Elaborați un nou program de construcție

stxma dacă obiectivul este să scoți 100 euro din pariu există o modalitate grozavă de a vedea meciurile SK și orice meciuri sunt deschise și să plătești 1.10 la următorul obiectiv, pui 100 euro și în meciurile 8 s-au făcut meciurile 100 strigând fără goluri de fiecare dată când vine golul și vei fi plătit și primești acest fund de lovitură, crede-mă. Vei găsi cu ușurință meciurile 200 în fiecare SK dacă te uiți la meciuri.
Ideea este să lovești sume mari în condiții rezonabile și cu bani puțini. Bărbatul vă spune dacă faceți acest lucru și acest lucru vă va face meciul 20 într-un SK de care vă va trece 70%. Doriți un exemplu de la 2100 în Euro (3,3 ^ 3X7X7) la 16807 (7 ^ 5) la 1, plus că patrupedele sunt un neînvățător. Așadar, când un bărbat îți spune că este o chestiune de timp și că vrea să se apuce de muncă, mai degrabă decât să îi aștepte pe farfurie, de ce nu le dai un cuplu aici să le spui bani? Ideea pe care am spus-o aici este că, cu o sumă rezonabilă de bani, veți primi un pachet și cel mai ideal mod de a fi citit până acum este ceea ce a spus el. Vrei un mod mai sigur, cu jumătate din cote? Joci Brazilia 2 în 8 meciuri cu jumătatea timpului va avea 6 0-0 sau 5 0-0 și 3 1-0. Nu veți primi mii, dar veți primi 118 euro dacă toate 0-0 sunt aruncate la dvs. și ați jucat 16 euro 7,5 de mai multe ori banii dvs.! 5 până la 6 au avut cu o zi înainte!

brazil2.JPG
 
Ultima editare:
Nimeni nu a fost de acord, le redau jumătate din timp și merg împreună cu alte evenimente. Să spunem că dezacordul nostru este legat de program.(Y)
 
Ce nu intelegi pariul este pentru opap si coloana are 25 de minute iar esenta iau 31%
iar tu nimic ...........
Bună dimineața, permiteți-mi să încep cu elementele de bază, distribuiți pe baza opap 31% care vă leagă la 25. Am distribuit pe bază de matematică sau dacă cineva vrea la altă companie. 54% .Esența este că 54% este valabil.

Spune-mi acum dacă ar trebui să vină coloana

1
X ........... = 6,51

pierzi profit? ai făcut-o

1
1x δe ........ = 5,25

Dacă tot credeți că nu voi face nimic (d)

1x = 1,25
1x = 1,25 ............ 56% performanță vă menține 31% ..........
 
Ultima editare:
Bună dimineața, permiteți-mi să încep cu elementele de bază, distribuiți pe baza opap 31% care vă leagă la 25. Am distribuit pe bază de matematică sau dacă cineva vrea la altă companie. 54% .Esența este că 54% este valabil.

Spune-mi acum dacă ar trebui să vină coloana

1
X ........... = 6,51

pierzi profit? ai făcut-o

1
1x δe ........ = 5,25

Dacă tot credeți că nu voi face nimic (d)

1x = 1,25
1x = 1,25 ............ 56% performanță vă menține 31% ..........
îți amintești că ai avut 51% cu 4 € și coloanele mele 4 € mi-au dat 100% profit 240%?
Și încă un lucru de terminat, am scris ceva pentru cei care joacă full double și de ce îl evită
și știai că vrei să arăți că știi ceva mai mult. Și de ce n-ai făcut-o atâția ani
Să ai sport pentru că nu ai controlat cum intră multiplicatorii sau cum
prăbușirea buletinelor pentru construcția programului Lary;
Și ultimul cu arsurile uscate și verdeturile pentru că am scris este la fel de născut și de aceea
doar ștergerea lor va citi !! scrisul tău
 
  • Aprecieri
reacţii: SERRES
De ce evitați să răspundeți dacă vine coloana

1
Χ

pierzi profitul împotriva ei

1
1ch

cât de mult cer?
 
Practic, Larry are o idee diferită în ceea ce privește construcția înființată, dar, de asemenea, nu are timp să se ocupe de lucruri complicate. tastați un astfel de volum de bază și lăsați pe unii să scape de el !!!! Este pentru utilizatorul obișnuit, dar a fost o treabă cât a ajuns.

