Anularea nejustificată a unui pariu câștigător de către pariuri

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
412
464
63
Are un formular de reclamație sau e-mail cu toate informațiile legate de problemă și comunică cu compania pentru soluționare, iar 99,9% îl rezolvă.
Sunteți conștienți de prima mână de cazuri de jocuri pentru care Sbr și-a primit banii de la 1000? Ai auzit-o doar undeva? Nu scrie că este pentru că realitatea este foarte diferită.
De 4 am solicitat ajutorul 4 diferite companii, într-una am fost plătită fără mediere SBR, în cealaltă 3 banii mi-au fost plătiți fără nicio încălcare. să fie plătit prin ajutorul de pe acest forum, 10% de jucători care au avut ai lor.
Ultima editare:
  • ca
reacţii: Magon

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
Sunteți conștienți de prima mână de cazuri de jocuri pentru care Sbr și-a primit banii de la 1000? Ai auzit-o doar undeva? Nu scrie că este pentru că realitatea este foarte diferită.
De 4 am solicitat ajutorul 4 diferite companii, într-una am fost plătită fără mediere SBR, în cealaltă 3 banii mi-au fost plătiți fără nicio încălcare. să fie plătit prin ajutorul de pe acest forum, 10% de jucători care au avut ai lor.
da și ajung la concluzia la care au ajuns prozelitele. că majoritatea site-urilor / forumurilor de pariuri promit ajutor și le oferă jucătorilor șansa de a se exprima public, nu pentru că sunt cu adevărat interesați de ei, ci pentru că, dacă conving mai mulți utilizatori să le folosească, vor câștiga sponsorizări din ce în ce mai mari și nu ajută în esență jucătorii în luptele lor de pariuri.

PS Ați folosit vreodată Centrul European pentru Consumatori?

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,036
936
113
Oricum, de 2 ori am avut nevoie de ele și m-au ajutat să plătesc

JohnDal1991

New Member
3 Oct 2019
18
13
3
28
Am încercat site-urile de pariuri 4 între ele și SBR
Ceilalți 3 au fost greci.1 dintre ei și forumul de aici.
Sau un grec a contactat ochii lumii cu ea betshop dar nu au făcut nimic.
Celelalte 2-uri nu au răspuns până acum la solicitările mele pentru a mă ajuta să obțin banii care mi-au furat.

De asemenea, SBR nu a răspuns.
Ή MGA îmi spune să trimit la https://eadr.org/
Ή EYEP nu a răspuns.

Doar cu Centrul European pentru Consumatori pare să se miște.
În general, deși devin foarte nervos în toate aceste zile și din nervi mă joc @ €[E-mail protejate]$ @ & "'*% Și merg cu găleata. Este foarte obositor.

Ai grijă pentru companiile pe care le joci
  • ca
reacţii: vigoare și goal2

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,091
2,538
113
Nu-mi pasă unde joc. Să jucăm în agenție OPAP.
Dacă vrea să mă închidă, lasă-mă să mă închidă .. Voi juca în altă parte.
Dar nu mă fura.
Se joacă cu cărți deschise. Să nu accepte pariurile de la început sau să-l lase să pună o limită sau să-l lase să mă alunge.
Nu accept acasă și apoi mă fură și nu le plătesc.
Să știu de la început că nu o voi accepta, să o joc pe campioneta, care a plătit același pariu ca în mod normal, fără jurnalele de eroare
Bună, Championsbet mi-a anulat pariurile câștigătoare ale seriei și când m-am enervat răspunsul a fost „Hai să ne întâlnim pentru a vinde”. (Desigur, proprietarii s-au schimbat acum de atunci).

Ori de câte ori tu și cu mine suntem enervați, își vor face treaba așa cum trebuie. Dacă ei cred că nu ar trebui să vă plătească, nu plătesc și nu facturează. Acceptați acest lucru pentru că nu există alții pe piață și vă luptați cu SBR-urile și altele, ceea ce nu cred că se ocupă de aceste companii.

