Alegerile SUA 2020

Rezistent la apă

New Member
26 Ion 2020
23
4
3

Favoritele pentru următorul președinte din SUA

Acum 4 ani, o Donald Trump a dominat Hillary Clinton, câștigând încrederea majorității alegătorilor din cele 52 de state ale Statelor Unite. Așadar, anul acesta este unul dintre cei doi candidați pentru următoarea președinție a SUA. Cu toate acestea, el nu mai este un favorit, deoarece șansele sale au crescut de la 1.95 la 2.50.

Marele său adversar este Joe Biden, din partea democraților. Tânărul de 78 de ani a fost vicepreședinte în timpul președinției Obama (din 2009 până în 2017). Până atunci a fost senator timp de 36 de ani (din 1973) în statul Delaware (lângă New York). Acum intenționează să devină cel mai vechi președinte din America și este favoritul pentru a deveni următorul Planetariu. Performanța sa este la 1.60.

Ceilalți candidați pentru următorul președinte sunt destul de străini. Urmează actualul vicepreședinte, Mike Pence (34.00), candidatul principal anterior Hillary Clinton (51.00), Andrew Cuomo (100.00), h Nicky Haley (150.00), h Michelle Obama (150.00) chiar și Bill Gates (250.00)!

Prima petrecere

Aceeași luptă pentru apariția primului partid, bineînțeles între doi. Pe de o parte republicanii (1.90) și, pe de altă parte, favoritul marginal, Democrat (1.85). Posibilitatea ieșirii unei alte petreceri este considerată aproape improbabilă, motiv pentru care șansele sunt la 100.00.

Candidații democrați

Democrații sunt interesați de funcția de vicepreședinte. Numele sunt prea multe, iar sansele sunt de interes. Primul vorbitor este Kamala Harris, avocat și actual senator în California (1.75), în timp ce în apropiere sunt Elizabeth Warren (7.50), Amy Klobukar la ora 18.00 (avocat și senator în Minnesota) și Stacey Abrams la ora 15.00

Plănuiesc să îl joc pe Trump

#KAG
Ultima editare:

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
37,968
24,323
113
49
Infobeto Town
www.infobeto.com
Bună dimineața Impermeabil,

Dacă doriți, scrieți o justificare pentru propunerea dvs. în propriile cuvinte, deoarece linkurile către alte site-uri sunt interzise.

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
178
208
43
Sunt foarte surprins de alegerea lui Biden de către democrați. Este de neconceput că acest bărbat a fost plasat vizavi de Trump. Vorbim despre tendințe de sinucidere.

Pe de altă parte, nu cred că performanța pariorilor în victoria lui Trump ascunde vreo valoare semnificativă. Desigur, probabil că va crește și mai mult, așa că, dacă se va apropia de 3, datele se vor schimba.

PS La nivel politic, Grecia nu va beneficia de dominanța unuia dintre cei 2.
Faza este faleza din față și fluxul din spate.

Rezistent la apă

New Member
26 Ion 2020
23
4
3
Am editat primul mesaj și am pus o imagine cu cotele

tramvaiul era 2.30 când am deschis subiectul
acum a trecut 2.50

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,333
1,278
113
Bush Sr. a reușit să răstoarne previziunile în detrimentul lui Mike Doukakis.
Prognoza de vară arăta Doukakis, dar din august înainte Bush a preluat conducerea.

Hillary la acea vreme, august 2016, era cu două puncte înaintea lui Trump, dar în tabăra democratică a fost o alarmă pentru că l-au văzut pe Trump urcând. La final, Hillary a „câștigat” cu jumătate de punct, dar a pierdut.
Trump spune acum că se va apropia (august 2020), dar nu văd mare lucru.

În general, funcționarul reușește, adică președintele care merge pentru al doilea patru ani. Singurul care a pășit până acum în epoca postbelică a fost arahideul din 1980.
De asemenea, al treilea patru ani sunt dificili pentru orice partid (doar tata Bush a făcut-o împotriva lui Doukakis).

Totuși, în 2020, orice alt candidat ar fi bătut cu ușurință Hillary, 53-47 și nu
cu 49.50 ... 50 - XNUMX în timp ce Trump a câștigat.
Trump a fost de fapt bun pentru tabăra reprezentanților, pentru a fi uns cu nebunia pe care a spus-o, dar un candidat prost atunci când alegerile sunt pentru țară.