Ai putea menționa în detaliu ceea ce consideri „bun” într-o construcție.
Poate se poate face ceva.
Dar 1000 de bază, mulți nu-i așa? Cu excepția cazului în care le-ați salvat deja (aici este ideea mea, salvați coloanele cheie pentru refolosire).
 
  • Aprecieri
reacţii: SERRES
Te-ai putea referi în detaliu la ceea ce crezi.
Poate se poate face ceva.
Dar 1000 de bază, mulți nu-i așa? Cu excepția cazului în care le-ați salvat deja (aici este ideea mea, salvați coloanele cheie pentru refolosire).
Bună dimineața, binele într-o construcție este modul în care îl vedeți, dacă ceea ce credeți se poate face cu mai puțină mișcare. că pentru fiecare sistem pe care vreau să lucrez, trebuie să depun de exemplu 1000 basic de fiecare dată când consumă timp. Întrebarea mea este (voi da un exemplu simplu) avem termeni .... simetric-alternant-continuu ... cel mai bun mod este să fiți fixat, gata pentru 10 mai târziu
Am făcut alegerea. Există, de asemenea, manualul cu contrastele, pentru că nu
fixarimena;
oria.jpg


Nu spun că așa face și mi-ar plăcea să fac cele de mai sus, dar, în anumite condiții, mi-ar plăcea să fie.
Bineînțeles, voi fi de acord cu dvs., că cele de mai sus pot fi făcute cu păreri de bază, simple, prin care am experiență până acum.
 
îți amintești că ai avut 51% cu 4 € și coloanele mele 4 € mi-au dat 100% profit 240%?
Haha..no 51 ......... 57 ....% mă scoate din chioșc, fără inimă bună.
Uită să merg peste bord, probabil că nu-mi pasă că îmi lipsește doar 1 € .......
modificările sunt din stoc!


2.jpg




Și din nou am greșit matematica! Pentru minutele 25 ai parte de drept, pentru că dacă iese
1
χ

de la 6,51 la 5,25 unde pe termen lung nu faci nimic ... pur și simplu îl echivalează!
 
Ultima editare:
Bună dimineața, binele într-o construcție este modul în care îl vedeți, dacă ceea ce credeți se poate face cu mai puțină mișcare. că pentru fiecare sistem pe care vreau să lucrez, trebuie să depun de exemplu 1000 basic de fiecare dată când consumă timp. Întrebarea mea este (voi da un exemplu simplu) avem termeni .... simetric-alternant-continuu ... cel mai bun mod este să fiți fixat, gata pentru 10 mai târziu
Am făcut alegerea. Există, de asemenea, manualul cu contrastele, pentru că nu
fixarimena;Vedeți atașamentul 26567

Nu spun că așa face și mi-ar plăcea să fac cele de mai sus, dar, în anumite condiții, mi-ar plăcea să fie.
Bineînțeles, voi fi de acord cu dvs., că cele de mai sus pot fi făcute cu păreri de bază, simple, prin care am experiență până acum.

Din fericire sau, din păcate, majoritatea constructorilor sunt obișnuiți să se joace cu termenii Propos, din cauza primelor construiri învechite.
Îmi arăți niște termeni care sunt exclusiv 1-X-2. Pariul nostru nu este doar 1X2. Așadar, unii astfel de termeni nu ar avea rost pentru cineva care joacă under-over, notează etc.
Și vă spun ceva? După cum a arătat @nmpropo valoarea este ascunsă în alte pariuri și nu acolo.
Sunt de acord că vi se potrivește, dar pentru masă nu este ceva de folosit. În plus, preistoria merge în anumite condiții. De exemplu, înapoi în Propunere, toată lumea urmărea instrumente derivate, lăsând un derivat gol și obținând sigur 12, de exemplu dacă jucați 7-4-2, apoi 6-5-2, 8-3-2-7-3 v-au dat 3. Aici 12ari nu mai joacă nici capturi 12, nici 1 una și aceeași.

De aceea nu l-am pus, nu pentru că este dificil.
 
  • Aprecieri
reacţii: SERRES
Mulțumesc pentru răspuns. Tabelele pe care le-am produs mi-au arătat unul și numai ca exemplu și nicio legătură cu prop. Vă voi da un exemplu pe care l-ați menționat pentru ..... nmpropo ....... spune că avem ne oferă jumătăți 15
1-0 ..... 0 .... 0
și o facem triplu

1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1
1-0.....0-0....0-1


Îmi doresc acum să acorde condiționalitate producătorului!

Dacă ai înțeles până acum, continuă!