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,091
2,538
113
comentariul tău este plin de umor?
Nu sunt ironic. Îți pun întrebări. doar îmi dă o impresie teribilă a numărului.

20 Mii de profituri nete în euro ?????
Da, desigur, fără pariuri, evident, doar o dată în loc să pun 4 25chips chips-uri am pus 4 100chucks la 22 din greșeală și când a fost regal și a plătit în bonusul X BlackBox X mână. Nicio problemă, fără granițe, nicio companie, cel mai bun din Grecia pentru mine. Direct la bancă în termen de 100 ore.
  • Haha
reacţii: kriapa

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
Bună, Championsbet mi-a anulat pariurile câștigătoare ale seriei și când m-am enervat răspunsul a fost „Hai să ne întâlnim pentru a vinde”. (Desigur, proprietarii s-au schimbat acum de atunci).
ce au însemnat când am venit să-i întâlnim?
că nu credeau că ești și că nu poți merge niciodată să-i întâlnești?

JohnDal1991

New Member
3 Oct 2019
18
13
3
28
Oricum este minunat. Cele mai multe organizații, site-uri web, nu numai că nu mă ajută să obțin banii care au fost furati sau betshop , dar chiar mi-au răspuns la mesajele mele.
Nici măcar EYEO care ar trebui să facă acest lucru nici măcar nu a răspuns.

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,091
2,538
113
Oricum este minunat. Cele mai multe organizații, site-uri web, nu numai că nu mă ajută să obțin banii care au fost furati sau betshop , dar chiar mi-au răspuns la mesajele mele.
Nici măcar EYEO care ar trebui să facă acest lucru nici măcar nu a răspuns.
Ce vrei să-ți spună EEPC? Aici, Marsbet a adus banii întregii lumi și EYPC a bifat „împinge-i cât poți pentru a economisi bani”. Ce OCHI să facă
  • ca
reacţii: Magon și FunBet

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,091
2,538
113
În loc să mă critici
Aveți ceva diferit pentru a sugera și obține banii de care aveam nevoie?
Uite, teoretic nu ai fost plătit pentru că le-ai semnat condițiile și pot face ceea ce își doresc. Pentru a demonstra că nu au greșit în poală, este greu de demonstrat ... Nu cred că cineva te poate ajuta dincolo betsop(relativ imposibil). În mila lor suntem. Vă mulțumim că nu ați anulat ceea ce câștigați

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
307
160
43
În loc să mă critici
Am înțeles frustrarea ta, dar nu suntem noi. nici nu te-am criticat. am făcut doar câteva descoperiri.
că EEEP este tragic etc

nu suntem dușmanii tăi. doresc tuturor jucătorilor să-și recupereze banii. suntem cu tine.

la fel cum au spus anterior, trebuie să știi unde joci. nu e ea betshop pentru pariuri cu trei cifre, nu se poate suporta

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,036
936
113
În loc să mă critici
Așadar, vreau să vă duceți la SBR pentru a deschide un subiect în cartea de sport și în industrie și să le spuneți cum am trimis un formular de reclamație despre pariul meu și nu mi-ați răspuns încă, pentru a vedea ce opțional vă va scrie.

JohnDal1991

New Member
3 Oct 2019
18
13
3
28
Așadar, vreau să vă duceți la SBR pentru a deschide un subiect în cartea de sport și în industrie și să le spuneți cum am trimis un formular de reclamație despre pariul meu și nu mi-ați răspuns încă, pentru a vedea ce opțional vă va scrie.
Am făcut asta din nou ieri pentru a vedea ce se va întâmpla ...