Dem-urile coboară acum cu Biden.
Nu-i de mirare că a fost găsit un copil, cum ar fi JFK, Carter (înainte să înceapă chiar), Bill și Barak.
Trump este un capelan și lider al pulverizării omniprezente. Sper că pierde.

Cărțile acum în politică pe care le-am observat nu sunt bune.
Sunt bine citite și de fapt, dar nu sunt bune dacă cineva acordă atenție la ceea ce mănâncă.
Am un prieten care le-a mâncat la Brexit.
S-a conectat prin mesagerie în noaptea referendumului și am discutat.
Sondajul de ieșire în favoarea rămânerii rămâne, spunem că „s-a terminat”.
Apoi spunem „stai jos și vezi câteva rezultate și apoi mergi la culcare”.
Apoi vine primul rezultat din Newcastle central. Rămas a votat pentru Newcastle Central, dar îmi spune
el "pentru ka, 55-45 a ieșit în loc de 70-30 - Brexi câștigă - intra imediat în betfair pentru a obține banii lor".
El a intrat, i-am spus „nu numai că nu pot juca betfair, dar nici nu intrăm pe site pentru a vedea ce cote dă”.
Tipul i-a salvat, dar am făcut lucruri stupide pe care nu le-am trimis cu paypal să joace pentru mine (este confidențial).

Și în Trump-Hillary, dolarii au dat o performanță bună lui Trump, 3.50, în timp ce Trump, dacă nimic altceva, se apropia.
Următoarele lucruri s-au întâmplat acolo:
La început s-a întâmplat ceva și părea că Hillary câștiga.
Hillary a câștigat, spune televiziunea și, de fapt, a fost o bunică care iese mereu și este, spune ea, reprezentanta republicanilor din Grecia.
Așadar, bunica își spune la revedere de la nebunul Trump, mă duc acum la Hilton pentru a-i felicita pe Hillarii care se uită de acolo.
De asemenea, plec și merg la chioșc pentru a cumpăra țigări și imediat ce mă întorc de la chioșc nu numai că se întoarse în favoarea lui Trump, ci avea să se stabilizeze și el!

Totuși, singura dată când m-am jucat politic și chiar am presat-o a fost în 2012 la alegerile elene, a doua, care a fost Noua democrație împotriva Syriza.
Aceste alegeri au fost un derby - cu două puncte în fața ND care a câștigat în final - dar ca un derby care
a avut loc o polarizare în electorat. Drachmi-i Varoufakis împotriva NDSOK - trăim în Europa. În schimb, primele alegeri din mai au fost indiferente, toată lumea a spus doar „pedepsește vechile partide”, în timp ce nu știau că Syriza există. Syriza a avut unele succese locale la alegerile municipale din 2010, dar nu l-au așteptat.
Așadar, spun că domnilor de aici, este foarte clar că mergem la un procent mai mare de participare decât în ​​mai și îl joc pentru cel binecuvântat.
Și totuși am pierdut. Rata de participare a scăzut! De ce a scăzut? Pentru că alegerile din iunie au fost pe listă și nu prin încrucișare. În luna mai, vlahii s-au dus în satele lor să pună crucea, în iunie nu s-au dus!