Am înțeles, dar din nou credeți în termeni de drog.
De ce au aceleași alegeri în cursele 15? Dacă aș vrea să joc jocuri 1 de la 15 punctele 1-0, 1-1, 0-1 ce ați avea ca alegere derivată?
 
  • Aprecieri
reacţii: SERRES și stxma
Dacă este posibil să ai nevoie de ceva, este vorba de puncte din prima a doua-a treia-a patra.

Dar sunt, de asemenea, ușor prevăzute cu coloane de bază.
 
  • Aprecieri
reacţii: SERRES
Din fericire sau, din păcate, majoritatea constructorilor sunt obișnuiți să se joace cu termenii Propos, din cauza primelor construiri învechite.
Îmi arăți niște termeni care sunt exclusiv 1-X-2. Pariul nostru nu este doar 1X2. Așadar, unii astfel de termeni nu ar avea rost pentru cineva care joacă under-over, notează etc.
Și vă spun ceva? După cum a arătat @nmpropo valoarea este ascunsă în alte pariuri și nu acolo.
Sunt de acord că vi se potrivește, dar pentru masă nu este ceva de folosit. În plus, preistoria merge în anumite condiții. De exemplu, înapoi în Propunere, toată lumea urmărea instrumente derivate, lăsând un derivat gol și obținând sigur 12, de exemplu dacă jucați 7-4-2, apoi 6-5-2, 8-3-2-7-3 v-au dat 3. Aici 12ari nu mai joacă nici capturi 12, nici 1 una și aceeași.

De aceea nu l-am pus, nu pentru că este dificil.
Larry ați încercat să produceți coloane cu 2 sau 3 sau 4 sau 5 sau 6 sau 1 etc (nu recomand) pe baza procentelor 2X40, oferind lungimea coloanei, de exemplu, cadranți și întrebați câte coloane X doriți, presupunând X produce coloane, testează cu evenimente reale anterioare care au văzut rezultate.
1567264249710.png
 
  • Aprecieri
reacţii: SERRES
Dă-mi un exemplu pentru a înțelege.
Larry ați încercat să produceți coloane cu 2 sau 3 sau 4 sau 5 sau 6 sau 1 etc (nu recomand) pe baza procentelor 2X40, oferind lungimea coloanei, de exemplu, cadranți și întrebați câte coloane X doriți, presupunând X produce coloane, testează cu evenimente reale anterioare care au văzut rezultate.
Vedeți atașamentul 26577
Dați un exemplu dacă doriți.
 
În funcție de probabilitatea obținerii celor mai probabil coloane? De exemplu, dacă am tripluri 2 cu 40-40-20 și 50-30-20 șanse și cer coloanele 3, va ieși 11, 1X, X1?
Ce rol joacă lungimea coloanei?
 
  • Aprecieri
reacţii: SERRES
În funcție de probabilitatea obținerii celor mai probabil coloane? De exemplu, dacă am tripluri 2 cu 40-40-20 și 50-30-20 șanse și cer coloanele 3, va ieși 11, 1X, X1?
Ce rol joacă lungimea coloanei?
Coloanele sunt bazate pe procente, dar un exemplu aleatoriu, cu procente pe care le-a dat X-1 1-X 2-2
Lungimea coloanei = dacă jucați doi până la patru, etc. aceasta este lungimea coloanei.
Nu-l respinge, dorește ca mai multe lupte să funcționeze corect.
Și altceva, toți dezvoltatorii folosesc probabil același algoritm pentru cineva sau cineva
se potrivește distorsionează sistemul, adică joci 60 30 10 și o faci de exemplu 40-50-10.
Această problemă a fost rezolvată de un prieten care și-a sunat fratele în America
un mare cap de matematică i-a spus niște rutine și tot ce-mi doream în triplurile 13 să fie divergente
procente de la 1% la 5%. Din păcate, mi-am pierdut hard disk-ul vorbind 35-40 acum ani nu-mi amintesc
 
  • Aprecieri
reacţii: SERRES și stxma
Dati procente, cereti lungime si apoi cum creati coloane?
Aici îmi ridic mâinile, nu știu cum i-am spus dezvoltatorului meu să joace și să rateze
și a făcut-o
Domnule George, deoarece subiectul mi-a fost în minte, puteți spune exact ceea ce ați solicitat într-o coloană acceptabilă atunci când ați întrebat de exemplu 70-20-10? răspunsul dvs. poate fi util.

Trebuie să facă, de exemplu, dacă avem coloanele 100 cu mărci 15 în orice moment 100 * 15 = 1500 total și din nou distribuția?
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: SERRES

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...