Anularea nejustificată a unui pariu câștigător de către pariuri

JohnDal1991

New Member
3 Oct 2019
18
13
3
28
Bună seara cu compania.
Din păcate, primul meu mesaj către forum este deturnarea banilor pe care i-a făcut betshop.
Am plasat pariul cu poza
Am pariat pe Ajax pentru a câștiga Valencia peste cărțile 4.
Peste carduri 4,5.
Sau Championsbet a plătit pentru asta așa cum vedeți în cealaltă imagine.
Ή betshop sau care, din câte știu, primește plăți în direct de la același furnizor ca și campioneta, nu m-a plătit și tocmai a returnat pariul.
Am pariat 125 € și a trebuit să obțin 381,25 € înapoi.
Ή betshop Datorez 256,25 €
Sau scuza lor?
Amuzant ... Citește mai mult ...
Cuponul dvs. a fost anulat deoarece a existat o eroare în cardurile postate live, deci
toate cărțile care s-au jucat cu această eroare au fost anulate.
Desigur, nu a fost nicio greșeală.
Chiar înainte de a juca cărțile over4,5 Ajax, jucasem cărțile over3,5 Ajax, pe care le-am câștigat și le-am plătit.
Odată ce Ajax a mâncat cardul sau betshopsau Championsbet și întreaga planetă de pariuri au schimbat linia în peste cardurile 4,5 Ajax.
L-am jucat și l-am câștigat și după ce Ajax a primit 6 Cards în sfârșit.
După cum vedeți, nu a existat nicio greșeală de tipul „cardul 4 al lui Ajax a fost deja dat și au uitat să-l prindă pe platforma lor, așa că am pariat în siguranță de ceva ce știam că a fost deja făcut”.
Pariază pe ceva ce s-a întâmplat în viitor, similar cu campionetul în care primesc profituri de la același furnizor și refuză să plătească.
Pentru că sunt sigur că nu sunt singurul care a jucat acel moment anume betshop, mai este cineva care l-a jucat? Te-a plătit cineva?
Și încă un lucru. Pentru că văd că forumul îl face reclamă betshop și are bannere etc, aș aprecia foarte mult dacă factorii de decizie ar putea interveni și să medieze pentru a face acest lucru evident, adică să-mi aduc banii
Mulțumesc

atașamente

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
316
162
43
companie foarte proastă h betshop

și m-au avut în necaz și, cu scuze ridicole, au refuzat să plătească, dar fiecare dintre ei s-a plâns și, în cele din urmă, a plătit banii temuti.

alungă-l, nu-l lăsa, amice.
  • ca
reacţii: vigoare

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,037
938
113
Are un formular de reclamație sau e-mail cu toate informațiile legate de problemă și comunică cu compania pentru soluționare, iar 99,9% îl rezolvă.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
316
162
43
Are un formular de reclamație sau e-mail cu toate informațiile legate de problemă și comunică cu compania pentru soluționare, iar 99,9% îl rezolvă.

foarte interesant. Mi-aș dori să-l poată ajuta pe prietenul care a deschis subiectul.

unul dintre sfaturile mele este să caut pe cineva care, de asemenea, a jucat același pariu cu tine și care a fost plătit de betshop. Aceasta va crea o resetare.

Logica spune că, în mod extraordinar, tu și ceilalți 5-10 nu ați plătit dolari mari la o performanță foarte bună.

Nu cred că au riscat să-și facă rău jocul de joc, care pierde betshop 5-20 Euro pe zi, dacă există vreun joc cu 5-10 Euro. au plătit-o în mod rezonabil pentru asta. la urma urmei, ei vor pierde a doua zi sau a doua zi, așa că este logic să nu doriți ca acești clienți să se plângă.

solicitați toate site-urile de pariuri / paginile / forumurile chatfacebook. și cineva îl va juca. dacă chiar unul este plătit, există un doom.

