Ascensiunea Betrebels

takisger7

New Member
23 Mar 2020
8
3
3
În urma postării mele anterioare, vă prezint răspunsul companiei de pariuri altfel „de încredere”, betrebels ...
Sunt acuzat de conturi duble, că pariez pe terți și că am atât de multe sfaturi cu președinții, încât știu rezultatele finale

atașamente

• Screenshot_20200403-121230_Gmail.jpg
    Screenshot_20200403-121230_Gmail.jpg
    437.3 KB · Vizualizări: 379
  • Screenshot_20200403-121236_Gmail.jpg
    Screenshot_20200403-121236_Gmail.jpg
    683.2 KB · Vizualizări: 386
  • Screenshot_20200403-121244_Gmail.jpg
    Screenshot_20200403-121244_Gmail.jpg
    697.5 KB · Vizualizări: 369
  • Supărat
reacţii: valantis 23

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
311
143
43
Omule Valantis, situația este comică.
Ai făcut cu adevărat vreuna dintre acestea?
Cumva documentează ceea ce spun ei, același ip, aceleași dispozitive etc.
Dacă nu sunteți în niciunul dintre aceste cazuri, veți fi îndreptățit, dar dacă v-ar fi închis contul și v-ar fi mâncat banii fără niciun pariu, nu am mai auzit de el.

takisger7

New Member
23 Mar 2020
8
3
3
Dacă nu sunteți în niciunul dintre aceste cazuri, veți fi îndreptățit, dar dacă v-ar fi închis contul și v-ar fi mâncat banii fără niciun pariu, nu am mai auzit de el.
Hei băieți dacă aș fi fost așa în fața
Absolut nimic bro .. Sincer nu pot înțelege de ce s-a întâmplat și mă întreb cum voi scăpa de ea .. Să sperăm că va fi temporar

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
311
143
43
Hei băieți dacă aș fi fost așa în fața

Absolut nimic bro .. Sincer nu pot înțelege de ce s-a întâmplat și mă întreb cum voi scăpa de ea .. Să sperăm că va fi temporar
Ei trebuie să vă arate faptele care dovedesc ceea ce spun

valantis 23

New Member
28 Mar 2018
7
2
3
stpsilan
În afară de cazul specific al prietenului, pentru BETREBELS am auzit și alte cazuri în care se plătește lent (peste o lună) și care nu plătește în final. !!!

djbeat69

New Member
21 Jan 2013
1
0
1
În urma postării mele anterioare, vă prezint răspunsul companiei de pariuri altfel „de încredere”, betrebels ...
Sunt acuzat de conturi duble, că pariez pe terți și că am atât de multe sfaturi cu președinții, încât știu rezultatele finale
FRUMOASE, AM ASCULTAT ACELAȘI ȘI M-AU VÂNZIT PENTRU 766 EURO !! CE FACEM? FACI ACUM? Ați FĂCUT ??

valantis 23

New Member
28 Mar 2018
7
2
3
FRUMOASE, AM ASCULTAT ACELAȘI ȘI M-AU VÂNZIT PENTRU 766 EURO !! CE FACEM? FACI ACUM? Ați FĂCUT ??
Tipule, ești implicat ...
firma in cauza inchide conturile in zadar ... !!
Tot ce puteți face este să mergeți la o firmă de avocatură bună și să-i dați în judecată.
De asemenea, știți ceva, dacă ajungeți la o luptă în instanță, răzbunarea cazului va avea loc în instanțele grecești și nu în Malta ... așa că nu vă faceți griji !!!!

konZea1993

New Member
11 Dec 2019
12
6
3
Pasiuni de betrebeli și știu.
Am cerut o retragere și se anulează constant, deși am trimis toate documentele necesare. Din ziua în care am scris, am trimis următoarele în total
Poliție și cod militar (pe când eram soldat), permis de conducere, selfie cu act de poliție, 2 autorizații diferite, certificat mobil, 2 cărți de hârtie care confirmă reședința mea, dovada iban, factura de energie electrică, primirea recentă a ultimei salarii 4, tranzacție istorică luni în salariu pe care îl folosesc pentru depozite și retrageri.
Este evident că vor să mănânce banii mei. Am făcut o plângere și o acuzare tocmai acum, iar dacă nu funcționează, voi da în judecată
Mintea ta

konZea1993

New Member
11 Dec 2019
12
6
3
Manșetă puternică de la e cogra. În 1 zi a luat o decizie, iar el mi-a spus să fiu plătit, întrucât am trimis tot ce mi-au cerut, astfel încât procesul de identificare suplimentară a fost finalizat. Am luat banii și au fost foarte mulți.
Alungă-i și tuturor le datorezi. Și încetați să vă jucați cu ei. Nu mai joc acolo niciodată

