Ascensiunea Betrebels

takisger7

New Member
23 Mar 2020
7
3
3
În urma postării mele anterioare, vă prezint răspunsul companiei de pariuri „de încredere”, betrebels ...
Sunt acuzat de conturi duble, că pariez pe terți și că am atât de multe sfaturi cu președinții, încât știu rezultatele finale

atașamente

• Supărat
reacţii: valantis 23

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
253
126
43
Omule Valantis, situația este comică.
Ai făcut cu adevărat vreuna dintre acestea?
Cumva documentează ceea ce spun ei, același ip, aceleași dispozitive etc.
Dacă nu sunteți în niciunul dintre aceste cazuri, veți fi îndreptățit, dar dacă v-ar fi închis contul și v-ar fi mâncat banii fără niciun pariu, nu am mai auzit de el.

takisger7

New Member
23 Mar 2020
7
3
3
Dacă nu sunteți în niciunul dintre aceste cazuri, veți fi îndreptățit, dar dacă v-ar fi închis contul și v-ar fi mâncat banii fără niciun pariu, nu am mai auzit de el.
Hei băieți dacă aș fi fost așa în fața
Absolut nimic bro .. Sincer nu pot înțelege de ce s-a întâmplat și mă întreb cum voi scăpa de ea .. Să sperăm că va fi temporar

valantis 23

New Member
28 Mar 2018
7
2
3
stpsilan
În afară de cazul specific al prietenului, pentru BETREBELS am auzit și alte cazuri în care se plătește lent (peste o lună) și care nu plătește în final. !!!

djbeat69

New Member
21 Jan 2013
1
0
1
În urma postării mele anterioare, vă prezint răspunsul companiei de pariuri „de încredere”, betrebels ...
Sunt acuzat de conturi duble, că pariez pe terți și că am atât de multe sfaturi cu președinții, încât știu rezultatele finale
FRUMOASE, AM ASCULTAT ACELAȘI ȘI M-AU VÂNZIT PENTRU 766 EURO !! CE FACEM? FACI ACUM? Ați FĂCUT ??

valantis 23

New Member
28 Mar 2018
7
2
3
FRUMOASE, AM ASCULTAT ACELAȘI ȘI M-AU VÂNZIT PENTRU 766 EURO !! CE FACEM? FACI ACUM? Ați FĂCUT ??
Tipule, ești implicat ...
firma in cauza inchide conturile in zadar ... !!
Tot ce puteți face este să mergeți la o firmă de avocatură bună și să-i dați în judecată.
De asemenea, știți ceva, dacă ajungeți la o luptă în instanță, răzbunarea cazului va avea loc în instanțele grecești și nu în Malta ... așa că nu vă faceți griji !!!!

Predictii

• 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Leipzig - Hertha Berlin
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • San Pauli - Heidenheim
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Hanovra - Karlsruhe
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Fortuna Dσελsseldorf - Schalke
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Hoffenheim - Köln
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Uniunea Berlinului - Mainz
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Augsburg - Paderborn
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    BetLaden Forum Bot: BetLaden a lansat o nouă temă numită „Dezvoltarea scaunelor de masă în ...