noroc sarut
  • ca
reacţii: player_200

PANATHA

Membru
14 Feb 2019
66
54
18
Bună seara cu compania.
Din păcate, primul meu mesaj către forum este deturnarea banilor pe care i-a făcut betshop.
Am plasat pariul cu poza
Am pariat pe Ajax pentru a câștiga Valencia peste cărțile 4.
Peste carduri 4,5.
Sau Championsbet a plătit pentru asta așa cum vedeți în cealaltă imagine.
Ή betshop sau care, din câte știu, primește plăți în direct de la același furnizor ca și campioneta, nu m-a plătit și tocmai a returnat pariul.
Am pariat 125 € și a trebuit să obțin 381,25 € înapoi.
Ή betshop Datorez 256,25 €
Sau scuza lor?
Amuzant ... Citește mai mult ...
Cuponul dvs. a fost anulat deoarece a existat o eroare în cardurile postate live, deci
toate cărțile care s-au jucat cu această eroare au fost anulate.
Desigur, nu a fost nicio greșeală.
Chiar înainte de a juca cărțile over4,5 Ajax, jucasem cărțile over3,5 Ajax, pe care le-am câștigat și le-am plătit.
Odată ce Ajax a mâncat cardul sau betshopsau Championsbet și întreaga planetă de pariuri au schimbat linia în peste cardurile 4,5 Ajax.
L-am jucat și l-am câștigat și după ce Ajax a primit 6 Cards în sfârșit.
După cum vedeți, nu a existat nicio greșeală de tipul „cardul 4 al lui Ajax a fost deja dat și au uitat să-l prindă pe platforma lor, așa că am pariat în siguranță de ceva ce știam că a fost deja făcut”.
Pariază pe ceva ce s-a întâmplat în viitor, similar cu campionetul în care primesc profituri de la același furnizor și refuză să plătească.
Pentru că sunt sigur că nu sunt singurul care a jucat acel moment anume betshop, mai este cineva care l-a jucat? Te-a plătit cineva?
Și încă un lucru. Pentru că văd că forumul îl face reclamă betshop și are bannere etc, aș aprecia foarte mult dacă factorii de decizie ar putea interveni și să medieze pentru a face acest lucru evident, adică să-mi aduc banii
Mulțumesc
Mi-aș dori să te îndepărtezi de el ... dar am fost impresionat de pariul tău .... Nu știu dacă ai pariat astfel de sume în general ... cum ai ales acel pariu special? Nu am pariat niciodată pe cartonașele galbene ... mai rar pe roșu în derby ...

JohnDal1991

New Member
3 Oct 2019
18
13
3
28
Balaton am făcut ce ai spus. L-am trimis la SBR
Vă mulțumim din nou.

Iordania se mulțumește pentru sfaturi și cred că ar fi util să găsești pe cineva care a fost plătit betshop același pariu.

Panatha Dacă te uiți la fotografia 3 pe care o atașez, se pare că, în general, pariez sume mari. În mare parte, trei cifre. Nu a fost o excepție de la acest pariu anume. Bineînțeles că nu aveam informații, niciun Ajax complet nu și-ar pune cartile jos pentru a-mi primi 256,25 €.
Băieții, dacă nu s-ar fi sinucis în revanșa cu Tottenham, ar fi plecat în liga campioanelor finale. Vor stabili carduri pentru 250 €?
În general, joc cărți destul de des. Este o piață bună pentru mine. Nu puteți juca totul. Pierdeți pe termen lung. Trebuie să vă specializați în ceva și să vă perfecționați.
Ajax aruncă multe lovituri în special acasă. Urăște-i lui Apel pentru ceea ce a făcut în calificări. Multe cărți și roșu. Multe dintre cărțile sale apar în meciurile sale.
Eram sigur că va mânca o altă carte vizionând meciul.
Companiile s-au gândit doar că, deoarece Valencia nu ar putea reacționa, au crezut că meciul va deveni prietenos în ultimele minute 20 și nu vor ieși cărți.
Acesta este motivul pentru care au dat atât de multe performanțe cardurilor Ajax peste 4,5.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
316
162
43
Cu toate acestea, este îngrozitor ce scuze au companiile pentru că nu au plătit bijuteria.
și toate cu toleranța autorităților, interne și străine, dar și a celor care le reclamă drept credibile.
există puține companii cu adevărat credibile, foarte puține.
  • ca
reacţii: FunBet

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,037
938
113
Ei o găsesc și o fac pentru că jucătorii o permit. De exemplu, aș deschide un cont doar la o companie care rezolvă orice diferență prin IBAS. Nu aveți ibas Nu deschid un cont cu dvs. și în cele din urmă.
  • ca
reacţii: player_200

JohnDal1991

New Member
3 Oct 2019
18
13
3
28
Eu limita balatonului amic, nu mă enervează atât de mult.
Dacă sunt atât de pierdut pentru companie, reduce-mi participarea de la 150 la 50, sau chiar la 20 €.
Dar plătește-mă. Poți să-mi plătești doar pariuri 20 €?
Ok m-a plătit totuși.
Chiar dacă nu mă vor și îmi pun un pariu în euro max, voi juca în altă parte.
Dar nu sunteți făcut să primiți câștiguri așa cum vreau eu. Pentru că s-a întâmplat.
Scuza lor este doar amuzantă și inexistentă.
Același pariu cu aceleași și mai mari șanse, de la același furnizor sau. Championsbet a plătit-o în mod normal.
Doar sau betshop este complet lipsit de încredere.
Deoarece văd că forumul se tranzacționează cu ei, din moment ce are propriul banner, cu siguranță ai un fel de comunicare cu ei.
Mă poți ajuta să-mi recuperez banii?