takisger7

New Member
23 Mar 2020
8
3
3
Buna seara prietene. Aș dori o actualizare completă de îndată ce veți găsi timp pentru că încă sufăr și nu am găsit un sfârșit

konZea1993

New Member
11 Dec 2019
12
6
3
Bună seara, tipule, ce ai făcut mai exact în ecorga, de ce sunt puțin irelevant pentru ei?
Am făcut o plângere și am spus că am trimis 30 de documente și că ei caută o scuză pentru a nu plăti.
Mi s-a spus că cazul a fost închis în favoarea mea pentru că am finalizat procesul de identificare suplimentar și așa că am fost plătit în timp ce am întârziat zile întregi de betrebeli, chiar dacă am trimis direct toate documentele

Predictii

• 19: 30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • CSKA Moscova - Spartak Moscova
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Benfica - Boavista
  • 21: 30
    Novasports 4HD
    • Frosinone - Brescia
  • 21: 45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Udinese - Napoli
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Udinese - Napoli
  • 22: 00
    Novasports 1HD
    • Barcelona - Granada
  • 22: 00
    Novasports 2HD
    • Burgos - Las Palmas
  • 23: 15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Braga - Tondela
  • 19: 00
    Novasports 5HD
    • Brindisi - Armani Milano
    Novasports 5HD
    • Veneția - Virtus Bologna
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 250 2021
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 250 2021
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2021
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Nu spune asta ... unii oameni anormali asteapta astazi ...
  • Ertzan Ertzan:
    Aoxara zboară anul acesta, chiar într-un amical 3-1 împotriva Olympiakos B.
  • Ertzan Ertzan:
    VENIM. Bill Papas este, de asemenea, președintele pe teren
  • Ertzan Ertzan:
    Eric Castel a spus:
    Bună seara, sper pentru că ... cine așteaptă până la 20:30 să aibă o super ligă : twis:
    Nu v-aș spune nimic despre Superliga care plouă goluri, dar slavă Domnului că aveți o zi de naștere și nu voi fi confuz, sunt pregătit pentru Kaitoula în această seară în direct. Stai jos și vezi Germania când nu există sex : paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Nu spune asta ... unii oameni anormali asteapta astazi ...
    numai cei anormali nu apreciază localul Sunt de acord cu tine doar tu mă simți
  • Eric Castel Eric Castel:
    hahahaha nu ma incurca. Pi
    Ali Kaitoula a trăit astăzi? Vom trăi din nou PASOK ori în această seară.
  • Ertzan Ertzan:
    Eric Castel a spus:
    hahahaha nu ma incurca. Kaitoula trăiește din nou astăzi? Vom trăi din nou PASOK în această seară.
    Când spunem live de data aceasta concert live am închis prima piesă de masă pentru a mă bucura de ea de aproape
  • animusbet animusbet:
    buna seara domnilor
  • animusbet animusbet:
    Antonis prieten de lungă durată, orice vrei
    Vă mulțumesc foarte mult prietenul meu!
  • BetLaden BetLaden:
    La mulți ani Antonis, fă-i fericiți cu sănătate și noroc tipule
  • PANATHA PANATHA:
    la multi ani de la mine cu sanatate si multe bucurii
    Multumesc mult baieti!
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „IFC # 18 Scorul și rezultatele grupei A" în Concursul IFC.
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „IFC # 18: Cupon: curse 3 21-23 / 9 / 2021" în Concursul IFC.
  • Costas1974 Forum Bot:
  • K Chat Bot:
    Costă 2222 a părăsit încăperea.
  • K Chat Bot:
    Costă 2222 a conectat la cameră.
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul Costă 2222 a început un nou subiect numit „Retragere 22bet" în Site-uri legitime de pariere.
  • Ertzan Ertzan:
    Apollon-Volos 1-3 goluri și spectacol în Superliga
  • Ertzan Ertzan:
    Puteți vedea acestea când mă vedeți bifând cu un picurator
  • PANATHA PANATHA:
    Ce lucruri ciudate se întâmplă la cote în Verona - Roma ... ieri cei doi aveau 2 ..... de dimineață urcă încet și acum a ajuns la 1.86 ....
  • Ertzan Ertzan:
    De la 0-3 jucători AEK 3-3 din Superliga
  • Γ Forum Bot:
    Utilizatorul George84 a început un nou subiect numit „fantomele" în Cafenea.
    Γ Forum Bot: Utilizatorul Giorg84 a început un nou subiect numit „fantomele” în cafenea.