine a fost aici LA MULȚI ANI, că, pentru ca părerea mea să se îngrașă, trebuie să completez orele de zbor în forum?
Ce glume sunt acestea?
Vezi primul meu post. Și vă voi spune cum s-a întâmplat și am intrat.
Am văzut un mesaj pe twitter-ul meu, cu subiectul specific care mi-a stârnit interesul și am intrat, mi-am postat părerea, pentru a-mi ajuta prietenul.
Linia defensivă pe care o luați cu privire la această problemă mă determină probabil să încep să gândesc diferit.
În toate forumurile sunt publicitate companiile și se organizează concursuri, dar nicăieri nu te ating, când vorbești cu fapte și citezi un set de fapte, deloc onorabil pentru compania respectivă.

În concluzie, ÎNVĂȚĂ-ȚI că nu ți-am „atacat” prietenul betlanden și nici nu i-am pus la îndoială cunoștințele, întrucât nu îl cunosc, am subliniat doar că nu este posibil să auzi expresia „fără întrebare, bwin este de încredere”, atunci când toate dintre clienții săi are plângeri. Aceasta este părerea mea, dacă nu îți place, nu poți face nimic, pentru că te afli într-un forum public, nu acasă. Nu am atins pe nimeni, dimpotrivă tu.

Venim împreuna !!

Prieten, cometă
Duratele de zbor pe care le spuneți da sunt necesare pentru ca celălalt să știe cât de fiabil sunteți în sus și în jos. Accesați această parte a forumului și vedeți istoria filetului tuturor cometelor cu primul post 2-3 noaptea și reclamații cu privire la companii, toate profiturile uriașe și nimeni nu a mai fost aici. Este logic că nu mai putem crede complet o astfel de postare. Cei mai mulți dintre ei sunt oameni care cred că se vor răzbuna pe companii pentru că l-au tăiat atunci când au încercat să facă un al doilea și al treilea cont și să primească bonusurile și atunci nu au putut dovedi unele lucruri pentru a face retrageri. În afară de toate acestea, ieșiți și spuneți că Marte este irelevant pentru problema companiilor, în timp ce persoana petrece ore nesfârșite pentru a cunoaște companiile și pentru a vedea pe care le va tăia, astfel încât membrii forumului său să nu riște nicio relație cu alte site-uri care bannere musculare care caută bas și ridică orice firimituri. : semn:
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Duratele de zbor pe care le spuneți da sunt necesare pentru ca celălalt să știe cât de fiabil sunteți în sus și în jos. Accesați această parte a forumului și vedeți istoria filetului tuturor cometelor cu primul post 2-3 noaptea și reclamații cu privire la companii, toate profiturile uriașe și nimeni nu a mai fost aici. Este logic că nu mai putem crede complet o astfel de postare. Cei mai mulți dintre ei sunt oameni care cred că se vor răzbuna pe companii pentru că l-au tăiat atunci când au încercat să facă un al doilea și al treilea cont și să primească bonusurile și atunci nu au putut dovedi unele lucruri pentru a face retrageri. În afară de toate acestea, ieșiți și spuneți că Marte este irelevant pentru problema companiilor, în timp ce persoana petrece ore nesfârșite pentru a cunoaște companiile și pentru a vedea pe care le va tăia, astfel încât membrii forumului său să nu riște nicio relație cu alte site-uri care bannere musculare care caută bas și ridică orice firimituri. : semn:
mai ales această fotografie pe care prietenul a luat-o din contul său, unde se pare că joacă sume mari, iar punctele sale de binside sunt 1476, mă îngrijorează mult mai mult, de aceea sunt atât de sceptic cu privire la calitatea lor.
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

mai ales această fotografie pe care prietenul a luat-o din contul său, unde se pare că joacă sume mari, iar punctele sale de binside sunt 1476, mă îngrijorează mult mai mult, de aceea sunt atât de sceptic cu privire la calitatea lor.

baietel parca esti dirijat. dar este posibil să invocăm punctele din binside ??? langa puncte ai vazut ca am un sold negativ de -411 euro ??? pe lângă faptul că îți spun că mi-am răscumpărat punctele și, în general, le răscumpăr mereu când pierd. În plus, când am făcut o depunere, am avut sold zero și mai multe puncte în binside care au fost deduse automat atunci când au pus un sold negativ pe mine pentru un pariu Am prezentat dovezi de peste o săptămână fără să le corectez.
Efortul tău este bun, prietene, pentru a acoperi evenimentele, dar mă bucur sincer că masa copiilor care s-au străduit să răspundă mă justifică definitiv.
De asemenea, dacă vreți, contactați-i, poate am făcut un fotomontaj cu fotografiile pe care le-am pus.
 
