Nu s-a putut conecta la Bet365

chri213

Membru
4 Apr 2019
36
14
8
Nu eram sigur dacă ar trebui să creez un subiect nou pentru asta, dar cred că merită citit, este ceva care nu ar trebui să se întâmple des.
Intru ieri pe pagină, pentru a le cere un certificat de câștig pentru 20 '. Mă voi conecta, dar el îmi spune că informațiile pe care le-am introdus sunt greșite. Ciudat spun, nu este posibil să fi uitat parola sau numele de utilizator. spre surprinderea mea, el mi-a spus că „informațiile pe care le-ați furnizat nu se potrivesc cu informațiile din niciunul dintre conturile pe care le-am înregistrat”. Adică, parcă nu am avut niciodată un cont la 4.
Contul este limitat și anul trecut, în loc să-mi trimită propriul certificat de profit, m-au trimis mai întâi la o altă persoană. De asemenea, au trimis un al doilea e-mail cu certificatul corect, solicitându-mi să șterg primul e-mail cu un certificat greșit, pentru că a fost pur și simplu o greșeală involuntară.

Și întreb acum, deoarece nu îmi recunoaște datele, ca și când nu aș fi avut niciodată un cont, pot recontabil, deoarece este ca și cum nu aș exista în baza lor de date?: Lol: Există vreun motiv din greșeala pe care au făcut-o cu certificatul în urmă cu câteva luni și m-au șters?

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
302
139
43
Nu eram sigur dacă ar trebui să creez un subiect nou pentru asta, dar cred că merită citit, este ceva care nu ar trebui să se întâmple des.
Intru ieri pe pagină, pentru a le cere un certificat de câștig pentru 20 '. Mă voi conecta, dar el îmi spune că informațiile pe care le-am introdus sunt greșite. Ciudat spun, nu este posibil să fi uitat parola sau numele de utilizator. spre surprinderea mea, el mi-a spus că „informațiile pe care le-ați furnizat nu se potrivesc cu informațiile din niciunul dintre conturile pe care le-am înregistrat”. Adică, parcă nu am avut niciodată un cont la 4.
Contul este limitat și anul trecut, în loc să-mi trimită propriul certificat de profit, m-au trimis mai întâi la o altă persoană. De asemenea, au trimis un al doilea e-mail cu certificatul corect, solicitându-mi să șterg primul e-mail cu un certificat greșit, pentru că a fost pur și simplu o greșeală involuntară.

Și întreb acum, deoarece nu îmi recunoaște datele, ca și când nu aș fi avut niciodată un cont, pot recontabil, deoarece este ca și cum nu aș exista în baza lor de date?: Lol: Există vreun motiv din greșeala pe care au făcut-o cu certificatul în urmă cu câteva luni și m-au șters?
Nu creați un cont evident
Am fost șterse cu ani în urmă din conturile limitate și am avut aceeași întrebare, când te duci să faci o retragere cu al doilea cont care te va lăsa în mod logic să faci asta, vei pierde banii

chri213

Membru
4 Apr 2019
36
14
8
Nu creați un cont evident
Am fost șterse cu ani în urmă din conturile limitate și am avut aceeași întrebare, când te duci să faci o retragere cu al doilea cont care te va lăsa în mod logic să faci asta, vei pierde banii
Problema este că am încercat să intru pentru a obține un certificat de câștig de care aveam nevoie. Și ultima dată când m-am conectat nu cu mult timp în urmă, acum 1 până la 2 luni a fost.

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
302
139
43
Problema este că am încercat să intru pentru a obține un certificat de câștig de care aveam nevoie. Și ultima dată când m-am conectat nu cu mult timp în urmă, acum 1 până la 2 luni a fost.
Nu știu ce să vă spun despre asta, am fost șters după un timp