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,036
936
113
Spune-mi ce ți-a spus opționalul nu în public
Ultima editare:

Predictii

• 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Chelsea - Bayern Munchen
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Napoli - Barcelona
  • Mâine 26-02-2020
  • 05: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans
  • 06: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 12: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 500
  • Mâine 26-02-2020
  • 02: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 04: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • G GRaptakis:
    +1
  • P PANATHA:
    Sub 0.5 - Obiective peste / sub PAOK - Olympiacos @
    4.60
  • Coria Forum Bot:
    Utilizatorul Coria a lansat o nouă temă numită "ATP Santiago„la tenis.
  • BetLaden BetLaden:
    Concurența de nivel 3 la Superleague cu Savrinio, Loco-3 și tsitoni pentru a avea exact același număr de 26 de puncte !!!
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Conform regulilor, o loterie este urmată în astfel de cazuri, iar procesul a transformat câștigătorul savrinio!
    +1
  • V vangosmt:
    Bună dimineața, săptămână bună
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Bună dimineața Vangos
    +2
  • BetLaden BetLaden:
    ATENȚIE pentru a clarifica ceva despre competiții, deoarece au existat interpretări greșite ...
    1. Bine pentru premii, există curse care nu au nevoie de o remiză, deoarece există criterii de nivel pentru a câștiga. În meciurile anterioare nu au existat remize, deoarece câștigătorul a venit cu criterii precum cine a obținut mai multe puncte decât câștigătorul sau punctajul exact al meciului. Astăzi a fost în primii trei cu TOATE aceleași numere, astfel încât să nu poată câștiga pe baza unei remize, așa că s-a făcut o remiză.
    2. De asemenea, pentru a clarifica faptul că ultimul meci din Liga Campionilor și Europa League nu s-a încheiat încă ... întreaga fază (ambele meciuri) trebuie finalizată și apoi va apărea un câștigător. Așadar, cei care sunt primii în ultima săptămână trebuie să aștepte toată faza cu repetatoarele.
    Pentru orice întrebare vă stăm la dispoziție.
    +1
  • betover Forum Bot:
    Utilizatorul betover a lansat o nouă temă numită "Randament de peste 1,30 pe zi.„la Fotbal Predictii.
  • cosmicsports Forum Bot:
    Utilizatorul cosmicsports a lansat o nouă temă numită "tinaftore;„la Pachete de conversații.
  • Balaton Balaton:
    Erjan vă va răspunde într-un tipule întrebându-mă în seara asta de ce nu îmi deschid ușile pentru a vă răspunde acum
  • P PANATHA:
    Hamas din Turcia ... Basak câștigă prin gol târziu și urcă din nou primul loc
  • Ertzan Ertzan:
    cel rău și noi am spart un blestem de 20 de ani și 2 luni. În 2 ani, noul președinte a făcut toate urletele, la baschet, la fotbal
  • P PANATHA:
    Alafouzos l-a luat pe Fener? Pentru că numai el ar face totul ușor
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    nu ce să obții.
  • Ertzan Ertzan:
    Ce veți face în această seară și cum se joacă Euroliga atât de devreme?
  • P PANATHA:
    va fi diseară (22:00), deoarece stadionul spaniol Wizink Center nu va fi disponibil în zilele următoare, deoarece va găzdui evenimentul Disney On Ice.
  • P PANATHA:
    meci dificil, desigur .... iar echipa nu este convinsă ... mai ales în deplasare
  • Ertzan Ertzan:
    dintr-o sursă bună am aflat că Zoc a respins prost noul contract
  • P PANATHA:
    da, dar este definitiv; poate nu sunt de acord cu termenii încă
  • Ertzan Ertzan:
    am citit un comentariu că până acum a fost respins de 2-3 ori
  • P PANATHA:
    iar lucrul despre baschet este că antrenorii mari sunt puțini
  • Ertzan Ertzan:
    Ideea este că, după Zoc, la revedere de la viață
  • linatsa Forum Bot:
    Utilizatorul linatsa a lansat o nouă temă numită "Estimări la sol OPAP„la Fotbal Predictii.
    linatsa Forum Bot: Linatsa a început un nou subiect numit "Estimări la sol OPAP" la ...