  • Aprecieri
reacţii: (Giorgio)
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Întreaga substanță se găsește și se găsește în fotografiile pe care le arată
în mod clar că unele pariuri au fost anulate.

Cine are dreptate în acest moment pare să o aibă
fotografii anulate.

Pe de altă parte, dacă se poate spune, asta anulează bine
anulat, iar motivul, în mod clar și compania va avea
drept și copiii nedrepți.

Poate cineva să spună de ce au fost anulate ??: npaper:
Restul este inutil.

Atâta timp cât diferite pariuri nu sunt disponibile nimic
împiedică pe cineva să parieze unde vrea.

În primul rând, în afară de pariurile nevalide, copilul care a deschis subiectul aici prezintă un pariu pe care l-a câștigat și îl scot ca pierdut, acum situația a dispărut și în loc de unul dintre critici care își judecă mișcarea, se ocupă dacă sunt sau dacă sunt suntem unii nou veniți la acest forum ..
 
  • Aprecieri
reacţii: (Giorgio)
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

baietel parca esti dirijat. dar este posibil să invocăm punctele din binside ??? langa puncte ai vazut ca am un sold negativ de -411 euro ??? pe lângă faptul că îți spun că mi-am răscumpărat punctele și, în general, le răscumpăr mereu când pierd. În plus, când am făcut o depunere, am avut sold zero și mai multe puncte în binside care au fost deduse automat atunci când au pus un sold negativ pe mine pentru un pariu Am prezentat dovezi de peste o săptămână fără să le corectez.
Efortul tău este bun, prietene, pentru a acoperi evenimentele, dar mă bucur sincer că masa copiilor care s-au străduit să răspundă mă justifică definitiv.
De asemenea, dacă vreți, contactați-i, poate am făcut un fotomontaj cu fotografiile pe care le-am pus.
de ce să fii dirijat tipule? ce trebuie sa castig? sceptic poate pentru că am văzut atât de mulți ani pe internetul anonimatului
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Nu trebuie să lupți în momentul în care „dușmanul comun” este cartea. ceva nu este în regulă. Am intenții pure pentru TOȚI. de acolo și apoi problema este ceea ce se întâmplă acum. Bigwyn le face adesea sau sunt incidente izolate? Informația informativă a ajutat de mai multe ori membrii care au întâmpinat o problemă.in opinia mea, o plângere către sbr nu cred că va complica lucrurile, dar le va rezolva și vă va justifica nikakhs și îți va recupera banii!
 
  • Aprecieri
reacţii: 100
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Duratele de zbor pe care le spuneți da sunt necesare pentru ca celălalt să știe cât de fiabil sunteți în sus și în jos. Accesați această parte a forumului și vedeți istoria filetului tuturor cometelor cu primul post 2-3 noaptea și reclamații cu privire la companii, toate profiturile uriașe și nimeni nu a mai fost aici. Este logic că nu mai putem crede complet o astfel de postare. Cei mai mulți dintre ei sunt oameni care cred că se vor răzbuna pe companii pentru că l-au tăiat atunci când au încercat să facă un al doilea și al treilea cont și să primească bonusurile și atunci nu au putut dovedi unele lucruri pentru a face retrageri. În afară de toate acestea, ieșiți și spuneți că Marte este irelevant pentru problema companiilor, în timp ce persoana petrece ore nesfârșite pentru a cunoaște companiile și pentru a vedea pe care le va tăia, astfel încât membrii forumului său să nu riște nicio relație cu alte site-uri care bannere musculare care caută bas și ridică orice firimituri. : semn:


Omule, îmi pare rău, dar observ că ai citit și alte lucruri în postările mele. Lucruri pe care nu le-am scris. Ai văzut oriunde spun că cineva este irelevant? Vorbești serios; Să vorbești cu argumente și să nu pui cuvinte pentru a-ți apăra afirmațiile anterioare. Cel mai puțin trebuie să faci este să-ți ceri scuze pentru postarea ta originală ofensatoare și să nu continui în același stil.
Așa că spun din nou, am scris „tipule, nu„ ai „problema cu această companie”. Nu spune nicăieri că este irelevant. Nici nu presupune așa ceva. Adică, dintr-un motiv sau altul, betladen nu are o viziune clară asupra acestei companii. Și o înțeleg din fraza „nu există nicio întrebare”.