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Hanovra - Karlsruhe
  • 14: 30
    Novasports 1HD
    • Pădurea Nottingham - Cardiff
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Everton - West Bromwich
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Werder Bremen - Hertha Berlin
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Stuttgart - Freiburg
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Köln - Hoffenheim
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Stuttgart - Freiburg
  • 17: 00
    Novasports 3HD
    • Swansea City - Birmingham
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Leeds - Fulham
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Villarreal - Aibar
  • 19: 00
    Novasports 1HD
    • Fiorentina - Torino
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Manchester United - Crystal Palace
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Getafe - Osasuna
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Dortmund - Gladbach
  • 20: 30
    Novasports 2HD
    • Panetolikos - AEK
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Lisabona Sporting - Jill Vicente
  • 21: 45
    Novasports 1HD
    • Verona - romi
  • 22: 00
    Novasports 3HD
    • Rennes - Monaco
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Arsenal - West Ham
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Thelta - Valencia
  • 22: 55
    Novasports 24 HD
    • Kansas - Dallas
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Porto - Braga
  • Mâine 20-09-2020
  • 02: 05
    Novasports 1HD
    • Atlanta - Inter Miami
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Badalona - Malaga
  • Mâine 20-09-2020
  • 03: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020
  • 08: 50
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 09: 55
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 10: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 10: 50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 11: 05
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 11: 30
    Eurosport 1
    • Campionatul Mondial de Rezistență Le Mans 24 de ore
  • 11: 50
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • 13: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 13: 30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 14: 25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
    Eurosport 1
  • 14: 50
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 15: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 15: 05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 15: 15
    Eurosport 1
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 17: 10
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Cupa Mondială 2020 FIM Enel Moto E
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
Chat general
Ajutor utilizatori
  • P PANATHA:
    Și nu mi le-a arătat de mult!
  • Eric Castel Eric Castel:
    Și unde copiați numele echipelor?
  • betokamatiaris betokamatiaris:
    Buna dimineata! Va începe competiția Interwetten astăzi?
  • Eric Castel Eric Castel:
    A început ieri. Nu contează, joacă astăzi.
  • P PANATHA:
    Eric, trebuie să-i găsesc în altă parte .... Am crezut că mi-a făcut-o doar mie
    Oh, nu am înțeles! Are propria sa pagină, cred ...
  • P PANATHA:
    daca intri de pe un laptop ..... are in stanga cu litere albe "concursuri" .... da click acolo si il vei gasi ....
    Mulțumesc foarte mult!!!
  • P PANATHA:
    Și există o competiție similară în grupele Champoions League și Europa, când încep
    Mulțumesc din nou „coreligionist” ... Trebuie să mă coordonez și vizitele mele au mai mult timp pentru a arăta mai bine!
  • P PANATHA:
    Și, desigur, există Provocarea Tipsters ....
    Problema este că, în timp ce sunt pe forum ... sistemul nu mă recunoaște - Nu există nicio potrivire între numele de utilizator și parola sau nu ați creat încă un cont.
  • P PANATHA:
    Aceasta este probabil ceea ce ar trebui să vadă copiii de aici de pe site.
  • Rezistent la apă Forum Bot:
  • P PANATHA:
    Primul pariu al zilei ... Everton - West Mrom 1 & OVER 2,5 cu cota de 2.62 ..... Cred că anul acesta Everton va fi surpriza plăcută a ligii - la urma urmei am pariat să termin în primele șase clasamente - și va juca, de asemenea, fotbal frumos cu mai multe goluri în jocurile sale. De asemenea, am vrut să-l scriu în competiție, dar calculul incorect al timpului de start al meciului
  • P PANATHA:
    La 16 ΄ Everton - West Mrom 0-1 ..... va avea un alt gol în prima repriză .... acum Peste 1,5 are 1.70 ....
  • P PANATHA:
    Everton - West Mrom 4-2 la 65΄ ..... echipa gazdă să înscrie un alt gol la 1.60 ....
  • P PANATHA:
    nu o reprezentație grozavă, dar va ieși ....
  • P PANATHA:
    5-2 .... la 68 ΄ ..... Everton Peste 5,5 la 1.65 ..... echipa gazdă mai are un obiectiv
  • P PANATHA:
    Următorul pariu Germania .... Köln - Hoffenheim 2 și peste 2,5 goluri cu cota 3.75
  • P PANATHA:
    La Frankfurt va avea un singur gol până la pauză .... în 30 scorul este 0-0 și Peste 0,5 dă 1.95
  • o Kroisos Forum Bot:
    Utilizatorul o Kroisos a lansat o nouă temă numită "întrebare„la Anunturi - Suport.
  • P PANATHA:
    Leeds - Fulham 4-3 la 75 ΄ ..... Merită jucat peste 7,5 ... la cota de 1.70
  • P PANATHA:
    Dortmund - Gladbach PESTE 3.5 cu cota de 2.52 / și puțin în 2 cu cota de 5.25
  • P PANATHA:
    Manchester - Crystal Palace 1 și peste 3,5 cu cota de 3.05 / Și puțin în scorul final 3-1 cu cota de 11.5