Anularea nejustificată a unui pariu câștigător de către pariuri

Are un formular de reclamație sau e-mail cu toate informațiile legate de problemă și comunică cu compania pentru soluționare, iar 99,9% îl rezolvă.
Sunteți conștienți de prima mână de cazuri de jocuri pentru care Sbr și-a primit banii de la 1000? Ai auzit-o doar undeva? Nu scrie că este pentru că realitatea este foarte diferită.
De 4 am solicitat ajutorul 4 diferite companii, într-una am fost plătită fără mediere SBR, în cealaltă 3 banii mi-au fost plătiți fără nicio încălcare. să fie plătit prin ajutorul de pe acest forum, 10% de jucători care au avut ai lor.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Magon
Sunteți conștienți de prima mână de cazuri de jocuri pentru care Sbr și-a primit banii de la 1000? Ai auzit-o doar undeva? Nu scrie că este pentru că realitatea este foarte diferită.
De 4 am solicitat ajutorul 4 diferite companii, într-una am fost plătită fără mediere SBR, în cealaltă 3 banii mi-au fost plătiți fără nicio încălcare. să fie plătit prin ajutorul de pe acest forum, 10% de jucători care au avut ai lor.

da și ajung la concluzia la care au ajuns prozelitele. că majoritatea site-urilor / forumurilor de pariuri promit ajutor și le oferă jucătorilor șansa de a se exprima public, nu pentru că sunt cu adevărat interesați de ei, ci pentru că, dacă conving mai mulți utilizatori să le folosească, vor câștiga sponsorizări din ce în ce mai mari și nu ajută în esență jucătorii în luptele lor de pariuri.

PS Ați folosit vreodată Centrul European pentru Consumatori?
 
Sunteți conștienți de prima mână de cazuri de jocuri pentru care Sbr și-a primit banii de la 1000? Ai auzit-o doar undeva? Nu scrie că este pentru că realitatea este foarte diferită.
De 4 am solicitat ajutorul 4 diferite companii, într-una am fost plătită fără mediere SBR, în cealaltă 3 banii mi-au fost plătiți fără nicio încălcare. să fie plătit prin ajutorul de pe acest forum, 10% de jucători care au avut ai lor.

Oricum, de 2 ori am avut nevoie de ele și m-au ajutat să plătesc
 
Am încercat site-urile de pariuri 4 între ele și SBR
Ceilalți 3 au fost greci.1 dintre ei și forumul de aici.
Sau un grec a contactat pariuri pentru ochii lumii, dar nu au făcut nimic.
Celelalte 2-uri nu au răspuns până acum la solicitările mele pentru a mă ajuta să obțin banii care mi-au furat.

De asemenea, SBR nu a răspuns.
Ή MGA îmi spune să trimit la https://eadr.org/
Ή EYEP nu a răspuns.

Doar cu Centrul European pentru Consumatori pare să se miște.
În general, totuși, am foarte multă iritație în toate aceste zile și din cauza nervilor mă joc @€_@€@&"'*% și merg la găleată. Toate acestea sunt foarte obositoare.


Ai grijă pentru companiile pe care le joci
 
  • Aprecieri
reacţii: vigoare și goal2
Nu-mi pasă unde joc. Lasă-mă să joc și la agenția opap.
Dacă vrea să mă închidă, lasă-mă să mă închidă .. Voi juca în altă parte.
Dar nu mă fura.
Se joacă cu cărți deschise. Să nu accepte pariurile de la început sau să-l lase să pună o limită sau să-l lase să mă alunge.
Nu accept acasă și apoi mă fură și nu le plătesc.
Să știu de la început că nu o voi accepta, să o joc pe campioneta, care a plătit același pariu ca în mod normal, fără jurnalele de eroare

Bună ziua, pentru mine Championsbet a anulat pariurile care câștigau la rând și când m-am enervat răspunsul a fost „Să ne întâlnim să-l spunem”. (Bineînțeles că acum și-au schimbat proprietarii față de atunci).