Vă rog, amintiți-vă de comete, pentru că voi începe și ofensiva și acră. Și sunt foarte bun la asta
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Omule, îmi pare rău, dar observ că ai citit și alte lucruri în postările mele. Lucruri pe care nu le-am scris. Ai văzut oriunde spun că cineva este irelevant? Vorbești serios; Să vorbești cu argumente și să nu pui cuvinte pentru a-ți apăra afirmațiile anterioare. Cel mai puțin trebuie să faci este să-ți ceri scuze pentru postarea ta originală ofensatoare și să nu continui în același stil.
Așa că spun din nou, am scris „tipule, nu„ ai „problema cu această companie”. Nu spune nicăieri că este irelevant. Nici nu presupune așa ceva. Adică, dintr-un motiv sau altul, betladen nu are o viziune clară asupra acestei companii. Și o înțeleg din fraza „nu există nicio întrebare”.

Vă rog, amintiți-vă de comete, pentru că voi începe și ofensiva și acră. Și sunt foarte bun la asta
altfel am experimentat ceea ce spui și am crezut că spui ceea ce am spus în el. Nu am nicio problemă să spun că m-am înșelat, deoarece, în general, nu am nicio problemă să recunosc că m-am înșelat în privința cometei. Nu cred că este jignitor, așa că nu am niciun motiv să spun ceva și aceasta este pentru forum. el nu are un nou rău, dar v-ați alăturat echipei acum, ceea ce nu înseamnă altceva
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Tocmai am intrat și am văzut că ajunge la 6 pagini. Le voi citi când voi avea timp și abia aștept să văd ce altceva voi auzi și dacă prietenul care mi-a spus că este un mincinos și regizat de BWIN și alte răspunsuri jignitoare pe care le primesc de la companii și nu știu ce altceva ... ne vedem mai târziu și ne vom întoarce. Până atunci, permiteți-mi să-i spun lui Nikakhs că am primit numele dvs. de utilizator și voi vorbi luni.

Bună seara
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

altfel am experimentat ceea ce spui și am crezut că spui ceea ce am spus în el. Nu am nicio problemă să spun că m-am înșelat, deoarece, în general, nu am nicio problemă să recunosc că m-am înșelat în privința cometei. Nu cred că este jignitor, așa că nu am niciun motiv să spun ceva și aceasta este pentru forum. el nu are un nou rău, dar v-ați alăturat echipei acum, ceea ce nu înseamnă altceva

ahahaha ok. Adică, atunci când un nou membru intră pe piață, îl întâmpini oarecum așa: „Bine ai venit, cometă !!”
Evident, nu admiteți că ați vrut să mă jigniți la început, pentru că „Cometa” a fost însoțită de alte lucruri. Oricum, conversația noastră nu are sens, deoarece firul își va pierde subiectul.
 
  • Aprecieri
reacţii: (Giorgio)
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Duratele de zbor pe care le spuneți da sunt necesare pentru ca celălalt să știe cât de fiabil sunteți în sus și în jos. Accesați această parte a forumului și vedeți istoria filetului tuturor cometelor cu primul post 2-3 noaptea și reclamații cu privire la companii, toate profiturile uriașe și nimeni nu a mai fost aici.

Despre comete și profiturile uriașe pe care le lași implicați că putem minți și chiar postez câteva poze pentru a vedea dacă sunt client al companiei lor, dacă fac retrageri și tranzacții cu ele și dacă după toate acestea am dreptul să am mai mult Aviz documentat dacă este fiabil și dacă întârzierile sunt întârziate în mod deliberat sau nu ...


Vedeți atașamentul 3740

Vedeți atașamentul 3741

Vedeți atașamentul 3742

Vedeți atașamentul 3743





Este logic că nu mai putem crede complet o astfel de postare. Cei mai mulți dintre ei sunt oameni care cred că se vor răzbuna pe companii pentru că l-au tăiat atunci când au încercat să facă un al doilea și al treilea cont și să primească bonusurile și atunci nu au putut dovedi unele lucruri pentru a face retrageri.
------

După cum puteți vedea, scopul meu nu este să împărtășesc experiența mea personală că, deși am avut profituri, au încercat în mod fraudulos să mă elimine cu mișcări precum limite de pariere, anulare, întârziere a plăților etc.
În ceea ce privește conturile terților, puteți fi siguri că, dacă ar fi realizat ceva, mi-ar fi închis contul și nu aș fi tranzacționat cu ei, de aceea argumentul dvs. este greșit ..



