Asumarea în betrebele

takisger7

New Member
23 Mar 2020
7
3
3
Bună seara,
În primul rând, trebuie să spun că prin deschiderea unui cont la compania numită „betrebels” am trimis documentele necesare care erau necesare pentru ca contul meu să fie complet autentificat și acceptat.
Așadar, aș dori să raportez comportamentul neprofesional al acestei companii persoanei mele pentru solicitarea de retragere de bani pe care o am în cont după câștigarea opțiunilor de pariere. După încercări repetate de a contacta reprezentanții departamentului de servicii pentru clienți ai companiei în cauză, el a trimis toate diferitele documente de identificare a contului prin care am fost solicitat din nou să accept retragerea mea, ceea ce nu a fost posibil până în prezent.
Compania listată a fost blocată din punct de vedere tehnic timp de aproximativ treizeci (30) de zile, susținând că sunt examinate documentele mele trimise.
Oricine a avut ceva cu această companie și poate ajuta .... orice ajutor DECOR !!!!
Mulțumesc foarte mult și scuzați-mă că m-am săturat să-mi public subiectul.

valantis 23

New Member
28 Mar 2018
7
2
3
Bună seara,
În primul rând, trebuie să spun că prin deschiderea unui cont la compania numită „betrebels” am trimis documentele necesare care erau necesare pentru ca contul meu să fie complet autentificat și acceptat.
Așadar, aș dori să raportez comportamentul neprofesional al acestei companii persoanei mele pentru solicitarea de retragere de bani pe care o am în cont după câștigarea opțiunilor de pariere. După încercări repetate de a contacta reprezentanții departamentului de servicii pentru clienți ai companiei în cauză, el a trimis toate diferitele documente de identificare a contului prin care am fost solicitat din nou să accept retragerea mea, ceea ce nu a fost posibil până în prezent.
Compania listată a fost blocată din punct de vedere tehnic timp de aproximativ treizeci (30) de zile, susținând că sunt examinate documentele mele trimise.
Oricine a avut ceva cu această companie și poate ajuta .... orice ajutor DECOR !!!!
Mulțumesc foarte mult și scuzați-mă că m-am săturat să-mi public subiectul.
Buna dimineata prieteni ...
Ați încercat să le contactați din nou?

Predictii

• 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Leipzig - Hertha Berlin
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • San Pauli - Heidenheim
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Hanovra - Karlsruhe
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Fortuna Dσελsseldorf - Schalke
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Hoffenheim - Köln
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Uniunea Berlinului - Mainz
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Augsburg - Paderborn
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    BetLaden Forum Bot: BetLaden a lansat o nouă temă numită „Dezvoltarea scaunelor de masă în ...