Ori de câte ori tu și cu mine suntem enervați, își vor face treaba așa cum trebuie. Dacă ei cred că nu ar trebui să vă plătească, nu plătesc și nu facturează. Acceptați acest lucru pentru că nu există alții pe piață și vă luptați cu SBR-urile și altele, ceea ce nu cred că se ocupă de aceste companii.
 
comentariul tău este plin de umor?
Nu sunt ironic. Îți pun întrebări. doar îmi dă o impresie teribilă a numărului.

20 Mii de profituri nete în euro ?????

Da, desigur, fără pariuri, evident, doar o dată în loc să pun 4 25chips chips-uri am pus 4 100chucks la 22 din greșeală și când a fost regal și a plătit în bonusul X BlackBox X mână. Nicio problemă, fără granițe, nicio companie, cel mai bun din Grecia pentru mine. Direct la bancă în termen de 100 ore.
 
  • Haha
reacţii: kriapa
Bună ziua, pentru mine Championsbet a anulat pariurile care câștigau la rând și când m-am enervat răspunsul a fost „Să ne întâlnim să-l spunem”. (Bineînțeles că acum și-au schimbat proprietarii față de atunci).

ce au însemnat când am venit să-i întâlnim?
că nu credeau că ești și că nu poți merge niciodată să-i întâlnești?
 
Totuși este teribil. Majoritatea organizațiilor, site-urilor web nu numai că nu mă ajută să obțin banii pe care i-a furat de la mine sau de la magazinul de pariuri, dar chiar au răspuns mesajelor mele.
Nici măcar EYEO care ar trebui să facă acest lucru nici măcar nu a răspuns.
 
Totuși este teribil. Majoritatea organizațiilor, site-urilor web nu numai că nu mă ajută să obțin banii pe care i-a furat de la mine sau de la magazinul de pariuri, dar chiar au răspuns mesajelor mele.
Nici măcar EYEO care ar trebui să facă acest lucru nici măcar nu a răspuns.

Ce vrei să-ți spună EEEP? Aici Marsbet a mâncat banii întregii lumi și EEEP a spus „împingeți-i cât puteți obține banii”. Ce EEEP să spună
 
  • Aprecieri
reacţii: Magon și FunBet
În loc să mă critici
Aveți ceva diferit pentru a sugera și obține banii de care aveam nevoie?

Uite, teoretic nu ți-au mâncat banii pentru că tu le-ai semnat condițiile și pot face orice le place. Dovedirea faptului că nu s-au înșelat în direct pare dificil ... așa că nu cred că altcineva decât backup-ul în sine vă poate ajuta (relativ imposibil). Suntem la mila lor. Vă mulțumim că nu ați anulat ceea ce câștigăm
 
În loc să mă critici
Aveți ceva diferit pentru a sugera și obține banii de care aveam nevoie?

Am înțeles frustrarea ta, dar nu suntem noi. nici nu te-am criticat. am făcut doar câteva descoperiri.
că EEEP este tragic etc

nu suntem dușmanii tăi. doresc tuturor jucătorilor să-și recupereze banii. suntem cu tine.

la fel cum au spus cele anterioare și știu înainte, trebuie să știi unde joci. nu este magazinul de pariuri pentru pariuri cu valoare de trei cifre, nu îl suportă
 
În loc să mă critici
Aveți ceva diferit pentru a sugera și obține banii de care aveam nevoie?

Așadar, vreau să vă duceți la SBR pentru a deschide un subiect în cartea de sport și în industrie și să le spuneți cum am trimis un formular de reclamație despre pariul meu și nu mi-ați răspuns încă, pentru a vedea ce opțional vă va scrie.
 
Așadar, vreau să vă duceți la SBR pentru a deschide un subiect în cartea de sport și în industrie și să le spuneți cum am trimis un formular de reclamație despre pariul meu și nu mi-ați răspuns încă, pentru a vedea ce opțional vă va scrie.
Am făcut asta din nou ieri pentru a vedea ce se va întâmpla ...
 
Spune-mi ce ți-a spus opționalul nu în public
 
Ultima editare:

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...