În afară de toate acestea, ieșiți și spuneți că Marte este irelevant pentru problema companiilor, în timp ce persoana petrece ore nesfârșite pentru a cunoaște companiile și pentru a vedea pe care le va tăia, astfel încât membrii forumului său să nu riște nicio relație cu alte site-uri care bannere musculare care caută bas și ridică orice firimituri. : semn:

Nu am spus că nici persoana nu este relevantă (cine sunt eu pentru a judeca munca cuiva care are unul dintre cele mai bune forumuri din Grecia), m-am întrebat doar de ce în astfel de cazuri ar trebui să existe un terț care nu are nimic de-a face cu comitetele arbitraj pentru rezolvarea pozitivă a acestor probleme. Aceasta a fost întrebarea mea.

Cred că te-am acoperit ...: bask:
 
  • Aprecieri
reacţii: (Giorgio)
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Nu am spus că nici persoana nu este relevantă (cine sunt eu pentru a judeca munca cuiva care are unul dintre cele mai bune forumuri din Grecia), m-am întrebat de ce în astfel de cazuri trebuie să fie mediată de un terț care nu are nimic de-a face cu comitetele de arbitraj pentru a rezolva pozitiv asemenea probleme. Aceasta a fost întrebarea mea.

Cred că te-am acoperit ...: bask:
Vă voi răspunde și vă voi permite să am cea mai mică experiență dintre toate în pariuri: De ce,crede, aproape toate companiile văd jucătorii ca potențiali candidați pentru a înșela (compania) și caută să evite astfel de fenomene să rămână credibile în pariurile online. Nu este corect, nu sunt de acord, este m @ l @ kia să fii în Începi să joci, dar așa funcționează. De aceea ai nevoie de o terță parte pentru a demonstra că nu ești un elefant. De ce stabilesc o limită de pariu dacă câștigi mult și faci retrageri mari (patru cifre)? De ce nu întârzie niciodată depozitele în timp ce retragerile dvs. fac ................ astfel de tobe? Din același motiv, cred ...
Prieten întotdeauna
: semn:
 
  • Aprecieri
reacţii: (Giorgio)
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

In orice caz,in opinia mea, o plângere către sbr nu cred că va complica lucrurile, dar le va rezolva și vă va justifica nikakhs și îți va recupera banii!

În caz și numai (cazul) care este justificat
și să primească banii înapoi.
Acest lucru va însemna că te-au pus în necazuri
nu te respectă ca client, indiferent de modul în care îl vezi
indiferent de companie și este anulată
tsalimakia similară nu este cea mai bună.

Logica spune că am câștigat domnule! El a plătit

Am pierdut domnule! Te plătesc automat
Adică, atunci când pierdem, este deja
banii din bancă înainte de încheierea meciului
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Tocmai am intrat și am văzut că ajunge la 6 pagini. Le voi citi când voi avea timp și abia aștept să văd ce altceva voi auzi și dacă prietenul care mi-a spus că este un mincinos și regizat de BWIN și alte răspunsuri jignitoare pe care le primesc de la companii și nu știu ce altceva ..

------ răspuns: Când părerea ta este exprimată asupra unei probleme și cineva nu este de acord și îți cere să o documentezi dându-i răspunsuri este rău ??

Tu personal, care aproape la fiecare capăt al textelor mele te răsplătesc pentru forumul tău, ai văzut oriunde că te pot numi telecomandă ?? Am spus asta despre un alt utilizator care a făcut o intervenție nevalidă și imediat după ce 3 copii m-au justificat susținându-mă?

Am spus oriunde că le primești de la companii? ? Dar, din moment ce ai menționat-o în partea de sus, nu există bannere publicitare ?? Adică vrei să-mi spui că nu ai o colaborare care să îți aducă niște venituri pentru site ???

Rețineți că nu vă judec pentru acest lucru. M-am întrebat de atâtea ori după intervenția dvs. că ați concediat companii care nu erau de încredere dacă ați putea face același lucru cu o companie precum bwin care, datorită numelui și BUDGET, are probabil cea mai mare piață pentru aceasta și este dificil de imposibil de aruncat pe pariurile de pe site.

Ce negativ găsești în ceea ce spun?

Poate că m-am întrebat cum o terță parte care nu are legătură cu comitetele de arbitraj poate determina rezultatul unei probleme și în acest caz de ce utilizatorul nu își poate revendica dreptul prin trimiterea videoclipului meciului specific și are nevoie de intervenția unor nu are legătură cu bwin pe probleme de pariere ???