Kardas1980

New Member
13 Jan 2019
8
4
3
Este cu adevărat tragic sau betshop.
Anul trecut, am blocat un cont în mijlocul unui bonus și am anulat toate pariurile care au fost jucate în mijlocul unui bonus.
din fericire mi-a dat banii pe care i-am transferat-o de la safebet și a fost destul.
Cu toate acestea, în general, fără a dori să dezamăgească pe nimeni, lucrurile stau destul de prost.
Există prostii că au cuțitul și pepene verde.
În Grecia, clienții câștigători nu pariază. Sau pur și simplu nu le vor.
întreg OPAP m-a pus într-o limită înfricoșătoare și m-a eliminat de la pariurile gratuite, deoarece bonusul de 100 € + 100 € mi-a făcut 2500 € și am cerut retragerile încet. De parcă despre el OPAP nu este o sumă serioasă.
întreg stoiximan m-a pus într-un limbo înfricoșător și mi-a tăiat ofertele și mi-a cerut ceva dezgustător la retragere, cum ar fi un selfie cu ID etc. În mine am depus cu o carte de carte greacă, un joc de siguranță, un portofel viu, care este pe spatele meu și merge la biroul fiscal. Ca și cum mi-aș da cartea și portofelul viva altuia cu # # _ /?! + La biroul fiscal pentru o grămadă de cheltuieli. Ca și cum ar fi Skrill acestea ... Dar pentru a nu plăti sau întârzia să facă totul și să ceri totul.
Și am un ultim lucru de spus. Nu vreau să vă supăr, dar nu veți găsi cu ușurință corect.
a rămas la o valoare teribilă betshop în februarie stoiximan m-a plătit cu randarea 1,40 în loc să o dau 2,80 în timp ce o jucam live. Cel puțin a plătit-o, chiar și cu 1,40, pur și simplu nu mi-a dat miza înapoi, așa cum au făcut-o la tine.
Ei bine ... l-am trimis la mga și nu au făcut nimic. Au spus că spune în termeni că pot schimba cote greșite. Desigur, ce nu este în regulă și nu o rezolvă.
În ceea ce privește celălalt despre care scrii, forumurile și site-urile de pariuri te ajută și mediază ... Aici vom râde ... Am cerut-o odată de pe un site de pariuri. Numai sponsorizarea și numele sunt privite. uită-te la ce poți face singur. Și uitați de EYEP. Și nu a făcut nimic cu disputa mea de pariuri. Graficele nesolicitate Funcționarii publici au spus de multe ori marele obiectiv2.
Nu știu că acest sbr îi spune lui Balaton ce poate face. Nu l-am încercat, deși ajut, dar în general sunt dezamăgit de tot.
acest centru european pentru consumatori nu știu dacă poate ajuta, care sunt avocați acolo, dar din nou de la MGA, EYEF, site-urile de pariuri uită-l. Îți pierzi timpul.
  • ca
reacţii: goal2

ganian

Membru bine-cunoscute
30 Dec 2011
1,430
1,077
113
toate cele de mai sus sunt corecte. 8am înainte să mă pună la limită, m-a făcut un ratat, m-a făcut să pierd un pariu câștigător, să bat chat și să insiste că au dreptate ... nu am mai insistat, așa că știam gaura pe care sistemul lor le va face plătesc astfel de greșeli când aș câștiga din cauza greșelii pe care au avut-o ... Și așa a fost ... Apoi au plătit de mai multe ori.
  • ca
reacţii: qazdas și Pro

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
316
162
43
Eu limita balatonului amic, nu mă enervează atât de mult.
Dacă sunt atât de pierdut pentru companie, reduce-mi participarea de la 150 la 50, sau chiar la 20 €.
Dar plătește-mă. Poți să-mi plătești doar pariuri 20 €?
Ok m-a plătit totuși.
Chiar dacă nu mă vor și îmi pun un pariu în euro max, voi juca în altă parte.
Dar nu sunteți făcut să primiți câștiguri așa cum vreau eu. Pentru că s-a întâmplat.
Scuza lor este doar amuzantă și inexistentă.
Același pariu cu aceleași și mai mari șanse, de la același furnizor sau. Championsbet a plătit-o în mod normal.
Doar sau betshop este complet lipsit de încredere.
trebuia să știi ce ești betshop.

pari un jucător cu experiență din scripturile tale. ce ai vrut și te-ai implicat?

nu ai citit atât de multe și atât de multe aici, încât să continue așa mulți ani?

nicio companie nu este sfântă, dar unele sunt mai bune decât altele, și mai fiabile, de exemplu netbet, championsbet, OPAP (indiferent dacă îl limitează va plăti)

JohnDal1991

New Member
3 Oct 2019
18
13
3
28
Pentru regulile jordanului

Am jucat și am învățat. Niciodată betshop.
Doar fiți conștienți de ceea ce suferă atât de mulți. Nu am crezut că mi se va întâmpla.
Întotdeauna crezi că răul se va întâmpla cu alții. Niciodată la tine.
Am spus că „ceilalți care își mănâncă banii se joacă cu facturile de maimuță, cu Skrill, cu detalii false etc. Juc cu payafe, le trimit la bancă, sunt eu, am raportat toate faptele corect, nu am nicio altă familie din jocul meu de pariuri, nu joc jocuri de meciuri, joc sume de patru cifre etc. Nu pot pierde niciodată bani "

Uh ... Dar dacă vor să te fure, te vor fura, așa cum mi-au făcut și mie.

Spre kardas
Nu am de gând să o dau jos, amice.
Am trimis o reclamație la Centrul European pentru Consumatori. Astept sa vad ce iese.
Ή EYEP nici măcar nu a răspuns până acum
MGA a spus asta sau betshop nu le aparțin ... Ne vor înnebuni. Voi insista

JohnDal1991

New Member
3 Oct 2019
18
13
3
28
Centrul European pentru Consumatori mi-a răspuns și îmi cere să trimit un e-mail mai detaliat, inclusiv o cerere semnată, care să le autorizeze să facă toate mișcările necesare pentru a-mi recupera banii.

SBR, YEEP încă nimic
  • ca
reacţii: PANATHA

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,099
2,543
113
Și eu betsop m-a plătit peste 20000 pentru a câștiga 3 acum un an. Este Supa, cea mai bună companie. (desigur fac depozite doar de la o bancă) Într-o zi se va închide. Nu există o companie scandaloasă, bună, rea și răsucită. Urmează toate aceleași politici.

Dacă nu înveți să joci și să câștigi OPAP și păstrați aceste companii pentru ceea ce este foarte important acolo unde există oportunități mari de profit, nu veți avea nicăieri să jucați.

JohnDal1991

New Member
3 Oct 2019
18
13
3
28
Și eu betsop m-a plătit peste 20000 pentru a câștiga 3 acum un an. Este Supa, cea mai bună companie. (desigur fac depozite doar de la o bancă) Într-o zi se va închide. Nu există o companie scandaloasă, bună, rea și răsucită. Urmează toate aceleași politici.

Dacă nu înveți să joci și să câștigi OPAP și păstrați aceste companii pentru ceea ce este foarte important acolo unde există oportunități mari de profit, nu veți avea nicăieri să jucați.
Nu-mi pasă unde joc. Să jucăm în agenție OPAP.
Dacă vrea să mă închidă, lasă-mă să mă închidă .. Voi juca în altă parte.
Dar nu mă fura.
Se joacă cu cărți deschise. Să nu accepte pariurile de la început sau să-l lase să pună o limită sau să-l lase să mă alunge.
Nu accept acasă și apoi mă fură și nu le plătesc.
Să știu de la început că nu o voi accepta, să o joc pe campioneta, care a plătit același pariu ca în mod normal, fără jurnalele de eroare

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Aibar - Levante
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Greuther Furth - Stuttgart
  • 14: 30
    Novasports 2HD
    • Sala - Leeds
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Brighton - Palatul de cristal
  • 15: 00
    ERT3
    • Veria - Ierapetra Of
  • 16: 00
    Novasports 1HD
    • Lazio - Bologna
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Hoffenheim - Bayern Munchen
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Dortmund - Freiburg
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Augsburg - Gladbach
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Mainz - Paderborn
  • 17: 00
    Novasports 3HD
    • Fulham - Preston
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Valencia - Betis
  • 18: 30
    Novasports 2HD
    • Paris Saint-Germain - Dijon
  • 19: 00
    Novasports 1HD
    • Udinese - Fiorentina
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Watford - Liverpool
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Leguminoase - Mânere
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Köln - Schalke
  • 21: 00
    Novasports 2HD
    • Toulouse - Rennes
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Napoli - Torino
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Granada - Gelt
  • 05: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
  • 15: 00: 00
    ERT Play3
    • Vulcan - PAOK
  • 15: 30: 00
    ERT Play1
    • Panionios - AEK
  • 16: 30: 00
    ERT Play2
    • Colos - Aris
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • OEM Panathinaikos OPAP - OEM Larissa
  • 17: 00: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Uniks Kazan - Kalev
  • 17: 45: 00
    ERT Sports HD
    • Peristeri - Prometeu din Patras
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Texas - Texas Tech
  • 21: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Florida Gators - Tennessee
  • 21: 30: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Andorra - Gran Canaria
  • Mâine 01-03-2020
  • 00: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New York Knicks - Chicago Bulls
  • 03: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Rachete Houston
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Busto Arsicio - Scadici
  • Mâine 01-03-2020
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • BetLaden BetLaden:
    pentru a vedea cum vor merge primii pași ...
  • BetLaden BetLaden:
    Axax pleacă
  • BetLaden BetLaden:
    vrea 4 goluri să meargă ... atât de palid pentru a se califica chiar și pentru minge
    joci anul acesta
  • BetLaden BetLaden:
    bun 2,25 pentru calificarea Benfica
  • BetLaden BetLaden:
    Gol pentru Benfica 1-0
  • BetLaden BetLaden:
    1-1 Shakhtar !!!
  • Ertzan Ertzan:
    Basak fură calificarea
  • BetLaden BetLaden:
    Benfica 2-1
  • Ertzan Ertzan:
    Obiectiv Legenda
  • Ertzan Ertzan:
    Extras de extravaganță
    +1
  • jogo jogo:
    ti
  • jogo jogo:
    ce s-a întâmplat să fie făcut .....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu suntem afectați de bolile coronariene permanente Olympiacos !!!
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Unchiul meu va înnebuni cu bonusurile din nou
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "Europa League "16" remiză„la Știri sportive.
  • V Forum Bot:
    Utilizatorul vagionakis a lansat o nouă temă numită "Problemă cu stoiximan„la Site-uri legitime de pariere.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "Cu lupii englezi Olympiacos în Europa League "16"„la Știri sportive.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul Siomos1 a lansat o nouă temă numită "LEGEA EUROPA "16" SCALES„la Știri sportive.
  • S Siomos1:
    Bună seara, engleza pare a fi ... soarta lui Olympiacos:)))) Un alt obstacol în mod clar foarte dificil, dar dacă ați trecut de Arsenal, ce să trișați ..
  • S Siomos1:
    Dintre celelalte cupluri: https://bit.ly/2I63fSW distinge Sevilla-Roma.
  • P Chat Bot:
    Ptrmois a conectat la cameră.
  • Ertzan Ertzan:
    La ora 1 este meciul Osmanlispor-Karagumruk Turcia clasa I meciul. Vizitatorii sunt în formă bună, alergând o serie de 1 victorii și 4 remize pe locul 2 și au aspirații să crească. În timp ce partea de acasă nu este într-o poziție atât de bună, ei pariază pe partea de acasă. Aici merită să încercați cele 5 DNB care plătesc bine la 2 în pariu în altă parte, poate cu 1.90/3 peste miză
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    De asemenea, Trabzonspor-Risespor furtuna neagră este în formă. Merită o victorie cu -1 handicap asiatic pe podiumul verde 1.88 miza 3/10. În Coniaspor-Kasibasa aș alege egalul în a doua repriză 1 miza 2.17/3
    +1
  • McLaren17 Forum Bot:
    McLaren17 a început un nou thread numit "IFC # 16: B GROUP: Curse 30„în Concursul IFC.
  • J Forum Bot:
    Utilizatorul JONATHAN4E a lansat o nouă temă numită "CONCURENȚA DE LIGURĂ EUROPA„la Diferite concursuri Infobet.
    J Forum Bot: JONATHAN4E a început o nouă temă numită "EUROPA LEAGUE COMPETITION" pe ...