Predictii

• 19: 30
    Novasports 1HD
    • Volos - Olympiacos
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Benfica - Rio Ave.
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • San Pauli - Hamburg
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Everton - Southampton
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Real Madrid - Real Sociedad
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Manchester City - Lupi
    ERT3
    • Letonia - Grecia
  • 21: 45
    ERT3
    • Olympiacos - Hapoel Tel Aviv
  • 03: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Utah Jazz
  • 19: 00
    Novasports 2HD
    • Khimki - Real Madrid
  • 19: 00
    Novasports 3HD
    • Zenitul din Sankt Petersburg - Alba Berlin
    Novasports 5HD
    • Anadolu Efes - Valencia
    ERT3
    • Letonia - Grecia
  • 20: 00
    Novasports 4HD
    • Zalgiris Kaunas - Villeurbanne
  • 21: 00
    Novasports 1HD
    • Panathinaikos OPAP - Barcelona
  • 21: 05
    Novasports 3HD
    • Maccabi Tel Aviv - CSKA Moscova
    Novasports 4HD
    • Steaua Roșie - Bayern München
    ERT3
    • Olympiacos - Hapoel Tel Aviv
  • Mâine 03-03-2021
  • 02: 30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Los Angeles Clippers
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 17: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Maria Sakkari - Sheriff Mayar
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 22: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 12: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Perugia - Modena
  • 22: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2021

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    al naibii al naibii al naibii și din nou al naibii al naibii al naibii și al naibii al naibii al naibii de afară nu te uita la jucătorul meu
  • PANATHA PANATHA:
    Pregătește-te pentru o vânzare mândră ....
  • Ertzan Ertzan:
    stai jos și dă-mi campionatul pentru a face un curs foarte bun în Europa și noi îl dăm
  • Ertzan Ertzan:
    dar cine va găsi mai bine decât noi? Nu vedeți că Sloukas spune? S-a întors și ce a înțeles?
  • PANATHA PANATHA:
    ai dreptate .... a ales echipa greșită în Grecia și ce a înțeles ...
  • Ertzan Ertzan:
    nu ratați imediat o ocazie : pește:
  • PANATHA PANATHA:
    haha dincolo de glumă .... și, desigur, nu știm ce bani a primit cu adevărat .... dar decizia sa de a reveni la Olympiakos a fost de neînțeles ...
  • Ertzan Ertzan:
    Deocamdată, văd că este în interesul meu, deoarece performanța lui De Colo a crescut brusc și arată o atitudine de conducere.
  • PANATHA PANATHA:
    Gigantul „bpsaras” a scris 20 de meciuri în două zile ?? incredibil....
  • P Pragias:
    0/3 ca de obicei ultima ...
    Pragias a spus:
    3 overs pentru baschet astăzi ... (Larissa-paok) Papadakis K.(peste 5,5 puncte) 1.87, (Iraklis-Ionikos) Hollowell J.(peste 10,5 puncte) 1.87, (Panathinaikos-Aris)White A.(peste 1.87 puncte) 1.87. Totul în stoiximan.
  • BetLaden BetLaden:
    Nu mestecați ... urmăriți meciurile bine. A fost o perioadă strâmbă
  • S Siomos1:
    Bună dimineața și lună bună tuturor.
    +1
  • S Siomos1:
    Februarie excelent pentru Mitropoulos cu +22.64 puncte de profit și randament cu 31.88% : bravo:: bravo:: bravo:: bravo:: bravo:
    +1
  • BetLaden Forum Bot:
    Utilizatorul BetLaden a început un nou subiect numit „PREVein CAMPIONATUL IFC # 16: CRUCIOS DE GRUPA A ȘI B" în Concursul IFC.
  • BINOTRADER Forum Bot:
    Utilizatorul BINOTRADER a început un nou subiect numit „Sisteme variabile în termeni." în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Luna fericita alania
  • PANATHA PANATHA:
    Definiția meciului Lamia-AEL al celui de-al 21-lea meci al Super League Interwetten din 10 martie a fost anunțată de autoritatea organizatoare a campionatului.
  • PANATHA PANATHA:
    Câștigător pentru al 24-lea joc al Super League o vernos :p : sus: : ROFLMAO: în mod corespunzător;
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Σωστοοοοος
  • BetLaden BetLaden:
    Prieten Klso luna ... multumesc pentru actualizare. Ești o sferă ...
  • PANATHA PANATHA:
    Ok, a fost ușor ... din moment ce ai pregătit rezultatele de ieri
  • Ertzan Ertzan:
    Esti sigur? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    pentru cine, dacă sunt sigur? că le-a pregătit sau dacă le are corect; : ROFLMAO:
  • Ertzan Ertzan:
    dacă ești sigur că a înțeles :p
  • PANATHA PANATHA:
    a Nu voi răspunde .... îl voi lăsa cu îndoială!
    PANATHA PANATHA: a Nu voi răspunde .... îl voi lăsa cu îndoială!