Nu v-am pus la îndoială intențiile de a-i ajuta pe cei care au nevoie, deși cred că maximul oferit unui jucător este să-și publice opiniile și problemele-probleme cu care se confruntă și să le facă cunoscute altora, astfel încât să putem forma experiențe. noi toti.

buna seara si de la mine!
 
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Bună dimineața la toată lumea. Aș dori să vă mulțumesc tuturor pentru mesaje și sprijin. Astăzi este ziua a 13-a și încă nu și-au corectat greșeala .. M-am săturat să aștept, m-am săturat să mă plâng de evident, m-am săturat să intru în controverse degeaba, pentru că dacă ar trebui sau nu ar trebui să scriu pentru a expune nedreptatea deveni.
Îi mulțumesc responsabilului forumului care îi va contacta luni, dar oricare ar fi decizia mea, am luat-o și de mâine voi începe procedura pentru comitetul de arbitraj și voi încerca să o public în forumuri străine la care participă oameni.
care după atâtea zile (citind ceea ce am publicat și cu dovezi) a putut înțelege cum funcționează companii precum bwin în materie de fiabilitate, judecă și alege în consecință unde să-și pună banii. Am citit un alt copil care a spus despre un mesaj de la betoto despre deducerea unei sume dacă contul este inactiv. orice aș spune este puțin.

cel mai corect lucru pe care l-am auzit și pe care îl confirmi în fiecare zi este că auzi rareori reclamații despre schimburi (pentru că există jucători împotriva jucătorilor).

cât de mult mă interesează dacă această companie ar trebui să fie promovată de site-urile de pariuri. cei 1000 de oameni care au citit că am încărcat și restul cred că au format o opinie, iar aceste opinii vor fi transmise altora și continuă să spună ,,
și acesta este cel mai rău anunț al lor ...
 
  • Aprecieri
reacţii: (Giorgio)
Re: REZULTATE REDUCEREA-RESTRUCTURA NEGATIVĂ-BENEFICII ANULATE-SOS !!

Voi fi de acord că BWIN CA O COMPANIE ESTE UȘOR RĂU ȘI PRIVIND PROBLEMELE DE SERVICIU CARE TARZIE SĂ RĂSPUNSE, DAR ȘI PE PROBLEME DE Rambursare.
PERSONAL AM AVUT O EXPERIENȚĂ RĂU ȘI NU VETI MAI MERGI LA NOUĂ.

Singura companie care nu este menționată nicăieri și nu există niciun raport privind frauda și frauda clienților săi este tabelul.

NU EXISTĂ LIMITĂ CÂȚI SUNT ALTELE. DOAR NU DĂ BUNUSURI PENTRU IT ȘI NICI UN SITE NU ÎL PROMOVĂ.

PENTRU COPILUL CARE SE TRATĂ AICI DE PROBLEMA AICI, POATE ȘI MANAGERII SITE-ULUI VĂ POT AJUTA AICI, PENTRU că AM VĂZUT CĂ BWIN O FACE.

FASHIONA BUNĂ: pește:
 
  • Aprecieri
reacţii: (Giorgio)

Predictii

  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lazio - Juventus
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Leicester - Southampton
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Arsenal - Chelsea
  • Mâine 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estudiantes - Gremio
  • 20:30
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 24-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Milwaukee Bucks - Indiana Pacers
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Unde ai citit asta?
  • Ertzan Ertzan:
    conform beisports Turcia este o publicație a sportime spune
  • Ertzan Ertzan:
    iubitul a fost acuzat de dopaj? probabil a exagerat cu viagra : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul SSK a început un nou subiect numit „Pariu dublu" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce liga nebună e asta...
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul kandalf a început un nou subiect numit „Managementul contului" în Pachete de conversații.
  • Ertzan Ertzan:
    Copiii noștri i-au învins pe italieni, mai ales cu 3-0, chiar și Cristiano Ronaldo ar fi gelos
  • Ertzan Ertzan:
    PRIMA ECHIPĂ GRECĂ CÂȘTIGĂ UN TITLU EUROPEAN LA FOTBAL, TINERII OLIMPIILOR : smk1:
    Ertzan Ertzan: PRIMA ECHIPĂ GRECĂ CÂȘTIGĂ UN TITLU EUROPEAN LA FOTBAL, TINERII OLIMPIILOR : smk1: